Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
proroctwo Elizabeth Elijah
Autor Wiadomość
Pati 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 1906
Wysłany: 2010-05-04, 20:00   proroctwo Elizabeth Elijah

Witajcie:)
Ostatnio wpadlo w moje rece pewne proroctwo. Jestem bardzo ciekawa, co sadzicie na jego temat?
Wklejam tu caly tekst, poniewaz link do orginalu jest w j. angielskim.
Poczatek to interpretacja snu,przeczytajcie do konca.
Z natury jestem bardzo ostrozna, co do jakichkolwiek wspolczesnych proroctw
jest ono jednak inne, chociaz jestem w trakcie czytania, wstawilam je tutaj. Jesli temat juz byl, to do kosza ale wczesniej poprosze o linka
pozdrawiam
z Panem Bogiem


Proroctwo 90
JAK JEST NA IMIĘ DUCHOWI ŚWIĘTEMU?

Komentarz Elisabeth:
Ostrzegam, że to może być najbardziej kontrowersyjne Proroctwo z dotychczas danych mi. Część zawiera osobiste objawienia dla mnie i to jest dlaczego moje imię jest wspomniane przez RUACH HA KODESZ. Jednakże, ja nie chce cenzurować tego niebiańskiego Przekazu.
Jest jeszcze druga część tego Słowa, ale to powinno być wystarczająco dużo, jak na razie, do przetrawienia, mówi JAHWEH.

Kiedy będziecie czytać drugą część, to zrozumiecie dlaczego Ono musiało czekać.
JA modle się, aby nie nadeszły nienawistne listy od tych z duchem faryzeuszów, tych, którzy mają religie, ale nie mają więzi z JAHWEH i JAHUSZUA, i nie maja pojęcia, co to jest Namaszczenie. Ja wiem, że jestem Namaszczona jako ŚWIĘTY prorok, i to nie jest rywalizacja popularności, w przeciwnym wypadku przegrała bym – JAHUSZUA powiedział mi to dawno temu. Fałszywi prorocy dają tylko dobre przekazy, by nie obrazić. Proszę módlcie się za tą Misje i mnie i wszystkich pomocników i partnerów, włączając Oblubienice JAHUSZUA. Proszę, aby Oblubienica JAHUSZUA (Ci co należą do Oblubienicy) napisała i przedstawiła się. My będziemy w końcu w waszym kraju i jeśli chcecie spotkać nas, pozwólcie się nam wzajemnie poznać.
Jednym z moich największych wynagrodzeń na tej Ziemi jest poznawanie Świętej Oblubienicy JAHUSZUA – tych, którzy naprawdę miłują i są posłuszni i przedkładają JAHWEH i JAHUSZUA na pierwszym miejscu w ich życiu i miłości. Jeśli napisaliście do mnie wcześniej i ja nie odpowiedziałam z powrotem, proszę napisać ponownie. Nasze e-maile były skradzione w przeszłości, ale ja wierze, że to się nie powtórzy.
To Słowo ukazało się, ponieważ ja zaczęłam się modlić i szukać Imienia RUACH HA KODESZ (DUCHA ŚWIĘTEGO). RUACH HA KODESZ jest tytułem, opisem pracy. Jednakże to nie jest Imię DUCHA ŚWIĘTEGO. Ja zamieściłam to, co ja nazywam “Sen Stołu Bankietowego”, i nigdy nie zapomnę jak dużo miłości miała dla mnie tą piękna, starsza kobieta. Była doskonale piękna, bez linii lub zmarszczki na twarzy, ale pomimo to rozpoznałam, że była starszą kobietą. Miała piękne, długie, pofalowane, białe włosy spadające na plecy. Ona miłuje mnie z miłością oddanej Matki; to było widać w jej oczach i na jej twarzy. To mówi mi, jak bardzo mnie ona ceni. W tym śnie, oparłam moją głowę z miłością na jej ramieniu.

Oryginalny Sen otrzymany 16-go kwietnia, 1999 roku – Elisabeth Sherie Elijah

Proszę zauważyć, że Objawienie tego poniższego Snu nadeszło dokładnie tego samego miesiąca i w ten sam dzień, ale w trzy lata później.
Ja miałam taki Sen, że siedziałam w dużym pokoju. Ja odczuwałam, że byłam w Izraelu. Ja wiem, że to nie była Ameryka. Ja siedziałam przy pięknym stole z białym obrusem i pięknymi ozdobami na tym stole, z najpiękniejszą zastawa stołową i przyborami do jedzenia. Ale nie było na stole jedzenia. Ja siedziałam przy stole obok pięknej starszej kobiety i oparłam moja głowę na jej ramieniu, czując jej matczyną miłość. Był tam również starszy pan w tym pokoju i on właśnie powiedział mi, że wszystko na tym stole zostało pobłogosławione, nawet pokrycie i zastawa. Wszystko było gotowe. My czekaliśmy na gości, a zwłaszcza tą osobę lub te osoby – nie byłam pewna które, pochodzące stamtąd, skąd te specjalne winogrona pochodziły, winogrona na to wino. Na butelce było napisane Kiersk lub Kierska. Był tam również starszy pan z białymi włosami, i on był jak miłujący ojciec dla mnie; on pokazał mi tą butelkę. Po drugiej stronie owiniętego wina była haftowana przeze mnie serweta że wzorem kosza pełnego czerwonych winogron. Winogrona były bardzo duże i kolorowe. Tak wyglądało jakby ta serweta była na honorowym miejscu, i ja pokazałam ją mojemu najbliższemu przyjacielowi, który siedział że MNĄ przy stole. Ja sama nigdy przedtem nie haftowałam.

Ja czułam się bardzo blisko tej kobiety, o którą się opierałam. Ona wyglądała jak matka, ten mężczyzna wyglądał jak Ojciec. Ja czułam się bezpieczna w tym miejscu i bardzo miłowaną. Ja byłam pod wrażeniem i komentowałam mojej przyjaciółce, że wszystko użyte na tą kolację zostało pobłogosławione. Kuchnia miała duże otwarcie, skąd ja mogłam widzieć jej wnętrze, ale była w dużej części odgrodzona. Talerze można było wnosić i wynosić, ale nie widzieliśmy nikogo w kuchni. Wejście do kuchni było na prawo. To otwarcie pozwalające nam widzieć kuchnie było naprzeciw naszego stołu. My tylko czekaliśmy na gości, a zwłaszcza tych, którzy pochodzili stamtąd, skąd było to wino, które nie było jeszcze otwarte. My czekaliśmy na przybycie tej osoby lub osób, aby przybyły najpierw.

****Koniec snu****

Potwierdzenie:

Droga Sherrie, twój Sen, który mi powiedziałaś, wskazuje mi na Ucztę Weselną BARANKA. Kluczem do niego był stół błogosławiony zanim jedzenie zostało dostarczone, a także ta serweta kolacyjna, którą wyhaftowałaś. Każdy będzie miał uczynki, które zaprezentują dla PANA, ale one są jak brudne szmaty, ale ciebie, Elisabeth Sherrie, JAHUSZUA pobłogosławił i zamienił szmaty na serwetę. Haftowanie jest rodzajem plecionki, a plecionka typu siatki, a wizerunek na niej reprezentuje czas, wysiłek, i dbanie o coś. Ja sądzę, że ta serweta reprezentuje twoją stronę internetowa. Ja również wierze, że ta kuchnia może reprezentować Niebo, a sala bankietowa reprezentuje inne miejsce. ponieważ wygląda na to, że będzie jeszcze praca do zrobienia, zanim pójdziemy do Nieba, to jest dlaczego ty jesteś w tej sali. Koniec potwierdzenia.

Inne potwierdzenie:

Objaśnienie Snu o Stole Bankietowym z 16 kwietnia, 2002 roku, 8:00 wieczorem.
Kierska jest to KHERSA, wieś blisko wschodniego brzegu Jeziora Galilejskiego. Po tylu latach, w końcu zostało nam to objawione podczas czytania Biblii Elisabeth z mężem, Apostołem Nikomia.

Elisabeth czekała na to objawienie, ponieważ to są tych dwoje gości, których oczekiwała, a którzy przynoszą z sobą nowe wino. Prorocy z interpretacja snów, proszę módlcie się o interpretacje tego Snu jako, że tych dwoje gości przyszło zaraz przed Wieczerzą Weselną BARANKA.

JAHUSZUA poleca teraz Nikomia i Elisabeth poprzez objawienie, by wezwali tych dwóch mężczyzn, którzy są Prorokami, i że w jej śnie, ona czeka na tych dwóch mężczyzn, którzy mają to nowe wino i pochodzą z kraju, gdzie to nowe wino jest robione (KHERSA).

My prosimy, by wszyscy czytający to rozpoczęli się modlić i wstawiać, aby ktoś czytający to rozpoznał tych dwóch proroków, i aby poprosił ich by skontaktowali się z Apostołem Nikomia lub Elisabeth Elijah Nikomia natychmiast. My prosimy wszystkich mających kontakty w Izraelu, aby poprosili innych Mesjańskich Żydów, czy oni nie wiedzą o tych dwóch Namaszczonych Prorokach, którzy są wypełnieni tym unikalnym nowym winem.

Apostoł Nikomia i Elisabeth są bardzo podekscytowani, gdyż to udowadnia jak blisko jesteśmy do Wieczerzy Weselnej BARANKA i nadejścia JAHUSZUA po SWOJĄ Oblubienice.
Jeśli znacie jakiegokolwiek Mesjańskiego Żyda lub Chrześcijanina, żyjącego w Khersa, lub otoczeniu, proszę im powiedzieć aby skontaktowali się z nami przez email:revholyfire@yahoo.co.uk.

