To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Świadectwa działania Boga - uzdrowienie z raka

Hardi - 2015-10-06, 21:32
Temat postu: uzdrowienie z raka
W zeszłym roku w wakacje u mojego ojca lekarze zdiagnozowali białaczkę, jego stan był krytyczny, wielu ludzi się modliło i pościło aby Bóg okazał łaskę i go uzdrowił. Teraz przyszły kolejne wyniki, które po raz kolejny potwierdzają uzdrowienie mojego ojca :-) Rak całkowicie ułapił. Chwała Bogu, Jezus jest ponad wszelką chorobą :-)
Anna01 - 2015-10-06, 22:50

Hardi, to wspaniała wiadomość :-)
ShadowLady86 - 2015-10-07, 08:09

Świetnie! Cieszymy się razem z Tobą! :-D
tropiciel - 2015-10-24, 08:53

https://www.youtube.com/watch?v=wbvEpJbCr-E
Listek - 2015-10-25, 21:39

Bogu dzięki !!!

Pozdrawiam

tropiciel - 2015-10-28, 17:52

Listek

jeśli ktoś chce być zdrowy to musi żyć w zgodzie z Prawami Boga Najwyższego. - 2 Moj. 15 : 26

Listek - 2015-11-05, 19:17

tropiciel napisał/a:
jeśli ktoś chce być zdrowy to musi żyć w zgodzie z Prawami Boga Najwyższego. - 2 Moj. 15 : 26

Tak jest !!!

Pozdrawiam

Zwiastun - 2015-11-30, 17:28
Temat postu: Re: uzdrowienie z raka
Hardi napisał/a:
W zeszłym roku w wakacje u mojego ojca lekarze zdiagnozowali białaczkę, jego stan był krytyczny, wielu ludzi się modliło i pościło aby Bóg okazał łaskę i go uzdrowił.
...
Chwała Bogu, Jezus jest ponad wszelką chorobą :-)

Ciekawe czemu Bóg pozwolił by poumierali inni ludzie na różne inne choroby lub nadal umierają i męczą się, choć również wierzyły/wierzą równie mocno? Wiecie co powiem wprost Boga to zniesławia i czyni z Niego potwora na miarę współczesnej polskiej służby zdrowia, która uzdrawia tylko niektórych. :-(

Nie taka jest prawda.

Udręki i choroby to kara od Boga?
http://zwiastowanie.blogs...ra-od-boga.html

Bóg nie jest stronniczy!
http://zwiastowanie.blogs...stronniczy.html

Piotr Pawlak - 2016-08-03, 20:51

Jan mówi że kto dolorzy do slowa Bożego temu. Bóg da z plag zapisanych w tej księdze . Niedotrzymywanie prawa Bożego
wiąże się z karą. Jana 22,18-19 list do Hebrajczykow10,,28-31.Od 6 miesiecy staram się z żoną być z Panem naszym robimy tak jak mówi pismo św . po przczytaniu prawa co do posilkow okazalo się. że.w trzy miesiace wylczona zostala moja kochana Tesciowa z czukszycy za pomocą jedzenia.To nie są. żarty modlitwa i wypelnianie prawa bożego doprowadza ludzi do rzeczy w ktore cierzko uwierzyć .Mamy żywe dowody na to co pisze.A teraz pomagamy ludzią by prawdziwie uwierzyli w JEZUSA CHRYSTUSA już wiemy czego Pan od nas ooczekuje,bez Pana naszego niemożemy nawet oddychać .NIECH CHWAŁA. JEZUSA CHRYSTUSA TRWA NA WIEKI WIEKÓW AMEN.

Lukian - 2016-08-04, 06:37
Temat postu: Re: uzdrowienie z raka
Hardi napisał/a:
W zeszłym roku w wakacje u mojego ojca lekarze zdiagnozowali białaczkę, jego stan był krytyczny, wielu ludzi się modliło i pościło aby Bóg okazał łaskę i go uzdrowił. Teraz przyszły kolejne wyniki, które po raz kolejny potwierdzają uzdrowienie mojego ojca :-) Rak całkowicie ułapił. Chwała Bogu, Jezus jest ponad wszelką chorobą :-)

A czy ojciec leczył się u lekarzy?