Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ZNAMIĘ BESTII
Autor Wiadomość
Rethel
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-18, 12:38   

Tak naprawdę, to wszystko się okaże w momencie paruzji, zwłaszcza gdy zostanie
wylany Duch Święty który ujawni co powiedziało siedem gromów. A bez znajomości
tego niezapisanego Janem fragmentu Apokalipsy nasze przypuszczalne kombinacje
mogą być jedynie mniej lub bardziej trafnymi hipotezami - uzależnionymi od czasu w
jakim żyjemy. My żyjemy w przeddzień paruzji dlatego nasze interpretacje zapewne
są trafniejsze niż tych biblistów, którzy żyli 200, 300, 500, 1000 czy 1500+ lat temu.
Kogo wówczas obstawiano jako Bestię, Nierządnicę, Króla północy i południa, morze,
narody, Niewiastę, Posąg, fałszywego proroka itd. Jak trafne były ich typowania? :-D
 
 
9RP 

Wyznanie: apostolic pentacostal
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1101
Wysłany: 2012-11-18, 12:54   

W.M.Branham
nauczał że znamię bestii to udział w kościelnictwie - ekumenii opartej na porządku cesarskim / hierarchia/ i Nicei /credo/
które to doprowadzą do powstania synkretycznej niby -chrześcijańskiej letniej formy przynależności religijnej
z poglądem tym generalnie się zgadzam
pozdrawiam
_________________
sługa w społeczności
 
 
Elius

Wyznanie: Moim Panem jest Isus.
Pomógł: 65 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 2016
Skąd: Miasto święte.Druga brama od południa.
Wysłany: 2012-11-19, 08:21   

9RP napisał/a:
W.M.Branham
nauczał że znamię bestii to udział w kościelnictwie - ekumenii opartej na porządku cesarskim / hierarchia/ i Nicei /credo/
które to doprowadzą do powstania synkretycznej niby -chrześcijańskiej letniej formy przynależności religijnej
z poglądem tym generalnie się zgadzam
pozdrawiam

To by oznaczało,że Ci co nie są w tej ekumenii nie mogą sprzedawać ani kupować,a tak nie jest,więc jak to wyjaśnisz.
 
 
9RP 

Wyznanie: apostolic pentacostal
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1101
Wysłany: 2012-11-19, 09:18   

jeszcze nie ma ucisku ale nastanie
a podział na "swoich" i "heretyków " już jest
podział ten opiera się na uznaniu creda z Nicei
poydrawiam
_________________
sługa w społeczności
 
 
white 
white

Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 19
Wysłany: 2012-11-19, 09:22   

Znamię bestii to przyjęcie ducha antychrysta.
 
 
MieczDucha 


Wyznanie: binitarianizm
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 482
Skąd: Puławy
Wysłany: 2012-11-21, 21:51   

znamię bestii będzie poprzedzone ogromnymi cudami , znakami , demonicznymi manifestacjami mozliwe ze pod postacią zmarłycvh czy znanych osób , kosmitów itd :


, pamiętać trzeba że znamię będzie ustanowione przez fałszywego proroka - Objawienie Jana 13:13-15 vs "i sprawia/ dokonuje" - Objawienie Jana 13:16 - na potwierdzenie mamy Objawienie Jana 19:20 :


, "wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego"


, dlatego trendy są takie aby odczłowieczyć człowieka grzechu i fałszywego proroka , bo jakby każdy spodziwał się człowieka który cudami zwiedzie , to zwiedzenie byłoby mneijsze , poza tym dobrze poznac jest jakie rzeczy i osoby beda poprzedzac znamię , bo najpierw cała ziemia , DOSŁOWNIE CAŁA [ bo jedynym wyjątkiem beda zapisani w ksiedze zycia Baranka ] , cała ziemia wiec będzie podziwiac i wielbic zwierze - czyli wg mnei człowieka , człowieka grzechu , który bedzie wywyzszony cudami i zreformuje swiat , zaprowadzi wielki dobrobyt , pozorna sprawiedliwosc
_________________
o moim wypadku : - http://mieczducha888.blog...-uratowany.html

