Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Anna01
2015-02-02, 21:26
Wg szatańskiego świata proroctwa to "Teorie Spiskowe&qu
Autor Wiadomość
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2014-10-05, 09:57   Wg szatańskiego świata proroctwa to "Teorie Spiskowe&qu

Polecam artykuł na temat Teorii Spiskowych:
http://proroctwa.com/teorie-spiskowe-2.htm

Natomiast na forum Biblijnym udarze mnie jedno. Otóż stworzono dział pt :"Teorie Spiskowe":
http://biblia.webd.pl/forum/viewforum.php?f=50

Zastanowiło mnie jedno. Ci, którzy wierzą w Biblie, a zwłaszcza w proroctwa Boga (Apokalipsa), są także określani wg szatańskiego świata, jako :

ZWOLENNICY TEORII SPISKOWYCH

CAŁE CHRZEŚCIJAŃSTWO TO WG SZATAŃSKIEGO ŚWIATA, WIARA W TEORIE SPISKOWE.

Dziwi się, ze na forum Biblijnym wyśmiewa się ludzi, którzy pokazują jasne dowody, na zbrodniczą działalność rządów na świecie, w tym zbrodniczą działalność rządu Polski wobec narodu Polskiego.

Isus Chrystus nauczał, aby nie wierzyć fałszywym prorokom "wilkom w owczych skórach":

"(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi!

(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?

(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.

(18) Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.

(19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień

(20) Tak więc po owocach poznacie ich." Mat 7

Zobaczcie, brat Henryk pisze o tym, że rząd Polski, od lat realizuje politykę ludobójczą wobec narodu Polskiego. I sprawdza to po owocach prowadzenia tejże polityki.

Czyli robi tak jak nauczał nasz jedyny nauczyciel Isus Chrytus. A owoce to, niż demograficzny narodu Polskiego i wszystkich narodów rasy białej. To po tym powinniśmy sprawdzać , fałszywych proroków, a nie po ich słodkich słowach.

Ale oczywiście, każdy kto krytykuje szatańskie rządy, określany jest jako zwolennik teorii spiskowych. Dlaczego???

Aby zrobić z ludzi głoszących prawdę wariatów. Tak władza zawsze działała. Łatka wariata, władze komuś nadadzą i po sprawie. Z wariatami ludzie nie będą gadać.

Ale problem jest taki, że owoce zbrodniczej polityki już widać.

Taki Mikke, przez lata, głosił oczywiste prawdy w dziedzinie gospodarki, i traktowano go jako wariata. Ale gdy ludzie zobaczyli owoce socjalizmu, to już zaczeli traktować inaczej to co głosi Mikke.

Wystarczy wiara i wytrwałość świętych, a władza ma problem...
 
 
jfs300
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 11:56   

to są teorie spiskowe, ludzie im wierzący , wierzą fałszywym prorokom
Co już nieraz zostało udowodnione , ale niektóre tezy są niestety nie do udowodnienia. Jak np tzw. Reptilianie, jaszczury z osmosu .
Pisząc tego typu baśnie ośmiesza się rozum ludzki
Pisane one są stylem poważnym czasem neraz naukowym
z argumentacją ktora zostawia w pod świadomosci:
"A co by było gdyby to była prawda?'
Po kilku takich szkoleniach zaczynają instynktownie chwytać tego typu 'wiedzę' pod skóre.



Szkoli się ludzi w tym, zeby we weszystkim upatrywali zło i ukryte intencje a tymsamym szatan sumiennie zadbał
zeby łamano przykazanie :
"Nie mow fałszywego świadectwa przeciw blizniemu swemu"



Wiem co mowię, ponieważ sam byłem kiedyś przez to opetany, ale Duch Święty mnie z tego wyzwolił Niech będzie Chwała Bogu!!!!!!!!!


UFAJMY EWANGELII A NIE FAŁSZYWYM PROROKOM :!: :!:
 
 
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2014-10-05, 12:12   

jfs300 Biblia, wspomina o potomkach upadłych aniołów i kobiet zwanych gigantami, potomstwem węża, plemieniem żmijowym.

Zaś nowoczesne środki masowego przekazu, które szatan dał aby ludzi ogłupiać i zdemoralizować, służą Bogu aby pokazywać dowody na istnienie plemienia żmijowego



Cytat:
Szkoli się ludzi w tym, zeby we weszystkim upatrywali zło i ukryte intencje a tymsamym szatan sumiennie zadbał
zeby łamano przykazanie :
"Nie mow fałszywego świadectwa przeciw blizniemu swemu"

Wiem co mowię, ponieważ sam byłem kiedyś przez to opetany, ale Duch Święty mnie z tego wyzwolił Niech będzie Chwała Bogu!!!!!!!!!


A kto głosi fałszywe świadectwo????

Zobacz owoce jakie wydali Polscy politycy, i sam na tacy masz podane kto jest fałszywym prorokiem, plamieniem żmijowym.

Politycy, mass media kłamią jawnie bezczelnie.

Rozumiem, gdyby politycy wprowadzili wysokie podatki, ale zobaczyli, że wśród narodu narasta bieda, to wtedy powinni podatki obniżyć. Natomiast politycy w Polsce, cały czas systematycznie podwyższają podatki i krępują wolność gospodarczą oraz produkcje (zwłaszcza rolną) co powoduje masowe zubożenie narodu Polskiego.


Oni tak czynią od 25 lat. A ty mi piszesz, o fałszywym świadectwie???? Oni cały czas wydają złe owoce. Tak nasi politycy to jawni zbrodniarze, a mas media to kolaboranci zbrodniarzy.
 
 
jfs300
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 12:20   

co do mieszania polityki z wiarą
polecam głownie zapis Jezusa

"Oddajcie Bogu co Boskie, Cesarzowi co Cesarskie"

Idąc dalej kłamstwa sa wszędzie , tyle ze nie wziales pod uwagę jednego , ze Ci ktorzy tak ochoczo i z pełnym realizmem mowią o (CELOWYCH!!) kłamstwach , być moze sami kłamią, lub są niedoinformowani?

szatanskie kłamstwa są dużo dużo bardziej zaawansowane niż to się wydaje
i przenika wsyzstko takze , moze to dla Ciebie nowość, ale takzetych świetych głoszących jak nie głownie nich.

Szatan oszukał wielu


Ale my nie mamy zajmować się mahlojkami kłamstwami bo i tak na nie nie mamy wpływu, ani tymbardziej pewności
Mamy zaufać BOGU a nie LUDZIOM!!

i nie są to fakty pewne te wiadomosci ktore nam przkazują z undergroundu, ktore nieraz nie znając sprawy , nie znając głębi wysnuwają wnioski oraz naukę cielesną(zasłyszaną, lub prowadzoną na domysłach)
Robią tym wielkie ale to wielkie szkody bo zaburzają to co święte, czyli duszę człowieka!!

Cytat:
Lecz mówię wam, przyjaciołom moim: Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nic więcej uczynić nie mogą. 5 Pokażę wam, kogo się macie obawiać: bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła.


