Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyznanie
Autor Wiadomość
nietak 
pogoń za wiatrem

Wyznanie: marność nad marnościami
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: marność
Wysłany: 2013-03-26, 14:56   

ratao,
zmykaj z tą Twoją fałszywą lucyferyczną "ewangelią życia doskonałego"
_________________
marność nad marnościami, wszystko marność...
 
 
nietak 
pogoń za wiatrem

Wyznanie: marność nad marnościami
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: marność
Wysłany: 2013-03-26, 21:00   

Już to pisałem ale wklejam jeszcze raz (ze względu na wpisy ratao):

Pytasz na czym polega droga zbawienia...
- na uwierzeniu w tego, który jest Chrystusem czyli w Pana Jezusa (to On jest Słowem Bożym)
- resztę (co, jak, dlaczego) masz w Dziejach apostolskich i w listach itd. ale... gdy przyjmujesz jakiegoś zwodniczego ducha to nie możesz przyjąć i zaakceptować tego co tam jest napisane od prawie 2000 lat.

Ten świat chętnie łyknie jakiegoś "chrystusa", który chce doprowadzić wszystkich do ckliwej jedności i uduchowienia... ten trend jest obecny w dobie new age.
Szatan nie ma nic przeciwko uduchowianiu się, mistyce, objawieniom itp. On zgodzi się na wszystko i każdego pogłaszcze po głowie i obdarzy czymś na kształt pokoju (ale będzie to tylko doraźne znieczulenie). Ten zwodniczy duch nie chce słyszeć o przelanej krwi człowieka Jezusa - Baranka. Ten zwodziciel nie chce też aby zmartwychwstały Jezus wrócił na ten świat tak jak odszedł... ale On wróci właśnie tak jak odszedł, w swoim uwielbionym ciele.

W ewangelii według Mateusza w 22 rozdziale jest zawarta ciekawa informacja, a chodzi mi o tą: "A gdy wszedł król, aby przypatrzeć się gościom, ujrzał tam człowieka nie odzianego w szatę weselną. I rzecze do niego: Przyjacielu, jak wszedłeś tutaj, nie mając szaty weselnej? A on oniemiał."
- przyjdzie ta chwila, że Ci wszyscy, którzy są tak bardzo uduchowieni przez szatana ONIEMIEJĄ... dlaczego ? bo będzie im się wydawało, że są czyści i nienaganni, a okaże się, że nie są czyści, że nie mają szaty weselnej, szaty sprawiedliwości nabytej od Baranka, szaty umoczonej we krwi sprawiedliwego. Własna sprawiedliwość i rzekoma własna doskonałość okaże się fikcją przed Królem Królów. Dlatego trzeba uwierzyć w Niego, a nie we własne możliwości. I tylko ta naga wiara ma wartość przed Bogiem. Szatan uwierzył w swe piękno i swoje możliwości... efekt jest taki jak widać na świecie... ale ten czas popisów szatana kończy się i wkrótce okaże się kto jest kim, kto z kogo się narodził.
Wciąż jest możliwość aby przez wiarę w krew Baranka, w Jego dzieło odkupienia stać się natychmiast czystym przed Bogiem.
Napisano: "A jeśli nawet nasza ewangelia pozostaje zakryta, zakryta jest w tych, którzy giną..."

"Ewangelia życia doskonałego" nie uczyni nikogo doskonałym, a jeśli już, to będzie doskonałość, która nie ostoi się przed Panem Panów. Dlatego On wciąż zachęca mówiąc "uwierz" w to, co dla Ciebie już darmo uczyniłem.
_________________
marność nad marnościami, wszystko marność...
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2013-03-26, 22:46   

nietak napisał/a:
ratao,
zmykaj z tą Twoją fałszywą lucyferyczną "ewangelią życia doskonałego"

W moich postach zamieszczam wersety z NT i z przekazu Chrystusa "To jest Moje Słowo..."Nie wprowadzaj innych forumowiczów w błąd,bo o "ewangelii życia doskonałego" to Ty piszesz w tym temacie,a nie ja.Jak się czyta "Ewangelię życia doskonałego",to łatwo zauważyć, jak bardzo został świadomie sfałszowany NT.W związku ze zbliżającym się powrotem Chrystusa,ukazał się Jego przekaz 'To jest Moje Słowo...",w którym przedstawia swoje nauki,które przekazał apostołom.Jest w nim napisane,że do czasu Jego przyjścia na Ziemię,ma obowiązywać jako źródło prawdy.

