To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Świadectwa działania Boga - Duchowe uzdrowienia - cuda, których nie ma

Anonymous - 2009-06-16, 10:24

Rafał
w pełni podzielam Twoje stanowisko
to znak czasów ostatecznych -rzekome znaki i cuda
ale jeżeli istnieją fałszywe dolary -muszą być i prawdziwe
nieprzyjaciel tylko podrabia a nie stwarza
pozdrawiam

Musashi - 2009-06-17, 02:16

rafalJG napisał/a:
Ja nie neguję Bożej mocy. Zastanawiam się, czy charyzmatyczni uzdrowiciele nas nie okłamują.


No to oboje nie negujemy.
Czy charyzmatyczni uzdrowiciele nas nie okłamują?
Ale ktorzy? Uzdrowiciele, czyli naprawde uzdrawiaja, ale masz watpliowsci czy to z Boga?
Uzdrowiciele, czyli tacy co za nich sie podaja, a uzdrowien raczej nie ma?
Charyzmatyczni.... , a czy sa uzdrowiciele niecharyzmatyczni?
Nie przepadam za slowem ,,charyzmatyczni'' ,,niecharyzmatyczni'' gdyz to robi sztuczny podzial.

Co do twojego pytania, tak konkretnie, to mysle, ze znajdziesz jakas czarna owce, ktora oklamuje, wiecej owiec, ktore sa szczere w swoim stanowisku, ale bardziej siebie oklamuja niz innych, przejaskrawiaja, albo nie wiem co..... bo wlasciwie jesli ktos jest uzdrowiony to jest uzdrowiony, nie wiem na czym mialoby polegac te oszustwo.

ale przyszla mi mysl, ze meze ty masz na mysli wielkie kilkutysieczne spotkania gdzie ludzie wychodza do przodu, ze swiadectwami, ze zostali uzdrowieni itd.

To czy ci ludzie by klamali? Moga sie mylic, to fakt, ale wszystko mozna zweryfikowac mysle.
Pozatym jaki wplyw maja takie zjawiska na nasze codzienne zycie naszego lokalnego kosciola. Moim zdanie, zadne, chyba ze w danym kosciele ludzie sie kloca i dziela, przez jakiegos tvewangeslite mieszkajacego na drugiej kuli ziemskiej.
Kiedys bysmy o takim nie slyszeli, i staralibysmy sie o nasza wspolna trzodke aby wszystkim dobrze sie po bozemu zyla, a teraz mamy dostep do wszelkich nowinek itp i same klopoty , podzialy wsrod przyjaciol chrzescijan.

Sorry za rozpisanie
pozdrawiam

rafalJG - 2009-06-17, 10:08

Musashi napisał/a:
rafalJG napisał/a:
Ja nie neguję Bożej mocy. Zastanawiam się, czy charyzmatyczni uzdrowiciele nas nie okłamują.


No to oboje nie negujemy.
Czy charyzmatyczni uzdrowiciele nas nie okłamują?
Ale ktorzy? Uzdrowiciele, czyli naprawde uzdrawiaja, ale masz watpliowsci czy to z Boga?
Uzdrowiciele, czyli tacy co za nich sie podaja, a uzdrowien raczej nie ma?
Charyzmatyczni.... , a czy sa uzdrowiciele niecharyzmatyczni?
Nie przepadam za slowem ,,charyzmatyczni'' ,,niecharyzmatyczni'' gdyz to robi sztuczny podzial.

Co do twojego pytania, tak konkretnie, to mysle, ze znajdziesz jakas czarna owce, ktora oklamuje, wiecej owiec, ktore sa szczere w swoim stanowisku, ale bardziej siebie oklamuja niz innych, przejaskrawiaja, albo nie wiem co..... bo wlasciwie jesli ktos jest uzdrowiony to jest uzdrowiony, nie wiem na czym mialoby polegac te oszustwo.

ale przyszla mi mysl, ze meze ty masz na mysli wielkie kilkutysieczne spotkania gdzie ludzie wychodza do przodu, ze swiadectwami, ze zostali uzdrowieni itd.

To czy ci ludzie by klamali? Moga sie mylic, to fakt, ale wszystko mozna zweryfikowac mysle.
Pozatym jaki wplyw maja takie zjawiska na nasze codzienne zycie naszego lokalnego kosciola. Moim zdanie, zadne, chyba ze w danym kosciele ludzie sie kloca i dziela, przez jakiegos tvewangeslite mieszkajacego na drugiej kuli ziemskiej.
Kiedys bysmy o takim nie slyszeli, i staralibysmy sie o nasza wspolna trzodke aby wszystkim dobrze sie po bozemu zyla, a teraz mamy dostep do wszelkich nowinek itp i same klopoty , podzialy wsrod przyjaciol chrzescijan.

Sorry za rozpisanie
pozdrawiam


Mówie "charyzmatyczni" bo byli z charyzmatycznych denominacji. A spotkania były uzdrowieniowe, ale nie widziałem tak uzdrowień, tylko słyszałem, kogo to oni nie uzdrowili na końcu świata... W Jeleniej Górze przez 7 spotkań nie uzdrowili nikogo.