Ewangelia Św. Mateusza 22:1-14

JAHUSZUA również powiedział, że ON nie będzie pił wina, aż do JEGO powrotu. Być może to jest miejsce skąd to nowe wino będzie. To jest wszystko o czym wiem na dzisiaj. Koniec potwierdzenia.

Komentarz Elisabeth Sherrie Elijah:

Pamiętajcie, my czekamy na kogoś, kto przychodzi z Kiersk lub Kierska, gdzie to wino jest butelkowane i składowane. To jest miejsce skąd pochodzą winogrona i wino. Nadchodząca osoba jest szczególną. Ja widziałam to Imię na butelce. Ja poszukiwałam na internecie miejscowości Kiersk lub Kierska, lecz nie mogłam znaleźć podobnego miasta w Izraelu. Gdzie jest Kiersk, lub Kierska? jeśli wiecie, to napiszcie do mnie na revholyfire@yahoo.co.uk.

Ja zawsze zastanawiałam się, co za kobieta może mnie kochać tak, jak ona. Ja nigdy nie miałam na tym świecie mentora kobiety takiej jak matka. Ja nigdy nie znałam ziemskiej miłości nawet ciotki lub babki. W tym samym śnie, była również osoba ojca z białymi włosami, który miłował mnie bardzo. On z dumą pokazywał to artystyczną plecionkę, którą ja uczyniłam, na ścianie przed stołem bankietowym, aby wszyscy ją widzieli. Ja nigdy nie miałam na tym świecie osoby męskiej jak Ojciec, lub jakiegokolwiek miłosnego związku mężczyzny z wyjątkiem mego męża i braci w JAHUSZUA, których poprzez próby znam i wiem że udowodnili, że są wierni. Więc, kim jest ta kobieta w Niebie? Jej miłość była tak przejmująca i prawdziwa, że ja czułam jak otaczała mnie nawet w większym stopniu od czasu snu. Ja już nie smucę się więcej, że nigdy nie znałam uczucia posiadania miłującej matki lub ojca. Ja wiem, że w Niebie ja mam największą miłość MATKI i OJCA, jaką można sobie wyobrazić. Ale kim jest tą kobieta? Nie mam wątpliwości, że moja biologiczna matka jest w Piekle. Ona tylko znęcała się nade MNĄ i nienawidziła mnie. Więc, kim jest ta miłująca Matka w Niebie?

Teraz mam odpowiedź….Teraz ja potrzebuje waszych modlitw, abym miała odwagę, by rozgłaszać, ponieważ zorganizowane kościoły będą rozzłoszczone. A nawet ci, którzy wierzyli w doktryny ludzkie i Pisma nieprawidłowo przetłumaczone w Nowym Testamencie, będą nazywać mnie fałszywym prorokiem. Lecz ja wiem, że wiem, że wiem, że dano mi tajemnice z Tronu w Niebie. W Pismach, JAHWEH i JAHUSZUA dzielą się tajemnicami że SWYMI Prorokami i Apostołami. A teraz ja jestem uhonorowana, by dzielić się tymi tajemnicami z tymi, którzy rozpoznają głos RUACH HA KODESZ. To może być najbardziej kontrowersyjne Proroctwo kiedykolwiek ogłoszone. Pomimo to, czynie to w posłuszeństwie by inni, którzy smucili się z braku miłującej matki, mogli sobie zdać sprawę, że jeśliby zaakceptowali JAHUSZUA, to mieliby JA na zawsze. Nikt nie nauczył mnie tego; to naprawdę jest objawienie prosto z Nieba.
Czy wiecie, że w Przysłowiach i Psalmach MĄDROŚĆ jest nazywana “ONA”? Bez dalszego zastanawiania się, wytłumaczcie mi, jak ja to nauczyłam się Imienia cennego RUACH HA KODESZ, nazywanego również DUCHEM ŚWIĘTYM? I tutaj nadchodzi moment dzielenia się najbardziej intymną tajemnicą, jaka została mi przekazana i jednocześnie najbardziej błogosławiona.

Po przeczytaniu tego proszę spędzić czas, by przeczytać Księgę Mądrości http://jerozolimka.ovh.org/biblia/
Biblia mówi, że JAHWEH dzieli się SWOIMI tajemnicami z JEGO Prorokami (Księga Amosa 3:7). To wszystko rozpoczęło się, gdy kąpałam się zanim opuściłam Afrykę. Mieszkaliśmy w Port Alfred, nad morzem, gdy to duchowe przeżycie się zdarzyło. Modliłam się sama i pytałam Abba YAHWEH w Imię JAHUSZUA: “Jakie jest Imię RUACH HA KODESZ, poza DUCHEM ŚWIĘTYM?” Modliłam się i powiedziałam: “ABBA JAHWEH, TY wyjawiłeś TWOJE Imię, JAHUSZUA, TY wyjawiłeś TWOJE Imię, ale czy DUCH ŚWIĘTY ma Imię, czy tez jest to określenie na pracę wykonywaną?

JA kąpałam się w wannie z jacuzzi. Ja zawsze twierdzę, że ta musująca woda z wytrysków symbolizuje żywą wodę i ja zawsze pytam Świętych Aniołów, aby poruszyły tą wodę jak za dawnych czasów. Wiele razy otrzymałam większe Namaszczenie podczas kąpieli i uwielbiania i śpiewania pieśni pochwalnych w tym samym czasie. Prorocze przekazy i objawienia nadeszły i rzadko mogę się kąpać bez modlitwy, śpiewania i wychwalania JAHWEH, JAHUSZUA i RUACH HA KODESH. Ja odczuwam intymność z naszym TATĄ JAHWEH, intymność tak intensywną podczas śpiewania pieśni pochwalnych i uwielbiania prosto od serca ICH TROJE.

(proszę czytać Księgę Mądrości z hebrajskiego i aramejskiego tłumaczenia. Jest to Księga, której Król James nie zaaprobował i nie włączył do Biblii.)

Ja chce dodać tutaj, że to poniżej jest tylko jedno z wielu Proroctw danych mnie, które nie zostały umieszczone jeszcze na internecie. Wiele się dzieje za kulisami. My byliśmy bardzo zajęci w Afryce Południowej i ciągle jeszcze jesteśmy podczas naszej podroży po świecie. Ja nie czuję się wartą tego honoru, aby zapoznać was z Imieniem DUCHA ŚWIĘTEGO. To jest honor, aby być nazwany Prorokiem, ale jest to również zatrważające. Ja jestem odpowiedzialna za to, co mówię, i za to, czego nie mówię. Teraz ja zwalniam to Słowo pod prowadzeniem RUACH HA KODESZ. O co tylko was proszę, to abyście przeczytali go kilkakrotnie. A dla tych, co słyszą głos RUACH HA KODESZ, którą ja nazywam teraz albo MAMA MĄDROŚĆ, albo MAMA SZIKHAJNAH CHWAŁY – jeśli słyszycie JEJ Głos, to proszę napiszcie do mnie. proszę pouczać innych, nawet jeśli odrzucą was za czynienie tego. Proszę studiujcie wszystkie dowody, które dotychczas zebrałam. Studiujcie je i zobaczcie, że ja nic nie mówię, czego nie ma w Piśmie. Tylko tłumaczący Nowy Testament zmienili ONA na ON.

To objawienie było mi dane najpierw w Afryce Południowej, ale ja czekałam, aż otrzymam więcej potwierdzeń z Nieba, jeśli chodzi o datę zamieszczenia go na internecie. Ja modliłam się o datę więcej niż innymi razami, ponieważ nienawiść będzie wypluta przeciw mnie przez tych, którzy twierdza, że są chrześcijanami, lub uczniami JAHUSZUA, lecz po ich owocach poznacie, że mają tylko formę pobożną, ale nie mają pobożności wewnątrz. Zorganizowane kościoły będą zgrzytały zębami że złości, ponieważ one nie są zainteresowane prawdą i objawieniami danymi dla Świętej kobiety - Proroka. Będą tacy szczerzy, którzy będą tylko chcieli cytować błędne tłumaczenia w tych miejscach Nowego Testamentu, gdzie DUCH ŚWIĘTY jest określony jako: ON. Czy muszę wam przypomnieć, jak duma męska wkracza więcej aniżeli jeden raz, jeśli chodzi o rodzaj żeński w Pismach Świętych? Ci, którzy napisali Pisma Święte mieli uprzedzenia przeciw jakimkolwiek duchowym liderom rodzaju żeńskiego.
Pomimo, że to Proroctwo było dane mi 27-go lutego, 2007 roku, ja nie miałam pozwolone, aby go wcześniej zwolnić do ogłoszenia, aż dopiero 27-go Sierpnia, 2007 roku. JA chce wam powiedzieć, że tylko paru ludzi wiedziało o tym Proroctwie. Ja celowo czekałam i byłam wdzięczna, że nie musiałam ogłaszać tego najnowszego proroczego Przekazu ponieważ, aby być szczerym, nikt nie lubi być odrzuconym lub obrzucany obelgami przez chrześcijan, którzy twierdzą, że czczą tego samego MESJASZA jak i my, ale nazywają GO: “JEZUS CHRYSTUS”, a my nazywamy GO JEGO hebrajskim i aramejskim Imieniem “JAHUSZUA lub JAHSZUA”, w zależności z kim się mówi.