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634
 
 
Joker 


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 15
Wysłany: 2014-01-29, 19:36   Re: ZNAMIĘ BESTII

machabeusz napisał/a:
Witajcie.
Zauważyłem , że niewiele sie mówi o tym , więc pomyślałem sobie , że moglibyśmy nawzajem podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tego zagadnienia.
Zwierzę się , że zaraz po moim chrzcie Duchem ,Pan położył na moim sercu tę sprawę i od samego początku nie mam najmniejszych wątpliwości , że znamieniem bestii z księgi Objawienia będzie mikrochip , którego wszczepianie ludziom na światową skalę jest zaplanowane.

Otrzymałem niedawno e-mailem pewien artykuł , ktrego treść wiele może mnieść do świadomości każdego wierzącego. Jeśli więc kogoś to interesuje , to zachęcam przeczytać i proszę o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami w tym temacie.

"
Biochip

Biochip może służyć nie tylko do identyfikowania i lokalizowania ludzi. Okazuje się też, że za jego pomocą będzie można zdalnie sterować człowiekiem. I kto wie, czy już tak nie jest? Niska częstotliwość, na jakiej działa biosensor, powoduje, że człowiek staje się sam anteną. Poprzez zwiększenie lub zmniejszenie częstotliwości fal można podnosić lub obniżać poziom adrenaliny w organizmie, manipulując samopoczuciem człowieka. Można go uspokoić lub rozdrażnić. Można też wysyłać lub odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to w zupełnie nowy sposób na kontrolę nad organizmem. Może on zostać użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia, lub wielu innych zachowań.

Newsweek Polska: Producent chipów, amerykańska firma Applied Digital Solutions, ma jednak nadzieję, że urządzenie przyniesie więcej pożytku niż szkody. I proponuje na początek wszczepiać chipy przede wszystkim najbardziej potrzebującym - chorym na cukrzycę i alzheimera oraz tym, którzy poddawani są poważnym zabiegom, takim jak chemioterapia. Dopiero z czasem mają stać się ogólnie dostępne. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jeden problem - VeriChip jest niewidoczny. Nie wiadomo zatem, w jaki sposób przed upowszechnieniem tej metody pracownicy służby zdrowia zorientują się, którego pacjenta powinni skanować, a którego nie. Zanim VeriChip uzyskał certyfikat do stosowania u ludzi, przeszedł - jak wszystkie produkty medyczne - długą drogę badań klinicznych. Na początku był testowany na zwierzętach. Próby wypadły na tyle pomyślnie, że już od 15 lat jest stosowany w Stanach Zjednoczonych do identyfikacji zagubionych zwierząt domowych i hodowlanych. Dziś noszą go już miliony. Potem zaczęły się testy na ludziach. Do tej pory chipy nosi prawie 1000 osób na całym świecie. Pierwszymi królikami doświadczalnymi było 200 pracowników biura prokuratora generalnego Meksyku. Miniaturowe urządzenia zapewniały im dostęp do pomieszczeń z tajnymi dokumentami.(?) Potem chipy dostali niektórzy bywalcy nocnych klubów w Barcelonie. Zastąpiły one karty chipowe. Teraz nosiciele krzemowych mikrourządzeń mogą szybciej zamawiać drinki i płacić za nie. Budzi to zachwyt bywalców, takich jak np. Antoin Hazelaar, 34-letni twórca stron internetowych. Odkąd wszczepił sobie ten krzemowy chip, cieszy się statusem specjalnego gościa w słynnym barcelońskim Baja Beach Club. Zamiast stać w kolejce, podsuwa bramkarzowi ramię do zeskanowania i bez dalszych ceregieli wchodzi do środka. Jeśli chce zamówić drinka, barman macha tylko elektroniczną różdżką, obciążając na odpowiednią kwotę zakodowany w chipie rachunek Hazelaara."

