Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wojna w 2016 i brak emerytur
Autor Wiadomość
janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2015-10-30, 22:19   

booris napisał/a:
janwisniewski68 napisał/a:
booris napisał/a:
To ile juz lat dajesz sie rujnowac swojej zonie,janie?

My z żoną budujemy a nie rujnujemy !!

Chcesz przez to powiedziec,ze twoja zona nie odkryla pieniedzy?

I po co kontynuujesz tą idiotyczną rozmowę !!
Po prostu na wcześniejszy idiotyzm odpowiedziałem idiotyzmem nie mojego pochodzenia bo wiedziałem że podejmiesz tą idiotyczną dyskusję przypisując mi jej autorstwo !!
Człowiek inteligentny zorientował by się że to podpucha i nie kontynuował by tego idiotyzmu !!

http://elka.pl/content/view/551/209/

BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2015-10-31, 07:49   

Do kleru !!!
Słuchajcie wy, którzy jesteście w służbie Mojego Świętego Słowa. Nie nauczajcie Mojego ludu odstępstwa od ich Boga. Pamiętajcie, że sąd zaczyna sią od domu Bożego. Jeśli się nie upamiętacie, usunę was z powodu grzechu, jakiego nauczaliście Mój lud. Czy myślicie, że jestem głuchy i nie słyszę, że jestem ślepy i nie widzę? Wy, którzy powstrzymujecie prawdę poprzez waszą niesprawiedliwość, którzy napełniacie wasze kieszenie srebrem i złotem kosztem ubogich, pokutujcie, mówię, kiedy jeszcze jest czas. W dniu sądu staniecie przede Mną sami i zdacie sprawę z tego, co zrobiliście z Moim Świętym Słowem. Jeśli wezwiecie Mnie w pokucie, usunę przekleństwo z waszej krainy i pobłogosławię was potężnym błogosławieństwem. Jeśli się upamiętacie i będziecie się wstydzić waszych grzechów, okażę wam współczucie i miłosierdzie i nie wspomnę już nigdy waszych czynów. Módlcie się, abyście mogli się ostać. Powstańcie do życia i żyjcie. Pokutujcie przed ludźmi, których zwiedliście swoją fałszywą nauką. Powiedzcie im, że zgrzeszyliście i rozproszyliście Moje owce. Pokutujcie przed nimi. Oto przygotowują świętą armię. Będzie czyniła dla Mnie dzieła i zniszczy twoje piedestały. Armią tą są święci mężczyźni i kobiety, chłopcy i dziewczęta. Zostali namaszczeni do głoszenia prawdziwej ewangelii, do tego, aby kłaść ręce na chorych i przywoływać grzeszników do upamiętania się. Jest to armia pracujących mężczyzn, gospodyń domowych, kawalerów, panien i szkolnych dzieci. Są zwykłymi ludźmi, gdyż niewielu znakomitych tego świata odpowiedziało na Moje wołanie. W przeszłości byli niezrozumiani, źle traktowani, przeklinani i odrzucani, lecz błogosławiłem ich odwagą w świętości i duchu. Zaczną wypełniać Moje proroctwa i będą czynić Moją wolę, a Ja będę pośród nich przebywał, mówił do nich i pracował. Są to ci, którzy zwrócili się do Mnie całym swoim sercem, duszą, umysłem i siłą. Armia ta przebudzi wielu do sprawiedliwości i czystości ducha. Wkrótce zacznę się wśród nich poruszać, wybierając tych których chcą. Wyszukam ich spośród miast i wsi. Chociaż wielu z nich zaskoczonych będzie Moim wyborem, zobaczycie, jak wyruszą przez ziemię i z powodu Mojego imienia będą czynić wielkie rzeczy. Patrzcie, a zobaczycie Moją moc w działaniu. Ponownie mówię do was, abyście nie plamili swojego małżeńskiego łoża. Nie plamcie ciała, w którym mieszka Duch Święty. Grzech ciała prowadzi do grzechu ducha. Utrzymajcie swoje małżeńskie łoża nieskalanymi. Stworzyłem kobietę dla mężczyzny i mężczyznę dla kobiety, i ustanowiłem, że tych dwoje złączy się w świętym związku małżeńskim. Ponownie mówię wam, obudźcie się!!!"
Obrazek

No i co, Janie ???
Była jakaś reakcja ze strony kleru ?
Opamiętali się już, czy będziesz musiał jeszcze trochę ich poustawiać ? :->

ShadowLady86 
Administrator

Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 271 razy
Wysłany: 2015-10-31, 08:53   

Ponownie mówię do was, abyście nie plamili swojego małżeńskiego łoża. Nie plamcie ciała, w którym mieszka Duch Święty. Grzech ciała prowadzi do grzechu ducha. Utrzymajcie swoje małżeńskie łoża nieskalanymi

W sensie Kler ma nie kalać swojego małżeńskiego łoża? Ale Janie, Ty mówisz o naszym rodzimym Katolickim duchowieństwie? Bo nasze duchowieństwo nie może kalać swojego małżeńskiego łoża, jako że nie może wchodzić w związki małżeńskie jako takie.

Poza tym, czy Jan przemówił w swoim imieniu czy w imieniu Boga? Bo zastanawiam się, czy to Bóg będzie tworzył tą armię gospodyń domowych i gimnazjalistów, czy Jan właśnie?
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]

BoaDusiciel 

Wysłany: 2015-10-31, 10:26   

ShadowLady86 napisał/a:

Poza tym, czy Jan przemówił w swoim imieniu czy w imieniu Boga? Bo zastanawiam się, czy to Bóg będzie tworzył tą armię gospodyń domowych i gimnazjalistów, czy Jan właśnie?

