To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Pozostałe dyskusje - Jestem Starszym bratem Jezusa Chrystusa ,mesjaszem

LwiPazur - 2016-09-14, 09:55

1. Nie, nie uznaję tego.
2. To nie ja mówię, tylko napisałem co powiedział mi Bóg Ojciec. "Ziemia zostanie zniszczona deszczem meteorytów doszczętnie ,a potem zostanie odnowiona ,część najważniejszych zabytków architektury, cudów przyrody, a nawet część miast zostanie przeniesiona na Nową Ziemię ,tzn zostanie zrobiona ich kopia jeszcze przed deszczem meteorytów, w pamięci Boga Ojca .
3. Co chcesz dokładnie wiedzieć? Jestem w stanie odpowiedzieć na każdego pytanie korzystając z możliwości zadania pytania Bogu Ojcu, z który mam osobisty kontakt, teraz nawet powiem szczerze, to nie muszę głośno zadawać pytań od was Bogu Ojcu, jak czytam wasze pytania, Bóg Ojciec od razu błyskawicznie odpowiada na nie głośno mi je czytając, a potem dając odpowiedź.
4. Mój nick nie ma tu większego znaczenia, wybrany został przypadkowo chociaż, może nie do końca, bo moim ulubionym zwierzęciem jest lew.
5. Ja nie zbawię świata, to już zrobił mój brat Jezus Chrystus, moje zadania są zupełnie inne, ja przede wszystkim mam uwolnić świat od cierpienia wszelkiej kategorii, a potem wprowadzić ludzkość do Nowej Ery.

BoaDusiciel - 2016-09-14, 10:27

LwiPazur napisał/a:
3. Co chcesz dokładnie wiedzieć? Jestem w stanie odpowiedzieć na każdego pytanie korzystając z możliwości zadania pytania Bogu Ojcu, z który mam osobisty kontakt, teraz nawet powiem szczerze, to nie muszę głośno zadawać pytań od was Bogu Ojcu, jak czytam wasze pytania, Bóg Ojciec od razu błyskawicznie odpowiada na nie głośno mi je czytając, a potem dając odpowiedź.

Ja bym chciał wiedzieć jakie numery padną w Lotto 20.09.2016.
Dzięki z góry :-)

daglezja77 - 2016-09-14, 11:23

LwiPazur napisał/a:
1. Nie, nie uznaję tego.
2. To nie ja mówię, tylko napisałem co powiedział mi Bóg Ojciec. "Ziemia zostanie zniszczona deszczem meteorytów doszczętnie ,a potem zostanie odnowiona ,część najważniejszych zabytków architektury, cudów przyrody, a nawet część miast zostanie przeniesiona na Nową Ziemię ,tzn zostanie zrobiona ich kopia jeszcze przed deszczem meteorytów, w pamięci Boga Ojca .
4. Mój nick nie ma tu większego znaczenia, wybrany został przypadkowo chociaż, może nie do końca, bo moim ulubionym zwierzęciem jest lew.
5. Ja nie zbawię świata, to już zrobił mój brat Jezus Chrystus, moje zadania są zupełnie inne, ja przede wszystkim mam uwolnić świat od cierpienia wszelkiej kategorii, a potem wprowadzić ludzkość do Nowej Ery.

Powiedz mi tylko dokładną datę i miejsce mojego urodzenia, szybko sprawdzimy Twoją wiarygodność..

LwiPazur - 2016-09-14, 13:12

Sochaczew 31grudnia 1997
daglezja77 - 2016-09-14, 13:16

LwiPazur napisał/a:
Sochaczew 31grudnia 1997

No i wyszło jakie masz "kontakty".. :crazy: :crazy: Próbuj dalej, może następnym razem ci się uda..

LwiPazur - 2016-09-14, 13:26

Jeżeli się nie zgadza ,to zapewne Bóg nie chciał ,żeby dać Ci aż takie potwierdzenie .
Natomiast mój kontakt z nim jest 100% pewny .

daglezja77 - 2016-09-14, 13:30

LwiPazur napisał/a:
Jeżeli się nie zgadza ,to zapewne Bóg nie chciał ,żeby dać Ci aż takie potwierdzenie .
Natomiast mój kontakt z nim jest 100% pewny .

Po prostu zostało zdemaskowane twe oszustwo i tyle. Dalszy dialog z oszustem jest dla mnie bezcelowy i jest stratą czasu. Na pewno Bóg nie posługuje się oszustami.

ShadowLady86 - 2016-09-14, 16:30

A na jakiej podstawie demaskujesz Lwiego Pazura?
LwiPazur - 2016-09-14, 17:53

Kiedyś w drodze do totolotka poprosiłem Boga o liczby, podał mi je, i okazały się później chybione, także może Bóg nie chciał żebym wygrał dużą sumę pieniędzy.
Natomiast mam dla was 100% informację, która potwierdza,że przemawia do mnie Bóg. Czasami jak oglądam np teleturniej 1z10ciu to Bóg wcześniej podaje mi odpowiedzi na pytania, na które odpowiedź jest mi zupełnie nieznana, której nawet się nie domyślam. Było tak wielokrotnie.
Daglezja tak jak pisałem wcześniej nie zależy mi mocno na tym, żebyś mi uwierzyła i nie musisz od razu mnie wyzywać od oszustów, czas wszystko sam pokaże.

BoaDusiciel - 2016-09-14, 17:59

LwiPazur napisał/a:
Kiedyś w drodze do totolotka poprosiłem Boga o liczby, podał mi je, i okazały się później chybione, także może Bóg nie chciał żebym wygrał dużą sumę pieniędzy.

To zapytaj Boga czy chce żebym Ja wygrał ? :xhehe:

LwiPazur - 2016-09-14, 18:01

Już zapytałem ,mówi "Nie chcę, nie ma takiej potrzeby"
BoaDusiciel - 2016-09-14, 18:03

Z powodu że, albowiem ???? :-(
LwiPazur - 2016-09-14, 18:10

"Nie chcę, żeby poznał pewne mechanizmy dotyczące zależności czasoprzestrzennych, może to rozstroić mechanizm wyboru jego życiowych ścieżek, a w konsekwencji zadecydować o jego życiu po śmierci, to nie jest prozaiczny powód. To dla jego dobra."
Tak powiedział mi przed chwilą Bóg, tylko go zacytowałem.

nesto - 2016-09-14, 20:17

Bardzo ładny tekst. Faktycznie musiał to być Bóg :-D
A czy Bóg ma żonę? pytam, bo różnie mówią.

LwiPazur - 2016-09-14, 20:27

"Nie, nie mam żony, mam tylko dwie ulubienice, są nimi dwie Matki Boskie."