To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Pozostałe dyskusje - Homoseksualizm za/przeciw

Dżej - 2013-03-03, 23:15

Czy akt seksualny służy jedynie prokreacji?
Czemu ludzie nie mają raz do roku godów w tym celu jak inne zwierzęta a są cały czas aktywni seksualnie?
Czy gatunek może wyginać w przypadku przeludnienia?
No wielu heteroseksualnych ludzi jest nieświadomych chyba skutków bo się nie zabezpieczają albo mimo biedy mnożą się na potęgę a potem dochodzi do patologii.

Anowi - 2013-03-03, 23:33

patologię znajdziesz i w najbogatszym domu

właśnie zabezpieczanie się sprawiło bezkarność w "ciupcianiu"

kobieta w stanie błogosławionym była pod ochroną - ryzyko poronienia

mam trzech synów - w ciążę zachodziłam gdy pragnęłam dziecka

to mężczyzna może w kółko i na okrągło - nie do zdarcia

Queza - 2013-03-03, 23:58

W szkole się niczym zbytnio nie wyróżniałam do momentu:

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego nt: "AIDS" Eliminacje wojewódzkie

w którym zajęłam 2 miejsce, to było wielkie wyróżnienie dla całej szkoły bo ostatni taki DYPLOM uzyskali dawno dawno i nie zanosiło się na powtórkę, no i zaskoczenie dla mnie też nie byle jakie, nie starałam się aż tak, ale forma - przesłanie rysunku pewnie o tym moim sukcesie zaważyło.

Dżej - 2013-03-04, 02:32

A moja mama ma tyle na ile ją stać - jedno.
;-)

No to fajnie Queza30.
;-)

wit - 2013-03-04, 06:52

leszed napisał/a:
Jeżeli coś jest złe, to jestem przeciw temu.
Okej, a jeśli nie jestem za homoseksualizmem, bo uważam te zjawisko za akt seksualny sprzeczny z naturą stworzenia, i jednocześnie nie jestem przeciw homoseksualizmowi, z racji tego, że bycie homofobem jest złe, i mam w tej sprawie wyrobione stanowisko, a chciałbym wziąć udział w ankiecie, więc dla mnie opcji z niej nie znajduję.
leszed - 2013-03-04, 08:42
Temat postu: nowa opcja 'inne'
wit napisał/a:
leszed napisał/a:
Jeżeli coś jest złe, to jestem przeciw temu.
Okej, a jeśli nie jestem za homoseksualizmem, bo uważam te zjawisko za akt seksualny sprzeczny z naturą stworzenia, i jednocześnie nie jestem przeciw homoseksualizmowi, z racji tego, że bycie homofobem jest złe, i mam w tej sprawie wyrobione stanowisko, a chciałbym wziąć udział w ankiecie, więc dla mnie opcji z niej nie znajduję.
W porządku, masz możliwość wzięcia udziału w ankiecie w nowej opcji pt. 'inne', i wyjaśnić to lepiej niż dotąd. Mnie to nie przekonało jednak.

Przepraszam tych ewentualnych, którym to zamieszało. Nadal jednak jestem za prostym stawianiem sprawy i jasnym językiem wypowiedzi.

Queza - 2013-03-04, 09:36

Homoseksualizm to świadoma dyskryminacja płci żeńskiej. Propaganda!
Anna01 - 2013-03-04, 10:11

Uważam, pytanie jest źle postawione !
Jak można być za i jak można być przeciw gdy ten problem już istnieje - od zarania ludzkości.
Nawet osoba homoseksualna kliknęłaby przeciw , bo wolałaby żyć spokojnie jako osoba heteroseksualna, mogąca mieć dzieci, rodzinę i nie czuć się jak obywatel drugiej kategorii.
Ale jeśli już ten problem istnieje, to dlaczego mamy patrzeć na drugiego człowieka pod kontem jego seksualności ? Bo Bóg powiedział, że homoseksualizm jest obrzydliwością ?!
Bóg te słowa wypowiedział DO HOMOSEKSUALISTÓW, a nie do heteroseksualistów, żeby mieli ich w pogardzie ! Przykazanie mówi - "Kochaj bliźniego".

