Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Interesująca książka
Autor Wiadomość
Joanna
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-03, 23:48   Interesująca książka




www.AmazingGrace.blog.interia.pl
To adres mojego bloga, którego prowadzę od lipca tego roku. Otrzymałam zgodę na umieszczenie na nim obszernych fragmentów książki, którą przetłumaczyłam 2 lata temu.
Jest to świadectwo kobiety, która była uzależniona od alkoholu i narkotyków, była prostytutką i sutenerką, wielokrotnie wykorzystywana seksualnie, gwałcona i bita.

Potem uwierzyła w Boga żywgo i zawierzyła mu swoje życie oddając sie w ręce Syna Bożego, Zbawiciela świata Jezusa Chrystusa.
Została cudownie uwolniona i uzdrowiona od swojej przeszłości.

Teraz jest wspaniałą chrześcijanką, jeżdzi po całym świecie głosząc Ewangelie zbawienia w Jezusie Chrystusie.
MIałam okazję poznać ją osobiście i mieć ten przywilj aby przetłumaczyc jej świadectwo.


Ksiązka ta nie została wydana przez żadne wydawnictwo i nie może wieć być przedrukowywana, powielana, ani uzywana do jakichkolwiek innych celów. Autorka zgodziła się jedynie, aby mogła byc udostepniona w obszernych fragmentach na moim blogu, aby dać ludziom nadzieję, ze jest wyjście z najgorszego bagna grzechu i niewoli dzięki Panu Jezusowi Chrystusowi.



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10