To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Kościoły ortodoksyjne - Oszustwa usera Obserwator na temat moich wpisów o kościele

tropiciel - 2016-11-18, 08:11
Temat postu: Oszustwa usera Obserwator na temat moich wpisów o kościele
Oszczerstwa i oszustwa usera Obserwator na temat moich wypowiedzi o kościele

User o nicku Obserwator nie pierwszy raz posługuje się oszczerstwami pod moim adresem i w dodatku przekręca moje wypowiedzi. Jest to typowe dla tego usera, który wysługuje się katolickiemu klerowi.
Tym razem poszło o to, że krytykując Ciało Kierownicze Świadków Jehowy zapomniał o duchownych we własnym kościele, którzy oszukiwali swych współwyznawców wyznaczając różne fałszywe daty. W odpowiedzi zostały mu przytoczone jacy to święci kościoła katolickiego wraz z hierarchami tego kościoła czegoś takiego się dopuścili.

Natychmiast zostałem oszczerczo oskarżony, że przytoczyłem jakieś skany nie wiadomo skąd. Padły też obelżywe wycieczki pod moim adresem. W związku z tym podałem wyraźnie, gdzie m.in. można o tym przeczytać. Na podanej przeze mnie stronie internetowej sporządzonej przez Wikipedię, znajduje się wykaz różnych fałszywych dat i każdy może sprawdzić, kto i kiedy przepowiadał fałszywe daty i na podstawie jakich tekstów.

Tu podaję ponownie link dla wiadomości forumowiczów :

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_dates_predicted_for_apocalyptic_events

Pierwsza rubryka podaje jaką datę ktoś przepowiadał
druga rubryka podaje imię i nazwisko tej osoby
trzecia rubryka podaje czego przepowiadana data dotyczyła
a czwarta rubryka podaje z jakiego źródła to zaczerpnięto

UWAGA ! w czwartej rubryce należy najechać kursorem na wymienioną cyfrę i wtedy pokazuje się źródło tej informacji.

Skoro user Obserwator nie wie jak korzystać z podanej tabelki i nie zna przytoczonych dzieł ze względu na braki w wykształceniu, to powinien mieć pretensje do swych wychowawców w swoim kościele, że go w błąd wprowadzili. Atak wściekłości za ujawnioną prawdę jest typowy dla przedstawicieli jego kościoła, którzy w ciemnocie trzymają swoich parafian.

Wynika stąd jasno, że zarzuty postawione przez usera Obserwator pod moim adresem są fałszywe, a obrzucenie mnie ubliżającymi epitetami jest oszczerstwem.

Dobrze by było, aby ów user zanim się weźmie za czyszczenie innych ugrupowań religijnych wziął się za czyszczenie szamba w swoim kościele.

tropiciel - 2016-11-18, 08:18

Ponieważ Administracja nie zareagowała na ubliżające mi epitety i oszczercze pomówienia, które ze wściekłości za ujawnioną prawdę historyczną wypisuje na publicznym forach na mój temat user Obserwator, pomimo poinformowania Administracji o tym, w związku z powyższym na każdym moim wpisie będzie teraz widniała pod kreską następująca informacja :

Rozmawiam z każdym chętnie o ile wykazuje minimum kultury i nie wprowadza w błąd forumowiczów.

IGNORUJĘ : komentarze usera Obserwator jako wyjątkowo kłamliwe, oszczercze i społecznie szkodliwe !

Informacja będzie tak długo umieszczona przeze mnie w stosownych wpisach, dopóki, nie znikną ubliżające mi komentarze.

tropiciel - 2016-11-18, 08:23

User Obserwator prowadzi od dłuższego czasu wojnę z sektami, sęk jednak w tym jak słusznie zauważył jeden z forumowiczów - że zapomniał o tej największej, która przez ponad 1600 lat historii prześladowała ludzi o odmiennych poglądach. Postępowanie tej sekty nacechowane było wyjątkowym fanatyzmem oraz zbrodniczą działalnością przejawiającą się w perfidnym likwidowaniu wszelkich przeciwników. Aparat władzy stworzony do tego celu i będący na usługach tej sekty funkcjonujący w wielu krajach świata nie tylko katował ludzi o innych poglądach, ale dopuścił się masowych morderstw i popierał ludobójstwo w wielu rejonach świata, wszędzie tam gdzie przeciwstawiano się władzy wymienionej sekty.

W dzisiejszych czasach w dobie internetu przedstawiciele tej sekty wściekają się, gdy ktokolwiek ujawni prawdziwe jej oblicze i jak zapisała się w historii. Jedyną ich bronią są oczywiście ataki nacechowane oszczerczymi pomówieniami i inwektywami. W dodatku ci oszczercy bezprawnie znaleźli dostęp w sieci do kompromitujących informacji i "czyszczą" wszystko co mogłoby rzucić choćby cień na ową sektę.

Dlatego w obronie prawdy zarówno Biblijnej jak i historycznej warto przeciwstawić się takiemu postępowaniu. Wszyscy ludzie dobrej woli nie tylko w Polsce - powinni wziąć sobie to do serca.

Rozmawiam z każdym chętnie o ile wykazuje minimum kultury i nie wprowadza w błąd forumowiczów.

IGNORUJĘ : komentarze usera Obserwator jako wyjątkowo kłamliwe, oszczercze i społecznie szkodliwe !

ShadowLady86 - 2016-11-18, 18:05

Nie prowadź z Obserwatorem prywatnych wojenek na forum: 10. Zakazuje się prowadzenia prywatnych wojen przeciwko użytkownikom forum. . Obaj łamiecie więc Regulamin. Powymieniajcie się skanami na PW lub w innym temacie podczas normalnej dyskusji. Temat zamykam.