Biblia została świadomie zmieniona (lub jak kto woli sfałszowana),aby czytającym ją utrudnić poznanie prawdy i obecnego w nich Chrystusa,aby za nim iść do zbawienia.Dlatego po przekazie Chrystusa:To jest Moje Słowo Alfa i Omega.Ewangelia Jezusa.Objawienie Chrystusowe, jakie znają już prawdziwi chrześcijanie na całym świecie ,ukazały się następne,w tym Wewnętrzna Droga,itd.W W Wewnętrznej Drodze jest napisane , jak iść do zbawienia za obecnym w nas wszystkich Chrystusem.Są one dostępne do przeczytania lub ściągnięcia w Internecie.Klika się w te linki,które podałem na niebiesko i jest się na stronach z tymi przekazami.W tym co napisałeś o zbawieniu,nie uwzględniasz roli obecnego w nas Chrystusa w zbawieniu.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2013-03-27, 08:02   

PRZEKAZY CHRYSTUSA dostępne w Internecie,dla pragnących poznać Jego nauki przekazane apostołom


To jest Moje Słowo.Alfa i Omega.Ewangelia Jezusa.Objawienie Chrystusowe,jakie znają już prawdziwi chrześcijanie na całym świecie

Wielkie kosmiczne nauki JEZUSA z Nazaretu dla Jego apostołów i uczniów,którzy mogli je pojąć.Życie ludzi prawdziwie wypełnionych Bogiem

Wewnętrzna Droga

Trzeba kliknąć w obrazki,lub w napisy,które są na niebiesko.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
nietak 
pogoń za wiatrem

Wyznanie: marność nad marnościami
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: marność
Wysłany: 2013-03-27, 12:52   

ratao,

Apostoł Paweł mówił: "Dziwię się, że tak prędko dajecie się odwieść od tego, który was powołał w łasce Chrystusowej do innej ewangelii, Chociaż innej nie ma; są tylko pewni ludzie, którzy was niepokoją i chcą przekręcić ewangelię Chrystusową. Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty! Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, która przyjęliście, niech będzie przeklęty! A teraz, czy chcę ludzi sobie zjednać, czy Boga? Albo czy staram się przypodobać ludziom? Bo gdybym nadal ludziom chciał się przypodobać, nie byłbym sługą Chrystusowym. "

- wyznaję, że jest tylko jeden pomazaniec (chrystus), a jest nim Jezus zmartwychwstały, który zapowiedział, że przyjdą po nim fałszywi mesjasze...
- mówienie o jakimś chrystusie w oderwaniu od żyjącego Jezusa to inna ewangelia, choćby się nawet nazywała "ewangelią życia doskonałego"... ta fałszywa ewangelia jest pod przekleństwem !
- Nowy Testament nie został sfałszowany lecz jedynie fałszywy duch próbuje wypaczać proste drogi Pańskie co zresztą zostało zapowiedziane i zdemaskowane na samym początku...
- Bóg dał swe żywe Słowo już na początku, które działa aż dotąd, "Jego słowa nie przeminą", natomiast rzekomo autentyczne nowe przekazy jak zwykle opierają się na tym niezawodnym Słowie i fałszują je właśnie z powodu nadchodzącego Jezusa Chrystusa, który te fałszywe ewangelie obnaży i odrzuci... a ja tylko i wyłącznie dzięki Jego łasce robię to teraz...
- "ewangelia życia doskonałego" spisana przez jakąś tam prorokinie Gabrielę jest fałszywą ewangelią i kto za nią idzie ten jest pod przekleństwem...
- "ewangelia życia doskonałego" to zwodzenie pozornym dobrem i pozornym pięknem, to powoływanie się na Jezusa ale głoszenie innego Chrystusa...
- jeśli próbujesz odnaleźć w sobie jakiegoś Chrystusa bez obmycia się we krwi Baranka, bez wyznania grzechów, bez przyjęcia sprawiedliwości w Jezusie, bez zanurzenia się w Nim, to jesteś całkowicie zwiedziony i nie ostoisz się w obliczu nadchodzącego Króla.


