Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zielonoświątkowcy - Kto ich zdaniem jest synagogą szatana?
Autor Wiadomość
Arius 
badacz Biblii


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 4947
Skąd: kosmopolita
Wysłany: 2010-07-13, 23:02   Zielonoświątkowcy - Kto ich zdaniem jest synagogą szatana?

Tym razem nie będę komentował tego WYKŁADU, bo znowu nie spodoba się to jednej osobie i dostanę ostrzeżenie.

Podaję linka do OFICJALNEJ strony Kościoła Zielonoświątkowego, by nie było zastrzeżeń.

Jest to wykład Dawida Wilkerson'a wygłoszony we Wrocławiu 2005, "Słowo prorocze do Kościoła Chrystusowego w Polsce"

Dla zainteresowanych jak wygląda 'mówienie językami' w KZ, to jest tam fragment pod koniec, gdzie zostało to zarejestrowane, trzeba jedynie pogłośnić trochę, gdyż jest dość cicho nagrane.
 
 
Płaskowicki Rys
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-14, 05:45   

Ariusie
dziwny link zapodałeś
coś tu o kradzieży pisze
Co do Wilkersona
to wspaniały ewangelista
jednakowoż nie ze wszystkim co głosi zgadzam się w 100 %
 
 
kris 

Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 19
Wysłany: 2010-07-14, 09:34   

Może pomogę.
LINK bezpośredni.
Ten komunikat z "kradzieżą" to taki komunikat informujący, że ten plik należy do strony emaus.zgora.pl i ściąganie go to naliczanie ruchu dla tamtej strony. Za co płacą właściciele. Bowiem firmy hostingowe pobierają opłaty za transfer do stron (i plików).
 
 
EMET 

Wyznanie: Świadkowie Jehowy w Polsce
Pomógł: 248 razy
Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 11186
Wysłany: 2010-07-14, 12:32   

Płaskowicki Rys napisał/a:
Ariusie
dziwny link zapodałeś
coś tu o kradzieży pisze
Co do Wilkersona
to wspaniały ewangelista
jednakowoż nie ze wszystkim co głosi zgadzam się w 100 %



EMET:
Spytam okazjonalnie, Rysiu --
Czy Ariusowi wolno zapodawać coś o KZ i wynikające [w szeroko rozumianym sensie...] na zasadach takich, jak to i zapodają tutaj Hardi i Grzes55555?

Skoro Owi wklejają jakieś linki itp. ze stron "przyjaznych" ŚJ, Badaczom PŚ itp., to: czy identycznym sumptem Arius może wklejać o KZ [i wynikające] czy raczej 'musi umyć się', 'bieliznę zmienić', stokrotnie przeprosić, super mocno się zastanowić itp.?

Czyż do wrażliwości na swoim punkcie mają prawo jedynie przynależący do KZ [szeroko rozumiane], natomiast Inni - poza KZ [szeroko rozumiane] - powinni pogodzić się z tym, że potem jedynie będzie im pozwolone się bronić; o ile i tutaj nie pojawi się wniosek: "Co Wy tacy przewrażliwieni na swoim punkcie?".

Czemu 'na nogi mają prawo podrywać się' jedynie Owi z KZ [szeroko rozumiane], ale Inni muszą pokornie i cichuteńko liczyć na łaskę i niełaskę "Góry" Forum?

A przecież uznano za bardzo słuszną zasadę płynącą z tekstu Powtórzonego Prawa 1:17a.
Por. też: Wyjścia 23:3; Kapłańska 19:15; Jakuba 2:4a.
Interesujący w swojej wymowie tekst Kapłańskiej 19:15 kończy się słowami: "Sprawiedliwie winieneś osądzać swego towarzysza.".


Będę rad, Rysiu, jeśli się coś wypowiesz...


Bywaj, Bliźni..

Stephanos, ps. EMET
_________________
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ/ZW’, Przypis.
 
 
Arius 
badacz Biblii


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 4947
Skąd: kosmopolita
Wysłany: 2010-07-14, 15:01   

Płaskowicki Rys napisał/a:
Ariusie
dziwny link zapodałeś
coś tu o kradzieży pisze
Co do Wilkersona
to wspaniały ewangelista
jednakowoż nie ze wszystkim co głosi zgadzam się w 100 %


Mi link działał, ale widzę, że kris już podał prawidłowy.

Rys, to czy się zgadzasz to już twoja osobista sprawa, Wilkerson jest prawdopodobnie trynitarystą, w przeciwieństwie do ciebie więc już w tym się nie zgadzacie.

Podałem ten link, ponieważ kiedyś o tym wykładzie wspominałem, nie miałem jednak dostępu do tekstu, korzystałem z opracowań, tym razem każdy może się przekonać o czym on mówił i jakie ma zdanie.
 
 
machabeusz 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3321
Wysłany: 2010-07-14, 17:34   Re: Zielonoświątkowcy - Kto ich zdaniem jest synagogą szatan

Arius napisał/a:
Tym razem nie będę komentował tego WYKŁADU, bo znowu nie spodoba się to jednej osobie i dostanę ostrzeżenie.