Dla moich wrogów i tych, którzy będą wzrastać w zazdrość i mówić: Dlaczego by RUACH HA KODESZ wybrał ciebie do tego Przekazu – to jest dobre pytanie. Jestem pewna, że jakikolwiek prorok uczyniłby to samo. Ja tylko wiem, że ja zostałam wybrana, i tak, jak moje ciało nie chce napotkać tych słów nienawiści, które będą skierowane w moim kierunku,… ja również wiem, że nie mogę zawieść Cennego RUACH HA KODESZ i JAHWEH.
Mój umiłowany mąż zapytał mnie: Jak dużo jest czasu do zwolnienia tego Proroctwa. Ja odpowiedziałam: “Ja wiem datę, ale najpierw ja muszę mieć więcej wypisów z Pisma ŚWIĘTEGO dla poparcia tego. 27 sierpnia, 2007 jest data, którą wybrało Niebo dla narodzin tego Proroctwa i dla narodzin nowego projektu strony internetowej dla tej Misji. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy podczas pisania tego teraz, ciągle jeszcze w Europie, widze datę dana temu Proroctwu: 27-go lutego, 2007, a Proroctwu 89 została nadana data 27-go stycznia, 2007 roku. Wszystkie trzy daty, to 27-go danego miesiąca.

Cytaty biblijne:

Wikipedia pisze, cytuje: Hebrajskie słowo RUACH (Aramejskie RUCHA) jest rodzaju żeńskiego, tak jak ta fraza RUACH Ha Kodesz. To jest porównywalne do roli RUACH Ha Kodesz jako “Pocieszycielka” (Ew. Św. Jana14:16) i utożsamianą z YHWH jako “matką” (Izajasza 66:13). Co więcej jest wiele ustępów w których sama Peszitta utożsamia RUACH Ha Kodesz z czasownikami rodzaju żeńskiego i żeńskimi formami gramatycznymi. W gruncie rzeczy w aramejskiej Peszita, w Liście do Rzymian rozdział 8, wiersz 16 zaczyna się następująco: “I Ona, Ruach zeznaje…”

JAHUSZUA wskazuje, że DUCH jest rodzaju żeńskiego: W odpowiedzi na pytanie Nikodema, który zapytał, “Jakżeż może się człowiek narodzić, będąc starcem? czyż może powtórnie wejść do łona swej matki i narodzić się?” JAHUSZUA odpowiedział: “Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z DUCHA, nie może wejść do Królestwa BOŻEGO.” (Ew. Św. Jana 3:4-6) – Kiedy JAHUSZUA odpowiada, ON przyznaje, że ON narodził się również z DUCHA. ON przyznaje, że nie zawsze był w ciele, ale był DUCHEM, zanim przyszedł na Ziemie, czyż nie był? JAHUSZUA przyznaje, że ON również musiał być narodzony z DUCHA i oczywiście, to musiał być DUCH ŚWIĘTY. TRÓJCA BOŻA składa się z Trzech: OJCIEC ŚWIĘTY JAHWEH, ŚWIĘTY SYN JAHUSZUA, i DUCH ŚWIĘTY, nazywany po hebrajsku RUACH HA KODESZ.

Czym byliśmy zanim staliśmy się ciałami? Kiedy my zostaliśmy stworzeni w Niebie, musieliśmy być Duchami, tak określając z braku lepszego określenia. Pismo mówi: “Ciało i krew nie mogą posiąść Królestwa BOŻEGO….” (Pierwszy List do Koryntian 15:50) Przeto jak zostaliśmy stworzeni w Niebie? Ja wierzę, że to Proroctwo, w którym przemawia RUACH HA KODESZ, wyjaśnia i daje nam trochę odpowiedzi, których nie słyszeliśmy poprzednio. Ja wierze, że ta wiedza wstrząśnie światem duchowym i fizycznym. Ja wierze, że prawdziwa Oblubienica JAHUSZUA HA MASZIJAH będzie miała Duchowe Oczy do patrzenia i Duchowe Uszy do słuchania. To Słowo z Niebios przyniosło tyle spokoju i radości. Ja teraz mam zaszczyt dzielić się Nim z moimi Świętymi Braćmi i Siostrami.

Ja prorokując, jestem obecna na internecie już 14 lat, i ta Misja wydaje dobre owoce. Kiedy przeczytacie te wszystkie raporty o zbawieniu, to zauważycie jak daleko ta Misja sięga. Ja nie jestem przypadkowym prorokiem, kopiującym wiadomości i twierdzącym, że to są proroctwa. Jeśli nie słyszycie nowego Proroctwa, to jest dlatego, że ja czekam na odpowiedni czas, kiedy JAHWEH powie: “Zwolnij to Słowo!” Ja po prostu jestem posłuszna. Ja przyznaje, że kiedy to Słowo zostało mi dane, to ja byłam zdumiona. Ja nigdy nie słyszałam o takiej rzeczy. Potem ja zaczęłam szukać w Świętych Pismach i znalazłam potwierdzenia nawet w Biblii Króla Jamesa (KJV).
proszę was, prześlijcie mi rezultaty waszych studiów jeśli zgadzacie się, że to jest prawdziwe Słowo z Niebios. Ja potrzebuje zachęty i dowodów na poparcie.
Załączam wam parę nowych cytatów z Pisma, abyście mogli je przetrawić. Ja przyznaje, że to jest solidne Duchowe Mięso, nie dla słabych w wierze.

Adam nie został zrodzony, on był uformowany z prochu. Ewa nie była zrodzona, ona była uformowana z żebra Adama. Dzieci Adama i Ewy były urodzone, i były zrodzone w trakcie naturalnego procesu rodzenia. JAHUSZUA został zrodzony, ale w Niebie, nie na Ziemi. Jak? Nie pytajcie mnie, to jest również nowe dla mnie. My wiemy, że Maryja była jeszcze dziewicą, kiedy została zapłodniona. Czy wiecie o czym mówię? To jest mocne Mięso Duchowe, czy strawicie je, czy pogryziecie i wyplujecie je z powrotem na mnie? To jest wasz wybór! Hej, ja nie jestem wystarczająco mądra, by to zrozumieć. Ja mam tylko wykształcenie że szkoły średniej, więc nie możecie nazywać mnie jedną z tych wykształconych głupców! To jest naprawdę objawienie z Niebios, i ja modle się, że będzie błogosławieństwem dla was tak, jak było błogosławieństwem dla mnie i wielu innych z którymi podzieliłam się. Wy już nie będziecie się nigdy czuć samotni, jeśli jesteście sierotami tak, jak ja!

(W języku greckim, słowo “zrodzony” jest “apokueo”. Pochodzi ono od Słowa “kuo” lub “kueo”, co oznacza: “w ciąży”. Przeto “apokueo” oznacza “otrzymać jak z łona” lub “urodzić”, w znaczeniu poczęcia Życia.)

może pierwszy argument, który można przedstawić dla poparcia rodzaju żeńskiego DUCHA ŚWIĘTEGO jest JEJ powiązanie z “Duchem Mądrości” (Księga Wyjścia 28:3 – tutaj w Biblii Tysiąclecia jest przetłumaczone jako “Zmysł Piękna”, a więc widzimy znaczną różnicę między bibliami. W Liście do Efezjan 1:17 – tutaj widzimy, że Biblia Tysiąclecia tłumaczy jako “Ducha Mądrości i Objawienia.)
Zarówno w Starym jak in w Nowym Testamencie, MĄDROŚĆ jest często uosabiana z rodzajem żeńskim. A oto przykłady:

MĄDROŚĆ zbudowała sobie dom, wyciosała siedem kolumn (Ks. Przysłów 9:1)
W Księdze Przysłów, rozdziały 8 i 9 są przykłady alegorii Mądrości przedstawionej jako kobieta.
…a jednak MĄDROŚĆ jest usprawiedliwiona przez swoje czyny (Ew. Św. Mateusza 11:19, Ew. Św. Łukasza 7:35)
Dlatego tez powiedziała do nich MĄDROŚĆ JAH: “Poślę do nich proroków i apostołów…”(Ewangelia Św. Łukasza 11:49) W tym tekście, nasz PAN przyrównuje “MĄDROŚĆ JAH” do DUCHA ŚWIĘTEGO, który dał BOSKIE natchnienie tym, którzy napisali Święte Pisma (2 List Św. Piotra 1:21). ON odnosi się do Mądrości w rodzaju żeńskim.
Starotestamentowe słowo oznaczające “MĄDROŚĆ” jest “chokmah”. W greckich przekładach jest przetłumaczone jako “Sofia”, a to jest Imię kobiece.
A więc zwłaszcza w Ewangeliach tłumaczonych z greckiego języka jak na przykład Biblie KJV, WISDOM powinna być tłumaczona na SOFIA. Jaki cel mieli pisarze, by tego nie dodać? W tych ostatnich czasach, prawda, która była ukrywana przez wieki, zostaje odkryta.
Księga Mądrości 1:6-7 …MĄDROŚĆ (SOFIA) bowiem jest DUCHEM miłującym…albowiem DUCH PANSKI wypełnia ziemię. Księga Mądrości 7:21-22 …Poznałem i co zakryte, i co jawne, pouczyła mnie bowiem MĄDROŚĆ (SOFIA), sprawczyni wszystkiego! Jest bowiem w NIEJ Duch rozumny, ŚWIĘTY, jedyny,…:25. Jest bowiem tchnieniem mocy BOŻEJ i przeczystym wypływem CHWAŁY WSZECHMOCNEGO, dlatego nic skażonego do NIEJ nie przylgnie. 27-28. Jedna jest, a wszystko może: pozostając sobą, wszystko odnawia, a przez pokolenia zstępując w dusze święte, wzbudza przyjaciół BOŻYCH i proroków. BÓG bowiem miłuje tylko tego, kto przebywa z MĄDROŚCIĄ (SOFIA).
JAHUSZUA HA MASZIJAH łączy “DUCHA PRAWDY” z DUCHEM ŚWIĘTYM (Ew. Św. Jana 16:13). MĄDROŚĆ (SOFIA) i DUCH ŚWIĘTY podzielają takie same role (Pierwszy List do Koryntian 2:7-11; List do Rzymian 5:5; Pierwszy List Jana 5:6-7 KJV). Gdyby nie męskie przesady względem kobiet późniejszych teologów, Kościół prawdopodobnie zaakceptowałby związek że Starym Testamentem jako dosłowny opis RUACH HA KODESZ (DUCHA ŚWIĘTEGO).

