To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej - Nowe argumenty na rzecz biblijnego potopu.

Parmenides - 2013-09-08, 22:13
Temat postu: Nowe argumenty na rzecz biblijnego potopu.
http://innemedium.pl/wiad...ze-potwierdzone

Wklejam ten link, gdyż upatruje on przyczynę zniszczenia nowoodkrytych konstrukcji (piramid) na Saharze w biblijnym potopie. Jednocześnie świadczy o istnieniu na Ziemi poprzedniej cywilizacji, o której oficjalna współczesna nauka nie chce nic wiedzieć.

wiesia - 2013-09-08, 22:22

Super,dzięki. Też bywam na tej stronie,ale przegapiłam :-D
Henryk - 2013-09-09, 07:39

I następny spisek uczonych udaremniony. :roll:
Ukrywali przedpotopowe budowle przed oczami świata.
Nawet dinozaury jakieś nam bliskie we współistnieniu...
Może nawet służyły jako siła pociągowa?

Cytat:
Zagadkowe budowle są pozostałością starodawnych czasów, w których tereny te wyglądały zupełnie inaczej, prawdopodobnie były porośnięte bujną roślinnością, możliwe że wokoło kręciły się także dinozaury.

ShadowLady86 - 2013-09-09, 08:04

Akurat koncepcja potopu, który występował na dzisiejszym terenie Egiptu nie jest nowa. Z tego co się orientuję, to Sfinks nosi ślady niszczeń spowodowanych przez wodę. A i w mitologii egipskiej mamy wspomnienie o potopie. Bóg Atum ukarał tak zbuntowanych ludzi (brzmi znajomo?).

Co do obcych cywilizacji, to np. piramida Cheopsa zawiera tyle zagadek konstruktorski, że praktycznie niemożliwym jest, by człowiek na tamtejszym etapie rozwoju mógł coś takiego zbudować.

Eliot - 2013-09-09, 08:09

Ciekawy artykuł i zdjęcia rozbudzajace wyobraźnię.
Generalnie, ciekawy portal :-)

Henryk - 2013-09-09, 08:15

AEliot napisał/a:
Ciekawy artykuł i zdjęcia rozbudzajace wyobraźnię.
Generalnie, ciekawy portal :-)

Ciekawe. Zwłaszcza jak nosi to nutkę spisku...
Cytat:
Przecież tak naprawdę to zaciera się, lub ukrywa ślady tajemniczej przeszłości rodzaju ludzkiego.

Dezerter - 2013-09-13, 22:46

ShadowLady86 napisał/a:
Co do obcych cywilizacji, to np. piramida Cheopsa zawiera tyle zagadek konstruktorski, że praktycznie niemożliwym jest, by człowiek na tamtejszym etapie rozwoju mógł coś takiego zbudować.

jak to nie mogli ... no przecież Henryk wskazuje, że pewnie dinozaury wykorzystywali :-P
:skok:
hura hura nawet naukowa Lady ma swoje .... teorie ;-)

Oj Henryku my to jacyś bez wyobraźni jesteśmy - ty też tam widzisz tylko kupę kamieni ?

Henryk - 2013-09-14, 08:21

Dezerter napisał/a:
jak to nie mogli ... no przecież Henryk wskazuje, że pewnie dinozaury wykorzystywali :-P

Ależ ja tylko cytuję autora... :-|
Cytat:
Zagadkowe budowle są pozostałością starodawnych czasów, w których tereny te wyglądały zupełnie inaczej, prawdopodobnie były porośnięte bujną roślinnością, możliwe że wokoło kręciły się także dinozaury.

Skoro już były te dinozaury, to pewnie zaprzęgli je do roboty... :xhehe:

Parmenides - 2013-09-15, 09:54

Dezerter napisał/a:
ty też tam widzisz tylko kupę kamieni ?

Są tacy, którzy w Biblii widzą tylko kupę słów. ;-)

ShadowLady86 - 2013-09-15, 16:49

Dezerter napisał/a:
hura hura nawet naukowa Lady ma swoje .... teorie ;-)

Schlebiasz mi Dezerterze, ale to nie ja jestem autorem tych naukowych teorii. Są one starsze niż ja.

O tym że pozaziemskie cywilizacje mogły mieć udział w budowie piramid mówiono kiedyś nawet w filmie puszczanym na Discovery. Tytułu nie pamiętam, ale wypowiadający się tam ludzie byli z pewnością naukowcami.

Jasior - 2013-10-05, 13:01

Najbardziej podoba mi się to, że plik można pobrać w dowolnym formacie. Pod warunkiem, że będzie to plik PDF