Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
KOBIETA - "PUCH MARNY" ???
Autor Wiadomość
Ozeasz

Wyznanie: Nie namawiajcie mnie do zmiany religii
Wysłany: 2014-10-15, 19:33   

ata333 napisał/a:
Ozeasz napisał/a:
No wlasnie nie wstydzisz sie pokazywac takiego Avatara?? To ma byc forum biblijne czy forum modelek?? powstrzymam sie od innych nazw

wiesz.. stare madrosc.. mowi..:wstyd to krasc..

warto przemyslec.. Ozeaszu.. ;-)

Tak tak, przemysle, czy w ogole jest sens przebywac tu na tym forum gdzie milosc nie ma wstepu a tylko sie opowiada o Biblii.
Tu werset wiara nadzieja i milosc nie ma poparcia gdyz milosci tu nie ma.
Jesli wam nie przeszkadza selfie Aty to moze i ja sobie w awatara wstawie zdjecie nagiej kobiety?? przeciez to forum dawno stracilo status biblijnego, jest tylko z nazewnictwa.

Kusisz innych swoim zdjeciem jak szatan Ewe na drzewie, jak Batszeba nago kapiaca sie.
Warto przemyslec ... Ata :lol:

I jeszcze ten dodatek pod twoimi postami
Cytat:
bo kto kocha drugiego (człowieka), spełnił (...) Prawo. Gdyż Nie będziesz cudzołożył, nie będziesz zabijał, (....), nie będziesz pożądał i jeśli jest jakieś inne przykazanie, w tym słowie się streszczają, : Kochaj swego bliźniego jak samego siebie.

Nie bedziesz pozadal... wiec nie dawaj innym powodu ... mam na mysli twoj awatar

ata333 napisał/a:
Ozeasz napisał/a:

Nie musisz sie bac, w kraju w ktorym mieszkam jest pelno muzulmanow, one pilnuja dzieci i je wychowuja a oni zabawiaja sie wieczorami z innymi kobietami nie muzulmanskimi, wiec jak widzisz slabosc maja ale walczyc z nia wcale nie musza.
;-)

no rzecz jasna..
ostatecznie sa mezczyznami.. ;-)

na szczescie ich kobiety.. po ladowaniu w krajach cywilizowanych .. zrzucaja burki.. i tez sie dobrze bawia..

przynajmniej te bogatsze.. ;-)

Dobrze ze dodalas ale jak w takim kraju nie zyjesz to o tym nie wiesz jaka jest prawda a tv przeciez klamie i zatruwa nasze umysly byle czym aby tylko ogladalnosc byla.
Ostatnio zmieniony przez Ozeasz 2014-10-15, 20:12, w całości zmieniany 1 raz  

Ozeasz

Wysłany: 2014-10-15, 19:40   

ratao napisał/a:

Jakby Ata miała twój wygląd,to powinna się wstydzić i nie pokazywać takiego avatara,ale ona nie ma się czego wstydzić i można jej tylko pozazdrościć takiej figury.Muszę wziąć z niej przykład i od dzisiaj zacząć się odchudzać. :-D

Jak się żyje po Bożemu,żywi prawdziwym i żywym Słowem Bożym,to się wygląda tak jak Ata.

Czyli ze jak?? uwazasz ze grzesznicy, zlodzieje, zabojcy itp. sa brzydcy a jak ktos zyje po Bozemu to jest piekny?? i jest kobieta?? :lol: czlowiek Bogobojny musi byc ladny??
Co to za teoria?? rozumiem ze awatar Aty ma wplyw na to co piszesz i nie potrafisz byc obiektywny, moze pomyliles forum :-D nagich kobiet poki co tu nie ma :lol:

Dz.Ap 17:28 Będąc więc z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że bóstwo jest podobne do złota albo srebra, albo do kamienia, wytworu sztuki i ludzkiego umysłu.

