Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zniszczenie Wielkiego Babilonu
Autor Wiadomość
aras 


Wyznanie: Brak denominacji\kiedyś katolik
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 397
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-05-04, 12:15   

Hardi napisał/a:
tessa napisał/a:
Jezus założył jedną religię

Jezus przyszedł zbawić ludzi, a nie zakładać religię, On żadnej religii nie założył.



Przyjmując nauki Jezusa za jedyną Prawdę, a Biblię za jedyny autorytet, to co jest z resztą?

Jak Wam się wydaje? Czy są jakieś półprawdy, czy całkowite przeciwieństwa też są Prawdą???

To jest oczywiste że wszystko inne jest fałszywe, wszystkie religie i kościoły. Jeśli nie pochodzą od Boga, to od kogo??

W dzisiejszych czasach , nie ma kościoła, który miałby 100% racji i mówił samą prawdę. Coraz mnie kościołów polega wyłącznie na Biblii. Wiele jest fałszywych szatańskich , jak na przykład te nowoczesne protestancki ,np. Bennego Hinna.

Wielkim złem naszych czasów jest ruch ekumeniczny, Rada Kościołów itp.

Wiele kościołów protestanckich poddało się pod władzę KRK, włącznie z kościołem anglikańskim, który jest czystą masonerią.


To jest właśnie Wielki Babilon. Wszyscy poddają się pod władzę Rzymu. Watykan jest matką wszystkich kościołów. Wielokrotnie się tak określił. Dlatego też nie należy do Rady Kościołów, gdyż jest matką Światowej Religii, nie siostrą.


Objawienie 17

4. A kobieta była przyodziana w purpure
i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi
kamieniami i perłami; a miała w rece
swej złoty kielich pełen obrzydliwosci i
nieczystosci jej nierzadu.
5. A na czole jej wypisane było imie
o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon,
matka wszetecznic i obrzydliwosci ziemi.

Kobieta, Oblubienica to metafora kościoła, Jezusa. I nie chodzi tu o denominację, ale o ludzi, którzy przestrzegają przykazań i nie należą do WB.

Co jest przeciwieństwem takiej kobiety w symbolice Biblijnej???

Tylko wszetecznica, która uprawia nierząd z innym wszetecznicami, matka wszetecznic.
 
 
posłanniczka4 

Wiek: 45
Dołączyła: 29 Kwi 2011
Posty: 325
Wysłany: 2011-05-05, 15:30   

Ja natomiast w Objawieniu dopatruję się jednak starcia pomiędzy dwoma religiami Chrześcijaństwem i Islamem
z czego Chrześcijaństwo wyjdzie zwycięsko

Wydaje mi się że czekają nas lata"ucisku" spowodowane właśnie zmianami politycznymi w Afryce Pn jak i na bliskim wschodzie

Nagły przypływ ludności muzułmańskiej do Europy spowodować może ekspansję islamu przez co Chrześcijanie będą bardzo prześladowani ,(tak pisze również Nostradamus)

Co ciekawe Nostradamus pisze że rok 2011 będzie przełomowy! (rozruchy w krajach arabskich) (USA włożyło kij w mrowisko przez zabicie Bin Ladena)

Byś może faktycznie muzułmanie będą chcieli zburzyć Rzym ,papież (niewiasta)będzie zmuszony opuścić Watykan -samolotem

I dano Niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, by na pustynię leciała do swojego miejsca, gdzie jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu, z dala od Węża.
(15) Ap 12,13-18


Moim zdaniem Babilon to jakieś muzułmańskie miasto możę Mekka? Co sądzicie?
Ostatnio zmieniony przez Anna01 2011-05-13, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agrafka
agrafka


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 31
Wysłany: 2011-05-15, 17:29   

dopiero teraz miałam mozliwość dokładnego zapoznania się z interpretacja apokalipsy, którą podałaś z portalu"prorocy". Jest ciekawa( tym bardziej że opublikowana 10 lat temu, a wiemy że te 10 ostatnich lata byly niezwykle bogate w wydarzenia i znaki i tak naprawdę to nam zyjącym w tej chwili łatwiej ocenić rzeczywistosć niz nawet tylko 10 lat wcześniej) i sporo mi rozjaśniła. Napisz tylko dwa slowa co to za portal ten prorocy
 
 
benpo 
benpo

Wiek: 74
Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 263
Skąd: Poland
Wysłany: 2011-05-27, 21:49   

aras, Witaj , dobrze gadasz, ale jest pewien szczegół, Wielka wszetecznica czyli krk, ma córki co założyły światową radę kościołów, ta instytucja (śrk) w objawieniu jest symbolizowana jako obraz bestii... poczytaj sobie z mojego (chomika benpo) po uprzednim pobraniu plik co nosi tyt: Antychryst, z tego dowiesz się wszystko co tu tylko napomknąłem.
_________________
benpo
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2011-05-27, 21:54   