WYZNANIA DR. SANDERSA - TWÓRCY BIOCHIPU

Przedstawiamy wyjątki z artykułu opublikowanego w czasopiśmie NEXUS (Australia), czerwiec-lipiec 1994r. Sa to cytaty z oświadczeń dr Carla W. Sandersa, który był odpowiedzialny za stworzenie "biochipu".Dr Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazca, członkiem i konsultantem wielu rządowych organizacji. Pracuje też dla IBM, General Electric, Honeywell i Teledyne.

"Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując "mikrochipy" dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety. W trakcie pracy nad tym projektem wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był 'biochip', który według mnie jest 'Znakiem Bestii'. 'Biochip' jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad 'mikrochipem' nie mięliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. Kiedy praca nad 'chipem' była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec nieopłacalności użycia 'biochipu' do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość, na której pracuje 'chip', ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy 'biochipu'... Okazało się, ze jest to możliwe. Wykazano np., że przy pomocy 'biochipu' można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju 'mikrochip' nazywaliśmy 'Rambo'. Można też wysyłać i odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to kontrolę organizmu w zupełnie nowy sposób. Może on być użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia lub wielu innych zastosowań, jednych dobrych, drugich wątpliwych, innych złych.
W 'biochipie' znajduje się 250 tysięcy komponentów, włączając maleńką baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy. Rozmawiałem z lekarzem Bostonskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia 'chipu', może dojść do ciężkich owrzodzeń.
Wycofałem się z prac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania 'mikrochipów'. Na jednej z takich konferencji omawiana była sprawa kontroli i identyfikacji ludzi. W tego rodzaju konferencjach uczestniczyli miedzy innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę postępu prac nad rozwojem 'biochipu', najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie do identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w 'biochipie' danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby (zdjęcie twarzy), numer ubezpieczeniowy (SIN), odciski palców, fizyczny opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych i kryminalna przeszłość.
W chwili obecnej do Kongresu USA został skierowany projekt ustawy mówiący o możliwości wszczepienia 'biochipu' w ciało niemowlęcia bezpośrednio po urodzeniu w celu identyfikacji.
Prezydent USA, na podstawie 'Emigration Control Act z 1986r., ustęp 100', może wprowadzić według własnego uznania różne typy i sposoby identyfikacji ludzi - może to być niewidzialny tatuaż albo elektroniczny nadajnik pod skórą.
Zastanówmy się i przyjrzyjmy się tym wszystkim faktom. To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Ścieżka prowadząca do tych zmian, została już wytyczona!" - dr Carl W. Sanders.Artykuły: Newsweek.PL

Lekarz czy szpieg (nr 43/04 str. 82)
W USA można już legalnie wszczepiać ludziom chipy. Czy to początek masowej inwigilacji?


Pod czujnym nadzorem (nr 07/02 str. 68)
Wszywany pod skórę maleńki pręcik umożliwi wygodną i bezbłędną identyfikację ludzi w biurach, szpitalach, bankach, a nawet więzieniach.

Życie w sieci (nr 38/02 str. 72)
To przejmujące: ludzie i maszyny będą elementami rozrastającej się sieci, która oplecie nasz świat.

Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w Brukseli, ujawnił, że plan "Odnowy świata z chaosu" jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczny na początku 1974 r. doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradców i naukowców, w czasie którego dr Eldeman przedstawił "BESTIĘ"
(ang.) BEAST = Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal.

"Czy potrafimy się przeciwstawić. Po wprowadzeniu systemu bezgotówkowego, nie posiadając biochipa zostaniemy na marginesie. Jak kupić, jak sprzedać? Powrócimy do handlu wymiennego?"
Co Biblia mówi na ten temat:Obj 13:5-8

" A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy. Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba.. Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.. Wszyscz mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka."


Obj 13:16-18
"I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć."


Obj. 14:8-12
"A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty, A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.. A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.. Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Jezusa."


