To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Teorie spiskowe itp. - Horus, Mitra, Kryszna , Jezus

mitryl - 2014-07-14, 10:48

https://www.youtube.com/watch?v=Coq_grSFlNs
https://www.youtube.com/watch?v=7whfwDdPe0I

Al Mudrasim - 2014-07-14, 17:16

Odpowiem Tobie tym filmem:
https://www.youtube.com/watch?v=Bda12r1zOpg
A tego z rzeźni już nie będę wklejał bo jest bardzo okrutny i mega drastyczny.
Owce są surowcem do dalszej obróbki. Nikt nie trzyma owiec dla ich towarzystwa(no może jacyś hobbyści się znajdą) tylko dla ich wełny,mleka, mięsa i skóry.

Al Mudrasim - 2020-04-24, 11:52

Coraz więcej puzli wskakuje na swoje miejsce.
https://www.youtube.com/watch?v=Q6xqr0a8jsw

Al Mudrasim - 2020-04-24, 14:01

Ziemia ma obecnie właściciela, okupanta który na niej żeruje. Układ jest idealny. Trzoda się sama wyżywi, rozmnoży i wyleczy. Energia z planety płynie szerokim strumieniem, a jak wiemy w tym wszechświecie energia jest wszystkim, łącznie z tym że pełni rolę waluty. Trzodę wystarczy pilnować by nie podnosiła za wysoko głowę i nie posiadła czasem zbyt zaawansowanej wiedzy, bo mogłaby się uwolnić. Kabała wszystko pokazuje z wyprzedzeniem, tylko ludzie traktują to jako fantastykę. Wszystko mamy przed oczyma, już nawet nie chce mi się o tym pisać. Jednak żeby nie było, że nie mówiłem to informuję wszystkich, że naszym priorytetem nie jest żyć tutaj, tylko robić wszystko a zwłaszcza nabywać wiedzy o tym jak stąd się wyrwać. Podam może tytuły filmów, które dają do myślenia i kreślą kierunki możliwego rozwoju scenariuszy.
1. Matrix obowiązkowo i do tego Mark Passio Alegorie Matrixa
2. Jupiter Intronizacja
3. Star Trek Voyager odcinek z 3 sezonu pt. Coda
4. Nasz dom (na YT) czyli gdzie trafisz po śmierci i jak jesteśmy poddawani reinkarnacji (lepiej tam nie trafiać)
5. Film na YT o monumencie z Georgii USA
6. Bardzo dużo materiałów jest na How exit to Matrix ( można włączyć tłumacza)
Materiałów dla poszukujących jest bez liku, przy czym zalecam używanie rozumu i konfrontowanie tego z własnym wnętrzem i z rzeczywistością. Jeśli coś ci nie stroi, to znaczy że to nie dla ciebie.
Żyjemy krótko i 90% ludzi żyje w podłych warunkach, jesteśmy po prostu głupi i łatwo sterowalni bo nie posiadamy pamięci. Niewolnik i dostarczyciel energii wręcz idealny. Mnie nie interesuje już życie tutaj. Ja pracuję i zdobywam wiedzę jak się z tego szamba uwolnić. Nie ufam z automatu nikomu kto oczekuje ode mnie podziwu, uwagi, adoracji czy modlitw. Następnym razem wyjaśnię dlaczego. Pozdrawiam samodzielnych :-)

wuka - 2020-04-24, 14:31

Ja bym jeszcze kilka książek obowiązkowych dorzuciła :-)
Ale nie będę ci się wcinać, bo myślę, że jesteś daleko do przodu.
Pozdrawiam.

Queza - 2020-04-24, 15:48

Al Mudrasim napisał/a:
1. Matrix obowiązkowo

Ja tego filmu nie oglądałam i nie myślę oglądać. Nie leży mi to.

wuka - 2020-04-24, 15:59

Queza napisał/a:
Al Mudrasim napisał/a:
1. Matrix obowiązkowo

Warto.
Tak wygląda nasza rzeczywistość.

Queza - 2020-04-24, 16:37

wuka napisał/a:

Ktoś kto nagrał ten film jest mądrzejszy od Boga? Wątpię.

booris - 2020-04-24, 17:07

wuka napisał/a:
Queza napisał/a:
Al Mudrasim napisał/a:
1. Matrix obowiązkowo

Warto.

Ojciec Pio zmarl kiedy ten pan mial 10 lat.

wuka - 2020-04-24, 17:19

booris napisał/a:
wuka napisał/a:
Queza napisał/a:
Al Mudrasim napisał/a:
1. Matrix obowiązkowo

Warto.

Ojciec Pio zmarl kiedy ten pan mial 10 lat.

O kim mówisz?

booris - 2020-04-24, 17:30

wuka napisał/a:
O kim mówisz?