Podaję linka do OFICJALNEJ strony Kościoła Zielonoświątkowego, by nie było zastrzeżeń.

Jest to wykład Dawida Wilkerson'a wygłoszony we Wrocławiu 2005, "Słowo prorocze do Kościoła Chrystusowego w Polsce"

Dla zainteresowanych jak wygląda 'mówienie językami' w KZ, to jest tam fragment pod koniec, gdzie zostało to zarejestrowane, trzeba jedynie pogłośnić trochę, gdyż jest dość cicho nagrane.


A mógłbyś przy okazji zacytować ów fragment gdzie Wilkerson twierdzi , że nie-zielonoświątkowcy są religią fałszywą tzn. "synagogą szatana" ?
_________________
Jesteś lub byłeś świadkiem Jehowy?

http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/index.php

http://machabeusz7.bloog.pl/
 
 
Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 44 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 5892
Skąd: Norwegia
Wysłany: 2010-07-15, 16:51   

Arius, ten tema juz istanieje http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=3523 sam go zakladalem i sam wklejalem linka do tego nagrania, ale ciesze sie, ze tobie rowniez spodobalo sie to nagranie i ze z jego powodu zalozyles ten temat :mrgreen:

i przylaczam sie do prosby machabeusza :crazy:
_________________
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei
 
 
 
Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 44 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 5892
Skąd: Norwegia
Wysłany: 2010-07-16, 13:28   

Arius, co tak zamilkłeś :?: 8-)
_________________
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei
 
 
 
leszed 
a/zrozumiały


Wyznanie: biblijne.com
Pomógł: 57 razy
Wiek: 56
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 3656
Skąd: dostępny tylko na pw/www
Wysłany: 2010-07-16, 21:07   

nie wiem po cóż ten temat skoro twórca to powiela, sam nie odpowiada. Ktoś powinien zareagować wobec tego. O transferze pliku już nie wspomnę czy o samym mówieniu językami. Wystarczy zajrzeć do IKor12-14 i innych miejsc. Co do tej synagogi może i ciekawe ale nie w tym wypadku.
 
 
Arius 
badacz Biblii


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 4947
Skąd: kosmopolita
Wysłany: 2010-07-16, 21:13   

leszed napisał/a:
nie wiem po cóż ten temat skoro twórca to powiela, sam nie odpowiada. Ktoś powinien zareagować wobec tego. O transferze pliku już nie wspomnę czy o samym mówieniu językami. Wystarczy zajrzeć do IKor12-14 i innych miejsc. Co do tej synagogi może i ciekawe ale nie w tym wypadku.


Niczego nie powielam, podałem jedynie linka do WYKŁADU o którym kiedyś pisałem, nic więcej, komentował nie będę bo znowu się komuś nie spodoba i dostane warna. Teraz każdy sam może posłuchać o ile chce, o czym mówił ten zielonoświątkowiec.
 
 
Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 44 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 5892
Skąd: Norwegia
Wysłany: 2010-07-18, 23:01   

no i można usłyszeć, że mówił o czymś innym niż Arius to pisał w innym temacie 8-)
_________________
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei
 
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2010-07-19, 09:07   

Iz 33:19 BT „Nie ujrzysz już ludu zuchwałego, ludu o niewyraźnej mowie, nie do uchwycenia uchem, o bełkotliwym i niezrozumiałym języku.”

czy to nie o nich?
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
leszed 
a/zrozumiały


Wyznanie: biblijne.com
Pomógł: 57 razy
Wiek: 56
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 3656
Skąd: dostępny tylko na pw/www
Wysłany: 2010-07-19, 23:50   

http://biblia.webd.pl/for...er=asc&start=15
tak to się kończy.
 
 
Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 44 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 5892
Skąd: Norwegia
Wysłany: 2010-07-25, 21:39   

Arius, proszę abyś podał w której minucie tego nagrania są rewelacje o jakich pisałeś w poprzednim temacie :!:
_________________
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei
 
 
 
machabeusz 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3321
Wysłany: 2010-07-26, 11:55   

Arius , zrobisz to o co prosimy , czy po prostu wciąż będziesz wierzył i próbował innych przekonać do tego że Wilkerson uważa nie-zielonoświatkowców za synagogę szatana?

Powiadają , że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Cóż , można i w taki spośób próbować oczernić Wilkersona i zielonoświątkowców... :-?
Pytanie tylko czy stosowanie takich brudnych metod jest godne chrześcijanina :roll:
_________________
Jesteś lub byłeś świadkiem Jehowy?

http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/index.php

http://machabeusz7.bloog.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10