"ewangelia życia doskonałego" to ewangelia Kaina i jemu podobnych...
_________________
marność nad marnościami, wszystko marność...
 
 
Krystian 


Wyznanie: Chrystianin
Pomógł: 106 razy
Wiek: 51
Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 4197
Wysłany: 2013-03-28, 00:41   

ratao napisał/a:
Biblia została świadomie zmieniona (lub jak kto woli sfałszowana),aby czytającym ją utrudnić poznanie prawdy


ale czytałem tu na forum, że Ford dokonuje przekładu bez fałszu, ma sie nazywać biblia mesjańska to może dla ciebie :xhehe: :xdiabel:
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

Ewangelia Jana 3:16
 
 
nietak 
pogoń za wiatrem

Wyznanie: marność nad marnościami
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: marność
Wysłany: 2013-03-28, 14:19   

Gdy nie znamy żywego Słowa wówczas mnoży nam się dużo nauk i ścieżek oraz wersji z ostatniej chwili... to co Jezus wypowiedział 2000 lat temu nie musi być upiększane ani ulepszane, ani objaśniane jeśli On żyje w Nas.
Dary są wspaniałe ale Dawca jest najlepszy.
_________________
marność nad marnościami, wszystko marność...
 
 
Dżej 
Niosący światło.


Wyznanie: brak
Pomógł: 97 razy
Wiek: 40
Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 2148
Skąd: Warszawa a potem tu i tam.
Wysłany: 2013-03-29, 01:41   

Żywe słowo to stosowane, martwe to niestosowane.
Jak jest w przypadku Biblii?
Ludzie są kamieniowani?
;-)
_________________
Biblia...czemu słowem a nie wykładem bożym? Wszak zawiera więcej niż jedno słowo i nie jest tak klarowna.
 
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2013-03-29, 09:46   

nietak

Cytat:
Apostoł Paweł mówił: "Dziwię się, że tak prędko dajecie się odwieść od tego, który was powołał w łasce Chrystusowej do innej ewangelii, Chociaż innej nie ma; są tylko pewni ludzie, którzy was niepokoją i chcą przekręcić ewangelię Chrystusową. Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty! Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, która przyjęliście, niech będzie przeklęty! A teraz, czy chcę ludzi sobie zjednać, czy Boga? Albo czy staram się przypodobać ludziom? Bo gdybym nadal ludziom chciał się przypodobać, nie byłbym sługą Chrystusowym. "

Chrystus i apostołowie głosili ewangelię o obecnym w nas wszystkich Królestwie Bożym i Chrystusie,którego Ty nie głosisz i zbór,w którym jesteś.

Cytat:
- wyznaję, że jest tylko jeden pomazaniec (chrystus), a jest nim Jezus zmartwychwstały, który zapowiedział, że przyjdą po nim fałszywi mesjasze...

Chrystus zmartwychwstały oznacza,że jako Duch Chrystusowy jest On obecny w każdym z nas.Zmartwychwstanie dotyczy ducha,a nie ciała.

Cytat:
- mówienie o jakimś chrystusie w oderwaniu od żyjącego Jezusa to inna ewangelia, choćby się nawet nazywała "ewangelią życia doskonałego"... ta fałszywa ewangelia jest pod przekleństwem !

