Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Hardi
2012-01-08, 05:38
Branham
Autor Wiadomość
benpo 
benpo

Wiek: 74
Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 263
Skąd: Poland
Wysłany: 2012-05-16, 01:03   

bartek212701, Może ten temat nasienia węża jest s.f. ale to nie jest tak jak sobie uroiłeś w swojej łepetynce. I jeśli masz żonę, to czasem uważaj aby ci się nie przytrafiło że urodzi ci bliżniaki, które jedno będzie twoje a drugie innej osoby. Jak to było z kiedyś z Ewą a obecnie z jedną polką.Bóg stworzył zwierzęta a Adam nadał im imiona,czy tak? Gdy podeszło do niego dość okazałych rozmiarów zwierzę człekokształtne, nadał mu imię Wąż bo widział jego przebiegłość i bystrość.Ale to zwierzę nie było jeszcze gadem,miało tylko taką nazwę. Duch szatana potem opanował to zwierzę i wykorzystał do uwiedzenia Ewy,a ona po tym odbytym stosunku pobiegła do Adama,no i stało się tak jak jest napisane, urodziła bliżniaki, Bóg tak przeklął to zwierzę że zmieniło się w gada, bez nóg i rąk. Poczytaj sobie o tej współczesnej kobiecie z polski. Sensacja: Polskie bliźniaki mają dwóch ojców!
Na północy Polski przyszły na świat bliźnięta, które mają dwóch ojców. Tatą dziewczynki jest
konkubent matki, a chłopca - były mąż kobiety. Na świecie znanych jest jeszcze sześć takich
przypadków.
Fot. LEHTIKUVA / Sari Gustafsson
Ten niezwykle rzadki przypadek ciąży bliźniaczej przytrafił się pewnej kobiecie z północnej
Polski, która żyła równocześnie w dwóch związkach: formalnym i nieformalnym. W tym
czasie zaszła w ciążę i urodziła dwoje dzieci: chłopca i dziewczynkę. Następnie wystąpiła o
rozwód z mężem i pozwała go o zaprzeczenie ojcostwa, bo była przekonana, że ojcem dzieci
jest jej konkubent.
Zobacz też: Bliźniacy mają dwóch różnych ojców
Ojcostwo męża miały wykluczyć Katedra i Zakład Medycyny Sądowej w Lublinie, gdzie
zwróciła się kobieta. Jakież było zdziwienie, gdy badania wykazały, że dzieci mają dwóch
ojców. Genetyk dr hab. Piotr Kozioł wyjaśnia, że bliźnięta pochodzą z ciąży mnogiej, lecz
hetero-ojcowskiej:
Oznacza to, że kobieta zaszła w ciążę z dwoma mężczyznami. Okazało się, że konkubent
jest ojcem córki, natomiast mąż jest ojcem syna.
Zobacz też: Urodziła czarno-białe bliźnięta
Do zapłodnienia plemnikami dwóch mężczyzn dochodzi niezwykle rzadko. Specjalista
przypomina, że plemniki w ciele kobiety mogą oczekiwać na owulację nawet do siedmiu dni:
Jeżeli w trakcie owulacji wyprodukuje ona dwa jaja, a w okresie owulacyjnym będzie miała
drugiego partnera, wówczas każde jajo może być zapłodnione nasieniem innego mężczyzny.
Możliwa jest również sytuacja, że kobieta we wczesnym okresie ciąży może mieć dodatkową
owulację, a drugie jajo zapłodnione zostanie podczas kolejnego stosunku.
Źródło: tvn24.pl
_________________
benpo
 
 
9RP 

Wyznanie: apostolic pentacostal
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1101
Wysłany: 2012-05-16, 07:19   

Między ludzmi to mozliwe
ale między gatunkami nie
wąż to inny gatunek
ma inne DNA
nie łączące się z ludzkim
a nawet gdyby stał się cud w tamtym przypadku
to krzyżówki są bezpłodne
a Kain miał dzieci
tyle
_________________
sługa w społeczności
 
 
benpo 
benpo

Wiek: 74
Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 263
Skąd: Poland
Wysłany: 2012-05-16, 09:16   