Mamy się bać złego ducha, bestii nazwanego szatan
A nie szukać wrogów wśrod ludu
 
 
jfs300
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 12:25   

Cytat:
Słyszeliście, że powiedziano przodkom: Nie zabijaj!; a kto by się dopuścił zabójstwa, podlega sądowi. 22 A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi. A kto by rzekł swemu bratu: Raka, podlega Wysokiej Radzie. A kto by mu rzekł: "Bezbożniku", podlega karze piekła ognistego. 23 Jeśli więc przyniesiesz dar swój przed ołtarz i tam wspomnisz, że brat twój ma coś przeciw tobie, 24 zostaw tam dar swój przez ołtarzem, a najpierw idź i pojednaj się z bratem swoim! Potem przyjdź i dar swój ofiaruj! 25 Pogódź się ze swoim przeciwnikiem szybko, dopóki jesteś z nim w drodze, by cię przeciwnik nie podał sędziemu, a sędzia dozorcy, i aby nie wtrącono cię do więzienia. 26 Zaprawdę, powiadam ci: nie wyjdziesz stamtąd, aż zwrócisz ostatni grosz.


Chcesz ryzykować?


.
Cytat:
6 Tak i język jest ogniem, sferą nieprawości. Język jest wśród wszystkich naszych członków tym, co bezcześci całe ciało i sam trawiony ogniem piekielnym rozpala krąg życia. 7 Wszystkie bowiem gatunki zwierząt i ptaków, gadów i stworzeń morskich można ujarzmić i rzeczywiście ujarzmiła je natura ludzka. 8 Języka natomiast nikt z ludzi nie potrafi okiełznać, to zło niestateczne, pełne zabójczego jadu. 9 Przy jego pomocy wielbimy Boga i Ojca i nim przeklinamy ludzi, stworzonych na podobieństwo Boże. 10 Z tych samych ust wychodzi błogosławieństwo i przekleństwo. Tak być nie może, bracia moi! 11 Czyż z tej samej szczeliny źródła wytryska woda słodka i gorzka? 12 Czy może, bracia moi, drzewo figowe rodzić oliwki albo winna latorośl figi? Także słone źródło nie może wydać słodkiej wody.


Chcesz zaufać ludzkiemu językowi, ktory to on Ciebe na te ''owoce'' nakierowuje nie co innego.
 
 
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2014-10-05, 13:39   

Cytat:
co do mieszania polityki z wiarą
polecam głownie zapis Jezusa

"Oddajcie Bogu co Boskie, Cesarzowi co Cesarskie"


Otóż, oddaj cały swój majątek który wypracowujesz rządowi a potem utrzymaj siebie i rodzinę.

Otóż polityka nakazuje ci w co masz wierzyć. Ideologia gender, czyli twoje dzieci będą w szkołach zachęcać do homoseksualizmu i wszelkich zboczeń.

Owe słowa Isusa, odnoszą się aby oddać państwu to co do państwa należy, czyli nic.

Państwo produkuje pieniądze, czyli bezwartościowe papierki. Równie dobrze, zbór chrześcijan, może wymieniać się za towary, usługi bezpośrednio lub pośrednio mając własny pieniądz.

A państwu ów zbór może podziękować i oddać ich papierki.

Cytat:
Mamy się bać złego ducha, bestii nazwanego szatan
A nie szukać wrogów wśrod ludu


Isus mówił aby się strzec fałszywych proroków, wilków w owczych skórach, plemienia żmijowego. Pochwalił zbór w Efezie za rozpoznaniu fałszywych apostołów.

My chrześcijanie, mamy obowiązek rozpoznawania, fałszywych proroków, wilków w owczych skórach, wśród ludów Bożego.

Mamy im wybaczać, ale izolować się jednocześnie od nich, i przestać ich słuchać.

Natomiast to co piszesz to zwyczajnie ogólniki. Nie donosisz się i nie badasz Słowa Bożego, tylko piszesz mi o czym????

Abym nie przestrzegał braci i sióstr przed fałszywymi prorokami, nauczycielami, przecież to nakazuje Isus Chrytus.

Owszem mamy im wybaczać i modlić się za nich oraz ich miłować, ale mamy też przed nimi ostrzegać innych.

Tak samo, jak każdy rodzić ostrzega dzieci, że w danym miejscu jest niebezpiecznie, lub aby unikali pewnych ludzi, np. alkoholików.

Jeśli tego nie rozumiesz, to niewiele rozumiesz.
 
 
jfs300
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 14:23   

Cytat:
My chrześcijanie, mamy obowiązek rozpoznawania, fałszywych proroków, wilków w owczych skórach, wśród ludów Bożego.

Ja rozpoznaje fałszywych proroków w takich osobach jak Michalkiewicz, czy J. Zagorski oraz tym podobnych zwolennikach teorii spiskowych. Dla mnie to są zwykli oszuści , pytanie tyko czy działają z premedytacją, czy są niedoinformowani i wysnuwają wnioski na podstawie kilku nie dokonca zbadanych faktów.

Juz nie mowiąc o tych znacznie gorszych
- pokrętasach religijnych, ktorzy uskuteczniają fałszywe orędzia, fałszywe proroctwa, fałszywe tłumaczenia.

Cytat:
Mamy im wybaczać, ale izolować się jednocześnie od nich, i przestać ich słuchać


Dokłądnie i ja to robie w stosunku do tego typu podpalaczy. A Tusk i rząd i jego rzekome i nie rzekome przekręty mnie nie interesują, przepraszam.


Cytat:
Natomiast to co piszesz to zwyczajnie ogólniki. Nie donosisz się i nie badasz Słowa Bożego, tylko piszesz mi o czym????

Abym nie przestrzegał braci i sióstr przed fałszywymi prorokami, nauczycielami, przecież to nakazuje Isus Chrytus.


Masz przestrzegać , tylko pozostaje pytanie czy właściwie rozpoznajesz fałszywych proroków.
Bo jednak ani Tusk ani inni nie uczą takich rzeczy jak
tylko zajmują się polityką czyli działką Cezara
nie wiadomo na jakiej podstawie wmawia nam się , ze kumają się z siłami ciemnosci buehehe

A dowody??


Aha zeby nie było drugiej stronie także nie ufam ale zlewam ich kłamstwa nie mogą doprowadzić do upadku a co najwyżej puchy w kieszeni, natomiast kłamstwa podpalaczy ktorzy każą Ci z tym walczyć, owszem duszę wypalają. Robią z młodych ludzi chorych psychicznie fanatyko-desperatów, ktorzy pazurami i zębami walczą o swoj ziemski byt.

Po owocach ich poznacie
 
 
MieczDucha 
Binitarianizm


Wyznanie: Binitarianizm kondycjonalizm anihilacjonizm
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 483
Skąd: Puławy
Wysłany: 2014-10-06, 06:56   

potomstwo szatana to duchowe potomstwo a nie dosłowni potomkowie szatana.

""Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama, lecz chcecie mnie zabić, bo słowo moje nie ma do was przystępu. (38) Mówię to, co widziałem u Ojca, a wy także czynicie, co słyszeliście u ojca waszego" - Ewangelia Jana 8:37-38

, " Abraham, ojciec wasz, cieszył się, że miał oglądać dzień mój, i oglądał, i radował się " - Ewangelia Jana 8:56 BW

Z jednej strony Pan Jezus mówił o tych Żydach którzy Go odrzucali, że są Dziećmi Abrahama a z drugiej że ich ojcem jest diabeł. Nie ma tu sprzeczności - potomstwem cielesnym byli od Abrahama ale ich duchowym ojcem był diabeł. Nauki firmowane przez pana H. Kubika są błędne w tym temacie i wielu innych - w tym na temat m.in apostoła Pawła, listów nowotestamentowych
_________________
o moim wypadku : - http://mieczducha888.blog...-uratowany.html

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634
 
 
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2014-10-06, 06:59   

jfs300 Tusk, i inni politycy działają na usługach Wielkiej Nierządnicy - Watykanu lub z ramienia żydów - wrogów chrześcijaństwa.