Pozdrawiam wszystkich.nom fajnie Pan to opisał. Znamie bestii czip RFID aktywny. Banki już właściwie to wprowadzają zblizeniowa karta ciagle ma pasywa w srodku ale już zaniedługo RFID aktywny będzie wszczepiany w dłon. testy na zwierzętach już się rozpoczęły do 2016 w uk będzie czipowane kazde zwierze w Polsce nie wiem czy to jest przymusowe(już). Generalnie czip w rece pozwala na 100% manipulacje człowiekiem, czip przełamuje pole energetyczne człowieka i chodzisz jak robot czyli jesteś pod czyjąs kontrolą. Generalnie będzie tak ze jak nie dasz się zaczipowac nie masz komórki to cie w tym nowym społeczeństwie agenci odstrzelą. Jak pisze w Biblii nie oddasz pokłonu Obrazowi bestii to zostaniesz zabity.bo... niemoga cie kontrolować.
Jeszcze zainteresowanym tą technologią osobą które chcą się uchronić polecam sprzet pokazujący wszystkie duchy bestii bardzo wyraźnie
http://www.ebay.co.uk/itm...=item336edc8f56
_________________
TYLKO BIBLIA PRAWDE CI POWIE
 
 
tabasz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-30, 04:12   

chcą nas czipować jak bydło...
Jednak nie sądze aby to chodziło o to znamię :-)
 
 
Joker 


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 15
Wysłany: 2014-01-30, 12:00   

tabasz napisał/a:
chcą nas czipować jak bydło...
Jednak nie sądze aby to chodziło o to znamię :-)noo powiem ze nic takiego napewno nie było w przeszłości to pewne. 2 nie jest to opis niczego duchowego to tez pewne BO jak cos duchowego wywoła owrzodzenie i nowotwora złośliwego (wrzod złośliwy) w Bibli czarno na białym jest opis technologii. Nastepnie sams sens wielkiego hallllo w Bibli o znamię Bestii do tego rozmiaru ze jak ktoś to weznie to (kuniec). Dlatego ze ta technologia musi być bardzo niebezpieczna. Wyobaz sobie Hitlera z czołgami najezdrzajacego i zdobywającego cały swiat ...a gdyby ktoś ci powiedział ze dziś taki Hitler nie potrzebuje czołgow żeby zdobyc swiat. Własnie bo.. jest inna technologia. Człowiek z czipem pod skurą zamienia się w zombi. Zobacz co można zrobić falami radiowymi i pokrewnymi. Można sterowac samochodzikiem na odlegosc można manipulować dosłownie wszystkim.
Biblia to prawdopodobnie najmadrzejsza ksiega na tej planecie i aby cos z niej zrozumieć trzeba mieć wiedze poczawszy od genetyki,fizyki od atomu zaczynając przez Teorie Alberta eistaina ,Biologie ,astronomie i lista jest jeszcze dlluuugaaaa,
_________________
TYLKO BIBLIA PRAWDE CI POWIE
 
 
Joker 


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 15
Wysłany: 2014-01-30, 15:56   

No i jeszcze ten cytat 13,17 "tak ze nikt nie może kupic ani sprzedać kto nie ma znamienia imienia bestii lub liczby jej imienia" i teraz pierwszy eksperymet z probą zakupu online gdzie albo musisz podac numer karty bankomatowej lub zapłacisz paypal ale tam tez musisz zarejestrować karte bankomatową z numerem oczywiście. Teraz na zachodzie moda na zakupy online coraz wieksza, dokonuje się dosłownie eksplozja zakupow bezgotówkowych. Teraz karta bankomatowa zblizeniowa posiada już w srodku RFID pasywny i daje głowe ze za 10 lat wersja wszczepialna w reke trafi na całego do użytku generalnie ta sama metoda płatności i zamiast karty skanujesz rękę. Teraz banki tak to kombinują ze ludzie tez mają wersje płatności mobile i na kompie bank zna nr twojej komórki i IP komputera (obraz bestii) oni już są wstanie kontrolować ludzi niemal w 100%. Polecam zainteresowanym zrobić jeden eksperymet zakupc licznik np. cornet ED-75 i pomierzyc komoreczke i WI-FI po rezultatach się przewrucicie i tu zradza się następne pytanie dlaczego nikt o tych rzeczach nic nie mowi ludzią , w mediach cisza, tajemnica. To są kan....
_________________
TYLKO BIBLIA PRAWDE CI POWIE
 