9RP, Bóg stworzył to zwierzę w taki sposób że gatunkowo stało najbliżej człowieka że jego nasienie mogło się połączyć z jajem ludzkiej kobiety,więc tak się dokładnie stało, chcesz być mądrzejszy od Boga?. W dodatku Ewa nie była stworzona w taki sam sposób jak Adam.Nie była w oryginalnym stworzeniu, tylko była już ze stworzonego Adama wyjęta. Kain miał więc (...) część dna zwierzęcia i część dna swojej matki, i choć był krzyżówką, to miał mimo wszystko możliwość się rozmnarzać zabrawszy córki Adama i Ewy,poszedł sobie do krainy Nod i założył miasto. Ty ciągle rozumujesz że to zwierzę zwane Wężem zawsze było bez kończynowym gadem.Więc nie mogło się tak stać.,Brak ci Bożego objawienia,więc (...) chcesz to pojąc. Bóg jest Bogiem cudów i cudem tak się stało. Pytanie: Czy ty w swoim życiu wykonałeś tak jak jest napisane w Dz.Ap.2:38. Jeśli tak zrobisz i Bóg ci to potwierdzi dając ci Ducha Świętego, to wtedy zrozumiesz, jak to się stało w Edenie że zwierzę zwane Wężem zapłodniło żonę Adama, zanim Adam połączył się fizycznie z Ewą. Nie pojmiesz biedaku tego mając tylko kościelnego ducha.Nawet nie próbuj. Znawco DNA i genetyki. Twoja współczesna wiedza na nic ci się nie przyda w tym zakresie.
(...) - usunięto; naruszenie pkt 7 Regulaminu Forum
Proszę nie używać określeń, które mogą być odebrane jako złośliwe lub ośmieszające.
_________________
benpo
Ostatnio zmieniony przez Parmenides 2012-05-16, 09:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2012-05-16, 10:08   

benpo napisał/a:
, Bóg stworzył to zwierzę w taki sposób że gatunkowo stało najbliżej człowieka że jego nasienie mogło się połączyć z jajem ludzkiej kobiety,więc tak się dokładnie stało, chcesz być mądrzejszy od Boga?.

Cóż. Ja mądrzejszy nie będę, ale ktoś usiłował. :-D

I tak, dziś wielu w to wierzy... :-(
Ewa zdradziła Adama z ...wężem.
Dla przypomnienia: - Mamy tu Forum Biblijne!
 
 
9RP 

Wyznanie: apostolic pentacostal
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1101
Wysłany: 2012-05-16, 10:15   

Tak
te spekulacje są bardzo "biblijne "
bo jeżeli owocem /tym grzesznym/ jest sex z wężem jak by wynikało z tej spekulacji
to fakt Ewa spozyła ten owoc a następnie dała ten sam owoc Adamowi i on również go sppozył
pytanie
Czy z tego by wynikało ,ze Adam też uprawiał sex z wężem ?
Ja takie coś odrzucam
wiec tym owocem nie był sex z wężem
a co do chrztu to nie zamierzam się popisywać bo nie formuła chcrcielna zbawia a Jezus Chrystus
ale ja osobiście ochrzciłęm się w Jego śmierć
wyznając Jego imię
ochrzciłem sie w rzece w Imię Pana Jezusa Chrystusa
Bóg potwierdza mi w życiu trafność tej decyzji kierując mnie do Słowa
Bo tam Duch Sw kieruje do Słowa a nie do spekulacji opartej na gnostyckim apokryfie
_________________
sługa w społeczności
 
 
hungry
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-16, 10:40   

benpo, a Ty z jakich to apokryfów wziąłeś? :lol:
orzeł_20 napisał/a:
Czy jest ktoś tutaj kto wierzy poselstwu Branhama?

