To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej - Katolickie strony apologetyczne

Bobo - 2012-05-26, 08:46

Oczywiście, oczywiście, linki do tych stron przewijają się w tak wielu postach że naiwnym trzeba być, aby myśleć, iż nikt jeszcze ich nie zna ;-) Za stary jestem na takie gadki o przewrażliwieniu itp.

Wyraźnie widać kolejną nagonkę na ŚJ a nie promowanie swoich poglądów.

kodak27 - 2012-05-26, 08:55

Bobo napisał/a:
Oczywiście, oczywiście, linki do tych stron przewijają się w tak wielu postach że naiwnym trzeba być, aby myśleć, iż nikt jeszcze ich nie zna ;-) Za stary jestem na takie gadki o przewrażliwieniu itp.

Wyraźnie widać kolejną nagonkę na ŚJ a nie promowanie swoich poglądów.
Bobo, chcę tobie podziękować za twój czas dla mnie poświęcony, podjąłem decyzję o odejściu z Forum, fajnie było ciebie poznać. Góra z górą się nie zejdzie, więc może się kiedyś spotkamy w realu. Równy z ciebie gość i tak 3maj ! Niechaj twój Jehowa Bóg tobie błogosławi, życzę z całego serca. Z szacunkiem kodak27
Hardi - 2012-05-26, 10:37

tak, tak, na kilka linków jeden jest typowo anty-ŚJ, ale Bobo dostrzega nagonkę na ŚJ, i nie zauważył, że pozostałe strony polemizują nie tylko z nauką ŚJ, ale protestantów (czyli sprawa dotyczy również mnie), badaczy i wielu innych niekatolików, no, ale wiadomo, najlepiej wmówić sobie, że to nagonka na ŚJ i to ŚJ są pokrzywdzeni, to tak jak nie jeden ŚJ próbował mi wmówić, że obozy koncentracyjne były robione z myślą o ŚJ... no cóż, niektórzy najwidoczniej mają potrzebę wmówienia sobie wyjątkowości :-/

podbijajcie dalej temat, piszcie posty, niech temat ciągle jest na samej górze, a później lamentujcie... ehhh, szkoda gadać...

Obserwator - 2012-05-26, 11:32

nike napisał/a:
[ W tematach merytorycznych to ja ciebie raczej nie widuję, a chciała bym.

Ja mam nick Obserwator a nie Dyskutant.
I tak wiadoma nam osoba poradziła mi abym mniej dyskutował, a więcej obserwował. :crazy:

bartek212701 - 2012-05-26, 13:13

Obserwator, te 20 tys wejśc to nie oznacza 20 tys ludzi a kliknięcia na strone to samych jego wejśc jest sporo :-)
Obserwator - 2012-05-26, 13:40

bartek212701 napisał/a:
Obserwator, te 20 tys wejśc to nie oznacza 20 tys ludzi a kliknięcia na strone to samych jego wejśc jest sporo :-)

Wiem wiem. może to oznaczać wiecej, bo nie wszystkch rejestruje licznik :crazy:

bartek212701 - 2012-05-26, 13:50

Obserwator, :-) no też może,nie mówie,że nie.ta strona jest wartościowa na pewno dla ludzi poszukujących i to trzeba uszanowac ale nie jest wygodna dla ŚJ na pewno.Dlatego jej nie lubią,ja też jej nie lubie bo czasami sa tam manipulacje jeśli chodzi o teksty ojców Kościoła sa tam przypisywane nieprawdziwe informacje,bo rózne sa teksty Ojców kościoła niektóre mówią o czyms o czym nie ma nawet napomknięcia w innych wydaniach. z przedrostkiem DI tez sie mylił,bo brał informacje z sieci ufa ludziom i dlatego się czasami myli,ale cóż wszyscy jestesmy omylni
nike - 2012-05-26, 13:53

Obserwator napisał/a:
nike napisał/a:

I tak wiadoma nam osoba poradziła mi abym mniej dyskutował, a więcej obserwował. :crazy:

Czyli co za kogo robisz? Kogo obserwujesz? juz nie te czasy facio nie te czasy.

Obserwator - 2012-05-26, 13:57

nike napisał/a:
Obserwator napisał/a:
nike napisał/a:

Czyli co za kogo robisz? Kogo obserwujesz? juz nie te czasy facio nie te czasy.

Forum obserwuję, forum i mądrości innych. :!: :xhehe: