To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Pozostałe dyskusje - "Kliki" i "agentury"

KobietaZMagdali - 2014-08-03, 00:57

RN napisał/a:
Dlaczego byłaś w Duszpasterstwie Młodzieży Nazaretańskiej :?:

Jak powiedział klasyk: Niechcący ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=z9EfEp-vB_g

Rethel napisał/a:
Bo to jest tak głęboka konspiracja, że nawet naczelny zakonspirowany nadkonspirator (t.j.
Benek) nadzorujący w konspiracji naczelnych konspiratorów nadzorujących konspiratorów
zwalczających katolickie grupy konspiracyjne o tym nie wie - to dopiero konspiracja! 8-)

Konspiracja najgłębsza z możliwych, bo nawet ja sama nie wiedziałam, że tam jestem
:mrgreen:
Poważnie, chodziłam roczek na spotkania biblijne, które prowadziła siostra nazaretanka ucząca w mojej szkole (czytaliśmy Biblię a potem o danym fragmencie dyskutowaliśmy). I dopiero po tym roczku dowiedziałam, że ta forma spotkań nazywa się Duszpasterstwem Młodzieży Nazaretańskiej :-D I to jeszcze przypadkiem :-D Zdekonspirowali się i umieścili tą nazwę na koszulkach :-D

Dezerter napisał/a:
migdałek zaczął sypać

Polecenie z samej "góry":
Mt 10, 32 Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. 33 Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. :-D

Dezerter napisał/a:
zastań agentem Jezusa i TY :idea:

:-D Good idea :idea:

Rethel napisał/a:
Really? :shock:
http://www.fonda.pl/

A ja cały czas myślałem, że chodziło o Frondę. ;-)

:oops: Ale w sumie pasuje :mrgreen: Nasza firma specjalizuje się w montażu systemów monitoringu, alarmów, automatyki do sterowania bramami oraz systemów monitoringu pojazdów GPS.

To wiedzcie, że gdyby wiedział gospodarz, o której godzinie złodziej przyjdzie, nie dopuściłby do tego, by podkopano dom jego. I wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o takiej godzinie, której się nie spodziewacie”.