Masz jakieś zastrzeżenia do EŻD,to podaj konkretne wersety,bo nie wiem o co ci chodzi.W NT Chrystus nie mówił o sobie jako o Jezusie.W "To jest Moje Słowo..." występuje jako Chrystus.Nie wiem dlaczego wypowiadzasz się o EŻD,której nie czytałeś,a ja o niej nie pisałem w tym temacie?
Cytat:

- Nowy Testament nie został sfałszowany lecz jedynie fałszywy duch próbuje wypaczać proste drogi Pańskie co zresztą zostało zapowiedziane i zdemaskowane na samym początku...

W NT pisze o ewangelii chrystusowej,której nie chce głosić obecne chrześcijaństwo,które wypaczyło "proste drogi Pańskie".

Cytat:
- Bóg dał swe żywe Słowo już na początku, które działa aż dotąd, "Jego słowa nie przeminą", natomiast rzekomo autentyczne nowe przekazy jak zwykle opierają się na tym niezawodnym Słowie i fałszują je właśnie z powodu nadchodzącego Jezusa Chrystusa, który te fałszywe ewangelie obnaży i odrzuci... a ja tylko i wyłącznie dzięki Jego łasce robię to teraz...

W związku z nadejściem Chrystusa ukazały się jego przekazy:"To jest Moje Słowo..." i inne.Pisze w nich,że odrzuci On tych obecnych faryzeuszy i uczonych w Piśmie,którzy nie przyjmą tej Prawdy,którą On przekazał.

Cytat:
- "ewangelia życia doskonałego" spisana przez jakąś tam prorokinie Gabrielę jest fałszywą ewangelią i kto za nią idzie ten jest pod przekleństwem...

To co piszesz wynika,że nie czytałeś EŻD,a piszesz to,co ci przekazał twój pastor Maliniak. EŻD pojawiła się wcześniej, niż urodziła się Gabriela.Jak jej nie czytałeś,to możesz ją zamówić z tej strony:LINK.Widzisz tam autora?



Ewangelia Życia Doskonałego V Ewangelia
Autor: Saint Germain

Cytat:
- "ewangelia życia doskonałego" to zwodzenie pozornym dobrem i pozornym pięknem, to powoływanie się na Jezusa ale głoszenie innego Chrystusa...

Chrystus jest jeden,bez względu gdzie o nim pisze.
Cytat:

- jeśli próbujesz odnaleźć w sobie jakiegoś Chrystusa bez obmycia się we krwi Baranka, bez wyznania grzechów, bez przyjęcia sprawiedliwości w Jezusie, bez zanurzenia się w Nim, to jesteś całkowicie zwiedziony i nie ostoisz się w obliczu nadchodzącego Króla.

O obecnym w nas Chrystusie,którego otrzymaliśmy w wyniku Nowego Przymierza,pisze wystarczająco jasno w NT,EŻD i najwięcej we współczesnym przekazie Chrystusa:"To jest Moje Słowo..." .Te warunki,które podałeś obowiązują w twoim zborze,ale są niezgodne nawet z NT.A obmywanie się w rzekomej krwi Baranka,jest to inna wersja katolickiej Eucharystii.Te pogańskie rytuały wywodzą się z czasów epoki kamienia łupanego.

Cytat:
"ewangelia życia doskonałego" to ewangelia Kaina i jemu podobnych...