Ich polityczne działania mają także na celu jak sam przyznałeś:

Robią z młodych ludzi chorych psychicznie fanatyko-desperatów, ktorzy pazurami i zębami walczą o swoj ziemski byt.

To nie są zwykli oszuści. Zwykły oszust nie prowadzi od lat polityki ludobójczej i wyniszczającej moralnie naród Polski. Zwykły oszust ma większą moralność od polityka.

Dowody na ich powiązania z Watykanem oraz żydami jest mnóstwo.

Piszesz:

Juz nie mowiąc o tych znacznie gorszych
- pokrętasach religijnych, ktorzy uskuteczniają fałszywe orędzia, fałszywe proroctwa, fałszywe tłumaczenia.


Otóż ci robią wariatów z relatywnie niewielkiej grupy ludzi. A politycy robią wariatów - "psychicznie chorych fanatyków - desperatów" z większości młodych ludzi.

Jak sam widzisz politycy są groźniejsi niż myślisz. I jak najbardziej są fałszywymi prorokami. Izajasz pisał o owocach jakie wydali nie tylko fałszywi prorocy ale współdziałający z nimi politycy Izraela:


"(1) Widzenie Izajasza, syna Amosa, dotyczące Judy i Jeruzalemu w czasach królów judzkich: Uzjasza, Jotama, Achaza i Hiskiasza. - (czyli byli to politycy - dop. aut)
(2) Słuchajcie, niebiosa, i uważnie przysłuchuj się, ziemio! Gdyż oto Pan mówi: Synów odchowałem i wypiastowałem, lecz oni odstąpili ode mnie.

(3) Wół zna swego właściciela, a osioł żłób swego pana, lecz Izrael nie ma rozeznzania, mój lud niczego nie rozumie.

(4) O narodzie grzeszny, ludu pełen grzechów; opuściliście Pana, i prorokowaliście Świętego Izraela.

(5) W co jeszcze można was bić, gdy nadal trwacie w odstępstwie? Cała głowa chora i całe serce słabe.

(6) Od stóp do głów nic na nim zdrowego: tylko guzy i sińce, i świeże rany; nie opatrzone ani nie przewiązane, ani nie zmiękczone oliwą.

(7) Wasz kraj pustynią, wasze miasta ogniem spalone, plony waszej ziemi obcy na waszych oczach pożerają; spustoszenie jak po zniszczeniu Sodomy.

(8) I pozostała córka syjońska jak szałas w winnicy, jak budka w polu ogórkowym, jak miasto oblężone.

(9) Gdyby Pan Zastępów nie był nam pozostawił resztki, bylibyśmy jak Sodoma, podobni do Gomory.

(10) Słuchajcie Słowa Pana, książęta sodomscy, przysłuchuj się uważnie wskazaniu naszego Boga, ludu Gomory!

(11) Co mi po mnóstwie waszych krwawych ofiar - mówi Pan. Jestem syty całopaleń baranów i tłuszczu karmnych cieląt, a krwi byków i jagniąt, i kozłów nie pragnę.

(12) Gdy przychodzicie, aby zjawić się przed moim obliczem, któż tego żądał od was, abyście wydeptali moje dziedzińce?

(13) Nie składajcie już ofiary daremnej, kadzenie, nowie i sabaty mi obrzydły, zwoływanie uroczystych zebrań - nie mogę ścierpieć świąt i uroczystości.

(14) Waszych nowiów i świąt nienawidzi moja dusza, stały mi się ciężarem, zmęczyłem się znosząc je.

(15) A gdy wyciągacie swoje ręce, zakrywam moje oczy przed wami, choćbyście pomnożyli wasze modlitwy, nie wysłucham was, bo na waszych rękach pełno krwi.

(16) Obmyjcie się, oczyśćcie się, usuńcie wasze złe uczynki sprzed moich oczu, przestańcie źle czynić!

(17) Uczcie się dobrze czynić, przestrzegajcie prawa, brońcie pokrzywdzonego, wymierzajcie sprawiedliwość sierocie, wstawiajcie się za wdową!

(18) Chodźcie więc, a będziemy się prawować - mówi Pan! Choć wasze grzechy będą czerwone jak szkarłat, jak śnieg zbieleją; choć będą czerwone jak purpura, staną się białe jak wełna.

(19) Jeżeli zechcecie być posłuszni, z dóbr ziemi będziecie spożywać,

(20) Lecz jeżeli będziecie się wzbraniać i trwać w uporze, miecz was pożre, bo usta Pana tak powiedziały!

(21) Jakąż nierządnicą stało się to miasto wierne, niegdyś pełne praworządności, sprawiedliwość w nim mieszkała, a teraz mordercy!

(22) Twoje srebro obróciło się w żużel, twoje wino zmieszane z wodą.

(23) Twoi przewodnicy są buntownikami i wspólnikami złodziei, wszyscy lubią łapówki i gonią za darami, nie wymierzają sprawiedliwości sierocie, a sprawa wdów nie dochodzi przed nich. - (łapówkarstwo i przyjmowanie darów od obcych, a przez to niesprawiedliwe sądy dla słabszych, tak działają nasi politycy i nasze państwo - dop. aut)

(24) Dlatego tak mówi Pan Zastępów, Mocarz Izraela: Biada! Ulżę sobie na moich nieprzyjaciołach i pomszczę się na moich wrogach!

(25) I zwrócę swoją rękę przeciwko tobie, i wytopię w tyglu twój żużel, i usunę wszystkie twoje przymieszki.

(26) I przywrócę ci twoich sędziów jak niegdyś, i twoich radców jak na początku. Potem nazywać cię będą grodem sprawiedliwości, miastem wiernym.

(27) Syjon będzie odkupiony przez sąd, a ci, którzy się w nim nawrócą, przez sprawiedliwość.

(28) Odstępców zaś oraz grzeszników spotka zagłada, a ci, którzy opuszczają Pana, zginą.

(29) Bo wstydem się okryjecie z powodu dębów, w których macie upodobanie i rumieńcem zapłoniecie z powodu gajów, które lubicie,

(30) Bo staniecie się jak dąb, którego liść zwiędnie, lub jak ogród bez wody.

(31) I mocarz stanie się paździerzem, a jego dzieło iskrą, i spłoną obaj razem, i nie będzie komu gasić." ks. Izajasza rozdz. 1
Czy może Ezechiel wymianie takie grzechy:

"(11) Chociaż on sam tego wszystkiego nie popełnił - syna, który bierze udział w ucztach ofiarnych na wzgórzach i hańbi żonę swojego bliźniego,

(12) Uciska ubogiego i biednego, dopuszcza się gwałtu, zastawu nie zwraca i podnosi oczy swoje ku bałwanom, popełnia ohydne czyny,

(13) Pożycza na lichwę i bierze odsetki - na pewno nie będzie żył, ponieważ popełnił wszystkie te ohydne czyny. Na pewno poniesie śmierć; jego krew będzie na nim." Ezechiel 18

Zobacz politycy sprawiają, że w Polska jest gigantycznie zadłużona na lichwiarskie odsetki, Polacy sami muszą pożyczać na lichwiarskie odsetki. Większość ludzi co robi??? chodzi na dyskoteki i pod wpływem narkotyków i alkoholu cudzołoży z cudzą żoną.

A czy politycy wspominają o tym procederze, masowym cudzołóstwie, gigantycznej fali rozwodów??? Nie.