IMO to Bóg przemówił w imieniu Jana :mrgreen:

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2015-10-31, 22:51   

Ten posłuchał głosu z apokalipsy rozdz.18 wers.4
[Usunięte przez administratora]

Co było w moim poście złego że został usunięty mówię o poście w którym podałem link ze stroną z której wziąłem idiotyczne wypowiedzi !!

Ostatnio zmieniony przez ShadowLady86 2015-11-01, 07:52, w całości zmieniany 1 raz  

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2015-11-02, 16:58   

BoaDusiciel napisał/a:
Do kleru !!!
Słuchajcie wy, którzy jesteście w służbie Mojego Świętego Słowa. Nie nauczajcie Mojego ludu odstępstwa od ich Boga. Pamiętajcie, że sąd zaczyna sią od domu Bożego. Jeśli się nie upamiętacie, usunę was z powodu grzechu, jakiego nauczaliście Mój lud. Czy myślicie, że jestem głuchy i nie słyszę, że jestem ślepy i nie widzę? Wy, którzy powstrzymujecie prawdę poprzez waszą niesprawiedliwość, którzy napełniacie wasze kieszenie srebrem i złotem kosztem ubogich, pokutujcie, mówię, kiedy jeszcze jest czas. W dniu sądu staniecie przede Mną sami i zdacie sprawę z tego, co zrobiliście z Moim Świętym Słowem. Jeśli wezwiecie Mnie w pokucie, usunę przekleństwo z waszej krainy i pobłogosławię was potężnym błogosławieństwem. Jeśli się upamiętacie i będziecie się wstydzić waszych grzechów, okażę wam współczucie i miłosierdzie i nie wspomnę już nigdy waszych czynów. Módlcie się, abyście mogli się ostać. Powstańcie do życia i żyjcie. Pokutujcie przed ludźmi, których zwiedliście swoją fałszywą nauką. Powiedzcie im, że zgrzeszyliście i rozproszyliście Moje owce. Pokutujcie przed nimi. Oto przygotowują świętą armię. Będzie czyniła dla Mnie dzieła i zniszczy twoje piedestały. Armią tą są święci mężczyźni i kobiety, chłopcy i dziewczęta. Zostali namaszczeni do głoszenia prawdziwej ewangelii, do tego, aby kłaść ręce na chorych i przywoływać grzeszników do upamiętania się. Jest to armia pracujących mężczyzn, gospodyń domowych, kawalerów, panien i szkolnych dzieci. Są zwykłymi ludźmi, gdyż niewielu znakomitych tego świata odpowiedziało na Moje wołanie. W przeszłości byli niezrozumiani, źle traktowani, przeklinani i odrzucani, lecz błogosławiłem ich odwagą w świętości i duchu. Zaczną wypełniać Moje proroctwa i będą czynić Moją wolę, a Ja będę pośród nich przebywał, mówił do nich i pracował. Są to ci, którzy zwrócili się do Mnie całym swoim sercem, duszą, umysłem i siłą. Armia ta przebudzi wielu do sprawiedliwości i czystości ducha. Wkrótce zacznę się wśród nich poruszać, wybierając tych których chcą. Wyszukam ich spośród miast i wsi. Chociaż wielu z nich zaskoczonych będzie Moim wyborem, zobaczycie, jak wyruszą przez ziemię i z powodu Mojego imienia będą czynić wielkie rzeczy. Patrzcie, a zobaczycie Moją moc w działaniu. Ponownie mówię do was, abyście nie plamili swojego małżeńskiego łoża. Nie plamcie ciała, w którym mieszka Duch Święty. Grzech ciała prowadzi do grzechu ducha. Utrzymajcie swoje małżeńskie łoża nieskalanymi. Stworzyłem kobietę dla mężczyzny i mężczyznę dla kobiety, i ustanowiłem, że tych dwoje złączy się w świętym związku małżeńskim. Ponownie mówię wam, obudźcie się!!!"
Obrazek

No i co, Janie ???
Była jakaś reakcja ze strony kleru ?
Opamiętali się już, czy będziesz musiał jeszcze trochę ich poustawiać ? :->

Minęło 9 godzin od napisania postu a ona zadaje takie pytanie ?
To musi być blondynka !! Wolę mądre od ładnych !!

ShadowLady86 
Administrator

Wysłany: 2015-11-02, 17:11   

BoaDusiciel ładną blondynką? 8-)
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2015-11-02, 18:39   

ShadowLady86 napisał/a:
męską blondynką !! i to 100 latnią HA!!HA!!

BoaDusiciel 

Wysłany: 2015-11-02, 20:31   

ShadowLady86 napisał/a:

Bardzo ładną.
183cm/100kg
Taka poręczna blondynka, z czarnymi włosami, no może trochę siwiejącymi :mrgreen:

BoaDusiciel 

Wysłany: 2015-11-02, 20:32   

ShadowLady86 napisał/a:

No, tak mnie czas posunął i nadal posuwa :-|

booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Wysłany: 2015-11-04, 02:17   

Bo to blondynka z tego pokolenia ktore nie przeminie.

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2015-11-06, 12:32   

Administrator tego forum przy pracy !!!

ShadowLady86 
Administrator

Wysłany: 2015-11-06, 14:11   

W sumie rysunek dość adekwatny. Tylko po prawej stronie powinien jeszcze stać kubek kawy/ lampka wina, w zależności od pory dnia. Słusznie zauważyłeś Janie, że administrowanie forum to praca. W dodatku ciężka i bezpłatna.

Anna01 

Wyznanie: Deizm
Pomogła: 286 razy
Wysłany: 2015-11-06, 21:51   

Administrator tego forum przy pracy !!!
Obrazek

Animacja bardzo pasuje do Twojej stopki, Janie :mrgreen:
Rzym. 13:10

Odpowiedz do tematu