To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Teorie spiskowe itp. - Russell i powiązania z masonerią?

Samarytanin - 2012-06-03, 23:57

Qeza30 napisał/a:
Najlepiej to zostać bezdomnym, tym nic raczej nie grozi.

jesteś bezdomny?

EMET - 2012-06-04, 08:31

Qeza30 napisał/a:

EMET:
Pismo mówi: "1 Człowiek samowolny szuka pozoru, by się odłączyć, ze wszystkich sił dąży do zerwania." - Księga Przysłów 18:1, 'B.Poznańska'.
Inny Przekład tak oddaje: "1 Kto się odosabnia, będzie szukał swej samolubnej tęsknoty; wybuchnie przeciwko wszelkiej praktycznej mądrości." - PNŚ.

Stephanos, ps. EMET

Queza - 2012-06-04, 13:50

Samarytanin napisał/a:
Qeza30 napisał/a:

jesteś bezdomny?

To nie jest forum o moich czy innych nieruchomościach.

Queza - 2012-06-04, 14:25

EMET napisał/a:
Pismo mówi: "1 Człowiek samowolny szuka pozoru, by się odłączyć, ze wszystkich sił dąży do zerwania." - Księga Przysłów 18:1, 'B.Poznańska'.
Inny Przekład tak oddaje: "1 Kto się odosabnia, będzie szukał swej samolubnej tęsknoty; wybuchnie przeciwko wszelkiej praktycznej mądrości." - PNŚ.

Stephanos, ps. EMET

Wiesz EMET, daruj sobie!
Ja już nie mam wolnej woli, a co by tu mówić o samowoli.

kesja - 2012-06-05, 08:29

Bobo napisał/a:
Schizofrenia....?

dopadliście i możecie sobie poużywać :-)
co to za nauka co to za SZKOLENIE ? to taki program poniżania jak nie wiesz co powiedzieć to
"zeszmacić "zawsze mozna .....sepy sie zlecą ...

kesja - 2012-06-05, 08:33

Henryk napisał/a:
kava napisał/a:
Lepiej byłoby wam na przykład zadawać mi pytania niż zajmować się jakimś prymitywnym sarkazmem czy kpić w żywe oczy - nie znacie mnie, nie wiecie kim jestem i co w życiu przeżyłem.

Następny "oświecony"... :-(
Wypuścili na przepustkę? :->

Byłeś z nim on wyszedł a ty nie ?

kesja - 2012-06-05, 08:38
Temat postu: bezdomni zaszczepieni wszyscy zmarli
Qeza30 napisał/a:

Cytat:
(bartekdo)-Qeza30, rzeczywiście..........bardzo mądry post :shock:

Raczej-robi wielką róznice .

NIE GROZI ?!
wszak zapomniano ze na BEZDOMNYCH wypróbowano SZCZEPIONKI śmierci
ZASZCZEPIONO kilkanaście osób WSZYSCY ZMARLI .
NIKT sie o nich nie upomniał .
NIKT nie został POCIĄGNIĘTY do ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ ... teoria spiskowa
kto za tym stoi :ph34r:

kesja - 2012-06-05, 09:55

9RP napisał/a:
To ciekawe ,że niektórzy wszędzie widzą masonów
Np żona i córka W,M Branhama zmarły w szpitalu prowadzonym przez masonów
dlatego i jego oskarżano o masońskie inspiracje
A tak nawiasem jak widzi się inteligentnych ludzi to na pewno śą to Żydzi
albo masoni
żałuję ,że nikt mnie tak nie określa
pewno jestem głupszy od nich
czyli nadaje się na bycie sobą i przynależność do naszego wybranego w "drugim wyborze" :-> narodu

W.M Branham korzystał z sali użyczonej przez masonów.
Popatrzyłam nieco na filmiki z youtube i mozna tam zobaczyć wszystkich tych sławnych kaznodzieji , co to dzisiaj głoszą -dziwaczne 'przebudzenia"
Czasem słyszy sie nazwisko ale nie uświadamia jakie to dawne czasy.
Osobiście uważam ,ze Branham mógł wiedzieć o sprawach o których nie mówił lub tylko napomykał.
Kiedy mówił poselstwo-kazanie - w pewnym momencie mówi- nie wolno mi więcej powiedzieć- mozna sie zastanawiac czy był to tak twardy pokarm ze wolał zmilczec .
Czy wiedział cos z kregów w których jak by nie było ,obracał sie .
Mysle ze tak tez było z Rusellem , oni mówili tyle ile było potrzeba do poruszenia słuchającego.
W pewnym sensie naprowadzali 'ujawniali' ale musieli to zrobic tak ,zeby zaduzo nie powiedzieć.
Dzisiaj taka tajna moze bardzo tajna organizacja jest organizacja śj .. przeciez ci wierni maja zakazane wszystkiego .
Nie wolno im samodzielnie czytac - myslec - musza byc jedna świadomościa tłumu .
Ksiazki maja zakazane , wojsko, zakazane , okultyzm zakazany a na ich obrazkach w idac symbole na wskroś okultystyczne .
Tajni przywódcy ,Robia dokładnie tak ,jak zakazują ,to cos jak rodzic mówi
NIE PAL bo to szkodzi ,a sam pali kadzidło bożkom.