Zanim będziesz pisał takie kłamstwa,które ci dostarcza twój pastor,przeczytaj EŻD i jak będziesz miał takie same poglądy jak on,to je uzasadnij wersetami.Nie masz własnego rozumu,że musisz być jego niewolnikiem? :-D
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2013-03-29, 10:19   

Krystian napisał/a:
ratao napisał/a:
Biblia została świadomie zmieniona (lub jak kto woli sfałszowana),aby czytającym ją utrudnić poznanie prawdy


ale czytałem tu na forum, że Ford dokonuje przekładu bez fałszu, ma sie nazywać biblia mesjańska to może dla ciebie :xhehe: :xdiabel:

Ford miał na myśli osoby błądzące,takie jak Ty,ale dla takich osób są przeznaczone te przekazy Chrystusa,które podałem.

nietak

Cytat:
Gdy nie znamy żywego Słowa wówczas mnoży nam się dużo nauk i ścieżek oraz wersji z ostatniej chwili... to co Jezus wypowiedział 2000 lat temu nie musi być upiększane ani ulepszane, ani objaśniane jeśli On żyje w Nas.
Dary są wspaniałe ale Dawca jest najlepszy.

Ponieważ ludzie nie wiedzą o obecnym w nich Chrystusie,którego wszyscy otrzymaliśmy w wyniku Nowegp Przymierza i co z tego faktu wynika,ukazały się współczesne przekazy Chrystusa.Podana jest w nich droga do zbawienia,którą wierzący w Chrystusa powinni za nim iść.Jak w Waszym zborze odbywa się "obmywanie we krwi Baranka",o którym pisałeś?

Obecne chrześcijaństwo nie głosi ewangelii o obecnym w nas wszystkich Chrystusie i nie podaje drogi,którą za nim powinno się iść do zbawienia.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
nietak 
pogoń za wiatrem

Wyznanie: marność nad marnościami
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: marność
Wysłany: 2013-03-29, 11:22   

Dżej,
żywe Słowo to osoba...

ratao,
Saint Germain i inne Gabriele, Spaldingi i ich rzekomo krystalicznie czyste rewelacje to ten sam pies, to samo źródło, ten sam fałsz, ten sam zwodziciel... król NewAge.
Teksty tego typka SaintGermaina czytałem już 12 lat temu... - to krystaliczny fałsz z którego piłem i wiem co piszę.
Te wszystkie nowe ewangelie i rzekomo prawdziwy Chrystus zwiastowany przez "mistrzów" to podrabiacz ale ten świat go przyjmie i już przyjmuje...
"Ewangelia życia doskonałego" to ewangelia śmierci.

No i jeszcze jedno: Chrystus nie jest we wszystkich lecz tylko w tych którzy Go przyjęli...
nie ma Chrystusa w oderwaniu od Jezusa. Jezus zapowiedział, że przed Jego powrotem przyjdą fałszywi mesjasze i zwiodą wielu.

ratao, nie znasz starej Dobrej Nowiny ale znasz nową odsłonę starego kłamstwa diabła jeszcze z edenu...

Ja nie mam na myśli tylko pewnych wersetów z EŻD czy "To jest słowo moje" lecz całość tych przekazów i ich źródło - to ścieżka śmierci upadłych istot, okraszona "dobrem" i "wspaniałością".

ratao,
nie głoś fałszywej ewangelii, która połechtała Cię i uczyniła z Ciebie Chrystusa (albo chce uczynić)

ps. nie mam pastora ani zboru w takim rozumieniu jak myślisz błędnie. Mój pasterz zmartwychwstał i dał mi wolność jakiej dać nie może SaintGermain czy inny fałszerz. Niewola jest na tym stryczku EŻD i wielu na nim zawisło.
_________________
marność nad marnościami, wszystko marność...
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2013-03-29, 12:36   

ratao napisał/a:
Chrystus i apostołowie głosili ewangelię o obecnym w nas wszystkich Królestwie Bożym i Chrystusie,którego Ty nie głosisz i zbór,w którym jesteś.