Drugim argumentem jaki może być zaoferowany dla poparcia rodzaju żeńskiego DUCHA ŚWIĘTEGO jest, że w imionach przypisanych dla JAHWEH i DUCHA ŚWIĘTEGO. Imię BOGA w języku hebrajskim jest ELOHIM. Większość znawców przyzna, że to słowo ma końcówkę w liczbie mnogiej, co niektórzy używają dla poparcia sugestii, że Stary Testament wskazuje na TRÓJCĘ. Ale co większość znawców albo nie zna, albo nie dba, aby poinformować ich odbiorców jest to, że “ELOHIM” nie jest w liczbie mnogiej od “EL” – męskiej formy imienia. Ale jest w liczbie mnogiej od żeńskiego “ELOWAH”. A więc, słowo “ELOHIM” byłoby zarówno rodzaju żeńskiego jak i męskiego. Nasi STWÓRCY byliby więc obydwu rodzajów, i oczywiście my wiemy, że według Biblii, księgi Rodzaju, zarówno RUACH HA KODESZ jak i JAHUSZUA pracowali razem z JAHWEH przy stwarzaniu Ziemi. W Księdze Rodzaju (Pierwsza Księga Mojżeszowa) 1:27 czytamy: “Stworzył więc BÓG człowieka na swój obraz, na obraz BOŻY go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę.” Przeto wskazując, że oba rodzaje męski i żeński istnieją w BOŻYCH STWORZYCIELACH.

Dalszą wskazówką, że DUCH ŚWIĘTY jest przedstawicielem żeńskiego rodzaju jest hebrajskie słowo określające DUCHA. Ja cytuje Jerome, autora łacińskiej Wulgaty: (Ja tutaj przyznaje, że nie czytałam Łacińskiej Wulgaty, ale znalazłam to przy studiowaniu tego przedmiotu) …….W Ewangelii po hebrajsku studiowanej przez Nazareńczyków pisze: “I teraz moja matka, Duch ŚWIĘTY, zabrał mnie.” Nikt nie powinien być urażony tym, ponieważ “Duch” w języku hebrajskim jest rodzaju żeńskiego, podczas gdy w naszym języku (z łaciny )jest rodzaju męskiego, a w greckim jest neutralny. W świętości jednak nie ma rodzajów. (To jest Jerome’s komentarz dotyczący Izajasza 11).

To powyższe wytłumaczenie zawiera zdumiewające wyznanie.
1. Ono mówi nam, że w tradycji sekty pierwszych Chrześcijan DUCH ŚWIĘTY był naszego PANA Duchową MATKĄ.

2. Po drugie, Jerome – trudno wyobrazić sobie bardziej ortodoksyjnego reprezentanta – przyznaje, że hebrajskie słowo określające DUCHA jest rodzaju żeńskiego. A to oznacza, że chrześcijanie z pierwszego wieku, którzy głownie operowali w świecie aramejskim ( w porównaniu do nich kościoły Apostoła Pawła były małymi) – DUCH ŚWIĘTY był rodzaju żeńskiego. To zostało zgubione przy tłumaczeniu z hebrajskiego na grecki, a potem zostało zmienione na rodzaj męski przy tłumaczeniu z greckiego na łaciński.

3. W końcu, teologiczna stronniczość poprowadziła chrześcijan do uwierzenia, że zagadnienie rodzaju nie jest ważne, że nie ma różnicy rodzajów jeśli chodzi o PANA BOGA. Czyli sądzili, że nie ważne jak się GO określi, “ON” czy tez “ONO”. W trakcie wielu wieków, taka była postawa wielu liderów chrześcijańskich, którzy przystosowali się do doktryn ustanowionych przez ludzi!

Ja pragnę prawdy i modlę się tylko o prawdę JAHWEH. Sądzę, że to jest ważne. My nie jesteśmy dopuszczani, by zmienić ani jednej kropki lub tytułu z Prawa BOŻEGO, i jeśli BÓG jest reprezentowany przez dwa rodzaje: męski i żeński, to jesteśmy głupcami jeśli próbujemy ukryć ten fakt w naszych tłumaczeniach Pisma ŚWIĘTEGO.
Pomyślmy o rodzinie i z czego się składa. Ja nie mówię tutaj o nonsensie tego samego seksu ery Sodomy i Gomory, który doświadczamy teraz na świecie. Wierzcie mi, JAHWEH nie pozwoli naśmiewać się z SIEBIE na długo. Tak jak Sodoma i Gomora zebrały to, co zasiały, tak będzie ponownie z tymi, którzy aprobują i czynią te rzeczy. Rodzina składa się z Ojca, Matki i Dzieci!

To słyszę i mówię:
“JA, JAHWEH, stworzyłem lwice, by rodziła wyłącznie lwy, kobieta może tylko rodzic człowieka, więc czy nie jest logiczne, że tylko BÓG może zrodzić BOGA?”
JAHUSZUA jest Jednorodzonym Synem JAHWEH! więc, kto jest Niebiańską MATKĄ, która zrodziła JAHUSZUA? Czy to jest tajemnica tego, co oznacza aby być zrodzony z RUACH HA KODESZ? RUACH HA KODESZ jest Duchem, przeto Ten zrodzony z NIEJ staje się Duchem i RUACH HA KODESZ żyje wewnątrz naszych ciał, aż umrzemy, lub jesteśmy Wniebowzięci, cokolwiek jest pierwsze. To jest RUACH HA KODESZ z JEJ niebiańska natura, o której Pismo mówi: “być poza ciałem znaczy, aby być obecny z PANEM JAHUSZUA.” Ja otrzymałam to objawienie jak próbowałam znaleźć dowody do nowego Słowa. Pismo mówi: “Litera zabija, a DUCH daje życie.” Ten nowy związek pomiędzy nami ludźmi i RUACH HA KODESZ jest jedną z rzeczy, które identyfikują osobę “narodzoną na nowo.”

Dla tych, którzy będą próbować nazywać mnie fałszywym prorokiem – studiujcie sami i okażcie się zaaprobowanymi. każdy Hebrajczyk wie, że hebrajskie “Ruach” nie jest rodzaju męskiego! więc wy powiedzcie mi, dlaczego “Wisdom” w Piśmie ŚWIĘTYM jest nazywana “ONA”? czyż nie jest RUACH HA KODESZ “Całą MĄDROŚCIĄ”?
--- Koniec Komentarza ---

Proroctwo 90

JAK JEST NA IMIĘ DUCHOWI ŚWIĘTEMU? JA JESTEM MAMA SZIKHAJNAH, również NAZYWANA MAMA MĄDROŚĆ, I JA JESTEM CHWAŁĄ JAHWEH!

Napisane/Powiedziane pod Namaszczeniem MAMY RUACH HA KODESZ przez Apostoła Elisabeth Elijah Nikomia, 27 lutego, 2007.


JA jestem MAMA SZIKHANJAH! JA jestem nazywana MĄDROŚCIĄ, po hebrajsku RUACH HA KODESZ, a również jestem nazywana DUCHEM ŚWIĘTYM. Elisabeth, JA jestem tą starsza kobieta, na której ramieniu oparłaś swoją głowę w Niebie, podczas tego, co nazwałaś Wizją otrzymaną w trakcie spania, a co było znacznie więcej aniżeli snem. Elisabeth, czy pamiętasz, gdy podzieliłaś się że światem tym Snem i powiedziałaś, że nie wiedziałaś kim była ta kobieta przy stole bankietowym w Niebie, która miłowała cię z taką przejmującą miłością?

JA daje ci teraz odpowiedz: To byłam JA, MAMA SZIKHANJAH! Twoja MAMA WISDOM!
(Po grecku MĄDROŚĆ jest tłumaczone na Sofia)!

I to jest powód dla którego nigdy więcej nie bolałaś nad brakiem, lub czułaś brak matczynej miłości. Każde dziecko rodzi się z pożądaniem matczynej i ojcowskiej miłości, ponieważ wszyscy ludzie rodzą się z potrzebą ziemskiej miłości i opieki matki i ojca.

To jest MOJA miłość w której pławiłaś się podczas, gdy siedziałaś przy Stole Bankietowym w Niebie że MNĄ i twoim Niebiańskim ABBA OJCEM czekającym na innych by dołączyli do ciebie. MOJA miłość i obecność otoczyła cie, gdyż JA jestem twoją ŚWIĘTĄ MATKĄ. JA jestem twoją ŚWIĘTĄ MATKĄ!

JA jestem wyłączną KRÓLOWĄ Niebios! Nie ma innej!

szatan ma swoją fałszywą; ona przyszła jako Izebel i ten duch zajął kościoły, które JA kiedyś nazywałam Świętymi. Jednego czasu, MÓJ DUCH ŚWIĘTY, MOJA ŚWIĘTA obecność i Moc ŚWIĘTEGO Namaszczenia była zapraszana, jak również MOI Prorocy i Apostołowie byli poszukiwani, ale teraz większość jest obrażana i wyganiana.

Jest tylko jedna prawdziwa MATKA ŚWIĘTA i JA nazywam się również DUCHEM ŚWIĘTYM!