Ty zaś, benpo, poczytaj wreszcie listy św. Jana w całości, albowiem w nich jest jednoznacznie napisane kto jest antychrystem.
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
benpo 
benpo

Wiek: 74
Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 263
Skąd: Poland
Wysłany: 2011-05-27, 22:22   

posłanniczka4, Czy wiesz miła pani co liczba.4. przedstawia w Biblinej matematyce? Smierć. 13-to liczba kobiety. 6-to liczba człowieka. 5- to liczba łaski. 7- to zupełność. 12- to liczba uwielbienia. Wybrałaś więc najgorszą z możliwych liczb. Radzę szybko ją zmienić, i zaniechaj przed Bogiem wykładać Pismo Święte,bo wprowadzasz w błąd ludzi. Przeczytaj sobie miejsce Pisma Świętego z 1 Tymoteusza 2 rozdz.8-15. I zapamętaj że 4-ty jeżdziec apokalipsy był posłańcem co został nazwany śmiercią a piekło szło za nim. Okropny sobie wybrałaś nik,lepij go usuń, i nie nauczaj wbrew temu co jest napisane w Biblii co tu ci przedstawiłem. Dla własnego dobra. W dodatku to co podałaś na forum,o starciu chrześcijaństwa z islamem i wmieszawszy w to jeszcze Nostrodamusa jest fałszywym przedstawieniem rzeczywistych wydarzeń które nastąpią zgodnie z Biblijnym proroctwem. Miła pani,okłamujesz ludzi.
_________________
benpo
 
 
benpo 
benpo

Wiek: 74
Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 263
Skąd: Poland
Wysłany: 2011-05-27, 22:57   

Yarpen Zirgin, Ja dobrze wiem kto jest antychrystem, i dobrze znam to miejsce Pisma Świętego, coś chcę ci teraz przedstawić.Przeczytaj sobie mądry i roztropny człowieku, miejsce Pisma które jest napisane w Dziejach Apostolskich 2, 38. i po przeczytaniu osobiście to w swoim życiu literalnie wykonaj.Jeśli to sobie zlekceważysz i to odrzucisz,to zamiast być zapieczętowanym przez Ducha Świętego, otrzymasz inny duchowy znak, na swoim czole i ramieniu,jest nazwany znamieniem bestii. Ważą się w tej chwili twoje losy Yarpen, i każdgo kto to na forum przeczyta.Jak to wykonasz, będziesz należał na wieki do Chrystusa Jezusa, a jak nie, to do antychrysta i jego piekielnej armii, bedziesz jednym z wielu, pomniejszym anty-chrystem. Bo zlekceważyłeś sobie podstawowy rozkaz Boży wypowiedziany ustami ap. Piotra. Decyzja należy teraz do ciebie i do pozostałych czytelników tego postu.
_________________
benpo
 
 
AQQ

Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 52
Wysłany: 2011-05-27, 23:01   

generalnie nicki czasem zupełnie bezwiednie bywają co najmniej śmieszne. Pamiętam, jak w 1957 roku wędrowaliśmy po dzisiejszym Czadzie, I wtedy nagle wyskoczył na nas z zarośli lew. Nasz przewodnik dzielny M'Sai, zastrzelił go. Podszedł, przewrócił truchło na grzbiet i wybuchnął śmiechem, Po czym powiedział: - Taka wielka zwierz, a taka mały benpo.....
 
 
wiesia

Wyznanie: brak denominacji/kiedyś katoliczka
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1901
Wysłany: 2011-05-27, 23:05   

O co ci chodzi benpo? Sugerujesz,że YZ i inni czytelnicy forum są nie ochrzczeni? Piszesz jak nawiedzony, wybacz, ale tak to odbieram.
 
 
benpo 
benpo

Wiek: 74
Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 263
Skąd: Poland
Wysłany: 2011-05-27, 23:12   

