To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Pozostałe dyskusje - Jestem Starszym bratem Jezusa Chrystusa ,mesjaszem

ShadowLady86 - 2016-09-27, 15:55

Właśnie Dezerterze, czy uwierzysz w Lwiego Pazura, jak pewnego dnia nie będziesz mógł się zalogować na Forum :->
BoaDusiciel - 2016-09-27, 18:11

ShadowLady86 napisał/a:
BoaDusiciel napisał/a:
Poza tym - żegnam wszystkich na dłużej :-)

A gdzie się Boa wybierasz?

Wybrałem się sprawdzić czy to prawda, że jestem bratem Posejdona.
Okazało się, że tak.
W dodatku tym bardziej zgrabnym :-P
Brat jest tutaj:
https://www.tripadvisor.c...ture_Crete.html
Pozdrawiam z m. Chania, na Krecie.
W sumie Kol. rol23 mógłby tu wpaść i wytłumaczyć kobietom opalającym się topless co o tym sądzi :mrgreen:

nesto - 2016-09-27, 22:39

BoaDusiciel napisał/a:
W sumie Kol. rol23 mógłby tu wpaść i wytłumaczyć kobietom opalającym się topless co o tym sądzi :mrgreen:

On sam pewnie też opala się toples, więc chyba wszystko gra.

ShadowLady86 - 2016-09-28, 16:24

BoaDusiciel napisał/a:

Witaj Boa. Już się baliśmy, że LwiPazur Cię usunął z Forum aby dowieść Dezerterowi, że jest prawdziwym bratem Jezusa ;-)

Ale czy użytkownik rol23 mówi po grecku? Lub w innych językach europejskich i światowych?

LwiPazur - 2016-09-28, 18:16

Umarł Szimon Peres, jeżeli orientujecie się w przepowiedniach to powinniście wiedzieć, że jest w nich mowa, że po tym jak umrze ważna osobistość, dostojnik z Izraela to zaraz po tym wydarzeniu rozpocznie się III wojna światowa. Gadacie o głupotach, podważacie moją świętą osobę a czas jest bliski, ten świat niedługo przeminie a wtedy moje słowa napisane tutaj pozostaną mało ważne.
BoaDusiciel - 2016-09-28, 19:50

LwiPazur napisał/a:
... jak umrze ważna osobistość, dostojnik z Izraela to zaraz po tym wydarzeniu rozpocznie się III wojna światowa. ....

Sedno leży zapewne w tym, ile to jest zaraz ...
Pewien mój kolega twierdzi, że zaraz to jest wielka bakteria, bo mała to zarazek :lol:

Anna01 - 2016-09-28, 22:49

LwiPazur napisał/a:
Umarł Szimon Peres, jeżeli orientujecie się w przepowiedniach to powinniście wiedzieć, że jest w nich mowa, że po tym jak umrze ważna osobistość, dostojnik z Izraela to zaraz po tym wydarzeniu rozpocznie się III wojna światowa. Gadacie o głupotach, podważacie moją świętą osobę a czas jest bliski, ten świat niedługo przeminie a wtedy moje słowa napisane tutaj pozostaną mało ważne.

LwiPazurze, ja nie bardzo się orientuje w przepowiedniach więc z łaski swojej, o Panie Bracie Jezusa, jakbyś mógł mi te przepowiednie przytoczyć, byłabym Ci ogromnie wdzięczna :lol:

LwiPazur - 2016-09-29, 10:35

Icchak Kaduri rabin i kabalista izraelsi tuż przed swoją śmiercią powiedział, że tuż po śmierci ważnej osobistości z jego kraju ujawni się mesjasz. Znawca żydowskiego prawa religijnego zaznaczył, że kiedy Mesjasz pojawi się krótko po śmierci Szarona, nie wszyscy uwierzą w jego posłannictwo, a największy z tym problem będą mieli uczeni w piśmie.
Zanim rabin zmarł, przekazał niewielką, zapieczętowaną kartkę papieru, na której zapisane zostało imię Mesjasza.
"W kwestii listu zdradzającego imię Mesjasza, podniesie on ludzi oraz udowodni, że jego słowa oraz prawo są ważne" - brzmiały słowa zawarte w pozostawionym liście.

daglezja77 - 2016-09-29, 13:35

BoaDusiciel napisał/a:
LwiPazur napisał/a:
... jak umrze ważna osobistość, dostojnik z Izraela to zaraz po tym wydarzeniu rozpocznie się III wojna światowa. ....

Sedno leży zapewne w tym, ile to jest zaraz ...
Pewien mój kolega twierdzi, że zaraz to jest wielka bakteria, bo mała to zarazek :lol:

Zaraz to taka duża bakteria..