Nie wierzcie kłamstwom Kościoła Katolickiego, który poucza o Mirjam (Maryja) i mówią, że ona jest częścią TRÓJCY ŚWIĘTEJ!

Ona była JEGO ziemską matką, ale JA jestem JEGO Niebiańską MATKĄ.

Nie ma innego wstawiennika przed Tronem BOŻYM, z wyjątkiem JAHUSZUA! Tylko poprzez JEGO Imię i poprzez JEGO Krew Ofiarną, Nowego Przymierza Krwi, jest zbawienie!

Ziemska matka JAHUSZUA potrzebowała również ZBAWICIELA. Ona nie była doskonalą, ani nie twierdziła że jest. Ona nawet nazywała GO PANEM i jeśli sama byłaby doskonała, to jej krew byłaby zaofiarowana na Kalwarii jako ofiara za grzech! Ona nigdy nie prosiła nikogo, aby ją czcili, ani nie pragnie tego! Ona tylko chce, aby ludzie wskazywali na jej SYNA JAHUSZUA HA MASZIJAH. Ostrzeż katolików, aby nie wołali na jej Imię w chwili śmierci, w zamian niech wołają na jedyne Imię, które może zbawić: JAHUSZUA HA MASZIJAH.

JA wymawiam te objawienia poprzez ciebie Elisabeth, abyś powiedziała ŚWIĘTYM. Jeśli oni przyjmą to, co jest napisane w tym Proroctwie, to ponownie zobaczą znaki, dziwy i cuda jak za dawnych czasów, kiedy JAHUSZUA chodził po Ziemi, jeśli zaakceptują prawdę o prawdziwych Szabatach, i JA nie mówię o Niedzielach! Poznajcie ważność honorowania JAHUSZUA poprzez Święte Zgromadzenia. Unikajcie pogańskich świąt, które próbują zabrać miejsce prawdziwych Niebiańskich Świętych Dni, używajcie hebrajskie Święte Imiona, żyjcie świętobliwie i nie idźcie na kompromis, ani nie wstydźcie się mówić o tym, co wiecie, że jest prawdą! Zobaczycie Namaszczenie większe niż kiedykolwiek doświadczaliście w tych ostatnich czasach.

Świętobliwi staja się świętszymi, a bezbożni gorszymi. Teraz jest ten czas dla większego Namaszczenia i objawień poprzez Proroctwa i Słowa wiedzy. Nie lekceważcie Komunii! Jest ona codzienną bronią do użytku przeciw szatanowi, jak przypominacie mu, że nie ma prawa do was! Zgańcie grzech grzeszników i nie obawiajcie się, co inni myślą, kiedy mówicie i ostrzegacie! Kogo boicie się obrazić więcej – ludzi czy JAHWEH? To jest tak smutne, gdy wolność mowy przeciw złu tej Ziemi jest zdławiona ponieważ tak wiele MOICH Świętych dzieci milczy! Jesteście pozbawiani jednej wolności za drugą na całej Ziemi.

Gdzie były te Święte Dzieci w Ameryce i dookoła świata, kiedy sędzia Roy Moore został liczebnie przewyższony przez bezbożnych i rząd amerykański? On walczył, by zatrzymać kamienną tablice, zaprojektowana i wzniesiona dla honoru JAHWEH i przedstawiającą Dziesięć Przykazań. Sędzia ma wymagać prawości i prawdy. Sędzio Roy Moore, Niebo awansowało cie z tym tytułem i nikt nie może ci tego odebrać. Ty zostałeś uhonorowany w Niebie za to, co uczyniłeś 27-go sierpnia, 2003 roku w Alabamie. Każda łza wylana przez ciebie jest zanotowana w Niebie i dotarła jako słodki aromat do nozdrzy JAHWEH, dzięki twojej miłości i lojalności do NIEGO i JAHUSZUA. Ci, którzy ustanowili się jako sędziowie i ławą przysięgłych nad tobą i ten skorumpowany sędzia, który odebrał ci awans dany przez Niebo na naczelnego sędziego Alabamy, skosztują uczucia pływania w Jeziorze Ognia. Wszyscy, którzy wzięli w tym udział, staną przed JAHWEH, SĘDZIĄ całego Stworzenia!

Dla wszystkich ludzi, którzy modlili się i wstawiali i zachęcali tego mężczyznę, lub płakali z nim, i ubolewali z nim – wasze łzy są również zanotowane w Niebie. On poświecił wszystko, ponieważ odmówił kompromisu prawdy!
Dlaczego nie wspomogły tego człowieka i nie protestowały wszystkie kościoły dookoła świata, a zwłaszcza w Alabamie i w tak zwanym Pasie Biblijnym? JA powiem wam dlaczego: Wy obawialiście się, że również zostaniecie zaatakowani. Wy pozwoliliście waszemu bratu w JAHUSZUA, aby został liczebnie przewyższony przez bezbożnych! Wy wymawialiście się mówiąc: “On przekroczył prawo i nie usunął tej tablicy monumentowej, kiedy miał powiedziane, by to uczynić.” Jak śmiecie! Wy byliście sprawdzani i nie zdaliście tego sprawdzianu. Ile sztormów i suszy, fali gorąca i powodzi potrzeba, byście się obudzili i rozpoczęli walczyć o to, co wiecie, że jest Święte i Prawe? Czekajcie tylko, aż JAHWEH postawi SWOJĄ Stopę i wasza Ziemia zatrzęsie się z bojaźni! Czekajcie, aż głód zarazy i choroby pokryją wasze stany i będziecie się modlić i pytać: Dlaczego?

Świętobliwi pocieszają go – nie zapomnijcie ceny, jaka zapłacił! On uczynił to, co mało z was czyni, to jest stanął przeciw tłumowi i przemówił przeciw temu, co wiecie, że jest złe. Homoseksualizm rozpowszechnia się nieokiełznanie. Dzieciom pierze się mózgi w wieku przedszkolnym, by myślały, że homoseksualność i małżeństwa tego samego seksu są normalne. Jakim smrodem w nozdrzach JAHWEH stały się systemy polityczny i prawny? Babilońskie kościoły zaakceptowały i zachęcają ich wiernych, by nie mówiły przeciw grzechowi lub grzesznikom.

Zorganizowane kościoły mają to, co JAHWEH nazywa abominacją: Stanie za pulpitem i nazywanie się duchownymi pouczającymi. Tych kilku Świętych pozostałych w tych kościołach jest wyganianych, lub odrzuconych i atakowanych. Duchowni kłamią kongregacjom mówiąc: “każdy dzień może być Szabatem” i kontynuują z Niedzielą ustanowioną przez ludzi. Oni będą wkrótce płakać, bo będą zbierać za to pouczanie i czynienie tego.

Czy pamiętasz Elisabeth ten Sen o Stole Bankietowym, jak on wydawał się rzeczywistością? A to jest dlatego, że JA jestem tą, która wzięła cie do Niebios, przypominając tobie uczucia podczas, gdy oparłaś swoją głowę z miłością na MYM ramieniu w tym, jak to określasz “Śnie o Stole Bankietowym.” JA jestem MAMĄ SZIKHAINJAH; JA jestem miłością MATKI Niebiańskiej, którą zawsze pragnęłaś. Uczyniłam to by pokazać tobie, że nie jesteś dzieckiem bez matki tak, jak nie jesteś dzieckiem bez ojca. JAHWEH i JA jesteśmy twoimi RODZICAMI tak, jak jesteśmy RODZICAMI wszystkich, których imiona są znalezione w BARANKA Księdze Życia.

JA mówię ci to, gdyż zawsze smuciłaś się i odczuwałaś pustkę, poszukując ziemskiej miłości matki i ojca. Lecz dano ci Niebiańskich RODZICÓW, którzy nigdy nie opuszczą cie, ani nie porzucą cie, ani nie skrzywdzą cie w żaden sposób. JA mówię ci to, aby inni, którzy odczuwają, że mają taką samą pustkę, z niezbawionymi rodzicami, którzy odmawiają zaakceptowania JAHUSZUA HA MASZIJAH, jedynego MESJASZA, zdadzą sobie sprawę, że niczego im nie brakuje w JAHUSZUA. Oni mają zarazem Niebiańskiego OJCA jak i Niebiańską MATKĘ! I MY jesteśmy DUCHEM, jak byli wszyscy ludzie zanim narodzili się na ziemi, jak jest napisane: “Ciało i krew nie mogą posiąść Królestwa BOŻEGO.” (Pierwszy List do Koryntian 15:50)

JA dziele się tą tajemnicą z Niebios, aby ci, którzy miłują MOJEGO Ukochanego SYNA JAHUSZUA i akceptują GO jako MESJASZA, nie zostali oszukani kłamstwami religii utworzonych przez człowieka, wołając na JAHUSZUA ziemską matkę Maryję w chwili ich śmierci! W zamian wołajcie na Imię JAHUSZUA HA MASZIJAH i ukorzcie się, żałujcie za grzechy, nawróćcie i wołajcie o litość! Przypomnij im o Piśmie ŚWIĘTYM, o osobistych Słowach JAHUSZUA wypowiedzianych w Ew. Św. Jana 10:1-30.

Żadna miłość ziemskich rodziców nie może porównać się z NASZĄ Niebiańską miłością! JA mówię ci to, abyś podzieliła się że wszystkimi NASZYMI dziećmi, a zwłaszcza z tymi, którzy mają pustkę w ich życiu, nigdy nie znając miłości ziemskiej matki i ojca. JA mówię do wszystkich tych, nad którymi znęcano się emocjonalnie, fizycznie i seksualnie, i którzy pragnęli miłości ojca i matki. Przyjmijcie JAHUSZUA jako waszego MESJASZA i pozwólcie MI wypełnić was MOJĄ miłością, obecnością i mocą Namaszczenia. Pozwólcie MI być waszą MAMĄ SZIKHAINJAH. JA jestem tą samą, którą nazywacie DUCHEM ŚWIĘTYM. JA jestem tą, która poucza was, jak odróżniać dobro od zła tak samo, jak obowiązkiem każdej ziemskiej matki jest opiekuńcze prowadzenie.