To moze najpierw ustalmy o ktory film chodzi. :) Jezeli mowimy o filmie "Wiedza ojca Pio",to wystepujacy w nim Wieslaw Matuch urodzil sie w roku 1958,czyli mial 10 lat gdy ojciec Pio zmarl.

wuka - 2020-04-24, 17:51

booris napisał/a:
wuka napisał/a:
O kim mówisz?

To moze najpierw ustalmy o ktory film chodzi. :) Jezeli mowimy o filmie "Wiedza ojca Pio",to wystepujacy w nim Wieslaw Matuch urodzil sie w roku 1958,czyli mial 10 lat gdy ojciec Pio zmarl.

Ja tylko o Matrixie.
Ojca Pio nie trawię od dawna. Kawałek tego filmiku oglądałam, nie dla mnie.
Właśnie oglądam :Jupiter..." nie znałam tego filmu ;-)

wybrana - 2020-04-24, 18:43

Al Mudrasim napisał/a:
Coraz więcej puzli wskakuje na swoje miejsce.
https://www.youtube.com/watch?v=Q6xqr0a8jsw
Oglądając ten filmik można wyciągnąć w nioski, czy to duch Ojca Pio wykorzystując fizyczne ciało pani Krysi manifestował się rzeczywiście, czy raczej był tym podstępnym i kłamliwym duchem, który pod pozorem odkrycia pewnych nieznanych sfer duchowych - naprowadza słuchających i wielu innych na drogę zwiedzenia i kłamstwa. To prawda, że Kościół ukrył przed ludźmi - jaki jest właściwy cel ich życia i dokąd ten cel prowadzi. Prawdę powiedział ten duch, że życie ziemskie - świata matarii - jest tylko odbiciem właściwego życia - życia z Bogiem w świecie Niebiańskim, duchowym. Tam jest nasz właściwy świat i do tego świata mamy podążać i pragnąć powrócić. Świat materii w którym żyjemy jest czyscem, jest szansą jaką otrzymała dusza, by tu móc się oczyścić i ponownie odrodzić w Duchu Bożym. Jednak za tą prawdą kryje się też fałsz jaki ten duch przekazał. Po pierwsze to nie był duch Ojca Pio. Po drugie ten duch próbuje wmówić, że stwórca świata materialnego -, jest szatan. Takie stwierdzenie bardzo pasuje szatanowi, bo on w swoim klamstwie zawsze chciał, by człowiek uznawał go za swojego stwórce. Szatan nie ma możliwości stwórczych. Po trzecie przeczy istnienie piekła. Po czwarte uważa, że wszyscy ludzie są dobrymi aniołami i, że nawet szatan w przyszłości zasiądzie po prawicy Boga. Oglądałam kilka filmików Pana Wiesława, i muszę stwierdzić, że szkoda mi tego pana, bo dał się tak strasznie zwiesc i jeszcze wydał książki.
RN - 2020-04-25, 12:42

Na bilokacje Ojca Pio i inne telepatie, lewitacje... czekała przez długie lata nagroda Randiego :-)

https://pl.wikipedia.org/wiki/James_Randi_Educational_Foundation

Ludzie nie dawajcie się oszukiwać szarlatanom lub innym oszukanym ludziom, którzy uwierzyli tym pierwszym.
Czerwona lampka powinna się zaświecić u każdego zdroworozsądkowego człowieka, gdy słyszy od innych przekazywane jako pewne wieści, co to zdarzy się w przyszłości, jak wygląda niebo, piekło i inne opowieści z tego gatunku.
Oprócz szarlatanów i zwiedzonych są jeszcze osoby które z całym przekonaniem i to często w sposób arbitralny głoszą takie przepowiednie. U tych ludzi zachodzi podejrzenie jakiś defektów psychicznych.
Normalny, zdrowy człowiek, czy to sam z siebie czy na podstawie empirycznych badań i obserwacji nawet na dużych grupach społecznych nie jest wstanie dojść do takich ''rewelacji''.
Prawdziwe jest przede wszystkim to, co nas dotyczy.
Jednak, abyśmy nieprzekolorowali własnych doświadczeń, powinniśmy '' umrzeć'' dla wszystkich oddziaływujących na nas naleciałości lub przynajmniej mieć je na uwadze, aby nie doprowadzały do zniekształceń w odbiorze i odczycie.

wuka - 2020-04-25, 12:56

W pełni podzielam twoje zdanie, RN.
A namnożyło się tych nawiedzonych ostatnio od cholery. Każdy ma jakiś osobisty przekaz. To jeden wielki szjs. Od siebie, od swego wnętrza trzeba zaczynać zmiany i poszukiwania. W nas jest wszystko. O tym uczył tez Jezus i upominał, aby nie dać się zwieść. Uważam, że powoływanie się na osobiste rozmowy z O.Pio i dawanie jakichs przekazów to szkodzenie i sobie i innym ludziom.