Czy politycy są fałszywymi prorokami??

Jak najbardziej. Każdy polityk, mówi, że jak się jego wybierze to narodowo Polskiemu się polepszy to wypowiada proroctwo. A to, że za rządów polityków ciągle Polakom się pogarsza, oznacza to, że wypowiadali fałszywe proroctwa.

Jeśli potraktujesz polityków jako zwykłych oszustów, to oni tylko obrusza ramionami. Jeśli nazwiesz ich fałszywymi prorokami, to któregoś z nich ruszy sumienie lub strach przed Bogiem.
 
 
Maximus Minimus 
Maximus Minimus

Wyznanie: Katolik
Pomógł: 40 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 301
Wysłany: 2014-10-07, 16:12   

Witam,

Poruszyliście wiele ciekawych wątków do których chciałbym się odnieść.

1)Teorie spiskowe

Spotkaliście się już z wykładami ks. Piotra Glasa na temat egzorcyzmów?

Stanowczo polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=PQ9vE8Km9NA
Tutaj wersja pisana:
http://docs4.chomikuj.pl/....08.2012-r.docx

W wykładzie ksiądz tłumaczy jakimi "kanałami" wpływa na nas Szatan.
Tzw. nie-święta trójca, czyli strach, odrzucenie i porzucenie - to jest wstęp do opętania.
Spójrzcie teraz na trzy etapy teorii spiskowych:
- strach, czyli ktoś ma zamiar cię skrzywdzić, ale jest na tyle potężny, że nie zdołasz się obronić (Illuminati, Reptilianie, NWO, Bankierzy etc.)
- odrzucenie, czyli większość mnie nie rozumie. Ja wiem, oni nie.
- osamotnienie, czyli izolacja, zdziwaczenie
Teraz przychodzi czas na rozwiązanie dla umęczonej duszy, podsyłane przez demona. Mój dobry kolega stwierdził, że powinniśmy się przyłączyć do Iranu, bo tylko on walczy ze spiskiem żydowskim....

2) Słowo o Stanisławie Michalkiewiczu

Redaktora z Zagórskim do jednego worka bym nie wsadzał. Byłem ostatnio na jego wykładzie pod tytułem, nomen omen, "Teorie Spiskowe". Dużo ciekawych rzeczy, jednak z małą skazą.
Opozycjoniści antykomunistyczni nie dopuszczają do siebie myśli, że mogli zostać ograni przez zwykłą bezpiekę, a większość narodu miała w du...ie demokrację i wolność, chcieli tylko więcej kasy do wydawania.
To powoduje, że Panowie wymyślają nadprzyrodzone spiskowe istoty.

https://www.youtube.com/watch?v=8WCGQK3RxRU
Piękny wykład pana Stanisława, szczególnie konstrukt myślowy dotyczący etyki i światopoglądu.

3)
Cyryl napisał/a:

politycy działają na usługach Wielkiej Nierządnicy - Watykanu lub z ramienia żydów - wrogów chrześcijaństwa.


Od ostatniego wpisu na tej stronie udowadniam, że wielką nierządnicą nie może być Watykan, a jest nią Mekka.

http://biblia.webd.pl/for...r=asc&start=210

Strona 15 i 16. Masz coś do dodania to dawaj, czekam na nowe argumenty.

Poza tym w Apokalipsie Smok walczy zarówno z chrześcijanami, czyli tymi którzy uznają Jezusa za Boga oraz z Żydami, którzy są na boskim "warunkowym". Trochę tak jak Ty Cyrylu.

4) Słowo o polityce

Cyrylu, zauważam pewną niekonsekwencję. Jeżeli Janusz Korwin Mikke dojdzie do władzy to:
Cytat:
Robią z młodych ludzi chorych psychicznie fanatyko-desperatów, ktorzy pazurami i zębami walczą o swoj ziemski byt.

będziesz miał ze zdwojoną siłą. I tak powinno być. Na starość sobie odpoczną. Poza tym zawsze można wyjechać za granicę i po 10 latach przywieźć 500 tys. złotych i żyć w spokoju. Znam takie przypadki.

Cytat:
Państwo produkuje pieniądze, czyli bezwartościowe papierki. Równie dobrze, zbór chrześcijan, może wymieniać się za towary, usługi bezpośrednio lub pośrednio mając własny pieniądz.

A państwu ów zbór może podziękować i oddać ich papierki.


Hmm, niczym falanga Fouriera - socjalizm utopijny. Nikt ci nie każe posiadać papierków.
Ja na przykład inwestuje w kruszce/nieruchomości/akcje (obligacji nie lubię) i papierków mam bardzo mało. Im więcej papierków nadrukowanych tym więcej moje aktywa są warte.
Pójdź tą drogą - kupuj rzeczy wartościowe, zamiast obrażać się na świat.

Cytat:

Otóż polityka nakazuje ci w co masz wierzyć. Ideologia gender, czyli twoje dzieci będą w szkołach zachęcać do homoseksualizmu i wszelkich zboczeń.


Rozwiązanie zagadki jeszcze przed nami. Pieniądze pochodzące ze sprzedaży gazu płynęły od Putina z powrotem do Europy, do rozsianej agentury, która ideologiami socjalistycznymi rozbija społeczeństwo.
Zauważ, że każdy z tych naszych, rodzimych gender-szmaciarzy już się wcześniej prostytuował ZSRR w poprzednim systemie. Ich dni są policzone.

5) Jeszcze o reptilianach, jaszczurach z podziemi
https://www.fizyka.umk.pl...g/07-1-pien.htm

Cytat:
Pień i podstawa neuronalna, zawierającą wszystkie układy regulacyjne i reproduktywne organizmu nazywany jest też "zespołem R" (od Reptilians, gady).
Zespół R jest bardziej pierwotny niż obszary mózgu kontrolujące emocje, mają go już zwierzęta zimnokrwiste.


Ta część mózgu odpowiada za najbardziej prymitywne emocje. Człowiek , który nie rozwinie kory (intelekt) i układu limbicznego(uczucia) skazuje się na zdominowanie przez pierwotne instynkty.
Stąd wzięła się cała historia o reptilianach. Nephilim to całkiem inna historia.



Dzięki za wpisy jfs300. Podniosłeś mnie na duchu swoją zdroworozsądkową obroną. A, parafrazując Klasyka, "Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię..."

Pozdrawiam
_________________
AMDG
 
 
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2014-10-20, 06:51   

Cytat:
Od ostatniego wpisu na tej stronie udowadniam, że wielką nierządnicą nie może być Watykan, a jest nią Mekka.

http://biblia.webd.pl/for...r=asc&start=210

Strona 15 i 16. Masz coś do dodania to dawaj, czekam na nowe argumenty.


Wielką Nierządnicą nie jest Mekka ale Watykan. Apostołowi Janowi anioł dokładnie zidentyfikowała czym jest Nierządnica:
Cytat:
(1) I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami,

(2) Z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi.

(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów
. Ap. 17

Anioł zaniósł w duchu Jana na pustynie, ale Jan nie widział pustyni w swojej wizji ale nierządnice siedzącą na Bestii w wody:
Cytat:
(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.


Mekka jest na pustyni nie nad wodami. Natomiast Rzym znajduje się nad wodami, nad morzem.

Dodatkowo Rzym posiada siedem pagórków:
Cytat:
(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;


No właśnie tu trzeba tęgiej głowy.

Otóż, Wielka Nierządnica, kim ona jest????