Moja umiłowana córko Elisabeth, powiedz im, że jeżeli tylko oni przyjmą te Objawienie, to już nigdy nie będą odczuwać tej wewnętrznej pustki. W starszych Pismach, popatrz i zobacz, że JA jestem ONA, MĄDROŚĆ, i odnosi się w nich do MNIE jako do NIEJ. Uczcie się i okażcie się godnymi! Wszyscy ci, którzy wątpią w te Słowo i którzy będą atakować cie za mówienie tych tajemnic, albo nie są MOJEGO DUCHA ŚWIĘTEGO – ich imiona nie są zapisane w BARANKA Księdze Życia, gdyż owieczki należące do JAHUSZUA słyszą JEGO Głos, lub tez mając miarkę wiary, oni wolą być niekontrowersyjnymi, i kontynuują postępowanie według nieprawidłowych tłumaczeń Nowego Testamentu, gdzie jest użyte słowo ON zamiast ONA.

Oni wolą postępować według pouczeń człowieka zamiast MOJEGO DUCHA i Prawdy, którą JA zarezerwowałam na ten Koniec Czasów. Wszyscy, którzy czytacie to – to jest wasz wybór, czy chcecie chodzić w głębszej intymności z Tą, Którą nazywacie DUCHEM ŚWIĘTYM, lub tez nie. JA nie zmuszam nikogo, abyście to uczynili. Oblubienica JAHUSZUA będzie się cieszyć z tego nowego Objawienia, ponieważ oni zawsze szukają poznania tajemnic z Niebios.

są trzy Rządzące Trony: JAHWEH siedzi w środku, JAHUSZUA HA MASZIJAH siedzi po prawej stronie JAHWEH, a JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH, siedzę po lewej stronie. Cała nasza TRÓJCA rządzi w Niebie równo, i jesteśmy Współtwórcami.

Ale jest tylko jeden MASZIJAH, nazwany JAHUSZUA. Tylko poprzez JAHUSZUA Imię i Krew jest Zbawienie dla ludzi na Ziemi. JAHUSZUA jest wyłącznymi Drzwiami Zbawienia, które prowadzą do Nieba. Ktokolwiek próbuje wejść poprzez inne Imię lub drogę, znajdzie jedynie drzwi do Piekła. Nie dajcie się oszukać! Jest wiele religii, ale są tylko jedne drzwi do Niebios poprzez to Imię i ŚWIĘTĄ Bezgrzeszną Krew ofiarowaną przez JAHUSZUA.

Jedna Światowa Religia, którą dąży do połączenia wszystkich religii z rozmaitymi, utworzonymi przez ludzi doktrynami w jedną, jest kłamstwem i tylko poprowadzi dusze do Piekła!

Ta tajemnica MOJEGO Imienia była zapieczętowana w Księdze Daniela i teraz JA objawiam ją w tym czasie, aby zachęcić MOJE wszystkie Święte Dzieci, które głodują, aby jadły mocne Duchowe Mięso, gdyż one już łatwo strawiły Mleko tego Słowa.

To są niebezpieczne dni i jeszcze gorsze nadchodzą. Jan chrzcił woda, ale JAHUSZUA obiecał, że będzie ON chrzcił Ogniem DUCHA ŚWIĘTEGO – ON mówił o MOIM DUCHU ŚWIĘTYM (Dzieje Apostolskie 1:4-5). To jest Ogień MOJEGO DUCHA o którym ON mówił. JA jestem RUACH HA KODESZ i JA jestem Niebiańską MATKĄ JAHUSZUA . JAHWEH jest JEGO Niebiańskim OJCEM.

JA jestem MAMA SZIKHAINJAH CHWAŁY i to MOJE ŚWIĘTE ŚWIATŁO promieniuje z twarzy MOICH dzieci, tych którzy naprawdę miłują, czczą i słuchają ABBA JAHWEH (TATUSIA JAHWEH), JAHUSZUA i MNIE, RUACH HA KODESZ. To poprzez MOJE Namaszczenie wszystko jest możliwe, poprzez Imię JAHUSZUA. czyż wasz MESJASZ JAHUSZUA nie powiedział wam, że ON musiał opuścić Ziemię? Ale ON nie pozostawiłby was samych. ON posłał POCIESZYCIELKĘ…to jestem JA ta, która uspokaja wasze obawy, zachęca was, jestem mentorem i pocieszam jak matka, czyż nie prawda?

JA jestem MAMA SZIKHAJNAH CHWAŁY. JA jestem DUCHEM ŚWIĘTYM, który przyszedł do Górnej Sali z MOIM ŚWIĘTYM Wiatrem i ŚWIĘTYM Ogniem, jak powiedziano w Księdze Dziejów Apostolskich (Dzieje Apostolskie 1:13 - 2:4). JA wypełniłam Uczni MOIM Namaszczonym Ogniem podczas, gdy oni zebrali się dla MNIE w Górnej Sali. JA byłam tą, która przyszła jako Potężny Wiatr, który zawiał w Górnej Sali i to jest powodem, dlaczego JA narodziłam przez ciebie, Elisabeth, tą Misje, aby służyć zarówno Żydom jak i narodom nieżydowskim. I JA nadałam Imię tej Misji, “Aleph and Tav Almightywind RUACH HA KODESZ Fire Ministry” (Alfa i Omega Wszechmocny Wiatr Ognia RUACH HA KODESZ Misja). Umiłowana córko Elisabeth, na początku, zanim wiedziałaś o twoim żydowskim pochodzeniu, ty należałaś do zorganizowanych Kościołów Zielonoświątkowych. Ale to jestem JA, MAMA SZIKHAINJAH, którą nadała tej Misji Imię “Alpha and Omega Almightywid HOLY GHOST Fire Ministry” (Misja Alfa i Omega Ognia Wszechmogącego DUCHA ŚWIĘTEGO) jak również takie samo Imię z “Almightywind” (Wszechmocny wiatr). JA wiedziałam, że pewnego dnia będziesz użyta, by podzielić się tajemnicami Niebios z MOIM ŚWIĘTYM Nasieniem.

To jestem JA, MAMA SZIKHAINJAH, która ostrzegła ciebie, Elisabeth, zanim kiedykolwiek słyszałaś o internecie, by nie nazwać tej Misji swoim imieniem. I JA Namaściłam twoje uszy, abyś mogła słyszeć głos JAHWEH, budzący ciebie i ostrzegający o dniu, kiedy Jimmy Swaggart upadnie i wyzna grzech przed całym światem. Tego poranka JAHWEH obudził cie i powiedział: “Miej się na baczności, każda misja nazwana imieniem człowieka upadnie, gdyż kiedy pasterz upada, owieczki zostają rozproszone. (To stało się 21-go lutego, 1988 roku.)

Duma wkracza, kiedy mężczyzna lub kobieta to czynią. Więc uważajcie Joyce Meyers, Marilyn Hickey, Juanita Bynum, Paula White, Jan Crouch, Paul Crouch, Creflo Dollar, T.D. Jakes, Jessie Duplantis, Joel Osteen wśród niezliczonych wielu innych zarówno kobiet jak i mężczyzn. Wy byliście tak skromnymi w przeszłości, wypełnieni MOIM DUCHEM, ale teraz jesteście gotowi do wielkiego upadku. Z przyczyny waszej dumy zostaniecie zepchnięci z waszych piedestałów, i jeżeli nie ukorzycie się i nie nawrócicie że swoich złych dróg, wtedy to, co było uczynione w tajemnicy, zostanie ogłoszone z dachów, i wy będziecie pogrzebani pod waszymi własnym piedestałami!

To dotyczy wszystkich misji, które nazwaliście swoimi imionami. Żaden zwykły człowiek nie zapłacił tej ostatecznej ofiary, aby to czynić. I zostaliście wielokrotnie ostrzeżeni przez tego proroka, przez prorocze Przekazy. Kiedy będziecie w obliczu JAHWEH, to nie będziecie mieli wymówki dlaczego skradliście NASZĄ chwałę i gromadziliście chwałę dla siebie, aby wasze ziemskie imiona były wyniesione, a nie JAHWEH, JAHUSZUA, lub RUACH HA KODESZ. MY nie dzielimy się chwałą z żadnym mężczyzna, ani z żadną kobietą! Wy, którzy to czynicie, przekonacie się w surowy sposób, co dzieje się z tymi, którzy to uczynią. (Księga Nahuma, rozdział 1)

Ostrzeżenie dla tych, którzy nazywają się Świętymi i myślą, że zasługują na noszenie korony, berła, lub aby siedzieć na tronie i nosić długie kapłańskie szaty, czynić rozgrzeszenia za grzechy innych. Tylko JAHUSZUA HA MASZIJAH zapłacił tą ostateczną cenę, aby być wyłącznie ŚWIĘTY z bezgrzeszną ludzką Krwią Rozgrzeszenia, na Ofiarę za Grzech! JAHUSZUA jest doskonały i bezgrzeszny w każdy sposób – nawet jedna grzeszna myśl nie przyszła MU do głowy. Jak śmiecie nauczać ludzi, aby czcili was i by kradli NASZĄ Cześć, Honor i Chwałę! Jak śmiecie prowadzić innych, aby kłaniali się przed wami i całowali wasze ręce i klęczeli u waszych stop! Płomienie Piekła i Jezioro Ognia będą waszymi następnymi miejscami przebywania, jak się skończy to życie. Zostaliście ostrzeżeni. Jaką cenę zapłaciliście by to uczynić? Czy jesteście bez grzechu? Czy oddaliście wasze życie jako ofiarę i czy zmarliście i zmartwychwstaliście na trzeci dzień i czy wstąpiliście do Nieba po 40 dniach później? Czy siedzicie teraz po prawicy JAHWEH?

