To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Przywitaj się i przedstaw :-) - Pożegnanie.

amiko - 2020-06-19, 17:24

Ze stron:

http://biblia.webd.pl/for...er=asc&start=90
POCHODZENIE KAINA

Bobo napisał: "Już Henrykowi pisałem... wywalić Boa i wukę a naprawdę będziemy mieli spokojniej".

http://biblia.webd.pl/for...r=asc&start=105
POCHODZENIE KAINA

Bobo napisał do wuki: "Jak już kiedyś Tobie pisałem... w działach typowo biblijnych... raczej się nie udzielaj, a jak już to z większą powściągliwością do ludzi uznających Biblię jako Słowo Boże".

-----------

Według NT, Chrystus jest prawdziwym Słowem Bożym, a nie Biblia
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9862

Paweł był głosicielem Ewangelii Chrystusowej (1 Kol.1.24-29) o obecnym w nas Chrystusie, Światłości, Duchu Bożym, Słowie Bożym, dzięki któremu mamy połączenie i łączność z Bogiem, który jest Duchem - Energią, Miłością i Mądrością, Świadomością i Życiem we wszelkim bycie.

Dla Was Słowem Bożym jest Biblia, wierzycie w Boga ze ST, nie głosicie Ewangelii Chrystusowej, itd.
Ile jest osób w moderacji wierzących w Boga z NT, że Chrystus jest Słowem Bożym i głoszących Ewangelię Chrystusową?

Z tego powodu nie ma zgodności w dyskusjach.

wybrana - 2020-06-19, 18:19

amiko napisał/a:

Dla Was Słowem Bożym jest Biblia, wierzycie w Boga ze ST, nie głosicie Ewangelii Chrystusowej, itd.
Ile jest osób w moderacji wierzących w Boga z NT, że Chrystus jest Słowem Bożym i głoszących Ewangelię Chrystusową?

Z tego powodu nie ma zgodności w dyskusjach.
Wyznawcy Jahwe nie uznają tego w co wierzą wierzący Chrystusowi. Wyraźnie widać w tym przypadku dyskryminacje przez Bobo dla użytkownika Boa. Anno wyrazam nadzieję, że zajmiesz swoje stanowisko i zareagujesz.
chryzolit - 2020-06-19, 18:38

wybrana-Napisała.
Cytat:
Wyznawcy Jahwe nie uznają tego w co wierzą wierzący Chrystusowi. Wyraźnie widać w tym przypadku dyskryminacje przez Bobo dla użytkownika Boa. Anno wyrazam nadzieję, że zajmiesz swoje stanowisko i zareagujesz.

wybrana.
czy Boa jest wyznawcą Chrystusa?
Skąd takie dane posiadasz.?
Pozdrawiam.

wybrana - 2020-06-19, 18:47

chryzolit napisał/a:
wybrana-Napisała.
Cytat:

wybrana.
czy Boa jest wyznawcą Chrystusa?
Skąd takie dane posiadasz.?
Pozdrawiam.
Nie będę oceniała jego wiary, bo nie mam takiego prawa, ale nie zauważyłam, by w ostatnich postach Boa pisał coś przeciwnego przeciwko wierze Chrystusowej.
chryzolit - 2020-06-19, 18:51

wybrana.
Ale czy to znaczy ze jest wyznawcą Jezusa.?
Może go lepiej zapytaj jak nie wiesz?
Pozdrawiam.

wybrana - 2020-06-19, 19:38

chryzolit napisał/a:
wybrana.
Ale czy to znaczy ze jest wyznawcą Jezusa.?
Może go lepiej zapytaj jak nie wiesz?
Pozdrawiam.
Nie mogę go już zapytać, bo został zbanowany. Ja zauważyłam duży postęp w pisaniu Boa.Czy szczery? Nie wiem, ale ostatnie jego wpisy były o wiele bardziej pozytywne niż kiedyś i myślę, że w tym jest nadzieja.
veteran - 2020-06-19, 19:42

wybrana napisał/a:
ale nie zauważyłam, by w ostatnich postach Boa pisał coś przeciwnego przeciwko wierze Chrystusowej.

Litości; już sam jego podpis był bezczelną szyderą.

chryzolit - 2020-06-19, 19:43

wybrana.
Proszę,obudz się.
Pozdrawiam.

wybrana - 2020-06-19, 20:03

veteran napisał/a:
wybrana napisał/a:
ale nie zauważyłam, by w ostatnich postach Boa pisał coś przeciwnego przeciwko wierze Chrystusowej.

Litości; już sam jego podpis był bezczelną szyderą.
Ma piękny podpis - Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego.
chryzolit - 2020-06-20, 00:38

wybrana.
Nie mam pewności,czy twoja postawa jest autentyczna,czy też tylko przyjęta na potrzebę skutecznej walki z przekazem i zapisem biblijnym.
Pewności nie mam,dlatego też nie osądzam jednoznacznie.
pozdrawiam.

Albertus - 2020-06-20, 08:35

:shock:
Bobo - 2020-06-20, 08:52

Myślę, że temat został wyczerpany. Jak Henryk wróci to się przywita. Na razie temat zamykam.
Post o gadach skasowałem.
Bobo-modo