(Łk 10:9) uzdrawiajcie chorych, którzy tam są, i mówcie im: Przybliżyło się do was królestwo Boże.
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
nietak 
pogoń za wiatrem

Wyznanie: marność nad marnościami
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: marność
Wysłany: 2013-03-29, 13:53   

Z przyjemnością powtórzę się:

Ten świat chętnie łyknie jakiegoś "chrystusa", który chce doprowadzić wszystkich do ckliwej jedności i uduchowienia... ten trend jest obecny w dobie new age.
Szatan nie ma nic przeciwko uduchowianiu się, mistyce, objawieniom itp. On zgodzi się na wszystko i każdego pogłaszcze po głowie i obdarzy czymś na kształt pokoju (ale będzie to tylko doraźne znieczulenie). Ten zwodniczy duch nie chce słyszeć o przelanej krwi człowieka Jezusa - Baranka. Ten zwodziciel nie chce też aby zmartwychwstały Jezus wrócił na ten świat tak jak odszedł... ale On wróci właśnie tak jak odszedł, w swoim uwielbionym ciele.
W ewangelii według Mateusza w 22 rozdziale jest zawarta ciekawa informacja, a chodzi mi o tą: "A gdy wszedł król, aby przypatrzeć się gościom, ujrzał tam człowieka nie odzianego w szatę weselną. I rzecze do niego: Przyjacielu, jak wszedłeś tutaj, nie mając szaty weselnej? A on oniemiał."
- przyjdzie ta chwila, że Ci wszyscy, którzy są tak bardzo uduchowieni przez szatana ONIEMIEJĄ... dlaczego ? bo będzie im się wydawało, że są czyści i nienaganni, a okaże się, że nie są czyści, że nie mają szaty weselnej, szaty sprawiedliwości nabytej od Baranka, szaty umoczonej we krwi sprawiedliwego. Własna sprawiedliwość i rzekoma własna doskonałość okaże się fikcją przed Królem Królów. Dlatego trzeba uwierzyć w Niego, a nie we własne możliwości. I tylko ta naga wiara ma wartość przed Bogiem. Szatan uwierzył w swe piękno i swoje możliwości... efekt jest taki jak widać na świecie... ale ten czas popisów szatana kończy się i wkrótce okaże się kto jest kim, kto z kogo się narodził.
Wciąż jest możliwość aby przez wiarę w krew Baranka, w Jego dzieło odkupienia stać się natychmiast czystym przed Bogiem.
Napisano: "A jeśli nawet nasza ewangelia pozostaje zakryta, zakryta jest w tych, którzy giną..."
"Ewangelia życia doskonałego" nie uczyni nikogo doskonałym, a jeśli już, to będzie doskonałość, która nie ostoi się przed Panem Panów.



Żaden fałsz nie ostoi się gdy wróci Pan i Król - zmartwychwstały Jezus Chrystus.
A SaintGermain od fałszywej "ewangelii życia doskonałego" będzie musiał wyznać kto jest Panem i iść tam gdzie mu Pan rozkaże.

ratao, nie moją rolą jest wyjaśniać i nauczać... ja wskazuję na Jezusa, który jest Chrystusem... tylko On może otworzyć oczy, a potem uczulić na fałsz. Świat pływa w fałszu.
Przyjdź do prawdziwego Pana, a nie do zwodniczych namiastek, które chcą kąpać się w blasku Jego bliskiego przyjścia. Zwodnicze duchy w tym końcowym okresie łaski chcą w swą zgubę wciągnąć jak najwięcej istot ludzkich, które nie uwierzyły w Pana Jezusa Chrystusa.

Stara dobra nowina o Jezusie Chrystusie była i jest wystarczająca do zbawienia.
Nowe ewangelie to nic innego jak stare znane kłamstwo w nowszych szatkach. Współczesne zabiegi ducha fałszu są pociągające dla upadłej ludzkości, miłującej urocze kłamstewka i samoubóstwienie w jakimś Chrystusie bez twarzy (lub o stu twarzach).

ps. kieruje teraz swój wpis do polecanego przez ratao komicznego kolesia zwanego Saint Germain... zwiastujesz inną ewangelię dlatego Twój los jest przesądzony. Nie masz żadnej mocy (prócz mocy kłamstwa). Gdy Pan Jezus Chrystus zmartwychwstały okaże rąbek swej chwały to wiesz co będzie...
Jest tylko jedno imię (Jezus Chrystus), jeden Pan, który przynosi wolność i pełnię zbawienia oraz cały tabun jarmarcznych podrabiaczy i to tak komicznych jak ty - Saint Germain od "ewangelii życia doskonałego".