Nikt z was, którzy akceptujecie to i prowadzicie ludzi do uwierzenia, że to nie jest grzech, nie jest prawdziwym ŚWIĘTYM prorokiem, gdyż wy nie znacie tajemnic zarezerwowanych tylko dla proroków JAHWEH, których ON nazywa SWOIMI przyjaciółmi. Prawdziwy prorok jest tym, który otrzymał tajemnice JAHWEH. Bądźcie ostrzeżeni wy wszyscy, którzy służycie fałszywym bogom i wspieracie ich – otrzymacie taką samą zapłatę! Ukorzcie się, żałujcie za grzechy i nawróćcie się dzisiaj, zanim nie jest za późno, jeśli wspomagacie misje, które nie ostrzegają o groźbie globalnej światowej religii, które nie ostrzegają przeciwko grzechom bez względu na konsekwencje ponoszone w tym świecie! Większość, która twierdzi, że są chrześcijanami, są letnimi i idą na kompromis! Ci pastorowie są smrodem w MOICH Nozdrzach! I oni wyganiają każdego z Namaszczeniem, który ostrzega ich o tym, poza drzwi kościoła.

JA jestem MAMĄ SZIKHAINJAH, tą która przemawia w Świętych Językach, jak opisane jest w Księdze Dziejów Apostolskich. JA jestem MAMA SZIKHAINJAH, MAMA MĄDROŚĆ. Niektórzy nazywają MNIE “DUCH ŚWIĘTY” lub “RUACH HA KODESZ” – to jest MÓJ Tytuł i MÓJ opis, kim JA jestem – DUCH JAHWEH. MY jesteśmy jednością. Dla tych, którzy wybiorą te Imiona do użytku – One są zarezerwowane dla tych, którzy naprawdę pragną więcej intymności z RUACH HA KODESZ. Wy możecie nazywać MNIE: MAMA SZIKHAINJAH, lub MAMA SZIKHAINJAH CHWAŁY, lub MAMA MĄDROŚĆ, lub MAMA RUACH HA KODESZ. I tylko usłyszenie, że zaaprobujecie MNIE jako MAMĘ, zadowoli MNIE. Doświadczcie MNIE, a zobaczycie, czy to nie wzbudzi nawet więcej waszej miłości do waszej MAMY SZIKHAINJAH!

Wielu opłakiwało i zastanawiało się, gdzie podziały się te cuda z dawnych czasów? Zaakceptujcie tą wiedzę, którą JA przekazuje i przyjmijcie kim JA JESTEM! Dostrzeżecie wzrost Namaszczenia i będziecie ponownie oglądać znaki, cuda i dziwy uczynione w Imię JAHUSZUA HA MASZIJAH! Jednakże to jest wasz wybór. jeśli będziecie się upierać i nazywać MNIE “ON”, zamiast “ONA” – to jest wasz wybór i wasza strata większej intymności że MNĄ, co przynosi większe Namaszczenie. I JA podzielę się z wami dowolnie i więcej z objawieniami z Niebios.

Zrozumcie MNIE dobrze – to nie dotyczy waszego zbawienia! To dotyczy większego Namaszczenia i intymności z Tą, Którą przebywa w waszej świątyni, jeśli wasze Imię jest zapisane w Księdze Życia. To może się jedynie zdarzyć, jeśli zaakceptowaliście JAHUSZUA jako Mesjasza i poprosiliście GO, aby obmył wasze grzechy w JEGO przelanej Krwi na Kalwarii, i ukorzyliście się i żałowaliście za grzechy, i nawróciliście się od grzechu! JA nie pozostanę na długo w nieczystym naczyniu! Nie próbujcie poddawać MNIE tej próbie. Święci uświęcają się bardziej, a bezbożni staja się jeszcze gorsi w tych ostatnich czasach.

Wy znacie Imię JAHWEH; wy znacie Imię JAHUSZUA HA MASZIJAH. Teraz poprzez tą Misje i tą Pannę Obwieszczającą, JA dziele się MOIM Imieniem jako MAMA SZIKHAINJAH, wasza MAMA MĄDROŚĆ. MOJE Imię jest zarezerwowane dla tych, którzy pragną wzrastać, pławić się i być wprowadzonymi więcej do MOJEJ Niebiańskiej Matczynej miłości, i większego Namaszczenia DUCHA ŚWIĘTEGO.

MAMA SZIKHAINJAH jest MOJE Imię. JA jestem tym Cichym, Małym Głosem mówiącym w ŚWIĘTYM Wietrze, rozpalającym was Namaszczonym ŚWIĘTYM Ogniem. I to jest przyczyną dlaczego wasze ciała rozgrzewają się pod MOIM Namaszczonym dotknięciem. JA jestem JAHUSZUA Pocieszycielką i JEGO Niebiańską MATKĄ. JAHUSZUA jest MOIM Zrodzonym SYNEM tak, jak i jest Zrodzonym SYNEM JAHWEH. JA jestem wyłączną KROLOWĄ NIEBIOS. Nie nazywajcie tym tytułem nikogo innego!

JA jestem MATKA Natura. To jest JAHWEH, który mówi na przykład: “Niech się stanie zebra!”, a JA umieszczam unikalne pasy na każdej zebrze. JAHWEH stwarza, a JA, MAMA SZIKHAINJAH, dekoruje. ABBA JAHWEH stwarza, a JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH CHWAŁY dekoruje całe stworzenie. Czy już rozumiecie? JAHWEH stwarza kwiat, ale to JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH dekoruje ten kwiat tęczą kolorów. JA czynię unikalnym każdy płatek. JA numeruje płatki na każdym kwiatku i JA nadaje im piękną w dotyku i zapachu. JA, MAMA SZIKHAINJAH, jestem we wszystkim, co zostało stworzone i JA zamieszczam MOJĄ Chwałę na wszystkim, co wasz ABBA JAHWEH stwarza. JA jestem MAMA SZIKHAINJAH, i JA dodaję wykańczającego dotknięcia całemu stworzeniu! JA jestem tą, która upiększa wszystkie rzeczy stworzone. JAHWEH (BÓG OJCIEC), JAHUSZUA (SYN BOŻY) i JA jesteśmy Współtwórcami.

JA jestem Tą, Którą nadaje słodką woń skórze dziecka. JA jestem Tą, Którą czyni każdego człowieka unikalnym. Nawet identyczni bliźniacy mają swoją wyjątkowość. JA jestem Tą, Którą decyduje o każdym waszym DNA. JA jestem Tą, Którą daje wam unikalne odciski waszych palców i waszych dłoni. JA jestem wasza MAMA RUACH HA KODESZ dla tych, którzy wolą ożywać bardziej sformalizowane Imię! I JA mówię wam, że JA jestem Tą, Którą nadaje każdej gwieździe migotanie. I oczywiście kobiety zostały zrobione na MÓJ obraz tak, jak mężczyźni zostali zrobieni na obraz JAHWEH. Jak myślicie, na czyj obraz Ewa została umodelowana? Jak myślicie, skąd jest ten wiersz Pisma, który mówi: “Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam; uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc.” To jest ponieważ, jak JAHWEH jest OJCEM wieków, Wieczny, tak i JA jestem MATKĄ wieków, Wieczna, jak i JAHUSZUA jest Wiecznym. MY jesteśmy definicją Wieczności.

JAHWEH stworzył żywność, ale JA stworzyłam rozmaite recepty dla was, abyście się cieszyli pożywieniem. JAHWEH stworzył język, ale JA stworzyłam wasze czujniki smakowe. JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH CHWAŁY, wasza MAMA MĄDROŚĆ, decyduje jaki smak ma mieć pożywienie – czy ma być słony, słodki, gorzki, kwaśny lub ostry. JAHWEH stworzył śnieg, a JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH, stworzyłam każdy płatek śniegu w odmiennym kształcie. JAHWEH stworzył tęczę, a JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH, wybrałam spektrum kolorów dla tęczy. JAHWEH stwarza, a JA, wasza MAMA RUACH HA KODESZ, wykańczam wszystkie rzeczy. Zobaczcie sami, jak spojrzycie wokoło z tą nowo odnaleziona mądrością, a ujrzycie stworzenie nowymi oczami i z respektem.

JAHWEH stworzył lwa; JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH dałam lwu jego ryk. JAHWEH stworzył psa; JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH dałam psu szczekanie. JAHWEH stworzył kota; JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH dałam kotu miauczenie i tajemniczy mruk. JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH dałam słodkie pieśni ptakom, którymi oddają NAM honor. Czy zrozumieliście?

JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH miłuję was tak bardzo! JA obiecałam, że nigdy nie opuszczę, ani nie porzucę MOJE Święte Dzieci, które zaakceptowały cenę jaką JAHUSZUA zapłacił na Kalwarii, które ukorzyły się, żałowały za grzechy i nawróciły z grzesznej drogi, i teraz miłują, słuchają i czynią wysiłki, by słuchać JAHUSZUA. Wiara bez uczynków jest martwa! Kiedy jesteście zrodzeni na nowo, to jest poprzez Imię i Krew JAHUSZUA. To jest MÓJ DUCH ŚWIĘTY, który żyje i przebywa w każdym nowo narodzonym wierzącym. To jestem JA, która prowadzi dusze do JAHUSZUA i przekonywuje was o grzechu, gdy zgrzeszycie. Nie zatwardzajcie waszych serc, kiedy JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH przekonywuje was. W zamian, szybko ukorzcie się, żałujcie za grzechy i nawróćcie z grzesznej drogi, aby JAHUSZUA mógł wam przebaczyć.