To ze na ich groba jest Piramida zapewne ma jakies znaczenie ,ale jakie ?
Branham zginął w dziwnych okolicznościach w dniu dziwnie masonskim - 24grudzien
Okultyzm ma moc czy to sie komus podoba czy nie .
Huragan "katrina" to walka przeciwnych sobie 'woodu"...ale "chrześcijanin" - nie wierzy w takie bajki ....jego zabawia sie czymś innym .

9RP - 2012-06-05, 10:19

Co do Kateriny to słyszałem , z ust jednego biskupa z Teksasu ,ze było poselstwo by iść do burmistrza Nowego Orleanu by zabronił parady homoseksualistów
bracia poszli -burmistrz wysłuchał i nie zrobił nic
ale do parady nie doszło
Katerina nadeszła w przeddzień parady
pozdrawiam

kesja - 2012-06-05, 11:03

Nie wiedziałam ,ze Nowy Orlean jest tak zdemonizowany ,ze toczy sie tam walka szamanów woodu o przejęcie wpływów nad terytorium ...

Walczyli miedzy soba az sam IHVH WKROCZYŁ i jak napisano kryjówki kłamstwa zaleja wody i zmiecie grad .

Izaj28/11
I wezmę sobie prawo za miarę, a sprawiedliwość za pion. Ale grad zmiecie schronisko kłamstwa, a wody zaleją kryjówkę.

Pati - 2012-06-05, 13:08

kesja napisał/a:
Nie wiedziałam ,ze Nowy Orlean jest tak zdemonizowany ,ze toczy sie tam walka szamanów woodu o przejęcie wpływów nad terytorium ...

Walczyli miedzy soba az sam IHVH WKROCZYŁ i jak napisano kryjówki kłamstwa zaleja wody i zmiecie grad .

Izaj28/11
I wezmę sobie prawo za miarę, a sprawiedliwość za pion. Ale grad zmiecie schronisko kłamstwa, a wody zaleją kryjówkę.

parada rownosci wlasnie byla w W-wie....

kesja - 2012-06-05, 13:11

Tak wiem
Jest to tak OBRZYDLIWE ,WYUZDANIE ,że nie da sie patrzec zastanawia mnie , przeciez te kobiety te matki ....urodziły i co one czuja co przeżywają TAKI WSTYD PRZED BOGIEM .

9RP - 2012-06-05, 13:15

To dowodzi że z Warszawą też nie jest tak za dobrze
Henryk - 2012-06-05, 13:26

9RP napisał/a:
-burmistrz wysłuchał i nie zrobił nic
ale do parady nie doszło
Katerina nadeszła w przeddzień parady
pozdrawiam

Nie odważył bym się oskarżyć Boga o zesłanie tamtego kataklizmu.
Zginęli tam nie tylko zwolennicy parady...

kesja - 2012-06-05, 13:40

Izaj 3/9
Zuchwałe ich oblicze świadczy przeciwko nim, a o swoim grzechu mówią bez osłonek jak Sodomczycy, nie ukrywają go.

Biada ich duszy, gdyż sami zgotowali sobie nieszczęście!
.

Jer11/11
לָכֵן כֹּה אָמַר יְהוָה הִנְנִי מֵבִיא אֲלֵיהֶם רָעָה אֲשֶׁר לֹא-יוּכְלוּ לָצֵאת מִמֶּנָּה וְזָעֲקוּ אֵלַי וְלֹא אֶשְׁמַע אֲלֵיהֶם׃

Dlatego tak mówi Pan/IHVH:
Oto sprowadzę na nich nieszczęście/zło, z którego nie będą mogli się wydostać, a gdy będą wołać do mnie, nie wysłucham ich.

.
Jak długo beda sie z IHVH naśmiewac ?