Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Anna01
2015-02-02, 21:26
Wg szatańskiego świata proroctwa to "Teorie Spiskowe&qu
Autor Wiadomość
Elius

Wyznanie: Moim Panem jest Isus.
Pomógł: 65 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 2037
Skąd: Miasto święte.Druga brama od południa.
Wysłany: 2015-01-21, 21:10   

veteran napisał/a:
Pamiętam, tym bardziej że było nas trzech. Tylko, w przybliżeniu.

Ha.Ha.Ha.Zawsze wiedziałem o twoim powrocie,po wylocie.
Było nas trzech,w każdym z nas inna krew ale jeden przyswiecał nam cel.
 
 
Anna01 
Administrator


Wyznanie: Deizm
Pomogła: 292 razy
Dołączyła: 20 Maj 2006
Posty: 4596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-01-22, 00:31   

Cyryl napisał/a:
Chłopie mi za moje posty może grozić śmierć z rak islamistów a ty mi warnen grozisz???

Cyrylu
Jeśli Tobie może grozić śmierć za Twoje posty - Tobie anonimowemu userowi ze zmiennym IP, to właścicielowi forum i administracji, tym bardziej.
Proszę abyś zakończył już dyskusję.
_________________
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2015-01-25, 20:30   

Koran (3:54) Oni knuli podstęp i Bóg knuł podstęp; a Bóg jest najlepszy spośród knujących podstępy.

Mając na uwadze to co powiedział o szatanie Jezus, że jest (on szatan) „ojcem kłamstwa” i to, że bóg islamu „jest najlepszy spośród knujących”, gdzie ja i wielu innych ludzi zgodzi się ze mną, iż „knucie” to bardziej wyrafinowana forma kłamstwa. Zatem jak bóg islamu ma takiego „mistrza” nie trudno odgadnąć kto jest tym „mistrzem kłamstwa”. To moje domniemywanie i może się mylę, ale jak doda się jeszcze to, że islam z Mahometem na czele kłamstwem posługują się dość powszechnie to dobre być nie może. Czy jest gdzieś porządny człowiek który godzi się z kłamstwem w celu osiągnięcia korzyści? Czy jest gdzieś jeszcze wyznanie, które tak jawnie dąży do samozagłady? Islam to najmniej wykształcona grupa ludzi. Praktycznie bez przemysłu i jakiejkolwiek technologii, więc ich marzenie podbicia świata skończyć się może tylko zagładą. Całkowitą anihilacją nawet porządnych Arabów w Europie i USA może się skończyć już niebawem jak sytuacja tak będzie się rozwijać jak niedawno we Francji czy z tym Japończykiem z odciętą niedawno głową.
Więcej o Islamie i koranie napisałem na forum w linku poniżej.

http://biblia.webd.pl/for...er=asc&start=15

Kto pisał koran nie mam pojęcia. Mahomet tego nie zrobił bo nie umiał pisać, więc nie bardzo wiedział co w tej księdze powstaje, a i nawet jak wiedział to „aniołkiem” wcale nie był.
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2015-01-26, 07:12   

Elius napisał/a:
Podobno to forum jest ateistyczne zaczyna być o użytkowniku RN coraz głosniej na stronie zbawienie i na blogu detektywa prawdy już o tym mówią.
Gratulacje,może załatwimy dla kogoś wyjazd do Iraku do ISIS.


Zastanawia mnie z czego wynosisz swą ocenę tego forum i RN-a. Wydaje mi się, że nie znasz znaczenia słowa „ateista”.
Drugą zabawną „prawdą” jaką nam tutaj zapodajesz to „nieomylność” opiniotwórczą strony zbawienie czy blogu Detektywa prawdy. Jak do tego doszedłeś nie mam zielonego pojęcia.
Najgorsze jednak jest to, że chwalisz się tutaj możliwością załatwienia wyjazdu do ISIS. Ciekaw byłbym dowiedzieć się czegoś więcej o twych z nimi znajomościami.
Na koniec napiszę, że nie widzę u RN-a filozofii ateizmu, jak również nie czytałem nic pozytywnego na forum zbawienia, czy Detektywa „prawdy” (tego drugiego prawie nie znam, ale poczytam co pisze i się odniosę) co miałoby jakikolwiek związek z PRAWDĄ.
 