 
tabasz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-30, 23:33   

Joker napisał/a:
No i jeszcze ten cytat 13,17 "tak ze nikt nie może kupic ani sprzedać kto nie ma znamienia imienia bestii lub liczby jej imienia" i teraz pierwszy eksperymet z probą zakupu online gdzie albo musisz podac numer karty bankomatowej lub zapłacisz paypal ale tam tez musisz zarejestrować karte bankomatową z numerem oczywiście. Teraz na zachodzie moda na zakupy online coraz wieksza, dokonuje się dosłownie eksplozja zakupow bezgotówkowych. Teraz karta bankomatowa zblizeniowa posiada już w srodku RFID pasywny i daje głowe ze za 10 lat wersja wszczepialna w reke trafi na całego do użytku generalnie ta sama metoda płatności i zamiast karty skanujesz rękę. Teraz banki tak to kombinują ze ludzie tez mają wersje płatności mobile i na kompie bank zna nr twojej komórki i IP komputera (obraz bestii) oni już są wstanie kontrolować ludzi niemal w 100%. Polecam zainteresowanym zrobić jeden eksperymet zakupc licznik np. cornet ED-75 i pomierzyc komoreczke i WI-FI po rezultatach się przewrucicie i tu zradza się następne pytanie dlaczego nikt o tych rzeczach nic nie mowi ludzią , w mediach cisza, tajemnica. To są kan....

Weź mnie juz nie strasz :-D
Może i coś w tym jest ...ale nie dam sobie nic wszczepić :-/
http://wolna-polska.pl/wi...-bestii-2013-08
http://stopnwopoznan.wordpress.com/175/
Jeśli chodzi o czipy...

Inne interpretacje :-)
http://www.pl.amazinghope...i-pieczec-boga/
http://jehoszua.dbv.pl/re...p?article_id=15
http://ukrytawladza.wordp...-liczba-bestii/
http://skoczow.maranatha.pl/tematy/83.html
http://www.kosciol.pl/art...235615468/print

Sprawa czipu budzi we mnie ogromny niepokój ale myślę że to jednak coś bardziej duchowego ..
 
 
Joker 


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 15
Wysłany: 2014-01-31, 00:34   

tabasz napisał/a:
Joker napisał/a:
No i jeszcze ten cytat 13,17 "tak ze nikt nie może kupic ani sprzedać kto nie ma znamienia imienia bestii lub liczby jej imienia" i teraz pierwszy eksperymet z probą zakupu online gdzie albo musisz podac numer karty bankomatowej lub zapłacisz paypal ale tam tez musisz zarejestrować karte bankomatową z numerem oczywiście. Teraz na zachodzie moda na zakupy online coraz wieksza, dokonuje się dosłownie eksplozja zakupow bezgotówkowych. Teraz karta bankomatowa zblizeniowa posiada już w srodku RFID pasywny i daje głowe ze za 10 lat wersja wszczepialna w reke trafi na całego do użytku generalnie ta sama metoda płatności i zamiast karty skanujesz rękę. Teraz banki tak to kombinują ze ludzie tez mają wersje płatności mobile i na kompie bank zna nr twojej komórki i IP komputera (obraz bestii) oni już są wstanie kontrolować ludzi niemal w 100%. Polecam zainteresowanym zrobić jeden eksperymet zakupc licznik np. cornet ED-75 i pomierzyc komoreczke i WI-FI po rezultatach się przewrucicie i tu zradza się następne pytanie dlaczego nikt o tych rzeczach nic nie mowi ludzią , w mediach cisza, tajemnica. To są kan....

Weź mnie juz nie strasz :-D
Może i coś w tym jest ...ale nie dam sobie nic wszczepić :-/
http://wolna-polska.pl/wi...-bestii-2013-08
http://stopnwopoznan.wordpress.com/175/
Jeśli chodzi o czipy...