Przeczytaj kolego początki Apokalipsy do kogo kierował Isus słowa pochwały a zarazem przestrogi????

Do siedmiu zborów a raczej:

KOŚCIOŁÓW

Cytat:
(4) Jan do siedmiu zborów, które są w Azji: Łaska wam i pokój od tego, który jest i który był, i który ma przyjść, i od siedmiu duchów, które są przed jego tronem,

(5) I od Isusa Chrystusa, który jest świadkiem wiernym, pierworodnym z umarłych i władcą nad królami ziemskimi. Jemu, który miłuje nas i który wyzwolił nas z grzechów naszych przez krew swoją,


Otóż po zmartwychwstaniu Isusa Chrytusa, Szatan stracił:

CAŁĄ WŁADZĘ NAD ZIEMIĄ

Tak samo jak po potopie władza upadłych została zniszczona tak samo po zmartwychwstaniu władza Szatana i jego upadłych aniołów została zniszczona.

Od tej pory Szatan udał się do nieba, aby obserwować niewiastę (Izrael - rasę białą), i jak ona dzięki ewangelii zaczęła być w ciąży i jak przez ewangelizacje dawała Bogu innych potomków.

Szatan musiał swoją pozycje przez oskarżenia ludu Bożego i przez pokusy dla ludu Bożego. Bóg na te ruchy zezwalał szatanowi aby sprawdzić ludzkość. M.in. mamy "apostoła Pawła".

Zobaczmy przecież modlitwa "Ojcze nas" zawiera takie słowa:
"I spraw abyśmy nie ulegli pokusie, ale nas zbaw ode złego.."

Apostoł Jan pisał, że Isus po zmartwychwstaniu jest władca nad królami ziemskimi. Dotychczas władcą nad królami ziemskimi był szatan.

Zobaczmy nad naszą historią, najpotężniejsi królowie świata, po zmartwychwstaniu, którzy podbili i narzucili swoją wolę światu aby to królowie chrześcijańscy z rasy białej.

Zobaczmy, konfrontacja z chrześcijańskimi władcami z rasy białej czym się skończyła dla islamu???

Islam przejął dwie trzecie terytoriów chrześcijaństwa, i atakował tereny rasy białej. W średniowieczu islamiści stoczyli z nami ponad 548 bitew. Efekt.

Wpierw inwazja islamistów zatrzymała się.

Król Polski Jan 3 Sobieski, zwany przez islamistów "Lwem z Lechistanu", sprawił, że imperium Islamistów straciło możliwości ofensywne i już tylko cofało się.

Bitwa pod Chocimiem i Parkanami, Sobieski wybił niemal całą kawalerie Turecką. Przez te bitwy, islamiści nie mieli już kawalerii która by górowała nad kawalerią państw zachodnich czy Rosji.

Bitwa pod Wiedniem, Turcy tracą całą artylerię i siłę ognia. Sobieski mówi jasno, że to Bóg zwyciężył. Tak samo twierdził Dawid, że to Bóg pokonał Goliata. Tak zachowują się ludzie posłuszni Bogu, swój sukces przypisują Bogu.

Sobieski ponadto gdyby podbił Konstantynopol to zapewne Iran by nawrócił się na chrześcijaństwo.

Do dziś nie powstał ani jeden film o tym królu. Z wiadomych powodów.

Sobieski był przez islamistów traktowany jako miecz, karę Boga. Sami nadali mu przydomek lew, a w Apokalipsie ta cecha jest przypisana Isusowi:

Cytat:
(5) A jeden ze starców rzecze do mnie: Nie płacz! Zwyciężył lew z pokolenia Judy, korzeń Dawidowy, i może otworzyć księgę, i zerwać siedem jej pieczęci.
Ap. 5

A zatem jak widać, islam nie był wstanie narzucić swojej woli Izraelowi. Wystarczył jeden posłuszny Bogu król, aby tak naprawdę pokazać islamistom ich miejsce.

Tak naprawdę, to Rzymski Kościół przy pomocy jezuitów, osłabił rasę białą, a nie islamiści. I dlatego szatan dał Watykanowi, władze królewską nad królami ziemskimi a nie islamowi.

Watykan i jezuici okazali się po prostu skuteczniejsi w przeciwieństwie do islamu. Oczywiście szatan oszukuje tez Watykan.

Ponieważ co pisze w Apokalipsie:

Cytat:
(8) Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;

(10) Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać.

(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.
Apokalipsa 17

Tutaj jest pokazane, jasno że Wielka Nierządnica, Watykan będzie po prostu odbudowywała zwierzę, które je potem zniszczy.

W czasach Jana Wielka Nierządnica nie istniała, istniała natomiast czwarta Bestia Rzym.

Pięć Bestii które było, to były państwa które gnębiły lud Boży - Izrael i posiadały władców w postaci upadłych aniołów i ich potomków:

1. Egipt
2. Asyria
3. Babilon
4. Persja
5. Grecja

W czasach Jana istniał Rzym. Każda Bestia przejmowała władzę nad kolejną Bestią poprzez pokonanie jej. Egipt został pokonany przez Boga a potem dobity przez Asyrie. Asyria została pokonana przez anioła Bożego a potem dobita przez Babilon. Babilon pokonali niespodziewanie Persowie. Persów pokonała mała armia Grecka. Greków pokonała bezwzględna i najbardziej karna armia świata Rzymska. Rzymian pokonali Germanie. Imperium Germanów, w postaci 3 Rzeszy, gnębiło w największym stopniu lud Boży - Izrael i chrześcijaństwo. Ale panowało bardzo krótko.

Obecnie Watykan wspiera ostatnie zwierzę czyli ósmego króla a kto nim może być???

Są upadli aniołowie, którzy napisali Koran i Talmud. Wyznawcy Bestii to są żydzi i islamiści.Tak naprawdę judaiści i islamiści wierzą w to samo. Watykan, Zmienił trwający setki lat kurs wobec tych dwóch wyznań.

Wcześniej katoliccy duchowni tłumaczyli Talmud i krytykowali judaizm. Obecnie Watykan nazywa ich "starszymi braćmi w wierze". Dzieje się tak od powstania państwa Izrael.

Kiedyś Watykan zwalczał islam i nawracał muzułmanów. Od kilkudziesięciu lat, papieże całowali Koran, pojawiali się w meczetach, modlili się z nich. Nakazują się bratać z islamistami. Zakazują nawracania islamistów. I używają dyplomatycznych słów w obliczu mordów islamistów na chrześcijanach w tym na katolikach.

Biblia mówi jasno, że Kościele Katolickim znajduje się lud Boży - czyli potomkowie Jakuba. Islamiści to głównie potomkowie Ismaela.

Czyli wychodzi na to, że Watykan jest coraz bliżej odbudowania Bestii, która przejmie władzę nad światem.

Dowód na to, że Watykan jest Wielką Nierządnicą jest tak ogrom.
 
 
Maximus Minimus 
Maximus Minimus

Wyznanie: Katolik
Pomógł: 40 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 301
Wysłany: 2014-10-20, 22:46   

Spójrzmy na twoje argumenty, jeden po drugim

1.

Cyryl napisał/a:

Mekka jest na pustyni nie nad wodami. Natomiast Rzym znajduje się nad wodami, nad morzem.


Choć sam wcześniej cytujesz z Apokalipsy

I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

Czyli jednak woda to nie morze. Poza tym bestia "z wody", nie "w wodzie". Nierządnica jest skąpana we krwi nie w wodzie.