 
Elius

Wyznanie: Moim Panem jest Isus.
Pomógł: 65 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 2037
Skąd: Miasto święte.Druga brama od południa.
Wysłany: 2015-01-26, 08:44   

ZAMOS napisał/a:
Zastanawia mnie z czego wynosisz swą ocenę tego forum i RN-a. Wydaje mi się, że nie znasz znaczenia słowa „ateista”.
Drugą zabawną „prawdą” jaką nam tutaj zapodajesz to „nieomylność” opiniotwórczą strony zbawienie czy blogu Detektywa prawdy. Jak do tego doszedłeś nie mam zielonego pojęcia.
Najgorsze jednak jest to, że chwalisz się tutaj możliwością załatwienia wyjazdu do ISIS. Ciekaw byłbym dowiedzieć się czegoś więcej o twych z nimi znajomościami.
Na koniec napiszę, że nie widzę u RN-a filozofii ateizmu, jak również nie czytałem nic pozytywnego na forum zbawienia, czy Detektywa „prawdy” (tego drugiego prawie nie znam, ale poczytam co pisze i się odniosę) co miałoby jakikolwiek związek z PRAWDĄ.

-aby ocenić czy ja prawidłowo rozumiem słowo ateista to za mało masz informacji
-czy aby nie za pochopnie oceniłeś moje podejście do strony zbawienie i detektywa prawdy,informację czerpie z wielu źródeł jak masz coś ciekawego też poczytam.
-z tym wyjazdem do Isis to był żart,chodziło w nim o to ,że skoro RN tak broni Islamu to niech jedzie tam i bardziej sie zaangażuje.
-to daj linki do poczytania z pozytywnymi rzeczami.
 
 
veteran

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 789
Wysłany: 2015-01-26, 08:49   

Elius napisał/a:
Podobno to forum jest ateistyczne


To forum jest po prostu antybiblijne.
_________________
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)
 
 
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2015-01-26, 08:49   

Oto moja odpowiedź dla RN, w kwestii udowodnienia, że koran jest księgą napisaną przez szatana:

http://biblia.webd.pl/for...p=356620#356620

Przepraszam admina RN, że odpowiedź moja przyszła po wyznaczonym przez Ciebie adminie terminie.

Jednak przyszła, i mam nadzieję, że drugie ostrzeżenie zostanie mi skasowane.

Pozdrawiam :-D
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2015-01-26, 12:11   

Cyryl napisał/a:
Oto moja odpowiedź dla RN, w kwestii udowodnienia, że koran jest księgą napisaną przez szatana:

http://biblia.webd.pl/for...p=356620#356620

Przepraszam admina RN, że odpowiedź moja przyszła po wyznaczonym przez Ciebie adminie terminie.

Jednak przyszła, i mam nadzieję, że drugie ostrzeżenie zostanie mi skasowane.

Pozdrawiam :-D


Dziękuję za pozdrowienia, od razu poczułem się lepiej.
Co tam takie opóżnienie, jak na taki tasiemiec to i tak się szybko uwinąłeś.
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2015-01-31, 15:01   

Dyskusja została przez adminkę ShadowLady86 zakończona w tym temacie:
http://biblia.webd.pl/for...p=357063#357063

Ale w sumie ja dałem odpowiedź na jej zarzuty na tym forum:

(link wykasowany przez Anna01)

Związku, że moja odpowiedź jest na forum zbawieni.fora zatem nie łamię zasad jakie dał admin RN. :-D

Gdyż moja odpowiedź nie widnieje na tym forum :-D

Moja odpowiedź jest bardziej szczera, i piszę na forum Henryka (gdzie panuje wolność i umiłowanie prawdy) to co myślę i tak jak wygląda prawda.

Zapraszam do przeczytania mojej odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez Anna01 2015-02-02, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anna01 
Administrator


Wyznanie: Deizm
Pomogła: 292 razy
Dołączyła: 20 Maj 2006
Posty: 4596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-01-31, 16:36   

Cyrylu

Miałam najszczersze chęci przeczytać Twój post zamieszczony na forum "zbawienie".

Na słowach ........ ShadowLady86 i RN jedyne co udowodnili to fakt, że tak naprawdę są satanistami.

ShadowLady86 deklaruje się jako chrześcijanka, jednak broniła islamu wszelkimi dostępnymi metodami.


........ zakończyłam lekturę.

Nasza cała dyskusja w temacie była tylko stratą czasu, bo jak widzę przeczytałeś wybiórczo temat, a w którymś z postów napisałam, że obiektywizm wcale nie oznacza, że ktokolwiek z nas wyznaje islam czy mu sprzyja.