nike - 2013-03-04, 10:19

Anna01, Bardzo słuszna uwaga Aniu, my powinniśmy potępiać grzech, a nie człowieka który ten grzech popełnia.
Queza - 2013-03-04, 11:32

Takie gadanie to jest nic innego jak ciche pozwalanie na to. Obsiądą tacy stanowiska w rządzie, prasie, kościele i co Ty bidna kobieto wtedy zrobisz?
leszed - 2013-03-04, 12:14

Queza30 napisał/a:
Niestety nie tylko żeńskiej, jeśli rozumiemy w tym obie orientacje homo, z lesbijkami włącznie).
Anna01 napisał/a:
Masz możliwość w ankiecie dać 'inne' i wyjaśnić; albo stworzyć inną ankietę, lepszą.
Anna01 napisał/a:
Nawet osoba homoseksualna kliknęłaby przeciw
może kliknąć i wyjaśnić.

Krytykowano moje ankiety za wiele opcji. Były 2 i nie wiem. 4 wystarczą.
Anna01 napisał/a:
Bóg te słowa wypowiedział DO HOMOSEKSUALISTÓW, a nie do heteroseksualistów
Wiele fragmentów jest napisanych tak, by ostrzec pozostałych, więc nie tylko do homo.
Anna01 napisał/a:
żeby mieli ich w pogardzie ! Przykazanie mówi - "Kochaj bliźniego".
Stoimy po tej samej stronie tu.
nike napisał/a:
my powinniśmy potępiać grzech, a nie człowieka który ten grzech popełnia.
Tak, o tym pisałem na początku.
Queza30 napisał/a:
Takie gadanie to jest nic innego jak ciche pozwalanie na to. Obsiądą tacy stanowiska w rządzie, prasie, kościele i co Ty bidna kobieto wtedy zrobisz?
Jest niebezpieczeństwo takiego 'przegadania'. Biskup Sztokholmu w Szwecji, pani Eva, zapewne przegadałaby nas wszystkich jako wykształcona luteranka... (zarazem znana lesbijka).
Queza - 2013-03-04, 12:53

Queza30 napisał/a:

leszed napisał/a:
Niestety nie tylko żeńskiej, jeśli rozumiemy w tym obie orientacje homo, z lesbijkami włącznie).

Też o nich myślałam i jest to również dyskryminacja 'żeńskiej płci mózgu':

Lewa półkula mózgu odnosi się do tzw męskich cech, dot. analizy. Prawa półkula mózgu odnosi się do tzw żeńskich cech i syntezy.

Z badań medycznych i psychologicznych wynika, że prawa półkula kieruje procesami lewej strony ciała, a lewa półkula mózgu kieruje procesami prawej części ciała. Stąd też lewa, męska część mózgu odpowiada np. prawej ręce, którą uważamy powszechnie jako "męską" (prawica - aktywna/dająca/dzieląca się). Lewa ręka jak i cała część ciała odnosi się do żeńskiej energii (lewica - bierna/biorąca/otrzymująca).

Cechy te przedstawione są na rysunkach poniżej:

Anna01 - 2013-03-04, 14:00

leszed napisał/a:
Anna01 napisał/a:
Masz możliwość w ankiecie dać 'inne' i wyjaśnić; albo stworzyć inną ankietę, lepszą.

Leszed, jak mogę wstawić "inne", jak mam odpowiedzieć czy jestem za czy przeciw ???
Czy te "inne" , to "jestem za, a nawet przeciw "???

leszed - 2013-03-04, 14:20
Temat postu: inne inne...
Tak Anno. Rób jak chcesz. Nie rozmawiajmy już o tym.
Anna01 - 2013-03-04, 19:00

Nie wiedziałam leszedzie, że to Twoja ankieta :lol: .