Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Obudziłam się dziś w nocy o 3:07 ...
Autor Wiadomość
Gilgamesz 


Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 172
Wysłany: 2010-01-09, 08:59   Re: Obudziłam się dziś w nocy o 3:07 ...

Ola napisał/a:
Obudziłam się nagle o 3:07 podenerwowana i lekko przestraszona. Spojrzałam na zegarek i była 3:07. Od razu pomodliłam się do Anioła stróża. Wydaje mi się że ma to związek z szatanem bo ostatnio czuję bardzo duży związek z Bogiem i szatan chce mnie zdenerwować, bo ostatnio wręcz czuję jakby otoczenie mnie atakowało bardziej niż wcześniej, czuję się wręcz prowokowana na każdym kroku. Co wy na to?


Bobo napisał/a:
Może warto porozmawiać: najpierw z dojrzałym chrześcijaninem a potem z... zaufanym psychologiem/psychiatrą?



To chyba najrozsądniejsza dla Ciebie rada Olu :xhehe:
 
 
Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-09, 16:26   

kabaczek napisał/a:
A jak piszesz list do rodziców i wysyłasz za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ, to do kogo kierujesz słowa? Do listonosza?
Przykładowo: Listonoszu, proszę ciebie, przekaz moim rodzicom, by odpisali na mój list i przysłali mi paczkę?
A może kierujesz list do rodziców, a poczta jest tylko pośrednikiem w doręczeniu listu?


Cytat:
Świetny przykład Ariuszu .Pozdrawiam.
I tak oto Jezus został listonoszem a miał być zbawcą.
 
 
Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-09, 16:29   

Ola napisał/a:
To widzę Hardi że miałeś swoje przejścia, ja pewnie dawno bym na zawał umarła w podobnych okolicznościach ;) Do księdza ani psychologa się narazie jednak nie wybiorę bo poza tym że się raz obudziłam o tej 3ciej to nic złego się nie dzieje ale w razie czego - przynajmniej mam namiary :)

Zdałam sobie ostatnio sprawę z tego że na świecie mamy nie tylko niezliczoną liczbę religii ale nawet co do jednej religii jest niesamowicie ogromna liczba teorii. W sumie fajnie by było jakby Bóg zstąpił na chwilę z niebios i wytłumaczył nam to wszystko ;) .. ale z drugiej strony, nie byłoby wtedy dyskusji, i nie byłoby dążenia do tej prawdy.
Nie napisałaś co cię śniło i obudziło. Od tego trzeba zacząć. Sam fakt obudzenia nic nie znaczy.
Ja też jechałem samochodem i zasnąłem i się obudziłem, wtedy się przestraszyłem że jadę samochodem i śpię. I sen już ode mnie odszedł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10