To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Pozostałe dyskusje - Kącik tylko dla MĘŻCZYZN

Hardi - 2012-02-09, 16:39
Temat postu: Kącik tylko dla MĘŻCZYZN
Kobiety mają swój kącik to my faceci nie będziemy gorsi i też swój otwieramy :-D
Parmenides - 2012-02-09, 17:29

Jakim klejem skleić rozpadające się krzesło (w miare nowe zresztą)? Butapren trzymał ze dwa miesiące, taki biały na bazie wikolu (po wyschnięciu robi się przezroczysty) jeszcze krócej.
wiesia - 2012-02-09, 17:49

Ha! Czy w realu też można na was liczyć? Mnie przydałby się ktoś do naprawienia bojlera /to normalka-mróz,więc grzejnik zepsuty :-P /,tudzież malowanie - za niewielkie pieniądze :-D ,no i ktoś z wiertarką-pilnie ;-) i tym podobne męskie domeny.
No dobra.Musiałam skontrolować co tu się dzieje.Inspekcja taka.Zresztą babski kącik też nawiedził pan.
Sorry,już się zmywam.Miłego "kącikowania". :-D

leszed - 2012-02-09, 17:51

wziąć wygiętą blachę pod kątem 90, z dwoma dziurkami i wkrętami zciągnąć. x kilka. u mnie zadziałało na długo.
Anna01 - 2012-02-09, 18:45

Parmenides napisał/a:
Jakim klejem skleić rozpadające się krzesło (w miare nowe zresztą)?

Przepraszam, że się wtrącam w wasze męskie sprawy :-) , ale może wystrugaj drewniany kołeczek, zrób wiertarką dziurę i dopiero wtedy na klej. To zależy oczywiście , w którym miejscu krzesło się rozpada.

leszed - 2012-02-09, 19:00

Anna01 napisał/a:
Parmenides napisał/a:
Jakim klejem skleić rozpadające się krzesło (w miare nowe zresztą)?

Przepraszam, że się wtrącam w wasze męskie sprawy :-) , ale może wystrugaj drewniany kołeczek, zrób wiertarką dziurę i dopiero wtedy na klej. To zależy oczywiście , w którym miejscu krzesło się rozpada.
próbowałem w fotelu: klej, do tego kołeczek i klej, do tego później jak nie pomogło, kołeczek, klej i wkręt w środek itd. W końcu jednak ten fotel mi obrzydł. Krzesła stoją do dzisiaj.
Parmenides - 2012-02-09, 22:08

Dziękuję za rady. Na pewno skorzystam. :-D
bartek212701 - 2012-02-10, 01:07

Idę dołożyć do pieca nie ma co :lol: a tak na serio,to na serio idę dołozyć bo temperatura spada hehe skoro jeszcze na komputerze jestem to nic się nie stanie jak się dołozy :-D

Hardi pozazdrościł paniom tych smacznych obiadków chyba,wiecie co ? Ide jutro kupic Pizze a w sobote jadę do znajomego.Nie będzie mnie na forum choć ostatnio jakoś zastygłem czytam tylko :-) sam nie wiem czemu

Dobrego dnia wszystkim Panom no i Paniom ;-)

Hardi - 2012-02-10, 13:09

ja dzisiaj pizze będę robić sam, kupna zawsze jest dużo gorszej jakości ;-)

mam pytanie: znacie i polecacie jakieś dobre słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem mp3 (bo nie lubię plątać się w kablach) :?: ale koniecznie z wyświetlaczem (bo nie lubię szukać katalogów na oślep) 8-)

wiesia - 2012-02-10, 15:29

bartek212701 napisał/a:

Dobrego dnia wszystkim Panom no i Paniom ;-)

Do miłego :-D

bartek212701 - 2012-02-11, 11:38

Hardi,
Cytat:
mam pytanie: znacie i polecacie jakieś dobre słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem mp3 (bo nie lubię plątać się w kablach) :?: ale koniecznie z wyświetlaczem (bo nie lubię szukać katalogów na oślep) 8-)
Oj nie ale ostatnio moje te od laptopa,w których słucham muzyki lub filmy oglądam zniszczyła kochana babunia :xcalus: weszła na nie jak spadły na podłogę a podobno to był pies :-D heh ale nic obiecuje sobie kupić drugie tak czuje,że w marcu może mi się zechce iść i kupić
Hardi - 2012-02-11, 12:34

to polecam Ci Sennheiser PX100, grają naprawdę bardzo dobrze i do tego są super wytrzymałe :-)
nike - 2012-02-11, 12:41

Hardi napisał/a:
to polecam Ci Sennheiser PX100, grają naprawdę bardzo dobrze i do tego są super wytrzymałe :-)

Hheheh to teraz babcia będzie mogła nawet poskakać. Bartusiu z całym szacunkiem dla kochanej babci. :-D babcie są zawsze tylko najukochańsze. :-D

Henryk - 2012-02-11, 13:42

Słyszałem, że kobiety tutaj nie zaglądają...więc śmiało mogę to zamieścić.
nike - 2012-02-11, 18:18

Super laptop, jeszcze takiego to nie widziałam, taki nowoczesny hehehe.