To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej - Ksiądz nieczuje się winny Śmierci Noworodka

Pamfilek - 2013-01-21, 16:38
Temat postu: Ksiądz nieczuje się winny Śmierci Noworodka
NIECZUJE SIĘ WINNY
I CO OTYM POWIECIE Takiego wg mnie na dożywocie i to jest ksiądz kościoła który broni życia

Kefaz - 2013-01-22, 11:34

Biblia zapowiadała taką sytuację : "Publicznie oznajmiają, iż znają Boga, lecz swymi uczynkami się go zapierają," (Tytusa 1:16)
"A to wiedz, iż w dniach ostatnich nastaną krytyczne czasy trudne do zniesienia.  Albowiem ludzie będą rozmiłowani w samych sobie, wyzuci z naturalnego uczucia, miłujący bardziej rozkosze niż miłujący Boga,  zachowujący formę zbożnego oddania, ale sprzeniewierzający się jego mocy; i od tych się odwróć. " 2 Tymoteusza 3:1-5

nike - 2013-01-22, 14:28

Nie zly księżulo, ciekawe co z jego sumieniem, jeżeli je ma.
Elius - 2013-01-22, 16:30

Kefaz napisał/a:
Biblia zapowiadała taką sytuację : "Publicznie oznajmiają, iż znają Boga, lecz swymi uczynkami się go zapierają," (Tytusa 1:16)
"A to wiedz, iż w dniach ostatnich nastaną krytyczne czasy trudne do zniesienia.  Albowiem ludzie będą rozmiłowani w samych sobie, wyzuci z naturalnego uczucia, miłujący bardziej rozkosze niż miłujący Boga,  zachowujący formę zbożnego oddania, ale sprzeniewierzający się jego mocy; i od tych się odwróć. " 2 Tymoteusza 3:1-5

Posłuchałem tego nakazu i odwróciłem się od ŚJ.

Supouse - 2013-01-22, 21:13

Mądre to? Celibat zabroniony w Biblii przestrzegają i się nim chwała. Ale bez ślubu cudzołóstwo jest okey. Dziecko nie żyje, dziewczyna zaufała mu bo widziała dobrego księżule na rekolekcjach i jako katoliczką dała mu co chcial. Bo głupia byla...

A go przeniosą do innej miejscowości a tą dziewczynę ekskomunikują a potem się powiesi. A on inna sobie na Ukrainie porucha.

To by bylo na tyle tej historii. A jeśli wam nie pasuje to i tak nic nie macie do gadania.