To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Proroctwa - jak antychryst oszuka świat

darek77.01 - 2013-03-28, 18:59

Queza30 napisał/a:
darek77.01 napisał/a:
Warto dodatkowo zauważyć, że te panie nie robiły tego za darmo. Jak myślisz, czemu?

Bo nauczyły się tego, pobierały lekcje?

Zastanawiam się, po co im takie tancerki, o wiele lepszej choreografii tańce są w teledyskach, w balecie, lub w teatrze operowym.

Gdyby byli naprawdę mocni, nie musieliby za to płacić.
Płacąc za seks robi się tak naprawdę kobiecie krzywdę a Ty co o tym sądzisz?

Qłeza30 - 2013-03-29, 21:49

darek77.01 napisał/a:
a Ty co o tym sądzisz?

myślę, że to jest ich problem.

woroniecka - 2013-04-13, 09:47

http://www.youtube.com/watch?v=jsdgRxvB_jE polecam ! Jeżeli ktoś postrzega Lucyfera jako gdzieś tam istniejącego demona, niezuważalnego, to tu zobaczy jaki ogromny wpływ on ma na wiele aspektów.
Dezerter - 2013-04-15, 13:16

woroniecka napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=jsdgRxvB_jE polecam ! Jeżeli ktoś postrzega Lucyfera jako gdzieś tam istniejącego demona, niezuważalnego, to tu zobaczy jaki ogromny wpływ on ma na wiele aspektów.

Bój ty się Boga, to durny cykl o "obcych" i innych cudach niewidach
jak można polecać komuś oglądanie:
"Ancient Aliens – Bogowie i Obcy"
zgubiłaś zdrowy rozsądek?

wit - 2013-04-16, 05:44

Problemem prawie całej eschatologii futurystycznej, jest to, że zamiast dawać wiarę w Boga Wszechmogącego, wierzy się we wszechmoc Diabła, który chyba wszystko może, i w dodatku zamiast upatrywać znaków nadejścia Chrystusa, oczekuje się na przyjście antychrysta. Tymczasem Biblia wyraźnie oznajmia, że za sprawą ofiary Chrystusa Szatan został pokonany, czego niestety nie raczą dostrzegać wyznawcy eschatomanii.
woroniecka - 2013-04-16, 19:25

Dezerter napisał/a:
woroniecka napisał/a:

Bój ty się Boga, to durny cykl o "obcych" i innych cudach niewidach
jak można polecać komuś oglądanie:
"Ancient Aliens – Bogowie i Obcy"
zgubiłaś zdrowy rozsądek?

Chyba mówimy o innym filmiku?

http://www.youtube.com/watch?v=OBA6qlHW8po w USA z kolei trwa ośmieszanie chrześcijanstwa... Wybrali specjalnie jakichś homofobicznych rednecków by przedstawić nas jako drzących mordę zacofanców, żal mi patrzeć że takie osoby przedstawiają Jezusa Chrystusa... Ale ci bezmózgowcy pewnie myślą że roibą wielkę przysługę chrześcijaństwu, masakra

wit - 2013-04-17, 06:50

woroniecka napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=OBA6qlHW8po w USA z kolei trwa ośmieszanie chrześcijanstwa... Wybrali specjalnie jakichś homofobicznych rednecków by przedstawić nas jako drzących mordę zacofanców, żal mi patrzeć że takie osoby przedstawiają Jezusa Chrystusa... Ale ci bezmózgowcy pewnie myślą że roibą wielkę przysługę chrześcijaństwu, masakra
W dzisiejszym świecie niestety istnieje taka zasada, że kto bardziej głupszy, ten zyskuje na popularności. Nie przejmowałam bym się jakimś show, gdzie przedstawiono Kościół Baptystyczny Westboro. O tej wspólnocie głoszącej teologię nienawiści można poczytać tu by się przekonać czemu służy zakładanie prywatnego kościoła.
woroniecka - 2013-04-19, 21:44

Niestety to boli... Bo napewno wiele osób skreśliło Jahuszuę ze swojego życia z racji tych osób... :/
woroniecka - 2013-05-04, 22:25

