To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Postacie - Czy Adam był pierwszym człowiekiem ?

nesto - 2016-03-09, 20:17

Jachu napisał/a:
Te sutki były wcześniej niż piersi i nie były raczej przystosowane do ssania.
Przecież z Adama powstała Ewa. Do dziś się Adamom Ewy podobają. To grzech ??? :-D

Chodzi o to, po co Bóg dał facetowi sutki. Czy miał rozmnażać się przez pączkowanie i karmić dzieci cyckiem?

Quinque - 2019-04-17, 09:46

Wiara świętego i powszechnego Kościoła nakazuje mi uznać iż Bóg stworzył Kobietę i Mężczyznę od których pochodzi cała ludzkości, i od której dziedziczy się grzech. Tego zatem będę się trzymał
Quinque - 2019-05-01, 12:34

shadowlady86 napisał/a:

Zastanawia mnie, jak to jest. Jeśli odkrywane są jakieś Kodeksy, papirusy czy zwoje z fragmentami Biblii są odnajdywane, to wszyscy się cieszą, że przykładowo oto mamy fragment Biblii z IV w.p.n.e

A kto się cieszy? Dla mnie jest to tak samo obojętne jak wiele innych kwesti. Bo opieranie swojej wiary na Biblii to XVI wieczny wymysł

napisał/a:

I jakim sposobem uznawanie faktu procesu ewolucyjnego zaprzecza wierze w Boga?

Normalnie. Ale mowa o chrześcijańskim Bogu który umarł na krzyżu by pojednać ludzkość z Bogiem, który popełnili pierwsi ludzie, przez których grzech ten dziedzicyzmy

napisał/a:
utwierdza tylko moją wiarę.

Ale nie jest to chrześcijański Bóg tylko jakiś bożek magiki. A ja mowie o Chrześcijańskim Bogu zrodzony z Maryi dziewicy który umarł na krzyżu pod Poncjuszem Piłatem, dla naszego zbawienia

Luba - 2019-05-01, 12:51

Quinque napisał/a:
A ja mowie o Chrześcijańskim Bogu zrodzony z Maryi dziewicy

Karmisz sie byle czym i w efekcie odzywiania sie podlą, sztuczną karmą piszesz same pierdoly... :-D

Nieswiadoma niczego, nakrecona katarynka.... :-D

radek - 2019-05-05, 11:08

Ludzie stworzeni z gliny podobnie do cegieł, są elementami Świątyni Bożej, na czas przybycia Owoców Ducha Świętego

Quran 6:2
2. On jest Tym, który stworzył was z gliny; potem wyznaczył pewien termin, termin wyznaczony u Niego. Jednak wy powątpiewacie.