To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej - W poszukiwaniu Raju

nike - 2012-09-15, 20:49

Hheheheh to już zaczynam czekać :xcalus:
Krystian - 2012-09-15, 23:25

bartek212701 napisał/a:
nike, Jesteś kochana,Nike jak będziemy w raju to ja do Ciebie wpadne na pewno z całą blachą napoleonki hehe :-D

a mnie zaprosicie :-)

wiesia - 2012-09-15, 23:49

Hardi napisał/a:

zapraszam... naucz się języka i zamieszkaj tutaj, nie widzę problemu

Szkoda,że dla mnie już za późno. Cudowny widok.
Cytat:

Ja też,ja też!
bartek212701 napisał/a:
ale sie boje,mocno stąpam po ziemi.

Też uważam,że gdyby Bóg chciał abyśmy fruwali dałby nam skrzydła. :aniolek:
Cudownie byłoby się tam spotkać /w raju na ziemi/ i powspominać te nasze spory, które Bogu muszą się wydawać smieszne :-D

bartek212701 - 2012-09-16, 00:23

krystian, Jak najbardziej :-D
wiesia napisał/a:
Też uważam,że gdyby Bóg chciał abyśmy fruwali dałby nam skrzydła. :aniolek:
wszystko przed nami hehe :-D
wiesia napisał/a:
Cudownie byłoby się tam spotkać /w raju na ziemi/ i powspominać te nasze spory, które Bogu muszą się wydawać smieszne :-D
Chciałbym by wszystkim nam to było dane :-)
Krystian - 2012-09-16, 00:38

Kochani Bóg jest miłością Nike, Wiesia, Bartek, Eutychus i wielu innych jak Bóg da to się spotkamy na rajskiej ziemi kocham was :-)
bartek212701 - 2012-09-16, 00:53

krystian, Swoją żonę też bierz ;-) podejrzałem was na NK hehe,ładna z Was para,nie może Was tam zabraknąć.
nike - 2012-09-16, 11:46

krystian napisał/a:
bartek212701 napisał/a:
nike, Jesteś kochana,Nike jak będziemy w raju to ja do Ciebie wpadne na pewno z całą blachą napoleonki hehe :-D

a mnie zaprosicie :-)


Już czuj się zaproszony hehehe :-D

nike - 2012-09-16, 11:48

krystian napisał/a:
Kochani Bóg jest miłością Nike, Wiesia, Bartek, Eutychus i wielu innych jak Bóg da to się spotkamy na rajskiej ziemi kocham was :-)

Ja tez was kocham, i na pewno się spotkamy, ile to bedzie placzu z radości, opowiadań, a o calowaniu się z wami, to juz nawet nie wspomnę hehehe :xcalus: :xcalus: :xcalus:

wiesia - 2012-09-16, 14:07

Cytat:
kocham was

Nie da się ukryć,że ja też Was kocham.Właściwie jesteście obecni w moim życiu każdego dnia. I prawdą jest to,co mamy w Piśmie św.zapisane,że /parafrazuję/ samotny ma wielu braci. :xcalus: :serce:

Dezerter - 2012-09-16, 22:35

no jak miło :-D
a Bartek, to nawet cudze żony kocha ;-) :-P - krystian ty lepiej na niego uważaj ;-)
ja was kocham jak braci i siostry w Chrystusie, bo skoro jesteśmy przybranymi dziećmi Ojca, to i ....

Krystian - 2012-09-17, 01:03

Dezerter napisał/a:
no jak miło :-D
a Bartek, to nawet cudze żony kocha ;-) :-P - krystian ty lepiej na niego uważaj ;-)
ja was kocham jak braci i siostry w Chrystusie, bo skoro jesteśmy przybranymi dziećmi Ojca, to i ....

wiesz Ty lepiej uważaj na celibat bo ja żonę mam, na Bartka nie muszę uważać :-D
ale nie ma jak to żarty

Dezerter - 2012-09-17, 20:04

krystian napisał/a:
Dezerter napisał/a:
no jak miło :-D
a Bartek, to nawet cudze żony kocha ;-) :-P - krystian ty lepiej na niego uważaj ;-)
ja was kocham jak braci i siostry w Chrystusie, bo skoro jesteśmy przybranymi dziećmi Ojca, to i ....

wiesz Ty lepiej uważaj na celibat bo ja żonę mam,

ja też, a dwójka dzieci świadczy, że nie uważałem ;-)
czego i Tobie życzę :-D

nike - 2012-09-17, 20:40

Hej hehehe :-D i tak oto dogadaliśmy się. :-D
Jak tylko wstaniemy z grobu, to pamiętajcie, organizujemy spotkanie, najlepiej bliżej mnie,żebym daleko nie musiała jechać. :xcalus:

Anowi - 2012-09-20, 16:36

rajskie życie
bartek212701 - 2012-09-20, 16:38

Anowi, wspaniałe :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group