"Do świętych i wierzących braci w Chrystusie, którzy są ...(tu na forum): Łaska wam i pokój od Boga, Ojca naszego i od Pana Jezusa Chrystusa."
_________________
marność nad marnościami, wszystko marność...
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2013-03-29, 14:00   

nietak napisał/a:
Dżej,
żywe Słowo to osoba...

Żywym Słowem jest Chrystus,obecny we wszystkich nas przez swojego Ducha Świętego.

nietak
Cytat:

Saint Germain i inne Gabriele, Spaldingi i ich rzekomo krystalicznie czyste rewelacje to ten sam pies, to samo źródło, ten sam fałsz, ten sam zwodziciel... król NewAge.
Teksty tego typka SaintGermaina czytałem już 12 lat temu... - to krystaliczny fałsz z którego piłem i wiem co piszę.
Te wszystkie nowe ewangelie i rzekomo prawdziwy Chrystus zwiastowany przez "mistrzów" to podrabiacz ale ten świat go przyjmie i już przyjmuje...
"Ewangelia życia doskonałego" to ewangelia śmierci.

Dlatego ukazały się bezpośrednie przekazy Chrystusa,które podałem wcześniej.W EŻD jest więcej prawdy niż w Biblii.Jeśli twierdzisz,że "to ewangelia śmierci"to to uzasadnij konkretnymi wersetami.
Cytat:

No i jeszcze jedno: Chrystus nie jest we wszystkich lecz tylko w tych którzy Go przyjęli...
nie ma Chrystusa w oderwaniu od Jezusa. Jezus zapowiedział, że przed Jego powrotem przyjdą fałszywi mesjasze i zwiodą wielu.

Zgodnie z Nowym Przymierzem Chrystus jest obecny w nas wszystkich.Głoszenie,że Chrystus jest obecny "tylko w tych którzy Go przyjęli" jest oszukiwaniem wiernych w zborach protestanckich.Jest to "ewangelia śmierci".Chrystus w :To jest Moje Słowo..."przekazuje inną ewangelię,o swojej obecności w nas wszystkich:

Rozdz.22. To, co się wtedy stało, może stać się i dzisiaj. Zrozumcie bowiem wy, którzy czytacie Moje słowa, że Chrystus nie wędruje już w Jezusie po tej ziemi. Chrystus jest w tobie, dziecko ludzkie! I gdziekolwiek jesteś, dokądkolwiek pójdziesz: Ja Jestem w tobie siłą zbawienia, która może zdziałać też uzdrowienie twojego ciała, jeżeli to jest dobre dla twojej duszy. Człowieku, nie potrzebujesz Mnie szukać - znajdziesz Mnie w sobie! Nie musisz chodzić tu i tam - Ja Jestem w tobie! I wszędzie, gdzie ty jesteś, tam Ja Jestem. Wycofaj się do spokojnego kącika i wejdź do izdebki twego serca, aby modlić się z całego serca. Przynieś Mi w modlitwie to, co ci leży na sercu, i wierz, że Ja, który w tobie zamieszkałem, mogę zdziałać wszystko.
I skoro w twojej wierze we Mnie nie dopuścisz żadnych wątpliwości stanie się to, co dla ciebie jest dobre i służy zbawieniu twojej duszy. Tak jak wtedy, tak i dzisiaj obowiązuje Prawo: wiara twoja pomogła ci. A jeżeli nie będziesz już więcej grzeszył - starając się przestrzegać praw życia - to twoja prośba jest już wysłuchana w twojej duszy. Uzdrowienie duszy i ciała nastąpi wtedy, kiedy posłuży to dalszemu rozwojowi twojej duszy.