Inne interpretacje :-)
http://www.pl.amazinghope...i-pieczec-boga/
http://jehoszua.dbv.pl/re...p?article_id=15
http://ukrytawladza.wordp...-liczba-bestii/
http://skoczow.maranatha.pl/tematy/83.html
http://www.kosciol.pl/art...235615468/print

Sprawa czipu budzi we mnie ogromny niepokój ale myślę że to jednak coś bardziej duchowego ..boisz się? NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI ABY ZNAMIĘ BESTI BYŁO CZYMS DUCHOWYM. zduzo jest elemetow fizycznych jak ,liczby,objawy fizyczne na ciele człowiek , słowa jak NIE KUPISZ NIE SPRZEDAZ, Zostaną zabici ci co nie pokłoniasie obrazowi bestii. Era czipow znaczy tylko jedno ere kontroli a czip w ciele to już szaleństwo. Ale zobacz dookoł masz w Polsce biegające psy i koty z czipami podskora możesz to sobie łatwo wyszukać. To już nie jest jakies sf to jest rzeczywistość. Rząd mexyku jest zaczipowany w Holandi są bary gdzie ludzie mają czipy pod skora i nimi płacą. Chciałbym abym się mylił ,chciałbym. Bac się nie musisz bo jak wiesz o co chodzi to będziesz uważał. Ale sprawę jest taka ze wszystko jest robione podstępem. I już zaczynając choćby od zakupu nowej lodowki to trzeba czytac co w srodku bo jak ma np. wirles to jest i RFID w srodku i raportuje co Jan Kowalski tam trzyma do usranej śmierci. W Polsce naganiają na kupno kartami, ba płcenie już telefonami komórkowymi co będzie następne? już można się domysłec. Swiat staje na głowie. Ale jak apokalipsa mowi Bog zniszczy te wszystkie dziadostwo. Tylko strach faktycznie powstaje pytanie apokalipsa jest już ? na to wygląda. A jeszcze jedno cfaniaki chcą żeby płcic komorkami bo jak masz komorke przy sobie to już Cie mają, od położenia podsłuchu działania fal Rf i EMF fali mikrofalowej. Generalnie poznac można te sprawy ale trzeba mieć licznik ten cornet ED75 jest oki. Zobaczysz wtedy oblicze narzędzia ludzkiej depopulacji na własne oczy to trzeba przezyc.
_________________
TYLKO BIBLIA PRAWDE CI POWIE
 
 
jfs300 
+miecz ducha


Wyznanie: Chrześcijanin (KRK), antyfanatyk.
Pomógł: 214 razy
Wiek: 34
Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 3519
Skąd: Lbn
Wysłany: 2014-01-31, 01:44   

Cytat:
Sprawa czipu budzi we mnie ogromny niepokój ale myślę że to jednak coś bardziej duchowego ..

No tak a to łatwo nie dojdziemy o co tu chodzi
tez wątpie ze tu chodzi o chip

ja ostatnio obstawiam wspólną walutę np Euro :mrgreen:
"I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia
na czoło Euro euro nasza waluto, dążmy do zjednoczenia , żeby wszystkie państwa były przekrętem na ręke? aaa musze mieć musze mieć
takie tam moje luzne spostrzezenia ale raczej nieprawdziwe podobnie jak chip, Ale ten handel tak do mnie prezemowił :P
_________________
:!: Nie odpowiadam za cudzą wyobraźnię. Nim stwierdzisz coś o mnie, najpierw zapytaj ''czy na pewno o to mi chodziło?''

Chrześcijaninie, zawsze zastanów się czyją ewangelię głosisz: chrystusową czy własną - zaradczą.