Hardi napisał/a:
"Tak mówi Pan: Przeklęty mąż, który na człowieku polega i z ciała czyni swoje oparcie..." Jer 17.5

Amen. Wierzyć mamy jedynie BOGU i Panu naszemu Jezusowi Chrystusowi!
Cytat:
"Niechaj się nie trwoży serce wasze; wierzcie w Boga i we mnie wierzcie!" Ewangelia św. Jana 14:1
 
 
9RP 

Wyznanie: apostolic pentacostal
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1101
Wysłany: 2012-05-16, 11:05   

Po namyślę stwierdzam ,ze nie homoseksualizm popełnił Adam wg tej spekulacji a stali się z Ewą zoofilami
wszak Biblia wyraznie mówi że wąż to zwierze
najchytrzejsze ale zwierze
i to mi sie kłóci ze Słowem
bo zoofilia wg tego co pisze Paweł do Rzymian
jest Bozą karą za bałwochwalstwo
podobnie jak homoseksualizm/
prosze o pokazanie w Słowie gdzie i kiedy Adam i Ewa stali się bałwochwalcami ?
_________________
sługa w społeczności
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-05-16, 18:33   

9RP, Homoseksualizm jest karą ? Czyli Bóg takiego homoseksualiste skazuje od razu na smierć ?
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
Krystian 


Wyznanie: Chrystianin
Pomógł: 106 razy
Wiek: 51
Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 4197
Wysłany: 2012-05-16, 18:54   

benpo napisał/a:
9RP, Bóg stworzył to zwierzę w taki sposób że gatunkowo stało najbliżej człowieka że jego nasienie mogło się połączyć z jajem ludzkiej kobiety,więc tak się dokładnie stało, chcesz być mądrzejszy od Boga?. W dodatku Ewa nie była stworzona w taki sam sposób jak Adam.Nie była w oryginalnym stworzeniu, tylko była już ze stworzonego Adama wyjęta. Kain miał więc (...) część dna zwierzęcia i część dna swojej matki, i choć był krzyżówką, to miał mimo wszystko możliwość się rozmnarzać zabrawszy córki Adama i Ewy,poszedł sobie do krainy Nod i założył miasto. Ty ciągle rozumujesz że to zwierzę zwane Wężem zawsze było bez kończynowym gadem.Więc nie mogło się tak stać.,Brak ci Bożego objawienia,więc (...) chcesz to pojąc. Bóg jest Bogiem cudów i cudem tak się stało. Pytanie: Czy ty w swoim życiu wykonałeś tak jak jest napisane w Dz.Ap.2:38. Jeśli tak zrobisz i Bóg ci to potwierdzi dając ci Ducha Świętego, to wtedy zrozumiesz, jak to się stało w Edenie że zwierzę zwane Wężem zapłodniło żonę Adama, zanim Adam połączył się fizycznie z Ewą. Nie pojmiesz biedaku tego mając tylko kościelnego ducha.Nawet nie próbuj. Znawco DNA i genetyki. Twoja współczesna wiedza na nic ci się nie przyda w tym zakresie.
(...) - usunięto; naruszenie pkt 7 Regulaminu Forum
Proszę nie używać określeń, które mogą być odebrane jako złośliwe lub ośmieszające.


Jeśli chcesz pisać o seksie Ewy z wężem to na tym forum jest dział humor :-D
 
 
hungry
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-16, 18:57   

bartek212701 napisał/a:
9RP, Homoseksualizm jest karą ? Czyli Bóg takiego homoseksualiste skazuje od razu na smierć ?

