Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
zetknięcie z satanistami, potrzeba przyjęcia chrztu
Autor Wiadomość
kranik

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-12-20, 00:37   zetknięcie z satanistami, potrzeba przyjęcia chrztu

Witam,
Poszukuje jakiegoś pastora z okolic Śląska który mógłby udzielić mi chrztu. Jakiś czas temu sataniści z masonerii chcieli żebym do nich dołączył, oddał duszę diabłu -odmówiłem. Od tego czasu moje życie jest systematycznie niszczone. Jestem pod bardzo dużym ostrzałem ze strony złego(próbowano mi nawet zabić matkę). Wydaje mi, że nie pożyje zbyt długo. Mam pilną potrzebę przyjęcia biblijnego chrztu, poprzez zanurzenie.

W krk nie otrzymałem pomocy, wręcz przeciwnie. Dziwnym trafem zacząłem otrzymywać pisma światków Jehowy. Wiem, że masoneria utworzyła ten kościół, więc nie mam do nich zaufania.


Nie uznaję królowej niebios, uważam, że chrześcijanie powinni czcić sobotę zamiast dnia słońca, wierzę w zbawienie przez łaskę (ale to nie zwalnia ze przestrzegania prawa) oraz nie uważam, żeby Chrystus obiecany mesjasz i Zbawiciel był Bogiem Stworzycielem czyli nie uznaje Trójcy podobnie jak Ojcowie Kościoła.


Wiem, że bardzo wiele pastorów i księży jest wilkami w owczych skórach, szukam prawdziwego sługę Bożego, czy jakaś dobra dusza może pomóc mi znaleźć prawdziwego kapłana?
pozdrawiam Adam
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2015-12-20, 08:39   Re: zetknięcie z satanistami, potrzeba przyjęcia chrztu

kranik napisał/a:
Mam pilną potrzebę przyjęcia biblijnego chrztu, poprzez zanurzenie.

Jeśli uważasz, że samo zanurzenie w wodzie uratuje Cię przed czymś (kimś), to jesteś w błędzie! Sam chrzest nie posiada w sobie żadnej „czarodziejskiej mocy”!
Wyjdziesz jedynie mokry.
Prawdziwy biblijny chrzest, to „zanurzenie” w Chrystusie.
To wykonywanie Jego woli, to dochodzenie do podobieństwa Jego charakteru, to poddanie swej woli pod wolę Ojca, to prośba o czyste sumienie.

Cytat:
Wiem, że masoneria utworzyła ten kościół, więc nie mam do nich zaufania.

Wiesz? :aaa:
No to ciekawe posiadasz informacje. Podziel się nimi z nami.
 
 
merkaba 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 160
Wysłany: 2015-12-20, 10:34   

masoneria finansowała swiadków jehowy

zostan zydem oni swietuja sobote
chrzescijanie prawdziwi swietuja zmartwychstanie jezusa czyli niedziele
_________________
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2015-12-20, 13:31   

merkaba napisał/a:
masoneria finansowała swiadków jehowy

Nie byłem, nie jestem SJ. - Piszę tak dla jasności...

Nie powielaj bzdur, bo i tak nie przedstawisz najmniejszego dowodu na to, co piszesz.
Równie wiarygodne jak Twoje, jest moje stwierdzenie że "merkaba" posiada trzy ręce, a z pleców wystaje ogon.
 
 
KobietaZMagdali 


Wyznanie: katoliczka
Pomogła: 235 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 2125
Skąd: ze wsi :)
Wysłany: 2015-12-20, 13:34   

Henryk napisał/a:
Jeśli uważasz, że samo zanurzenie w wodzie uratuje Cię przed czymś (kimś), to jesteś w błędzie! Sam chrzest nie posiada w sobie żadnej „czarodziejskiej mocy”!
Wyjdziesz jedynie mokry.
Prawdziwy biblijny chrzest, to „zanurzenie” w Chrystusie.
To wykonywanie Jego woli, to dochodzenie do podobieństwa Jego charakteru, to poddanie swej woli pod wolę Ojca, to prośba o czyste sumienie.


Biblijny chrzest to niewidzialne zanurzenie w Chrystusie, którego widzialnym znakiem jest zanurzenie w wodzie. I ma to w sobie realną moc.
_________________
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E
 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 445 razy
Wiek: 93
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10693
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-12-20, 14:31   

KobietaZMagdali napisał/a:
Biblijny chrzest to niewidzialne zanurzenie w Chrystusie, którego widzialnym znakiem jest zanurzenie w wodzie. I ma to w sobie realną moc.


