To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Ogólne forum dyskusyjne - A jednak - kasa za milczenie

wuka - 2019-12-28, 11:04
Temat postu: A jednak - kasa za milczenie
Szokujące, a jednak pogłoski się sprawdzają. Od dawna część ludzi "buntuje się" przeciwko świętości JPII. Nie tylko on, ale i inni papieże byli "umoczeni" w tą ohydną procedurę i brali kasę.
"Skazany za molestowanie były kardynał wysłał księżom 600 tys. dolarów. Wśród nich Jan Paweł II"
https://natemat.pl/294981,ksiadz-pedofil-theodore-mccarrick-placil-ksiezom-wsrod-nich-jan-pawel-ii
Fragment artykulu:"Jak informuje "Washington Post", McCarrick przekazał pieniądze ponad 100 duchownym katolickim, z czego kilku zajmowało się sprawą jego nadużyć seksualnych. Były kardynał Waszyngtonu wysyłał również czeki papieżom. W latach 2001-2005 Jan Paweł II otrzymał od niego 90 tysięcy dolarów. Z kolei jego następcy Benedyktowi XVI Amerykanin przekazał 291 tysięcy dolarów, z czego 250 tysięcy w maju 2005 roku – miesiąc po wybraniu Niemca na papieża." :-/

Quinque - 2019-12-29, 15:22

Długo jeszczw nas będziesz raczyć tego typu bełkotem?
wuka - 2019-12-29, 15:27

Quinque napisał/a:
Długo jeszczw nas będziesz raczyć tego typu bełkotem?
Prawda wychodzi na jaw. Ciebie niczym nie raczę, bo się nie da do pewnych ludzi dotrzeć.
Dlaczego nie obalisz dowodami tych danych z artykułu, a jedynie stać cię na oburzenie w stosunku do mnie, jako osoby, która zaledwie podała link do artykułu?
Czy ja jestem winna, że wasi papieże to szumowiny z pierwszych stron brukowców? Chyba nie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group