Manna z nieba 

Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 299 razy
Wysłany: 2014-10-15, 20:52   

Ozeasz napisał/a:
Czyli ze jak?? uwazasz ze grzesznicy, zlodzieje, zabojcy itp. sa brzydcy a jak ktos zyje po Bozemu to jest piekny?? i jest kobieta?? czlowiek Bogobojny musi byc ladny??

No z pewnością nie może być gruby, bo to świadczy o obżarstwie, a obżarstwo to poważny grzech i nałóg :-)
Zatem ata nie ma tego grzechu na sumieniu :-)
Zamiast ją pochwalić to się czepiasz :-D

Myślę, że to nie problem ma ata tylko Ty.
Dla Ciebie kobieta w sukience na avatarze jest pokusą, avatar można zmienić, ale nie wystrzelisz się chyba w kosmos z powodu innych kobiet, które latem chodzą tak właśnie ubrane po ulicach? :-D

Jak każda kobieta nawet w ubraniu powoduje u Ciebie pożądliwość Ozeaszu to wydłub sobie oczy, tak radzi Biblia :-P

Poza tym uważam, że potrzeba dużo więcej i czegoś zupełnie innego, by poczuć do kogoś pożądanie niż obrazek kobiety w letniej sukience.
No ale to moja osobiste zdanie :-)

Zapytam przy okazji...czy aby mój avatar też nie jest powodem Twoich pokus, bo jeśli tak to zmienię na inny.
Mam zdjęcie z meczetu nawet, będąc ubraną stosownie do okoliczności :-)

Manna z nieba 

Wysłany: 2014-10-15, 21:33   

Ozeasz napisał/a:
Bog sie nie liczyl z kobietami

Bóg się nie liczył z kobietami?
Jesteś pewien?

Ozeasz

Wysłany: 2014-10-15, 21:34   

Manna z nieba napisał/a:
Ozeasz napisał/a:
Czyli ze jak?? uwazasz ze grzesznicy, zlodzieje, zabojcy itp. sa brzydcy a jak ktos zyje po Bozemu to jest piekny?? i jest kobieta?? czlowiek Bogobojny musi byc ladny??

No z pewnością nie może być gruby, bo to świadczy o obżarstwie, a obżarstwo to poważny grzech i nałóg :-)

No nie do konca, mam kolege ktory wazy 160kg mimo ze je salate, jest chory a to nie znaczy ze sie obzera choc wiele osob mysli podobnie jak ty :-D

Manna z nieba napisał/a:

Zatem ata nie ma tego grzechu na sumieniu :-)
Zamiast ją pochwalić to się czepiasz :-D

Pochwalic?? za co?? ze daje przystep diablu?? Ef.4:27 nie dawajcie diabłu przystępu.

Manna z nieba napisał/a:

Myślę, że to nie problem ma ata tylko Ty.
Dla Ciebie kobieta w sukience na avatarze jest pokusą, avatar można zmienić, ale nie wystrzelisz się chyba w kosmos z powodu innych kobiet, które latem chodzą tak właśnie ubrane po ulicach? :-D

Nie wystrzele sie w kosmos lecz z pokusami trzeba walczyc i wlasnie to robie :lol:

Porzadliwosc rodzi grzech a grzech rodzi smierc

1 Tym 2:9 Podobnie kobiety powinny mieć ubiór przyzwoity, występować skromnie i powściągliwie, a nie stroić się w kunsztowne sploty włosów ani w złoto czy w perły, czy kosztowne szaty

oraz

1 Piotr 3:1-5 Podobnie wy, żony, bądźcie uległe mężom swoim, aby, jeśli nawet niektórzy nie są posłuszni Słowu, dzięki postępowaniu kobiet, bez słowa zostali pozyskani, (2) ujrzawszy wasze czyste, bogobojne życie. (3) Ozdobą waszą niech nie będzie to, co zewnętrzne, trefienie włosów, złote klejnoty lub strojne szaty, (4) lecz ukryty wewnętrzny człowiek z niezniszczalnym klejnotem łagodnego i cichego ducha, który jedynie ma wartość przed Bogiem. (5) Albowiem tak niegdyś przyozdabiały się święte niewiasty, pokładające nadzieję w Bogu, uległe swoim mężom;