2.
Cyryl napisał/a:

Dodatkowo Rzym posiada siedem pagórków


Awentyn, Palatyn, Kwirynał, Wiminał, Celius, Eskwilin, Kapitol

Jednak jak wikipedia wskazuje:

Cytat:

Po zachodniej stronie Tybru znajdują się wzgórza Watykan (Montes Vaticani), Gianicolo (Ianiculum) i Pincio.

http://pl.wikipedia.org/w...g%C3%B3rz_Rzymu

Tak więc wraz z Watykanem jest osiem wzgórz/pagórków.

Cytat:
No właśnie tu trzeba tęgiej głowy.


Zacytuje wpis z innego wątku:

Cytat:
Mekka "siedzi" nie tylko na siedmiu wzgórzach, ale i górach
Góry:
1. Jabal Quba;
2. Jabal al Qinna;
3. Jabal Li Aali;
4. Jabal Jifan;
5. Jabal Jijad;
6. Jabal Qubais;
7. Jabal Hindi.
Wzgórza:
1. Jabal abu Siba;
2. Jabal Safa;
3. Jabal Marwah;
4. Jabal abu Milhah;
5. Jabal abu Ma’aya;
6. Jabal abu Hulayah;
7. Jabal abu Ghuztan.


3.
Cyryl napisał/a:
Otóż po zmartwychwstaniu Isusa Chrytusa, Szatan stracił:

CAŁĄ WŁADZĘ NAD ZIEMIĄ


Ap 20:3

Cytat:
I wtrącił go do Czeluści,
i zamknął, i pieczęć nad nim położył,
by już nie zwodził narodów,
aż tysiąc lat się dopełni.
A potem ma być na krótki czas uwolniony.


Szatan zostaje spętany, co znaczy że jego moc jest ograniczona. Na czas Armageddonu Szatan uzyskuje pełnie swoich sił. Taki jest Dopust Boży.

4.
Cyryl napisał/a:

Od tej pory Szatan udał się do nieba, aby obserwować niewiastę (Izrael - rasę białą), i jak ona dzięki ewangelii zaczęła być w ciąży i jak przez ewangelizacje dawała Bogu innych potomków.


Poproszę o fragment Apokalipsy lub Biblii opisujący ciążę Oblubienicy?
Jeżeli twierdzisz, że urodzony mężczyzna z Ap 12 to nie Jezus Chrystus to odpowiedz proszę kto jeszcze został porwany do Tronu Boga?

5.

Cytat:
Rzymian pokonali Germanie


Rzymian pokonali Turcy Osmańscy w 1453 r. Hunowie to także nie Germanie....

Poza tym dodam jeszcze Ap 17:8

Cytat:
Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej,
ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę.


Rzym w czasach Jana ma się dobrze, jeżeli miałby być bestią ostateczną to musiałby istnieć jeszcze przed Janem, nie istnieć w czasach Jana i zaistnieć w czasach ostatecznych.
_________________
AMDG
 
 
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2014-10-21, 10:11   

Cytat:
Awentyn, Palatyn, Kwirynał, Wiminał, Celius, Eskwilin, Kapitol

Jednak jak wikipedia wskazuje:


Cytat:

Po zachodniej stronie Tybru znajdują się wzgórza Watykan (Montes Vaticani), Gianicolo (Ianiculum) i Pincio.


http://pl.wikipedia.org/w...g%C3%B3rz_Rzymu

Tak więc wraz z Watykanem jest osiem wzgórz/pagórków.


Zacytuje ci źródło które podałeś:

Cytat:
Rzym został zbudowany na siedmiu wzgórzach (łac. Septimontium). Siedem wzgórz, wszystkie mieszczące się po wschodniej stronie Tybru, stanowi serce miasta. Pełniły one bardzo ważną rolę w mitologii, religii i w polityce antycznego Rzymu. Według tradycji miasto zostało ufundowane przez Romulusa na Palatynie (Mons Palatinus).


Rzym został zbudowany i rozciągnięty na siedmiu wzgórzach.

Te siedem wzgórz stanowi serce miasta.

Cytat:
Choć sam wcześniej cytujesz z Apokalipsy

I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

Czyli jednak woda to nie morze. Poza tym bestia "z wody", nie "w wodzie". Nierządnica jest skąpana we krwi nie w wodzie.


Apokalipsa pisze jasno, Apostoł Jan w swojej wizji na pustyni widział Nierządnice ujeżdżającą Bestie która rozsiadła się nad wodami.

Cytat:
Zacytuje wpis z innego wątku:


Cytat:
Mekka "siedzi" nie tylko na siedmiu wzgórzach, ale i górach
Góry:
1. Jabal Quba;
2. Jabal al Qinna;
3. Jabal Li Aali;
4. Jabal Jifan;
5. Jabal Jijad;
6. Jabal Qubais;
7. Jabal Hindi.
Wzgórza:
1. Jabal abu Siba;
2. Jabal Safa;
3. Jabal Marwah;
4. Jabal abu Milhah;
5. Jabal abu Ma’aya;
6. Jabal abu Hulayah;
7. Jabal abu Ghuztan.


I co z tego???

Islam nie może być Nierządnicą. Gdyż islam od początku w swojej deklaracji zwalcza prawa Boga i jego świętych. Islam od początku jest kultem szatana i to oficjalnym. Nawet w średniowieczu, ludzie wiedzieli, że islam to kult szatana, pomimo ograniczenia w znajomości Biblii (wtedy Biblia była tylko po łacinie więc znały ją elity).

Każda kobieta, wpierw jest dziewicą, potem małżonką a na końcu zdradzając małżonka (Isusa Chrystusa) staje się nierządnicą.

I tak mamy w Apokalipsie. Isus wpierw kieruje słowa do siedmiu zborów, kościołów, gdzie wskazuje poszczególnym zborom co czynią dobrze a co złe.

Dlaczego tak czyni????

Ponieważ, owe siedem zborów jest charakterystyką różnych grup chrześcijańskich. Takich siedem typów, społeczności chrześcijańskich.

I te siedem zborów, było i jest infiltrowane przez szatana i jego sługi. I część chrześcijan z tych zborów dostała się pod władze Wielkiej Nierządnicy.

Islamiści nie nadają się do tak koronkowej roboty, są na to za głupi. To Watykan przy pomocy jezuitów - wilków w owczej skórze (tak określa ich Isus), zaczął powoli kontrolować owe siedem zborów, społeczności. I w zasadzie, nadal robota Wielkiej Nierządnicy polega, na tym by każdy z tworzących się zborów podobnych do tych siedmiu kościołów z Azji zacząć kontrolować.

Przykład:
http://cyryl.blox.pl/2014...u-w-Efezie.html

Samo poznanie "apostolstwa Pawła" nie uchroniło wielu braci i siostry przed dostaniem się w macki Wielkiej Nierządnicy. Gdyż porzucali swoją pierwotną miłość (ewangelie).

Wielka Nierządnica prawdopodobnie musiała być jednym z siedmiu zborów. Piotr przecież, nauczał w Rzymie i utworzył tam zbór. Prawdopodobnie część z tego zboru, utworzyła Wielką Nierządnice. Gdyż Nierząd polega na zdradzie Isusa Chrytusa z jego wrogiem szatanem.

Islam zaś został założony podobnie jak judaizm wyznający Talmud osobiście przez szatana.

Cytat:
Szatan zostaje spętany, co znaczy że jego moc jest ograniczona. Na czas Armageddonu Szatan uzyskuje pełnie swoich sił. Taki jest Dopust Boży
.