Każdemu z nas zdarzyło się mówić o zdrowiu i dawać rady odnośnie np. leczenia , czy to oznacza, że jesteśmy lekarzami ???

Na temat patrzysz nieobiektywnie , bo masz z góry ustalony pogląd, no i skrajne odłamy islamu dają powody, aby przypisywać im działanie niegodne człowieka, a więc (dla wierzących w istnienie szatana(!) ) udział "złych mocy". My nie wierzymy w szatana, wiec satanistami być nie możemy. :roll:
Jeszcze raz podkreślę, że całe zło tego świata leży w człowieku, który dążąc do władzy - czy to politycznej czy religijnej ( przeforsowanie swojej wiary) - jest gotów zrobić wszystko, a dla wzmocnienia swoich działań i ......usprawiedliwienia, wciąga w to Boga czyli de facto wmawia, że Bóg jest inspiratorem.
_________________
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10
 
 
Elius

Wyznanie: Moim Panem jest Isus.
Pomógł: 65 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 2037
Skąd: Miasto święte.Druga brama od południa.
Wysłany: 2015-01-31, 17:54   

Cyryl napisał/a:
Moja odpowiedź jest bardziej szczera, i piszę na forum Henryka (gdzie panuje wolność i umiłowanie prawdy) to co myślę i tak jak wygląda prawda.

Tyż prowda,dobrze,zeby na forum biblijnym tez tak było
 
 
Damgrath 


Wyznanie: wyznaje prawdę Biblijną
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 11
Skąd: polska
Wysłany: 2015-01-31, 17:55   

Anna01 napisał/a:
My nie wierzymy w szatana, wiec satanistami być nie możemy


Skoro nie wierzycie w szatana, to w takim razie w Boga też nie możecie, ponieważ Bóg wierzy w szatana i wielokrotnie o nim mówił. Jego syn Chrystus również o nim wspominał:

Rodz. 3:(14) Wtedy rzekł Pan Bóg do węża: Ponieważ to uczyniłeś, będziesz przeklęty wśród wszelkiego bydła i wszelkiego dzikiego zwierza. Na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni życia swego!
(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej
potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w piętę.

Hioba 1:(6) Otóż zdarzyło się pewnego dnia, że przybyli synowie Boży, aby się stawić przed Panem, a wśród nich przybył też i szatan.
(7) I rzekł Pan do szatana: Skąd przybywasz? A szatan odpowiedział Panu, mówiąc:
Wędrowałem po ziemi i przeszedłem ją wzdłuż i wszerz.


Marka 1: (13) I był na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez szatana, i przebywał pośród zwierząt, a aniołowie służyli mu.

Skoro nie wierzycie w to co mówił Bóg, to znaczy, że podważacie Biblię. Czyli Waszym ojcem jest szatan:

Jana 8:44 Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego.
On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy.
Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.
(45) Ponieważ Ja mówię prawdę, nie wierzycie mi.

Cyryl odkrył prawdę o Was, tak samo jak Henryk wcześniej. To forum powinno nazywać się: koran.webd.pl
_________________
zapraszam na http://damgrath.blogspot.com/
 
 
Elius

Wyznanie: Moim Panem jest Isus.
Pomógł: 65 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 2037
Skąd: Miasto święte.Druga brama od południa.
Wysłany: 2015-01-31, 17:56   

Ha.Ha.Ha. dobre,dobre wszystko jasne.
 
 
Elius

Wyznanie: Moim Panem jest Isus.
Pomógł: 65 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 2037
Skąd: Miasto święte.Druga brama od południa.
Wysłany: 2015-01-31, 17:57   

W tajemnicy wam powiem albo i nie co to za forum,może sie domyślicie albo i nie.
 
 
Anna01 
Administrator


Wyznanie: Deizm
Pomogła: 292 razy
Dołączyła: 20 Maj 2006
Posty: 4596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-01, 00:23   

Damgrath napisał/a:
Cyryl odkrył prawdę o Was, tak samo jak Henryk wcześniej. To forum powinno nazywać się: koran.webd.pl


A nie przypadkiem hasbara.webd ?
To się panowie w końcu zastanówcie, bo to dwie skrajne organizacje. :roll:
A co tam u pana Kubika ? Nadal niedomaga ?
Proszę go pozdrowić i życzyć dużo zdrowia.
_________________
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12