Rozpoznajcie w głębi waszego serca Moje działanie - nie tylko jako Jezusa z Nazaretu, ale też jako Chrystusa Bożego! Przyszedłem bowiem do was znowu w Duchu miłości, aby wam pomagać i służyć.


Cytat:
ratao, nie znasz starej Dobrej Nowiny ale znasz nową odsłonę starego kłamstwa diabła jeszcze z edenu...

Ja nie mam na myśli tylko pewnych wersetów z EŻD czy "To jest słowo moje" lecz całość tych przekazów i ich źródło - to ścieżka śmierci upadłych istot, okraszona "dobrem" i "wspaniałością".

O starej Dobrej Nowinie,która jest zawarta w NT i poświadczona wielokrotnie w "To jest Moje Słowo..."napisałem w osobnym temacie:"OBECNIE ŻADEN KOŚCIÓŁ NIE GŁOSI EWANGELII CHRYSTUSOWEJ"

Cytat:
ratao,
nie głoś fałszywej ewangelii, która połechtała Cię i uczyniła z Ciebie Chrystusa (albo chce uczynić)

Przez fakt zamieszkania we mnie Chrystusa,nigdy nie uważałem się za Chrystusa.O obecnym w nas wszystkich Chrystusie jest napisane w wielu miejscach NT:

"...Chrystus jest wszystkim i we wszystkich" (Kol.3,11),"który sam wszystko we wszystkich wypełnia" (Efez.1.23),itd.On jest prawdziwą Światłością,"która oświeca każdego człowieka" (Jan.1.9),"A z Jego pełni myśmy wszyscy wzięli..."(Jan.1.16)
1 Kor.11.3 Chcę abyście wiedzieli że Głową każdego męża jest Chrystus, głową żony mąż, a głową Chrystusa Bóg.
Efez.4.7 A każdemu z nas dana została Łaska według miary daru Chrystusowego.


Cytat:
ps. nie mam pastora ani zboru w takim rozumieniu jak myślisz błędnie. Mój pasterz zmartwychwstał i dał mi wolność jakiej dać nie może SaintGermain czy inny fałszerz. Niewola jest na tym stryczku EŻD i wielu na nim zawisło.

Bardzo mało kto zna EŻD,ale prawdziwy stryczek to fałszywe dogmaty ustalone na podstawie Biblii.

Widzę nietak,że ktoś inny odpowiedział mi za Ciebie w tym temacie.Nie odpisałeś mi jak na czym polega "obmywanie we krwi Baranka",o którym pisałeś,a który jest podobno warunkiem zamieszkania w nas Chrystusa.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
nietak 
pogoń za wiatrem

Wyznanie: marność nad marnościami
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: marność
Wysłany: 2013-03-29, 14:27   

ratao,
O obmyciu we krwi Baranka pouczy Cię sam Pan gdy/jeśli do Niego przyjdziesz.
To nie jest instrukcja dla sprawiedliwych własną sprawiedliwością...
Litera słowa to śmierć... świat jest pełen litery i śmierci i nowych liter zwiastujących innego Chrystusa. Diabeł zna biblię na pamięć, a jest zgubiony i to on chce bawić się w cytaty i zaspokajanie tylko umysłu. Duch antychrysta nie ma nic przeciwko temu aby w swojej kłamliwej naturze posługiwać się biblią i nowo objawionymi ewangeliami - on zawsze lubił mieszać i próbować łączyć ze sobą to, co do siebie nie pasuje.


Ewangelia bez zmartwychwstałego w ciele Jezusa to fałszywa ewangelia, a taką właśnie jest "ewangelia życia doskonałego", którą autoryzuje wróg Jezusa.

"Tak mówi Ten, który to świadczy: Zaiste, szybko przychodzę. Amen. Przychodź Panie Jezusie. Łaska naszego Pana Jezusa Chrystusa wśród was wszystkich. Amen."
_________________
marność nad marnościami, wszystko marność...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10