Piszesz od dwóch wydarzeniach. W Armagedonie weźmie udział Bestia która zgromadzi przeciwko Isusowi wojska, i królów. Będzie to bitwa w której Isus z 144 tysiącami zaatakuje Bestie i pochwyci ją w bitwie.

Natomiast rozdział opisuje wydarzenia po bitwie. Kiedy szatan zostanie spętany na 1000 lat, aby nie mógł zwodzić narodów. Po upływie 1000 lat, szatan bez Bestii, zgromadzi ludzkość z czterech narożników w celu:

OBLĘŻENIA JERUZALEM - STOLICY KRÓLESTWA BOŻEGO NA ZIEMI.

Nie będzie to bitwa w otwartym polu ale oblężenie. Jego armia zostanie spalona ogniem z nieba. A szatan zostanie wrzucony tam gdzie wcześnie zostały wrzucone dwie Bestie.

Cytat:
Rzymian pokonali Turcy Osmańscy w 1453 r. Hunowie to także nie Germanie....


HAHAHAHA

Bizancjum to nie Rzym. Trochę wiedzy z historii. Bizancjum stało na czele kościoła prawosławnego którzy odrzucał zwierzchność biskupa Rzymu.

Po drugie, Hunowie zostali pokonani przez germanów:
http://pl.wikipedia.org/w...zek%C4%85_Nedao
A jeszcze wcześniej przez Rzymian:
http://pl.wikipedia.org/w...launijskich_451

To plemiona Germańskie a nie osłabieni i rozbici Hunowie, zajęli Rzym.

A potem to Rzym, papiestwo przejęło kontrolę nad Germanami.

Tak, że nazwali państwo Niemieckie, I Rzeszę:
Świętym Cesarstwem Rzymu Narodu Niemieckiego
http://pl.wikipedia.org/w...arstwo_Rzymskie

To te państwo, przy pomocy Sobieskiego, militarnie zniszczyło potęgę islamistów.

To te państwo cały czas toczyło wojny z imperium Osmańskim i w końcu zmusiło je do zaprzestania ekspansji w Europie.

Cytat:
Rzym w czasach Jana ma się dobrze, jeżeli miałby być bestią ostateczną to musiałby istnieć jeszcze przed Janem, nie istnieć w czasach Jana i zaistnieć w czasach ostatecznych
.

Zacytuje Ci jeszcze raz:

Cytat:
(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;

(10) Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać.

(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.
Ap. 17

Siedem pagórków, czyli siedem głów głów Bestii.

Piątą głową Bestii był Rzym, który miał się świetnie za czasów Jana.

Po nim było Imperium Germanów. Kontrolowanych przez Rzym. Patrz Rzesze Niemieckie.

Panowanie Germanów, było krótkie, zobacz ile trwała władza siódmej głowy czyli 3 Rzeszy. 6 lat.

Skąd Hitler miał kasę na zbrojenia??? Od Watykanu. Przed 2 wojną światową Watykan był bankrutem ponieważ zainwestował w zbrojenia Niemców. Po 2 wojnie świtowej, został najbogatszy, ponieważ Naziści złupili pół Europy. Zaś jezuita Himmler przejął władze na 3 Rzeszą.

Himmler był jedynym człowiekiem który odwiedził papieża w mundurze wojskowym. Nawet Hitler tego nie czynił. Papież po prostu przywitał swojego generała.
 
 
Maximus Minimus 
Maximus Minimus

Wyznanie: Katolik
Pomógł: 40 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 301
Wysłany: 2014-10-22, 15:00   

1.
Cyryl napisał/a:

Rzym został zbudowany i rozciągnięty na siedmiu wzgórzach.

Te siedem wzgórz stanowi serce miasta.



Hmm, czytamy tę samą informację, jednak rozumiemy ją na kilka różnych sposobów:
1) Rzym jest na siedmiu wzgórzach, Watykan jest ósmym wzgórzem
2) Jeżeli to Watykan jest Bestią to musiałby się rozciągać na siedmiu wzgórzach, a jest na jednym
3) Jeżeli to Watykan wraz z Rzymem miałby być bestią, to Watykan musiałby zostać umiejscowiony na jednym z siedmiu wzgórz. Dodatkowe wzgórze burzy proporcje.
Logicznie zrozumiałe, natomiast uprzedzenie zagłusza logikę....

2.
Cyryl napisał/a:

Apokalipsa pisze jasno, Apostoł Jan w swojej wizji na pustyni widział Nierządnice ujeżdżającą Bestie która rozsiadła się nad wodami.


Ok. Jeszcze raz. Skoro wody to ludy i języki, to umiejscowienie Rzymu nad morzem nie ma nic do rzeczy. Nie zgodzisz się??

3.
Cyryl napisał/a:
...Islam nie może być Nierządnicą. Gdyż islam od początku w swojej deklaracji zwalcza prawa Boga i jego świętych...

Trochę pogmatwałeś sprawę
1) Nierządnica to miasto Ap17:18. Więc Mekka, nie Islam
2) Cudzołożenie Nierządnicy polega na działaniu na dwa fronty. Będąc sprzymierzona z Bestią (Odrodzony Islamski Kalifat) wciąż jednak przyklepuje umowy z władcami zachodu:
Cytat:
z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi,
a mieszkańcy ziemi się upili
winem jej nierządu".

Choćby ostatnia umowa Saudów z USA na temat obniżenia cen ropy, by dobić Rosję, Wenezuelę i Iran. Ten nierząd doprowadza do upadku. Na koniec Nierządnica zostaje rozszarpana przez Bestię (czyli Islamistów)

4.

Cytat:
...I te siedem zborów, było i jest infiltrowane przez szatana i jego sługi. I część chrześcijan z tych zborów dostała się pod władze Wielkiej Nierządnicy...



Tu pełna zgoda. Jednak zauważ, że przestroga Jezusa Chrystusa dla Kościołów jest Łaską.
Jezus zna słabości Zborów i zawraca je ze złej drogi. Każdy z nich ma miłość Boga, a przez to szansę na nawrócenie. Bestia i Nierządnica jest jednak skazana na zagładę od samego początku, bez możliwości odkupienia. Bestia i Nierządnica nie jest "ostateczną transformacją" żadnego z Kościołów.

5.
Cyryl napisał/a:

Kiedy szatan zostanie spętany na 1000 lat, aby nie mógł zwodzić narodów.


Szatan został spętany ofiarą Chrystusa Mt 12:27-30

Cytat:
I jeśli Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy, to przez kogo je wyrzucają wasi synowie? Dlatego oni będą waszymi sędziami. Lecz jeśli Ja mocą Ducha Bożego wyrzucam złe duchy, to istotnie przyszło do was królestwo Boże. Albo jak może ktoś wejść do domu mocarza, i sprzęt mu zagrabić, jeśli mocarza wpierw nie zwiąże? I dopiero wtedy dom Jego ograbi.
Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; i kto nie zbiera ze Mną, rozprasza.


Tysiącletnie Królestwo trwa w Niebie, natomiast, jak sam wskazałeś w poprzednim poście, Szatan stracił pełnię władzy na Ziemi, bo Chrystus spętał jego główną moc - władzę nad śmiercią. Gdy Islamiści skończą krwawą ofiarę z chrześcijan i ich liczba się dopełni to poznamy pełną moc demona i jego świty.

6.
Cyryl napisał/a:

Bizancjum to nie Rzym. Trochę wiedzy z historii. Bizancjum stało na czele kościoła prawosławnego którzy odrzucał zwierzchność biskupa Rzymu.