Wiecie o tym, że muzulmanski mesjasz Mahdi wg Koranu wyjdzie z rodu mahometa, przyjedzie na białym koniu, i przyniesie pokój na świecie na 7 lat przed koncem swiata? i sprawi ze islam bedzie szerzony na caly swiat? Biblia i Koran się pokrywają, Koran wypełnia ich wizję o naszym antychryście, u nas śmierć jedzie na białym koniu, u nich Mahdi... bardziej zresearchuje ten temat i moze cos dopisze :D
amaculatio - 2013-06-25, 22:01

Stwórca nie chce zguby ani jednej osoby. Niestety malteizm zaraził monoteizm. od dawna jest on "rozpadnięty" na wiele zwalczających się nawzajem - każdy każdego innego - odłamów. Trzy największe grupy monoteistów to: chrześcijańskie, muzułmańskie, judaistyczne. Wewnątrz nich są grupy grożące każdej innej grupie monoteistycznej i innym ludziom straszliwą karą. Monoteizm nie kojarzy się z Miłością, lecz z czymś obrzydliwym - sadystyczną karą dla zbolałych ludzi!

Antychryst niby ukarze chciwych bankierów i złe rządy? Raczej nie. To byłoby zbyt niesprawiedliwe. Niestety, wielu tu nienawidzi wręcz katolicyzmu, co prowadzi do niełaski. I tak monoteizm jest źle zrozumiany. Nawet święci popełniali błędy w rozumieniu Stwórcy.

Nie chcę dla nikogo Bożej kary, lecz dla każdego chcę wiecznego zbawienia!

Jeżeli pójdę do Nieba, to pewnie będę bardzo niski w hierarchii. Jeżeli tak będzie, to niech się cieszę z tego, że są więksi święci ode mnie! To byłoby piękne, nie sadyzm i dorabianie się na grzechu.

woroniecka - 2013-06-26, 16:31

Wiesz, już w Ks. Rodzaju było przewidziane, że Iszmael (dzisiejsi muzułmanie/islam) uderzy ponownie w swojego brata Izaaka (Izrael - duchowy i fizyczny).
MieczDucha - 2013-10-22, 16:52

jak wszystko na obecny czas wskazuje Nicolas Cage wystąpi w "Left Behind" - seria ta promuje m.in 3 świątynie, pochwycenie przed antychrystem, antychrysta w 3 światyni i wiele innych wg mnie błędnych rzeczy : http://www.filmweb.pl/fil...nd-2014-670711# .Hollywood jako jedno z głównych narzędzi szatana na pewno nie służy do propagowania prawdy

, jeszcze dopisze coś na temat antychrysta : "Dzieci, ostatnia to już godzina. A słyszeliście, że ma przyjść antychryst, lecz oto już teraz wielu antychrystów powstało. Stąd poznajemy, że to już ostatnia godzina" - 1 list Jana 2:18, BW

mowa o pojedyńczym antychryście dotyczy tytułowego antychrysta np z księgi Daniela i innych ksiąg, ale drugi tekst który jest w czasie terażniejszym a mówi o wielu antychrystach mówi o "zwykłych: ludziach którzy są bezbożni/ gardzą przykazaniami Pana Jezusa i ogólnie Jego naukami i Jego osobą.

a więc wielu antychrystów - odstępców/bezbożnych ma poprzedzać tego z księgi Daniela czy Objawienia Jana który będzie ich królem/bogiem i o tym schemacie mówi też apostoł Paweł, który najpierw zapowiada odstępstwo (czyli wielu antychrystów) a następnie zapowiada człowieka grzechu/syna zatracenia ( czyli antychrysta o którym Jan mówił że nadejdzie w przyszłości) :

, "Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia" - 2 Tesaloniczan 2:3, BW

list Pawła i list Jana mówią o tym samym

mrarni1 - 2014-02-18, 20:02
Temat postu: do florion i innych w potrzebie
:!: Do florion i innych w potrzebie! :!:

Hej Florion! Czytałem twe wypowiedzi. Jeśli nadal chciałbyś się nawrócić, napisz do mnie to spróbuję ci pomóc, dać jakieś rady, wskazówki itp. Dobrym źródłem jest biblia, by naprowadziła cię na dobrą drogę.

Tak w skrócie o nawróceniu, ważne jest, by żałować za swoje grzechy, płakać do Boga o wybaczenie, wziąść chrzest w rzece ( nie w kościele )( w jeziorze, morzu chyba tez ok ) w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, niech cię ochrzci ktoś wierzący, najlepiej jakiś prawdziwy chrześcijanin.

