To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Księgi - Księga Prawdy

cfc004 - 2012-07-17, 10:00
Temat postu: Księga Prawdy
Księga Prawdy są to objawienia dane prorokowi czasów ostatecznych - wizjonerce z Irlandii. Jest tam mowa o dzisiejszym wykreowanym kryzysie finansowym, III wojnie światowej, znaku Bestii, który będzie wszczepiany ludziom aby mogli mieć dostęp do swoich pieniędzy, postawieniu świątyni na Skale dla Bestii, Fałszywym Proroku, którym będzie kolejny Papież, Antychryście, który już jest na świecie i dowodzi jakąś dużą organizacją. Wkrótce przedstawi się on jako człowiek pokoju i zaprowadzi fałszywy pokój na Środkowym Wschodzie. Ujawniono także znaczenie Dwóch Świadków oraz trojga pieczęci z Apokalipsy św. Jana. Światu niedługo zostanie podarowane Ostrzeżenie, podczas którego każdemu człowiekowi zostaną przedstawione jego grzechy. Objawienia są autentyczne, ponieważ przepowiedziały m.in wybuch wulkanu na Islandii, trzęsienie ziemi w Hiszpanii.
Ja sam odkryłem tą stronę przypadkowo i jestem przekonany o prawdziwości tych objawień.

Link do strony, która tłumaczy objawienia na PL:
www.ostrzezenie.yoyo.pl

Pełna treść na 22 stronach:
www.ostrzezenie.yoyo.pl/a...oredzia_001.htm

Karmell - 2013-08-29, 14:29
Temat postu: Re: Księga Prawdy
cfc004 napisał/a:

Ja sam odkryłem tą stronę przypadkowo i jestem przekonany o prawdziwości tych objawień.

Ja wolę jednak opierać się na proroctwach biblijnych. Zwłaszcza, że W Piśmie znalazłem coś takiego:

"A Duch wyraźnie mówi, że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystaną do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich, uwiedzeni obłudą kłamców, naznaczonych w sumieniu piętnem występku" (1 Tm, 4:1, 2).

"Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat" (1J, 4:1).

Listek - 2013-08-30, 12:46

Karmell napisał/a:
Ja wolę jednak opierać się na proroctwach biblijnych.


Nawet trzeba się opierać na proroctwach biblinych a to co potem następuje musi się zgadzać z Pismami, Mamy być roztropni jak ci ludzie z Berei, co wszystko sprawdzali z Pismami / Tanach- Prawo i prorocy/

amiko - 2013-09-05, 06:44

Listek napisał/a:
Karmell napisał/a:
Ja wolę jednak opierać się na proroctwach biblijnych.

Nawet trzeba się opierać na proroctwach biblinych a to co potem następuje musi się zgadzać z Pismami, Mamy być roztropni jak ci ludzie z Berei, co wszystko sprawdzali z Pismami / Tanach- Prawo i prorocy/

Prawda jest w Chrystusie,a nie w Pismach.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group