W raju znalazło się drzewo poznania "głuchoty".
 
 
tabasz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 02:35   

joker napisał/a:
boisz się? NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI ABY ZNAMIĘ BESTI BYŁO CZYMS DUCHOWYM. zduzo jest elemetow fizycznych jak ,liczby,objawy fizyczne na ciele człowiek , słowa jak NIE KUPISZ NIE SPRZEDAZ, Zostaną zabici ci co nie pokłoniasie obrazowi bestii. Era czipow znaczy tylko jedno ere kontroli a czip w ciele to już szaleństwo. Ale zobacz dookoł masz w Polsce biegające psy i koty z czipami podskora możesz to sobie łatwo wyszukać. To już nie jest jakies sf to jest rzeczywistość. Rząd mexyku jest zaczipowany w Holandi są bary gdzie ludzie mają czipy pod skora i nimi płacą. Chciałbym abym się mylił ,chciałbym. Bac się nie musisz bo jak wiesz o co chodzi to będziesz uważał. Ale sprawę jest taka ze wszystko jest robione podstępem. I już zaczynając choćby od zakupu nowej lodowki to trzeba czytac co w srodku bo jak ma np. wirles to jest i RFID w srodku i raportuje co Jan Kowalski tam trzyma do usranej śmierci. W Polsce naganiają na kupno kartami, ba płcenie już telefonami komórkowymi co będzie następne? już można się domysłec. Swiat staje na głowie. Ale jak apokalipsa mowi Bog zniszczy te wszystkie dziadostwo. Tylko strach faktycznie powstaje pytanie apokalipsa jest już ? na to wygląda. A jeszcze jedno cfaniaki chcą żeby płcic komorkami bo jak masz komorke przy sobie to już Cie mają, od położenia podsłuchu działania fal Rf i EMF fali mikrofalowej. Generalnie poznac można te sprawy ale trzeba mieć licznik ten cornet ED75 jest oki. Zobaczysz wtedy oblicze narzędzia ludzkiej depopulacji na własne oczy to trzeba przezyc.

Ciekawe spostrzeżenia...To z telefonem troszkę mi się podoba :-D
Jednak sprawa czipa wydaje mi się zbyt oczywista..
Pewnie że się boje..Nigdy nie mów nigdy Joker ;-)
Jfs napisał/a:
ja ostatnio obstawiam wspólną walutę np Euro :mrgreen:
"I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia
na czoło Euro euro nasza waluto, dążmy do zjednoczenia , żeby wszystkie państwa były przekrętem na ręke? aaa musze mieć musze mieć
takie tam moje luzne spostrzezenia ale raczej nieprawdziwe podobnie jak chip, Ale ten handel tak do mnie prezemowił :P

Ciekawe czy to akurat euro by było wspólną swiatową walutą :-D
Pieczęć Boża ma być na czole..czyli chodzi o wnętrze..Żyj,myśl,czyń z wolą Boga..
Besti na czole lub ręka...czyli wystarczy postępować zgodnie z wolą besti..
Ja też sobie tak tylko mędrkuje :-D
 
 
Joker 


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 15
Wysłany: 2014-01-31, 13:25   

jfs300 napisał/a:
Cytat:
Sprawa czipu budzi we mnie ogromny niepokój ale myślę że to jednak coś bardziej duchowego ..

No tak a to łatwo nie dojdziemy o co tu chodzi
tez wątpie ze tu chodzi o chip

ja ostatnio obstawiam wspólną walutę np Euro :mrgreen:
"I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia
na czoło Euro euro nasza waluto, dążmy do zjednoczenia , żeby wszystkie państwa były przekrętem na ręke? aaa musze mieć musze mieć
takie tam moje luzne spostrzezenia ale raczej nieprawdziwe podobnie jak chip, Ale ten handel tak do mnie prezemowił :P


te całe auro wszystko będzie tylko na chwile jako waluta, Zaraz nie będzie gotówki będzie masywna sprzedaż wirtualna Płacenie kartami ,telefonami komórkowymi, przelewami czyli kasa jest już na czipie w większości teraz widze już te reklamy w mediach o nowej technologii wygodnej wspaniałej i prostej gdzie masz dowod osobisty i wszystkie dane i kase na malutkim czipie pod skorą prawej dłoni.