Ja bym powiedział patrząc na kontekst List do Rzymian 1:24-28 - konsekwencją bałwochwalstwa i ich złych notorycznych wyborów wbrew Woli Bożej.
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-05-16, 19:20   

hungry, Czyli jesli kiedys kiedys ktos był bałwochwalcą to ktoś teraz jest gejem/lesbijką za to ? :-)
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
9RP 

Wyznanie: apostolic pentacostal
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1101
Wysłany: 2012-05-16, 19:21   

Bartku
napisałem że bałwochwalstwo jest grzecem za ,który człowiek wydany jest na pożdliwości ciała wbrew naturze
dla mnie to adekwatne do tego grzechu
bałwochwalstwo jest działaniem wbrew naturze Boga który jest Duchem i nie mozna stworzyć rękami ludzkimi Jego obrazu
taka twórczość jest nienaturalna
wobec Ducha
zboczenie jest nienaturalne wobec ciała
Bartku zboczenia są efektem cywilizacji opartej na bałwochwalczym kulcie ciała np w starożytnej Grecji i teraz czci się ludzkie ciało i nawet Boga przedstawia się jako człowieka
pozdrawiam
_________________
sługa w społeczności
 
 
9RP 

Wyznanie: apostolic pentacostal
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1101
Wysłany: 2012-05-16, 19:32   

Ale oczywiście to jest moje zdanie
wynikające z moich przemyśleń
a nie doktryna żadnej denominacji
odpowiadam sam za siebie
tylko
_________________
sługa w społeczności
 
 
benpo 
benpo

Wiek: 74
Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 263
Skąd: Poland
Wysłany: 2012-05-16, 20:48   

9RP, Wiesz, tak się składa że jak ktoś naprawdę dożył Ducha Świętego to nie ma problemu z tą nauką która się wywodzi od Bożego Ducha Świętego, i ją naprawdę zrozumiał, ty mogłeś przyjąć chrzest wodny, w imię Pana Jezusa Chrystusa, ale z jakiegoś powodu nie otrzymałęś od Boga Ducha Świętego, coś w twoim życiu nie załatwiłeś,a w dodatku odrzucasz to co w obecnym czasie Bóg objawił. W dodatku tkwisz wdenominacji, zamiast wykonać to czego Bóg żąda, aby je wszystkie opuścić. Co ci mówi nazwisko męża Bożego W.M.Branham, co otrzymał od Boga objawienie na temat Nasienia węża? A także objawienie 7 pieczęci itd. Łatwo sprawdzić, czy ktoś ma Ducha Świętego, a kto ma innego ducha, który jest bardzo religijny ale nie jest Duchem Świętym. Widząc twoje wypowiedzi na temat nasienia węża, ty nic od Boga nie dożyłeś,a chrzest wodny nie daje ci zbawienia.
_________________
benpo
 
 
9RP 

Wyznanie: apostolic pentacostal
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1101
Wysłany: 2012-05-16, 22:29   

Za osąd mojej wiary i osoby dziekuję .Niech Ci Bóg błogosławi
Raczej mamy inne mniemanie na temat posiadania Dcha SW
Dla mnie Duch Sw kieruje do Słowa
a nie do baśni i gnostuyckich mitów jak ten o żekomym sexie kobiety ze zwierzęciem pod bokiem Boga
Co do chrztu to właśnie ty raczyłeś sformułować wniosek ,ze gdybym był ochszczony w Imię Pana
to byłbym skłonny przyjąć te niebiblijne nauki
Oczywiście że żadna formułka chrzcielna nie zbawia
a Jezus Chrystus
więc oczywiście to że się akurat tak ochrzciłem nie daje gwarancji
wszak wchodzenie do stajni nie czyni koniem
w pełni pokory podchodzę do mego zbawienia
i pierwsze co robię to nie przedkładam indywidualnych objawień nad Biblie
Nie ma dla mnie znaczenia czy zgłasza je W.M.Branham czy kto inny
przeczytałem z 60 jego kazań i przesłuchałem z 50 kaset
niektóre rzeczy były w nich wartościowe inne mniej
ale osobiście
jeżeli nie widzę potwierdzenia w Słowie nie przyjmuję niczego

Słowo Boze jest dla mnie filtrem
pozdrawiam i pokoju Bozego życzę
wyjaśnij mi w jakiej denominacji tkwię bo mi nic na ten temat nie wiadomo ?
odpowiadam za swoje własne poglądy przed Bogiem i nie jestem zwiazany żadnym wyznaniem wiary
więc o czym piszesz ?
_________________
sługa w społeczności
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12