To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Ogólne forum dyskusyjne - Czy pójdziecie na wybory?

booris - 2020-04-30, 12:51

Jak to,co jest grane.To jedyna szansa,zeby przepchac obecna marionetke bezbolesnie i tylko o to chodzi.To,ze ani wojt ani prezydent miasta nie chca przekazac danych,to nie jest ich chciejstwo,ale obowiazujace prawo.Twoje dane osobowe to sa to tzw.dane wrazliwe i nikt nie ma prawa udzielac ich postronnym bez Twojej zgody.Ministerstwo tez takiego prawa nie ma.Decyzji o wyborach nie ma,bo nie ma przepisu ktory pozwolilby jeprzeprowadzic przez poczte.O ile wiem to w tej chwili ten przepis,czy tam ustawa,jest w senacie.
wuka - 2020-04-30, 12:52

tessa napisał/a:
Ja nie idę na wybory.

Ja też nie, ale z innych względów.
Uzasadnienie, które podajesz jest raczej niezbyt trafne.
Jezus też powiedział, że kazda władza od Boga pochodzi (a Piłatowi wręcz wprost to powiedział), a także mówił, aby co cesarskie oddawac cesarzowi.
Jednak mnie niepokoją te działnia, które opisałam powyżej. Może nie niepokoją, ale wkurzają.

BoaDusiciel - 2020-04-30, 14:54

wuka napisał/a:
Lokalna gazeta zamieściła dziś informację, że ani Wójt Gminy, ani Prezydent Miasta nie przekaże Poczcie Polskiej danych o mieszkańcach. Piszą też, że są zastraszani.
Takie sytuacje opisują już od kilku dni inne lokalne media z całego kraju. Jednocześnie mamy wiadomości, że Poczta i tak dostała dane wszystkich ludzi od Ministerstwa.
Może ktoś się orientuje, co to w praktyce oznacza?
Karty są wydrukowane w Golubiu-Dobrzyniu i już przewiezione do Radomia chyba. Jakiś kandydat z listy pokazuje, że karty wyciekły i opisuje w jak prosty sposób mogą zostac sfałszowane.
Ale...nadal nie zdecydowano czy wybory w ogóle będą.
Co tu do jasnej anielci jest grane?
Toż to jakaś farsa.

Skoro mogli dostać dane z innego źródła, to po ta szopka ?
Ano chyba po to, żeby pokazać jak samorządowcy są niedobrzy dla PiSu, choć ich wina polega na przestrzeganiu prawa.
Ja sobie nie przypominam, abym wyraził zgodę na przekazywanie moich danych Poczcie Polskiej.
Nadal podtrzymuję proroctwo, że 10 maja wyborów nie będzie.
Za późno zaczęli "wygaszać" epidemię.
Teraz powoli wygaszą, Duda zaprosi do debaty w TVP, TVP powie że wszyscy kandydaci mogą prowadzić kampanię wyborczą, itd. :lol:
Jak już "wygaszą" epidemię, to zrobią tradycyjne wybory, może 23.05.
Co i tak będzie bez sensu, bo przecież wiadomo, że zwycięzcą jest ten pan, któremu mamusia urządzała drogę krzyżową wokół mieszkania :mrgreen:

wuka - 2020-04-30, 15:03

BoaDusiciel napisał/a:
wuka napisał/a:
Lokalna gazeta zamieściła dziś informację, że ani Wójt Gminy, ani Prezydent Miasta nie przekaże Poczcie Polskiej danych o mieszkańcach. Piszą też, że są zastraszani.
Takie sytuacje opisują już od kilku dni inne lokalne media z całego kraju. Jednocześnie mamy wiadomości, że Poczta i tak dostała dane wszystkich ludzi od Ministerstwa.
Może ktoś się orientuje, co to w praktyce oznacza?
Karty są wydrukowane w Golubiu-Dobrzyniu i już przewiezione do Radomia chyba. Jakiś kandydat z listy pokazuje, że karty wyciekły i opisuje w jak prosty sposób mogą zostac sfałszowane.
Ale...nadal nie zdecydowano czy wybory w ogóle będą.
Co tu do jasnej anielci jest grane?
Toż to jakaś farsa.

Skoro mogli dostać dane z innego źródła, to po ta szopka ?
Ano chyba po to, żeby pokazać jak samorządowcy są niedobrzy dla PiSu, a ich wina polega na przestrzeganiu prawa.
Ja sobie nie przypominam, aby wyraził zgodę na przekazywanie moich danych Poczcie Polskiej.
Nadal podtrzymuję proroctwo, że 10 maja wyborów nie będzie.
Za późno zaczęli "wygaszać" epidemię.
Teraz powoli wygaszą, Duda zaprosi do debaty w TVP, TVP powie że wszyscy kandydaci mogą prowadzić kampanię wyborczą, itd. :lol:
Jak już "wygaszą" epidemię, to zrobią tradycyjne wybory, może 23.05.
Co i tak będzie bez sensu, bo przecież wiadomo, że zwycięzcą jest ten pan, któremu mamusia urządzała drogę krzyżową wokół mieszkania :mrgreen:

Masz rację. Też tak myślę.
Ja też nie dawałam zgody poczcie, ani nikomu innemu, aby moim peselem gęby sobie wycierał każdy listonosz tudzież setki innych ludzi po drodze. Po co w ogóle to RODO jest, jak nie jesteśmy w żaden sposób chronieni. Listonosz i tak adres zna, ale jak pesel sobie wędruje gdzie chce to już można mieć obawy. Żeby tak za rok czy dwa nie przyszły jakieś miliony do spłaty od niewiadomego pochodzenia kredytodawców. Znamy sytuacje, znamy przekręty. Co to w ogóle ma być.
To oczywiste, że wybory będą póxniej, a w sumie wyniki moga ogłosić już dziś. Wszystko wiadomo.