JA nie pozostanę na długo w nieczystym naczyniu! Pamiętajcie, co słyszycie waszymi fizycznymi uszami, co widzicie z waszymi fizycznymi oczami, i co czynicie waszymi fizycznymi ciałami. Jeśli to jest bezbożne – wy poddajecie próbie MOJA cierpliwość. JA nie będę na zawsze zmagać się z mężczyzną lub kobietą. Jednakże JA jestem cierpliwa i znoszę wiele że względu na JAHUSZUA i cenę jaką zapłacił na Kalwarii. Bądźcie świętymi jak i JA jestem ŚWIĘTĄ i nie otwierajcie drzwi szatanowi, aby nie wszedł i nie zawładnął waszymi ciałami.
JA ostrzegam was teraz. Nie kamieniujcie MOJEJ Córki Elisabeth, lub tez nie nazywajcie jej fałszywym prorokiem za objawianie MOICH Przekazów, gdyż to byłoby bluźnieniem MOJEGO Namaszczonego Przekazu! A za to nie ma przebaczenia i będziecie tracili własne dusze! Zapytajcie się siebie: Co miałaby ona do zyskania, przekazując takie pouczenia? Tylko prześladowanie od zorganizowanych kościołów i naśmiewanie się wrogów JA, JAHWEH i JAHUSZUA.

No dobrze, przeczytalam do konca i tak:
nie wiedzialam, ze DS ma rodzaj zenski, to cenna uwaga
objawienie w jaccuzi?
3 trony?- Biblia mowi o 2-ch w Niebie i Jeruzalem
mowa o Sabatach?
czytalam, ze straszenie jest typowe dla....
czemu Jahushua nie mowil wprost o Matce? Czy to musialo czekac do owczesnych czasow?
Jahushua objawil Ojca a Elizabeth Matke?

to sa moje pytania.... sama nie wiem, dobrze, ze je mam, prawda?

pozdrawiam
z Pane Bogiem
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2010-05-04, 21:01   

kapitalne - podoba mi się, że zostałam stworzona na obraz matki a nie zwierzęcia.

27 dzień miesiąca - nie jest byle jakim dniem - Noe stanął na Nowej Ziemi i Jezus tego samego dnia wniebowstąpił.

Pati zacytowała:
Cytat:
są trzy Rządzące Trony: JAHWEH siedzi w środku, JAHUSZUA HA MASZIJAH siedzi po prawej stronie JAHWEH, a JA, wasza MAMA SZIKHAINJAH, siedzę po lewej stronie. Cała nasza TRÓJCA rządzi w Niebie równo, i jesteśmy Współtwórcami.



Oz 2:15-20 Bg „I dam jej winnice jej od tegoż miejsca, i dolinę Achor, miasto drzwi nadziei; i będzie tam śpiewała, jako za dni młodości swojej, to jest, jako w dzień, którego wychodziła z ziemi Egipskiej.(16) A dnia onego mówi Pan, będziesz mię zwała: Mężu mój! a nie będziesz mię więcej zwała: Baalu mój!(17) Bo odejmę imiona Baalów od ust twoich, że ani wspominani będą więcej imieniem swojem.(18) I uczynię dla ciebie przymierze dnia onego z zwierzem polnym, i z ptastwem niebieskiem i z płazem ziemskim, a łuk i miecz pokruszę, i wojnę z ziemi zniosę, i sprawię, że bezpiecznie mieszkać będą.(19) I poślubię cię sobie na wieki: poślubię cię, mówię, sobie w sprawiedliwości i w sądzie i w miłosierdziu i w litościach;(20) Poślubię cię też sobie w wierze, i poznasz Pana.”

Izrael jest tą Oblubienicą, małżonką Boga
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
Pati 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 1906
Wysłany: 2010-05-04, 21:13   

no tak ale nie chodzi o Malzonke ,tylko o Ducha Swietego- Matke, ktory PODOBNO w tym objawieniu nie jest On, czy jak w grece ono- a wlasnie Ona - czy ktos potwierdza te rewelacje?
na podobienstwo Boze zostalismy stworzeni.... mezczyzna i kobieta
sama jestem ciekawa
dzieki za post:)
Ostatnio zmieniony przez Pati 2010-05-04, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2010-05-04, 21:20   

tzn, duch -Ona - kim jest dla Boga, który dla Słowa jest Ojcem?
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
Pati 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 1906
Wysłany: 2010-05-04, 21:24   

Bog z DS nie jest malzenstwem, tak mysle
chociaz wzor rodziny pochodzi z Nieba, chyba zly tok myslenia
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2010-05-04, 21:27   

jeśli nie jest córką to może jest siostrą?

jakieś kazirodcze związki nam tu wychodzą

Potem Duch Święty ocienia Marię? Jakoś tak to dziwne się robi i chyba zwiedzeniu służy
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
Pati 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 1906
Wysłany: 2010-05-04, 21:29   

eee nie lubie cynizmu, po prostu nie lubie i tyle
acha, zwrocilam jeszcze uwage na ogromna ilosc proroctw tej osoby, nie wiem czy nie wiecej niz ktorykolwiek Prorok Biblijny....hmmm....
 
 
Adam7


Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 40
Wysłany: 2010-05-04, 22:57   

Pati, te Proroctwa sa prawdziwe. W Proroctwie 90 przemawia DUCH SWIETY - nasza MATKA. Proroctwo wyjasnia w koncu to, co wielu zydowskich rabi wie, ale czego nam nie mowiono w kosciolach. Potwierdzaja to Ksiegi Przyslow, Madrosci, oraz oryginalne zapisy Starego i Nowego Testamentu. Tlumacze zmienili z ONA na ON. Chwala PANU BOGU za te prawdziwe Proroctwa otrzymane przez Elisabeth Elijah Nikomia. Amen.
_________________
Ew. Sw. Jana 3:16...Tak bowiem BOG umilowal swiat, ze Syna SWEGO Jednorodzonego dal, aby kazdy kto w Niego uwierzy, mial zycie wieczne.
 
 
dires 
Od ucha do ucha.


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 898
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-05-05, 01:35   

Adam7 napisał/a:
Pati, te Proroctwa sa prawdziwe. W Proroctwie 90 przemawia DUCH SWIETY - nasza MATKA. Proroctwo wyjasnia w koncu to, co wielu zydowskich rabi wie, ale czego nam nie mowiono w kosciolach. Potwierdzaja to Ksiegi Przyslow, Madrosci, oraz oryginalne zapisy Starego i Nowego Testamentu. Tlumacze zmienili z ONA na ON. Chwala PANU BOGU za te prawdziwe Proroctwa otrzymane przez Elisabeth Elijah Nikomia. Amen.

Czy masz może w ofercie takie przekłady Biblii bezpośrednio z oryginalnych nie sfałszowanych rękopisów ksiąg biblijnych? Chętnie kupię. Ewentualnie jakiś link do wydawnictwa. Jeżeli jest taki Prawdziwy przekład to uwierzę też w Prawdziwe proroctwa pani Elisabeth.
Z góry dziękuję.
_________________
Dziwny przypadek :-)
 
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2010-05-05, 07:22   

No,,,Nieźle wzięło Panią Elizabeth Elijah.
Ciężko będzie to leczyć. :cry:
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2010-05-05, 07:29   

Nie znam niemieckiego ale moja przyjaciółka, która tam pracuje mówi, że u nich też nasz wyraz w formie żeńskiej występuje u nich w męskiej i odwrotnie
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
dires 
Od ucha do ucha.


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 898
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-05-05, 12:37   

Anowi napisał/a:
Nie znam niemieckiego ale moja przyjaciółka, która tam pracuje mówi, że u nich też nasz wyraz w formie żeńskiej występuje u nich w męskiej i odwrotnie

Podam przykład: Mercedes u nas jest rodzaju męskiego . U Niemców i Francuzów rodzaju żeńskiego. Wszak to imię żeńskie. Każdy język ma swoją etymologię. Jak już jesteśmy przy samochodach, to u nas są takie nazwy: auto-nijaki, bryka-żeński, wóz- męski, samochód-męski, automobil-męski. Pa ruskie awtamaszina-żeński.
To samo a inny rodzaj.
_________________
Dziwny przypadek :-)
 
 
 
Pati 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 1906
Wysłany: 2010-05-05, 14:02   

Adamie, nie wiem czy te proroctwa sa prawdziwe
Pan Jashua powiedzial, moje owce mnie znaja i podazaja za moim glosem
znasz ten glos?
ja jestem ostrozna, chociaz niczego nie przekreslam, wszystko ma swoj czas....
jedno pytanie mam do Ciebie, sprawa ktora mnie nurtuje to:
cytat:

"Proszę, aby Oblubienica JAHUSZUA (Ci co należą do Oblubienicy) napisała i przedstawiła się"

czyby DS nie wiedzial, kto nalezy do Oblubienicy? nie rozumiem?
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2010-05-05, 14:13   

ja nie widzę tu żadnego proroctwa oprócz gdybania
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
Pati 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 1906
Wysłany: 2010-05-05, 14:18   

Anowi, tak z ciekawosci
czy uwierzylabys w proroctwo pochodzace z innego zrodla niz Organizacja?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10