Quster - 2009-06-17, 16:30

rafalJG napisał/a:

Mówie "charyzmatyczni" bo byli z charyzmatycznych denominacji. A spotkania były uzdrowieniowe, ale nie widziałem tak uzdrowień, tylko słyszałem, kogo to oni nie uzdrowili na końcu świata... W Jeleniej Górze przez 7 spotkań nie uzdrowili nikogo.

a możesz podac nazwę zboru, albo link, bo może rozmawiamy o ultracharyzmatykach, takich jak Spichlerz, lub o Beny Hinn-owcach i jemu podobnych... a tam to róznie bywa... raczej nieciekawie...

Anonymous - 2009-06-17, 16:45

Rafał o takich pisze
to ludzie z PDJ
ci sami o których i ja niechętnie piszę
Jelenia Góra jest niedaleko Legnicy
to te same ptaszki
pozdrawiam

Quster - 2009-06-17, 17:12

Płaskowicki Rys napisał/a:

to ludzie z PDJ

a maja ksiązki Hagina wiec juz wiem... tak myślalem ultracharyzmatycy....

Fałszywe nauczanie Ruchu Wiary - kompendium

Cytat:
Wystarczy przyjrzeć się nauczaniu Kennetha Hagina, Kennetha i Glorii Copelandów, Benny Hinna, Fredericka Price'a, Charlesa Cappsa i wielu innych liderów Ruchu Wiary na temat Krzyża i Odkupienia, by zorientować się, że ci ludzie głoszą inną, niebiblijną ewangelię, która tak naprawdę jest herezją.


zresztą proszę zobaczyć jak wyglądają ich "ewangelizacje" śmiech na sali :lol: zaraźliwe... ostrzegam...



tutaj link jeśli ktoś nie widzi filmu powyzej

Anonymous - 2009-06-17, 19:25

guster
Dobrze piszesz
widzę ,że się wreszcie zgadzamy.
właśnie to niebezpieczeństwo i ja widzę
pozdrawiam

rafalJG - 2009-06-18, 12:21

quster napisał/a:
rafalJG napisał/a:

Mówie "charyzmatyczni" bo byli z charyzmatycznych denominacji. A spotkania były uzdrowieniowe, ale nie widziałem tak uzdrowień, tylko słyszałem, kogo to oni nie uzdrowili na końcu świata... W Jeleniej Górze przez 7 spotkań nie uzdrowili nikogo.

a możesz podac nazwę zboru, albo link, bo może rozmawiamy o ultracharyzmatykach, takich jak Spichlerz, lub o Beny Hinn-owcach i jemu podobnych... a tam to róznie bywa... raczej nieciekawie...


Kościół Boży w Chrystusie.

rafalJG - 2009-06-18, 12:25

http://www.youtube.com/wa...lkI&feature=fvw

Mocne, obejrzyjcie...

Anonymous - 2009-06-18, 12:28

Rafał
to straszne dzięki Bogu ,że już nie masz z tym nic wspólnego
mnie on/ten BH/ przypomina torreadora i starożytny pogański kult walki z bykami
pozdrawiam

rafalJG - 2009-06-18, 12:43

Jakby coś przesuwało się nad tłumem...
Arius - 2009-06-18, 12:45

rafalJG napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=5lvU-DislkI&feature=fvw

Mocne, obejrzyjcie...


Co to jest ? :shock: :shock:

Anonymous - 2009-06-18, 12:51

Arius
Nie wiesz czy przez swe zdziwienie chcesz okazać swój stosunek do ultracharyzmatyków ?
daruj sobie bo nikt racjonalny -biblijnie wierzący tego nie popiera -a Rafał zamieścił to ku ostrzeżeniu -i po to by pokazać Qusterowi dlaczego nie jest w takim zborze/Kościół Boży w Chrystusie PDJ- gdzie takie sprawy są popierane jako działanie Ducha Sw/
tyle

EMET - 2009-06-18, 13:05

Płaskowicki Rys napisał/a:
Arius
Nie wiesz czy przez swe zdziwienie chcesz okazać swój stosunek do ultracharyzmatyków ?
daruj sobie bo nikt racjonalny -biblijnie wierzący tego nie popiera -a Rafał zamieścił to ku ostrzeżeniu -i po to by pokazać Qusterowi dlaczego nie jest w takim zborze/Kościół Boży w Chrystusie PDJ- gdzie takie sprawy są popierane jako działanie Ducha Sw/
tyle



EMET:
Czy to Ci, Rysiu --
http://www.kbwch.pl/mos/i...t_xtd&Itemid=60
???


Stephanos, ps. EMET

Anonymous - 2009-06-18, 13:17

Emet
tak to to
jest tu w Legnicy kościół Anastasis
powstał w ten sposób ,że pastor zboru Anastasis kościoła Zielonoświątkowego ,gdy władze kościoła/zielonoświątkowego w Polsce/ sprzeciwiały się jego wielkiemu zaangażowaniu w "nową ewangelizację apostolską "-PDJ
odwołały go z funkcji,kilka miesięcy po tym zabrał ze zboru swoich zwolenników -połączył się z maleńkim 5 osobowym zborem KBwCh i "stworzył " kościół Anastasis.
To można powiedzieć mój osobisty "przyjaciel "
on bywa na Florydzie i w Kolorado i jest jednym z głównych propagatorów "póznego deszczu " w Polsce -on i jego ludzie działali w Jeleniej Górze
pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group