W 480 r. Odoaker odsyła insygnia cesarskie do Konstantynopola. Konstantyn XI Paleolog, który zginął w 1453 r. dowodząc ostatnią szarżą przeciw turkom, był ostatnim tytułowanym cesarzem rzymskim. Oczywiście obok od 800 r. istnieją europejscy cesarze, jednak nie są to spadkobiercy tego samego tytułu - powód jest prosty cesarz bizantyjski jest, jak na prawdziwego cesarza przystało, Pontifex Maximus, czyli głową kościoła. Na Zachodzie głową Kościoła pozostaje papież, cesarze dostają "sprawy ziemskie".


7.
Cyryl napisał/a:

To plemiona Germańskie a nie osłabieni i rozbici Hunowie, zajęli Rzym.

Odoaker detronizuje Romulusa Augustusa i uznaje zwierzchnictwo cesarzy wschodniorzymskich w zamian za tytuł patrycjusza. To nie tak, że wybił mieszkańców Wiecznego Miasta, a w ich miejsce wprowadził barbarzyńców z borów nadreńskich :-D
Upadek Cesarstwa był efektem wypychania mas barbarzyńców przez Hunów. Germanie robili, co mogli by uratować Imperium Romanum, dopóki było co ratować.

7.
Cyryl napisał/a:

Po nim było Imperium Germanów. Kontrolowanych przez Rzym. Patrz Rzesze Niemieckie.


Imperium Germanów??
A gdyby tak spróbować z odradzającym się Kalifatem Islamskim?
Pomyśl, te mordowanie chrześcijan, Szariat który jest odwrotnością etyki chrześcijańskiej, bóg o tych samych tytułach co biblijny szatan, "aniołowie" zstępujący dnia ostatecznego na wodzów islamskich by dać im zwycięstwo. Modły do kamienia przypominającego ten ze świątyni Artemis z Dziejów Apostolskich, tron Szatana w Turcji, postawienie meczetu w miejscu Świątyni w Jerozolimie z mozaikowym napisem "Jezus był tylko człowiekiem"

Poza tym Święty Cesarz Rzymski obraziłby się na Ciebie, gdybyś Hitlera - uzurpatora i zgraję jego opętanych okultystów nazwał jego spadkobiercami.

Pzdr
_________________
AMDG
 
 
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2014-10-22, 22:22   

Maximus Minimus

1. Kościół Rzymski ma nazwę katolicki czyli powszechny, jest on syntezą:
chrześcijaństwa - nauk Chrystusa - symbol małżeństwa niewiasty z Synem Bożym
nauk z dawnych imperiów, siedmiu pagórków, siedmiu głów Bestii które symbolizują określone królestwa

Pierwsza Głowa Egipt - królestwo którego gnębiło Izrael. Druga Głowa Asyria - królestwo które uprowadziło w niewolę 10 pokoleń Izraela. Trzecia głowa Babilon - królestwo które uprowadziło w niewolę Judę i zniszczyło świątynie Bożą. Czwarta głowa Persja - królestwo które sprowadziło Judę z powrotem do Judei. Piąta głowa Grecja - królestwo które zmuszało Judejczyków do pogaństwa.

Szósta głowa istniejąca w czasach Jana to był Rzym.

Rzym upadł, stracił na znaczeniu kiedy podzielił się na dwa cesarstwa. Od tego czasu władzę zdobywali biskupi Rzymu, którzy łączyli wierzenia wszystkich dawnych imperiów plus chrześcijaństwa. I nadal to czynią. I na tym polega ich Nierząd.

Prorocy Boży, opisywali nierząd Izraela, jako stan w którym Izraelici jednocześnie czcili Boga oraz czcili pogańskie bóstwa.

http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=720

Tak kościół Rzymski, finansował armie nazistów. Czyli panowanie siódmej głowy, 3 Rzeszy. Dowodów na to jest mnóstwo.

Zaś to Himmler (jezuita) stał na czele 3 Rzeszy (był jedynym przywódca który na audiencji papieża był w mundurze).

To naziści zastosowali jako pierwsi przeszczep organów i krwi. Kościół to zaakceptował.

Obecnie kościół nazywa starszymi braćmi w wierze, wyznawców Talmudu. Papieże modlą się z islamistami, całują ich Koran i nazywają ich bóstwo swoim Bogiem

I to pokazuje szczyt owego Nierządu przywódców kościoła katolickiego.

Co do Mekki:
Trochę pogmatwałeś sprawę
Cytat:
1) Nierządnica to miasto Ap17:18. Więc Mekka, nie Islam
2) Cudzołożenie Nierządnicy polega na działaniu na dwa fronty. Będąc sprzymierzona z Bestią (Odrodzony Islamski Kalifat) wciąż jednak przyklepuje umowy z władcami zachodu:

Cytat:
z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi,
a mieszkańcy ziemi się upili
winem jej nierządu".

Choćby ostatnia umowa Saudów z USA na temat obniżenia cen ropy, by dobić Rosję, Wenezuelę i Iran. Ten nierząd doprowadza do upadku. Na koniec Nierządnica zostaje rozszarpana przez Bestię (czyli Islamistów)


Czyli islamiści zniszczą najświętsze miasto islamu???

Przecież to chodzenie do Mekki to jeden z filarów tego kultu. Czyli co Kalifat sam się rozwali.

Po drugie. Trochę wiedzy o ekonomii.

Jeśli Arabia chce obniżyć cenę, aby od Rosji, Wenezueli i Iranu nie kupywać ropy. To musiałaby drastycznie zwielokrotnić produkcje (zwiększenie rafinerii, robotników, fachowców, infrastruktury, logistycznych możliwość), czyli musieliby zainwestować gigantyczne środki i pieniądze. A co za tym idzie ropa musiałby podrożeć.

Natomiast ty piszesz o tym, że ropa ma jeszcze potanieć!!!!

Czy ty uważasz chytrych żydów (a są nimi Saudowie) i Arabów za idiotów nie znających się na robieniu biznesu???

Co do cesarzy, to patrz. Podział cesarstwa to jego upadek.

Co do Hunów.

1. Napływ Germanów do Imperium Romanum, spowodowały ich wojny z plemionami Słowiańskimi. Hunowie, jako stepowi jeźdźcy nie mieli możliwości wyparcia narodów które były schowane w lasach. Hunowie, a także Rzymianie, Bizantyjczycy, jak ognia unikali walk ze Słowianami, mistrzami walki w lasach.

Bizantyjscy cesarzowie, nakazywali mordować jeńców Słowiańskich. Ponieważ nie mogli ich podbić. Nazwa Słowianie, była obraźliwym określeniem niewolnika, ale była też wyrazem strachu i bezradności ludzi którzy dostawali łupnia od Słowian.

Karol Wielki zignorował nakaz papieża aby wypowiedzieć wojnę Słowianom. Dlaczego??? Ponieważ znał potęgę Słowian.

Hunowie podporządkowali kilka plemion Germańskich, które to plemiona wcześniej zostały wyparte przez Słowian.

Tereny dzisiejszych Niemiec to w dużej części tereny jakie papieże, przez setki lat wydali Słowianom. Natomiast Niemcy to mieszanka narodowościowa Słowian i German.

Co ciekawe, wyparcie Hunów, i ich całkowite zniknięcie, mógł spowodować sojusz jakiegoś plemienia Germańskiego ze Słowianami. Wszak Karol Wielki sam miał sojusze ze Słowianami.

Niestety nasza historia to często stek kłamstw.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12