Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Chłopak, który przeżył reinkarnację
Autor Wiadomość
BLyy 

Wysłany: 2013-03-30, 22:38   Chłopak, który przeżył reinkarnację

LINK
- przyznam, że zastanawiające czy reinkarnacja może być faktem.

amiko

Wyznanie: Słowianin
Wysłany: 2013-04-01, 09:23   

Bardzo mi się spodobała historia tego chłopca,ale te wspomnienia małego chłopca jeszcze bardziej potwierdzają istnienie reinkarnacji:

Reinkarnacja amerykańskiego pilota dowody 1/2 i Reinkarnacja amerykańskiego pilota dowody 2/2
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Anowi 

Pomogła: 121 razy
Wysłany: 2013-04-01, 12:33   

siostra pilota powiedziała "to sprawa duchowa"

w czasie wojny wszelkie środki są dozwolone - aby uzyskać zwycięstwo

Tubtuś 

Wyznanie: Irreligion ( brak religii )
Wysłany: 2013-04-01, 13:55   Re: Chłopak, który przeżył reinkarnację

BLyy napisał/a:
LINK

reinkarnacja to działanie demoniczne , metodyści o reinkarnacji: http://nickycruz.ovh.org/reinkarnacja.html

amiko

Wysłany: 2013-04-01, 14:58   

Anowi napisał/a:

W duchu pielgrzymujemy-inkarnujemy się na Ziemi,tak jak pisze w 2 Kor.5.1-10.Zgadza się,że jest to sprawa duchowa.Te historie naukowo zbadane, jeszcze bardziej potwierdzają istnienie reinkarnacji:
Reinkarnacja regresja 1/11 PL

Tubtuś

Cytat:
reinkarnacja to działanie demoniczne , metodyści o reinkarnacji: http://nickycruz.ovh.org/reinkarnacja.html

O reinkarnacji pisze w Biblii (2 Kor.5.1-10,itd) ,więc nie może to być żadne działanie demoniczne.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Tubtuś 

Wysłany: 2013-04-01, 17:15   

2:5 Jeśli tedy ktoś zasmucił, to nie mnie zasmucił, lecz poniekąd - by nie powiedzieć za wiele - was wszystkich.
2:6 Takiemu wystarczy ta kara, jaka została nałożona przez większość,
2:7 Tak, że przeciwnie, wy raczej powinniście przebaczyć mu i dodać otuchy, aby go przypadkiem nadmiar smutku nie pochłonął.
2:8 Dlatego proszę was, abyście postanowili okazać mu miłość.
2:9 Po to zresztą i pisałem, aby was wypróbować, czy we wszystkim jesteście posłuszni.
2:10 Komu zaś wy coś przebaczacie, temu i ja; gdyż i ja, jeżeli w ogóle miałem coś do przebaczenia, przebaczyłem ze względu na was w obliczu Chrystusa,( 2 Kor 5-10) Biblija warszawska

I jakoś nie widzę tu reinkarnacji a o przebaczeniu !

Tubtuś 

Wysłany: 2013-04-01, 17:26   

ratao napisał/a:
Anowi napisał/a:

W duchu pielgrzymujemy-inkarnujemy się na Ziemi,tak jak pisze w 2 Kor.5.1-10.Zgadza się,że jest to sprawa duchowa.Te historie naukowo zbadane, jeszcze bardziej potwierdzają istnienie reinkarnacji:
Reinkarnacja regresja 1/11 PL

Tubtuś

Cytat:

O reinkarnacji pisze w Biblii (2 Kor.5.1-10,itd) ,więc nie może to być żadne działanie demoniczne.

"Badacz Pisma" jak się odrzuca Jezusa jako Boga to można sobie wszystko wymyślić :animrumru:

amiko

Wysłany: 2013-04-05, 07:54   

Tubtuś
Cytat:

2:5 Jeśli tedy ktoś zasmucił, to nie mnie zasmucił, ...
2:10 Komu zaś wy coś przebaczacie, temu i ja; gdyż i ja, jeżeli w ogóle miałem coś do przebaczenia, przebaczyłem ze względu na was w obliczu Chrystusa,( 2 Kor 5-10) Biblija warszawska

I jakoś nie widzę tu reinkarnacji a o przebaczeniu !

Napisałem :"W duchu pielgrzymujemy-inkarnujemy się na Ziemi,tak jak pisze w 2 Kor.5.1-10",a Ty szukasz błędnie w 2 Kor.2.5-10

Cytat:
"Badacz Pisma" jak się odrzuca Jezusa jako Boga to można sobie wszystko wymyślić

W ewangeliach jest napisane,że Syn Boży wiele razy mówił kim jest jako JESTEM,ale nie powiedział o sobie,że jako JESTEM jest Bogiem lub Jezusem.Z tego powodu apostołowie nie uznawali go za Boga i Jezusa.Reinkarnacja jest faktem.Jak ktoś nie widzi obecnego w sobie Chrystusa,"to może sobie wszystko wymyślić".

Qalandar 
Ten który wie ...

Wysłany: 2013-04-06, 20:41   

ratao, jaki jest cel reinkarnacji według Biblii?

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Wysłany: 2013-04-06, 21:06   Re: Chłopak, który przeżył reinkarnację

BLyy napisał/a:
LINK

"Chłopiec Który Żył..." Konto YouTube, które jest powiązane z tym filmem, zostało usunięte z powodu wielu powiadomień o naruszeniu praw autorskich przesłanych przez osoby trzecie.

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei

Anowi 

Pomogła: 121 razy
Wysłany: 2013-04-07, 11:55   

reinkarnacja kobiety?

Mathew Sulim 

Wyznanie: Agnostyk
Wysłany: 2013-08-30, 02:45   

Reinkarnacja nie istnieje. Mój zespół przeanalizował wszystkie zjawiska, i odpowiedź jest jedna - to tylko fikcja. Jeśli coś na temat tej naiwnej koncepcji wschodniej was niepokoi, proszę pytać.

Bobo 

Wysłany: 2013-08-30, 09:16   

Mathew Sulim napisał/a:
proszę pytać.

No więc mam pytanie: Co to za Pański 'zespół'? Kto to jest, gdzie można o Was poczytać, czy to zespół naukowców, amatorów...? W jaki sposób przeanalizowaliście 'wszystkie' zjawiska, tzn. które zjawiska? Gdzie są wyniki owych badań?

Mathew Sulim 

Wyznanie: Agnostyk
Wysłany: 2013-08-30, 12:44   

No więc mam pytanie: Co to za Pański 'zespół'? Kto to jest, gdzie można o Was poczytać, czy to zespół naukowców, amatorów...? W jaki sposób przeanalizowaliście 'wszystkie' zjawiska, tzn. które zjawiska? Gdzie są wyniki owych badań?[/quote]

Jaworowski Zespół Badań nad Pochodzeniem Koncepcji Religijnych

BLyy 

Wysłany: 2013-08-30, 13:35   

Mathew Sulim napisał/a:
Reinkarnacja nie istnieje. Mój zespół przeanalizował wszystkie zjawiska, i odpowiedź jest jedna - to tylko fikcja. Jeśli coś na temat tej naiwnej koncepcji wschodniej was niepokoi, proszę pytać.

Zarówno reinkarnacja, jak i wiara w niego czy inne pozagrobowe światy nie da się udowodnić naukowo czy któryś z nich istnieje czy nie, to tylko wiara.

Odpowiedz do tematu