2 sprawa. to (obraz bestii) tutaj pamiętajcie tez o odkryciu Einsteina gdzie masa jest rowna energii i na odwrot. Dokładnie sławny wzor. Energie można różnorako przekształcać. Teraz telefony komórkowe największe urządzenie szpiegowskie na tym wiecie i dotego emitujace nieprawdopodobnie olbrzymie porcje energii która wpływa na pole energetyczne człowieka .
zauważysz to jak udasz się na szpitalną kardiologie gdzie widnieje zakaz wnosenia tel kom. bo wszystki sprzet w pobliżu wariuje, to samo w samolotach gdybys zbliżył się z kom do kokpitu urzadze zaczęły by dawac myle odczyty. ale tu właśnie pomoga wam liczniki.


sens ostrzeżenia apokaliptycznego jest taki ze wszyscy ludzie biorący czip i pokłaniajace się (obazowi bestii) komórki i wi-fi ,komputer będą powiedzmy ucierpią. Teraz czy każdy wiele ile informacji do systemu o nim ucieka do systemu przez komorke i kompa? Z tego co ja wiem liczba danych jest ppoprostu szokująca i niebede tu wiliczał bo za dużo tego.

do tego opis biblijny sam obala jakies duchowe tłumaczenie apokalipsy bo:
-występują fizyczne objawy powiedzmy (medycyna) owrzodzenia na ciele człowieka w obu wypadkach (obraz i znamię bestii) te same objawy swiatczą ze technologia ma ten sam sposób działanie

- liczby (czynnik matematyczny,cyfrowy) przeliczenie liczb , aby dokonać zakupu potrzebujesz liczby.
-kupno ,sprzedaż - tu nic duchowego po prostu nie wchodzi w rachubę
zobaczcie sobie ten tekst w Biblii 13,17. interpretując Nie możesz sprzedać ani kupic bez znamienia bestii i jej liczby. (karta bankomatowa teraz ->czip RFID niedługo)

generalnie trzeba uwazac na te technologie (komp,wi-fi,komorka) bo ludzie są oszukiwani wszystko ładnie się swieci tlum szaleje biljony dolarów do rąk firm(komórkowych) spadają jak z nieba, i najlepszy program depopulacji i kontroli człowieka jest właśnie wdrazany.

Niewiem analizuje sprawę jeszcze raz i po prostu a duchowym aspekcie znamienia bestii ale jest zaduzo fizycznych aspektow tej sprawy. Jak cos duchowego może spowodować owrzodzenie, wrzoda złośliwego? albo miało by liczbe potrzebna do kupna? albo jest znamienniem w rece?

sprawa ze ci którzy zostaną zabicie jeśli nie oddadzą pokłonu obrazowi bestii tez jest dość jasna jeśli będzie tzw społeczeństwo właśnie skomputeryzowane ,zaczipowane ,każdy z komorka a TY nie. Jeśli 99% tak a1% nie to ich zaczna eliminować znaczy się tych nie zaczipowanych bez komorek , bo jak mają ich kontrolować jak oni się nie dadzą.
Ja tak właśnie cała sprawę widze.


:!: Jeszcze dopisze w moich dobrych intencjach dla czytających ten post ze:
RFID inaczej (Radio Frequency Identyfication) inaczej na Polski identyfikator działjacy na zasadzie fal radiowych. Teraz zasada dla wszelkiego rodzaju promieniowania jest taka ze jest ona kumulatywna tzn (dodaje się dawki) kumulują się on tzn jeśli w stycznu otrzymasz 10 jednoste i potem w lutym 10 jednostek to twoje ciało przyjęło razem 20 jednostek. Myle ze to wytłumaczyłem teraz te wszystkie sprzett RFID i Wi-fi i komorka działają właśnie jako urządzenia które wytwarzają promieniowanie które wywołuje efekt (wrzoda złośliwego) owrzodzenia i nowotwora złośliwego. Nie po jednym dniu ale po kilku latach tak.
_________________
TYLKO BIBLIA PRAWDE CI POWIE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10