Manna z nieba napisał/a:

Zapytam przy okazji...czy aby mój avatar też nie jest powodem Twoich pokus, bo jeśli tak to zmienię na inny.
Mam zdjęcie z meczetu nawet, będąc ubraną stosownie do okoliczności :-)

Jesli mozesz to prosze :-D

Dodam jeszcze ze moja miloscia jest Bog i zamilowanie do Biblii dlatego ja mam w awatarze Biblie, czy powinienem myslec ze skoro Ata tyle opowiada o milosci to wcale nie ma na mysli Boga tylko sama siebie i jej cialo??

Ozeasz

Wysłany: 2014-10-15, 21:39   

Manna z nieba napisał/a:
Ozeasz napisał/a:
Bog sie nie liczyl z kobietami

Bóg się nie liczył z kobietami?
Jesteś pewien?

Jak najbardziej :lol: a ty myslisz inaczej???

Manna z nieba 

Wysłany: 2014-10-15, 21:55   

Ozeasz napisał/a:
No nie do konca, mam kolege ktory wazy 160kg mimo ze je salate, jest chory a to nie znaczy ze sie obzera choc wiele osob mysli podobnie jak ty

Dobra, dobra każdy tak się usprawiedliwia i mówi, że je tylko sałate, a w rzeczywistości to są niezwykle rzadkie przypadki gdy choroba powoduje otyłość.
Nie kupuje tej bajki :-P

Co do mojego avataru to nie rozumiem co może w nim gorszyć? :-D

Manna z nieba 

Wysłany: 2014-10-15, 22:01   

Ozeasz napisał/a:
Dodam jeszcze ze moja miloscia jest Bog i zamilowanie do Biblii dlatego ja mam w awatarze Biblie, czy powinienem myslec ze skoro Ata tyle opowiada o milosci to wcale nie ma na mysli Boga tylko sama siebie i jej cialo??

Ja bym tak nie sądziała po pozorach :-D
Zazwyczaj to się nie sprawdza, a ci ktorzy zapewniają, że są tacy święci i mają pobożne avatary to w rzeczywistości różnie bywa :-D

Ozeasz

Wysłany: 2014-10-15, 22:08   

Manna z nieba napisał/a:
Ozeasz napisał/a:
No nie do konca, mam kolege ktory wazy 160kg mimo ze je salate, jest chory a to nie znaczy ze sie obzera choc wiele osob mysli podobnie jak ty

Dobra, dobra każdy tak się usprawiedliwia i mówi, że je tylko sałate, a w rzeczywistości to są niezwykle rzadkie przypadki gdy choroba powoduje otyłość.
Nie kupuje tej bajki :-P

Co do mojego avataru to nie rozumiem co może w nim gorszyć? :-D

No niestety ale moj znajomy na prawde jest chory.

Co do twojego awataru to o nim akurat sie nie wyrazilem, zapytalas czy masz zmienic wiec grzecznie poprosilem :-D

Manna z nieba napisał/a:

Zazwyczaj to się nie sprawdza, a ci ktorzy zapewniają, że są tacy święci i mają pobożne avatary to w rzeczywistości różnie bywa :-D

Jesli to do mnie to oczywiscie nie jestem swiety i jestem grzesznikiem jak kazdy czlowiek lecz kolejne grzechy i pokusy nie sa mi potrzebne, ja sobie z tym poradze ale przyjdzie ktos kto sobie radzc z tym nie bedzie, to tak jak alkoholokowi na odwyku nalac kieliszka i zapytac sie go: Co, ze mna sie nie napijesz?? :lol: moze wydac sie banalne ale taki awatar moze narobic wiele szkody w czyims umysle, i zamiast skupic sie na Biblii to ktos bedze sie skupial na nogach Aty :-|
Ostatnio zmieniony przez Ozeasz 2014-10-15, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  

RM 

Wyznanie: Unitarianizm jest błędem
Wysłany: 2014-10-15, 22:10   

Cytat:
Co do mojego avataru to nie rozumiem co może w nim gorszyć?