Po chrzcie należy nie grzeszyć więcej! To bardzo ważne. Nie wierz kościołom prowadzącym błędne nauki, gdzie po wyspowiadaniu się w konfesjonale, historia się powtarza i koło się zamyka. W biblii nie ma też mowy o czyśćcu. Ja już chyba powoli pojmuje o co chodzi w tym życiu.

Pieniądze, dobra materialene, to wszystko nie warte jest.
Myślę, że dobre byłoby dobrowolne życie w biedzie, porzucenie lub zminimalizowanie żądzy pieniądza, prace zamienić na domową i stać się niezależnym, żyć gdzieś w ciszy i zajmować się gospodarstwem do zaspokojenia potrzeb. Odrzucić/ zminimalizować sprzęt elektroniczny.
( np kiedyś "lodówkami " były np beczki zasypane w ziemi, ziemianki itp., żywność można konserwować w weki, solą, wędzić, suszyć, próżniowo).
Owszem na początku może być ciężko kroczyć wąską ścieżką, ale...

Pomyśl o przyszłości, pomyśl o życiu wiecznym i zaufaj Bogu, módl się codziennie, do Boga- ojca naszego. Nie do innych bożków ( np Maryja) owszem, powinniśmy mieć szacunek i pamiętać o niej, ale jest napisane w jednym z Przykazań Bożych:
" Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie!
Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego co jest na ziemi nisko, ani tego co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył
(...)"
( więc możliwe, że symbol krzyża jest też nie na miejscu- myśląc o nim jak o narzędziu zbrodni- tortur Pana Jezusa).

Myślę, że to już każdy powinien sam dojść do tego co jest dobre a co złe dla niego. Bo to wszystko jest zapisane w naszych sercach. Kto szuka prawdy, znajdzie ją. Lecz grzesznicy są zaślepieni i niestety, by dostrzec prawdę trzeba się nawrócić!
Z Bogiem! Oby wskazał tobie i innym drogę!
Jeśli ktoś chciałby porozmawiać ze mną, zapraszam serdecznie.

PS polecam youtubera :arrow: finalcall07 surowo mówi, może ciężko się na początku przekonać do tego wszystkigo, ale wierze, że jest on natchniony duchem świętym, robi to co Bóg mu każe. Opowiada, coś w stylu, że: miał atak serca i był w piekle, ale wołał Boga, by go uratował, by mógł opowiadać to ludzią, że piekło istnieje.

I na koniec 2 cytaty dwóch wartych przykładu ( mniej lub bardziej ) osób:

" Ludzie obawiają się, że jeśli przestaną kupować i posiadać różne rzeczy na własność, wypadną ze społecznego obiegu.
Tymczasem żadne dobra materialne nie zapełnią duchowej pustki
. " Heidemarie Schwermer

" Wszyscy jesteśmy całkowicie zależni od innych. Chodzi o to, by żyć swobodnie, teraźniejszością, dając i biorąc nieodpłatnie, bo tak jest w naturze.
Trzeba odrzucić władzę kredytu i zadłużenia i zaufać cyklowi natury
" I Bogu- dodam Daniel Suelo (żyjący w jaskini )

Manna z nieba - 2014-02-18, 21:41

mrarni1 napisał/a:
Pieniądze, dobra materialene, to wszystko nie warte jest.
Myślę, że dobre byłoby dobrowolne życie w biedzie, porzucenie lub zminimalizowanie żądzy pieniądza, prace zamienić na domową i stać się niezależnym, żyć gdzieś w ciszy i zajmować się gospodarstwem do zaspokojenia potrzeb. Odrzucić/ zminimalizować sprzęt elektroniczny.
( np kiedyś "lodówkami " były np beczki zasypane w ziemi, ziemianki itp., żywność można konserwować w weki, solą, wędzić, suszyć, próżniowo).
Owszem na początku może być ciężko kroczyć wąską ścieżką, ale...

To żarty jakieś? :-P

Dezerter - 2014-02-19, 22:02

Manna z nieba napisał/a:
To żarty jakieś? :-P

ooo kobieto małej wiary ;-)

mrarni1 - witaj na forum :-D
Florion Ci nie odpowie bo:
florion ma podpis
zbanowany
ale jeszcze kilku niezbanowanych zostało ;-)
Pozdrawiam