AQQ, Dzięk za małego benpo... a ty zapewne ten ustrzelony wielki zwierz prawda? jesli mnie tak określiłeś, faktycznie jestem tylko małym benpo,może nie wzrostem (180 cm.), ale mentalnie tak.No i nie mam żadnych fakultetów teologicznych z antychrystowych uczelni.
_________________
benpo
 
 
benpo 
benpo

Wiek: 74
Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 263
Skąd: Poland
Wysłany: 2011-05-27, 23:16   

wiesia, Witam, a powiedz mi wiesia kiedy i jak zostałaś ochrzczona co? czy zgodnie z tym co podałem wcześniej do Yarpen, czy nieco inaczej?
_________________
benpo
 
 
wiesia

Wyznanie: brak denominacji/kiedyś katoliczka
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1901
Wysłany: 2011-05-27, 23:32   

Wiem do czego zmierzasz, ale rozczaruję Cię.Jestem ochrzczona zgodnie z nakazem Biblii.
Kiedy?Daaaawno temu.
I dla wyjaśnienia podaję,że nie widzę nic złego w chrzcie niemowląt, oby w dorosłym wieku wierzyły.
 
 
benpo 
benpo

Wiek: 74
Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 263
Skąd: Poland
Wysłany: 2011-05-28, 00:08   

wiesia, No to muszę cię rozczarować, chrzest niemowląt przed Boga obliczem jest nieważny, czy nie powinnaś naśladować swego Mistrza Jezusa Chrystusa i okazywać Mu posłuszeństwo? A ON przyjął chrzest i to przez zanurzenie w rzece Jordan, jako dorosły a nie jako niemowlę. Widzę że w swojej znajomości Biblii nie wyrosłaś z niemowlęctwa i w ten katolicki wymysł z 325 r. na soborze nicejskim jak ja kiedyś,ty nadal wierzysz. Pokaż mi który z apostołów ochrzcił choć jedno niemowlę, to byli dorośli świadomi swych czynów ludzie, i do dzisiaj ten chrzest w tej Biblijnej formie jest ważny przed Boga obliczem, a nie katolickie kłamstwo z którego kler sobie zrobił intratny interes.Zajrzyj na mój (chomik benpo) a tam znajdziesz pliki,i po pobraniu, sobie poczytaj, dużo się na ten temat dowiesz i przestaniesz błądzić. Nie widzisz nic złego w chrzcie a raczej pokropieniu niemowląt, bo dotychczas nikt nie pokazał ci rzeczywistej prawdy. Ja mając 25 lat też myślałem że to prawda,dopóki nie znalazł się KTOŚ kto mi pokazał rzeczywistą JEGO PRAWDĘ podaną mi przez wierzącego MU człowieka. Pomyśl tylko komu zależy byś nie rozpoznała prawdy i to tej rzeczywistej a nie wynalezionej 325 r. po Chrystusie.
_________________
benpo
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2011-05-28, 04:35   

benpo napisał/a:
Yarpen Zirgin, Ja dobrze wiem kto jest antychrystem, i dobrze znam to miejsce Pisma Świętego

Wobec tego wykaż, że Kościół katolicki odrzuca Ojca i Syna (1 J 2,22), oraz że Chrystus przyszedł w ludzkim ciele (2 J 1,7).
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
wiesia

Wyznanie: brak denominacji/kiedyś katoliczka
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1901
Wysłany: 2011-05-28, 08:27   

Cytat:

wiesia, No to muszę cię rozczarować, chrzest niemowląt przed Boga obliczem jest nieważny,

A co, ty Bogiem jesteś żeby się w Jego imieniu wypowiadać?
nie wiem dlaczego założyłeś,że jestem ochrzczona jako niemowlę.Napisałam,że mam biblijny chrzest, ale wcale nie uważam,że niemowlęcy jest nieważny.
benpo napisał/a:
Widzę że w swojej znajomości Biblii nie wyrosłaś z niemowlęctwa

Wszak bądźmy jak dzieci ;-) , a widzisz to,co w swoich błędnych założeniach chcesz widzieć.
[quote="benpo"]Zajrzyj na mój (chomik benpo) a tam znajdziesz pliki,i po pobraniu, sobie poczytaj, dużo się na ten temat dowiesz i przestaniesz błądzić.
Mam co czytać i nie narzekam na brak lektury, a twojego chomika kiedyś odwiedziłam. Cóż...każdy ma prawo go hodować :-D ,ale nie każdy musi go czytać /na szczęście/.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12