Nic nie gorszy. Irytuje mały rozmiar. ;-)

Manna z nieba 

Wysłany: 2014-10-15, 22:12   

Eliot napisał/a:
Nie wiem Manno, czy masz w zwyczaju zażywać kąpieli w miejscu widocznym dla osób postronnych? Jeśli tak, to kto wie czy jakiś współczesny Dawid sie nie pojawi?

Dawid był królem, a jakże można odmówić królowi? :-P :-D
A tak serio to ona była w strasznym położeniu.

„I przytrafiło się, że pod wieczór Dawid wstał ze swojego łoża i przechadzał się po tarasie swojego królewskiego domu, i ujrzał z tego tarasu kąpiącą się kobietę. A była to kobieta wielkiej urody. Dawid posłał, aby się czegoś dowiedzieć o tej kobiecie. Powiedziano mu: Jest to Batszeba, córka Eliama, żona Uriasza Chetejczyka. Dawid posłał gońców i kazał ją sprowadzić. A gdy ona przyszła do niego, obcował z nią. A właśnie była ona po swoim oczyszczeniu. Potem powróciła do swojego domu” (2 Sam. 11:2-4).
Ostatnio zmieniony przez Manna z nieba 2014-10-15, 23:53, w całości zmieniany 1 raz  

Manna z nieba 

Wysłany: 2014-10-15, 22:19   

Ozeasz napisał/a:
moze wydac sie banalne ale taki awatar moze narobic wiele szkody w czyims umysle, i zamiast skupic sie na Biblii to ktos bedze sie skupial na nogach Aty

Wybacz, ale nie rozumiem Cię.
Sukienka do kolan też może wzniecać w czyimś umyśle fantazje.

Ozeasz

Wysłany: 2014-10-15, 22:24   

Manna z nieba napisał/a:
Ozeasz napisał/a:
moze wydac sie banalne ale taki awatar moze narobic wiele szkody w czyims umysle, i zamiast skupic sie na Biblii to ktos bedze sie skupial na nogach Aty

Wybacz, ale nie rozumiem Cię.
Sukienka do kolan też może wzniecać w czyimś umyśle fantazje.

No widzisz jak wy kobiety niczego nie rozumiecie. :lol:
Powiem tak, ksiadz tez czlowiek wiec dlaczego niektorzy maja pretensje ze ksieza maja kobiety ba nawet dzieci??
W wiekszosci podniet ludzkich stanowi ubior kobiety a nie same jej cialo, przepraszam czy ty juz jestes dojzala kobieta?? bo odnosze wrazenie ze pisze z nastolatka :lol:

RM 

Wyznanie: Unitarianizm jest błędem
Wysłany: 2014-10-15, 22:29   

Ozeaszu,
może jednak dasz się namówić do zmiany religii? Może coś w wersji mniej ortodoksyjnej? - ale nie liberalnej.

Manna z nieba 

Wysłany: 2014-10-15, 23:00   

Ozeasz napisał/a:
W wiekszosci podniet ludzkich stanowi ubior kobiety a nie same jej cialo, przepraszam czy ty juz jestes dojzala kobieta?? bo odnosze wrazenie ze pisze z nastolatka

Skoro ubiór może bardziej gorszyć niż ciało to długa sukienka aty teoretycznie mogłaby Cię zgorszyć jeszcze bardziej :-D
Powiem więcej bardziej rozbudziłaby Twoją wyobraźnie :-P

Zmieniłam avatar, mam nadzieję, że na przyzwoitszy :-D
Zdjęcie zrobione kilka dni temu na potrzeby kampanii do samorządu, więc na forum chyba też pasuje :mrgreen:
Jak najbardziej jestem dojrzała wszak mam prawie 40 lat:)
To można nazwać nawet przejrzała :mrgreen:

Odpowiedz do tematu