BoaDusiciel - 2020-04-30, 15:04

Dla poprawy humoru:
https://www.youtube.com/watch?v=WFxy9xGhS8Q
:mrgreen:

wuka - 2020-04-30, 15:13

BoaDusiciel napisał/a:
Dla poprawy humoru:
https://www.youtube.com/watch?v=WFxy9xGhS8Q
:mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Biorę młode od tego psa, w ciemno. ;-)

wuka - 2020-05-03, 13:10

Na wp.pl jest taki test, ranking w sprawie wyborów. Wyszło mi, że powinnam głosować na jakiegoś Kamysza. Pierwsze słysze. Pan prezydent Duda, niestety, nie zarobił ani jednego punkciku ode mnie. Niech się martwi. Paru innych tez nie. Po tym panu Kamyszu drugie miejsce, ups ups ma u mnie Biedroń z małżonką/małżonkiem - oczywiście ;-) :-P
Krystian - 2020-05-04, 15:52

tessa napisał/a:
Ja nie idę na wybory.Dlaczego?

Jezus gdy był kuszony przez szatana odpierał jego pokusy.Szatan zaproponował Jezusowi władzę nad wszystkimi królestwami .To znaczy,że to w rękach szatana jest cała władza na ziemi.
Mateusza 4
8 Diabeł wziął go jeszcze na niezwykle wysoką górę i pokazał mu wszystkie królestwa świata oraz ich chwałę, 9 i powiedział: „Dam ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi cześć”. 10 Na to Jezus rzekł do niego: „Precz, Szatanie! Bo jest napisane: ‚To Jehowę*, swojego Boga, masz czcić i tylko dla Niego masz pełnić świętą służbę’”. 11 Wtedy Diabeł go zostawił, a przyszli aniołowie i zaczęli mu usługiwać.


Bo tak Cię nauczyło CK.
Pan Jezus nauczał, że mamy być podporządkowani, władzom zwierzchnim, co potwierdził apostoł Pawel.
Zacznij czytać, Biblię, a nie strażnice

Bobo - 2020-05-04, 19:03

wuka napisał/a:
Chyba że zaprzestanę płacić wszelkie rachunki, ale wtedy mogą mi zabrac mieszkanie, za długi po prostu i syn zostanie na bruku, bo ja sobie w łeb palnę. Sytuacja jest koszmarna i bez wyjścia.

Srutu drutu, majtki z drutu :-D
Za kilka tygodni wrócę do tematu ;-)
A Twój syn, to... jakiś bezrobotny czy co?

veteran - 2020-05-05, 10:19

Krystian napisał/a:
Pan Jezus nauczał, że mamy być podporządkowani, władzom zwierzchnim, co potwierdził apostoł Pawel.


Tak?
Niby gdzie?

booris - 2020-05-05, 10:27

veteran napisał/a:
Krystian napisał/a:
Pan Jezus nauczał, że mamy być podporządkowani, władzom zwierzchnim, co potwierdził apostoł Pawel.


Tak?
Niby gdzie?

Tu
19) Pokażcie Mi monetę podatkową! Przynieśli Mu denara. (20) On ich zapytał: Czyj jest ten obraz i napis? (21) Odpowiedzieli: Cezara. Wówczas rzekł do nich: Oddajcie więc Cezarowi to, co należy do Cezara, a Bogu to, co należy do Boga. (22) Gdy to usłyszeli, zmieszali się i zostawiwszy Go, odeszli.

veteran - 2020-05-05, 10:27

Coś ty taki pewny.
wybrana - 2020-05-05, 10:35

booris napisał/a:
veteran napisał/a:
Krystian napisał/a:
Pan Jezus nauczał, że mamy być podporządkowani, władzom zwierzchnim, co potwierdził apostoł Pawel.


Tak?
Niby gdzie?

Tu
19) Pokażcie Mi monetę podatkową! Przynieśli Mu denara. (20) On ich zapytał: Czyj jest ten obraz i napis? (21) Odpowiedzieli: Cezara. Wówczas rzekł do nich: Oddajcie więc Cezarowi to, co należy do Cezara, a Bogu to, co należy do Boga. (22) Gdy to usłyszeli, zmieszali się i zostawiwszy Go, odeszli.
Akurat ten cytat świadczy o tym, że Jezus oddzielił to co świeckie, od tego co duchowe. Nie łączymy hołdu dla władzy świeckiej - ludzkiej, z hołdem jakim mamy oddawać Bogu.
booris - 2020-05-05, 10:39

wybrana napisał/a:
booris napisał/a:
veteran napisał/a:
Krystian napisał/a:
Pan Jezus nauczał, że mamy być podporządkowani, władzom zwierzchnim, co potwierdził apostoł Pawel.


Tak?
Niby gdzie?

Tu
19) Pokażcie Mi monetę podatkową! Przynieśli Mu denara. (20) On ich zapytał: Czyj jest ten obraz i napis? (21) Odpowiedzieli: Cezara. Wówczas rzekł do nich: Oddajcie więc Cezarowi to, co należy do Cezara, a Bogu to, co należy do Boga. (22) Gdy to usłyszeli, zmieszali się i zostawiwszy Go, odeszli.
Akurat ten cytat świadczy o tym, że Jezus oddzielił to co świeckie, od tego co duchowe. Nie łączymy hołdu dla władzy świeckiej - ludzkiej, z hołdem jakim mamy oddawać Bogu.

I wlasnie o tym napisal Krystian.

Krystian - 2020-05-05, 11:21

booris napisał/a:
I wlasnie o tym napisal Krystian.


Dokładnie :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group