To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej - Jest mi obojętne jakim imieniem będziesz się do mnie zwracał

Krystian - 2012-10-03, 17:05

Qeza30 napisał/a:
Bóg tamtej/tej ery to Bóg w trzech postaciach: Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty oraz herosi (w Indiach: Brahma, Visnu i Śiva). Bóg ten to Bóg-energia żyjacy w materii (opozycyjny do niego Bóg to Bóg pozamaterialny, wyzwolony, przedstwórczy: Wielka Jaźń). Potwierdzają to alfabety z tego okresy (hebrajski i vedyjski) i historie herosów. Bóg jest w nich Trójcą (Trójką, Trójnią, Trimurti, Tripurai).

herosem jest również Herkules według mitologii greckiej :mrgreen:
a ci herosi co zapodałaś to bogowie hinduscy
my jako chrześcijanie mamy tylko Jedynego Prawdziwego Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa

Queza - 2012-10-03, 17:45

krystian napisał/a:
Qeza30 napisał/a:
Bóg tamtej/tej ery to Bóg w trzech postaciach: Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty oraz herosi (w Indiach: Brahma, Visnu i Śiva). Bóg ten to Bóg-energia żyjacy w materii (opozycyjny do niego Bóg to Bóg pozamaterialny, wyzwolony, przedstwórczy: Wielka Jaźń). Potwierdzają to alfabety z tego okresy (hebrajski i vedyjski) i historie herosów. Bóg jest w nich Trójcą (Trójką, Trójnią, Trimurti, Tripurai).

my jako chrześcijanie mamy tylko Jedynego Prawdziwego Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa

(...)

(...) - usunięto; naruszenie pkt 7 Regulaminu Forum
Zamieszczony rysunek nie odpowiada powadze Forum Biblijnego

Krystian - 2012-10-03, 18:15

[quote="Qeza30"]
krystian napisał/a:
Qeza30 napisał/a:

Oczywiście chrześcijaninie:

(...) usunieto link z cytowanego postu
rozumiem, że ten obrazek to chyba nie do mnie, ponieważ co ja mam z nim wspólnego?

Krystian - 2012-10-03, 18:23

Qeza30, a tak odnośnie tego obrazka co zapodałaś to jest ohydny
mam nadzieje, że Ty taka nie jesteś

Queza - 2012-10-03, 18:54

Czcić sobie go jawnie, nie po kątach i po kryjomu.
Queza - 2012-10-03, 19:29

krystian napisał/a:

Wiesz kto to jest: ?

.Cyprian. - 2012-10-03, 19:43

krystian napisał/a:

Obrazek naprawdę jest ohydny. Moim zdaniem powinno się go usunąć. Przecież to jawnie jest ... wiadomo kto - na tym obrazku.

Queza - 2012-10-03, 19:46

.Cyprian. napisał/a:
krystian napisał/a:

Obrazek naprawdę jest ohydny. Moim zdaniem powinno się go usunąć. Przecież to jawnie jest ... wiadomo kto - na tym obrazku.

No poparz, jaki wrażliwy się znalazł, nademną się nikt nie litował, co miałam przejść i nie narzekam.

Talmid2Tes2,15 - 2012-10-03, 19:48

obawiam się że obrazek jednak zostanie bo "pije" do katolików :(
Queza - 2012-10-03, 19:51

Talmid2Tes2,15 napisał/a:
obawiam się że obrazek jednak zostanie bo "pije" do katolików :(

podobny widziałam w kapliczcie od modlitw dla zakonnic i zakonników i bez obaw pewnie nadal tam jest

Eliot - 2012-10-03, 19:55

.Cyprian. napisał/a:
krystian napisał/a:

Podpisuje się pod tym - ten obrazek niczemu dobremu tu nie służy. No i dodatkowe komentarze autorki tej wklejki też nie :-?

Talmid2Tes2,15 - 2012-10-03, 19:55

nie wątpię ... tyle że dorysowałeś "kozią głowę"
i co ma oznaczać ten wąż ? (bo reszty się domyslam)

Queza - 2012-10-03, 19:58

AEliot napisał/a:
.Cyprian. napisał/a:
krystian napisał/a:

Podpisuje się pod tym - ten obrazek niczemu dobremu tu nie służy. No i dodatkowe komentarze autorki tej wklejki też nie :-?

Apokalipsa to nie baśń dla dzieci, ale jak widać mału to dorosłych i dojrzałych do jej zaakceptowania.

Talmid2Tes2,15 - 2012-10-03, 19:59

niestety wielu nie zna gatunku apokalips i rozumie Ap jak bajkę
Queza - 2012-10-03, 20:04

Talmid2Tes2,15 napisał/a:
niestety wielu nie zna gatunku apokalips i rozumie Ap jak bajkę

mało mnie to obchodzi co kto rozumie a co nie bo mu tak wygodnie