Bardzo ważne stwierdzenie i prawdziwe,- Zanurzenie
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
kranik

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-12-20, 19:47   

W każdej gazetce ŚJ znajdziecie ukryte demony na obrazkach, jeśli macie jakieś gazetki od nich to przyjrzyjcie się dokładnie, na pewno znajdziecie. Jest również bardzo wiele symboli zakodowanych, ale tu trzeba już trochę liznąć symbolikę masońską, żeby zauważyć. Nie chce skupiać się na ŚW nic do tych ludzi nie mam, podoba mi się nawet, że jako jedyny kościół potrafi wyjść na ulice ale nie uważam ich za oblubienice.

Panie Henryku, przykro mi że nie wierzy Pan w chrzest. Ale Biblia mówi wyraźnie, że każdy powinien się ochrzcić, a ja nie wiem ile czasu mi zostało. Odmówiłem diabłu w jego własnym gnieździe, przy ponad 50 satanistach. Prawo mówi, że jak ktoś postawi się szatanowi to on ucieknie. Wybrałem Chrystusa, a właściwie to On wybrał mnie, nie będę wchodzić w szczegóły, kiedyś złoże świadectwo ale najpierw muszę odnaleźć kapłana.

Byłem jedynie ochrzczony jedynie jako dziecko w KRK. Szukam chrzciciela, to dla mnie bardzo ważne. Wierzę w moc rytuałów. Od czasu jak znalazłem się na ceremonii inicjacji masońskiej(NIEŚWIADOMIE), która się nie powiodła, ponieważ odmówiłem. Bóg podarował mi dar - potrafię do pewnego stopnia rozpoznawać wilki w owczych skórach, ludzi którzy zostali oświeceni światłem lucyfera w zamian za dusze. Może Wam się to wydawać niewiarygodne, szczególnie, że w Biblii bardzo niewiele jest na temat pożarcia przez szatana - to pożarcie oznacza stanie się jego niewolnikiem. Tych ludzi są miliony, uważajcie nawet na pastorów- szczególnie byłych księży.

Jeśli ktoś zna pastora obdarzonego Duchem Świętym to proszę o kontakt.
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2015-12-20, 21:07   

kranik napisał/a:
W każdej gazetce ŚJ znajdziecie ukryte demony na obrazkach, jeśli macie jakieś gazetki od nich to przyjrzyjcie się dokładnie, na pewno znajdziecie. Jest również bardzo wiele symboli zakodowanych, ale tu trzeba już trochę liznąć symbolikę masońską, żeby zauważyć. Nie chce skupiać się na ŚW nic do tych ludzi nie mam, podoba mi się nawet, że jako jedyny kościół potrafi wyjść na ulice ale nie uważam ich za oblubienice.

Panie Henryku, przykro mi że nie wierzy Pan w chrzest. Ale Biblia mówi wyraźnie, że każdy powinien się ochrzcić, a ja nie wiem ile czasu mi zostało. Odmówiłem diabłu w jego własnym gnieździe, przy ponad 50 satanistach. Prawo mówi, że jak ktoś postawi się szatanowi to on ucieknie. Wybrałem Chrystusa, a właściwie to On wybrał mnie, nie będę wchodzić w szczegóły, kiedyś złoże świadectwo ale najpierw muszę odnaleźć kapłana.

Byłem jedynie ochrzczony jedynie jako dziecko w KRK. Szukam chrzciciela, to dla mnie bardzo ważne. Wierzę w moc rytuałów. Od czasu jak znalazłem się na ceremonii inicjacji masońskiej(NIEŚWIADOMIE), która się nie powiodła, ponieważ odmówiłem. Bóg podarował mi dar - potrafię do pewnego stopnia rozpoznawać wilki w owczych skórach, ludzi którzy zostali oświeceni światłem lucyfera w zamian za dusze. Może Wam się to wydawać niewiarygodne, szczególnie, że w Biblii bardzo niewiele jest na temat pożarcia przez szatana - to pożarcie oznacza stanie się jego niewolnikiem. Tych ludzi są miliony, uważajcie nawet na pastorów- szczególnie byłych księży.

Jeśli ktoś zna pastora obdarzonego Duchem Świętym to proszę o kontakt.


Szukasz kogoś, kto nie istnieje,
lękasz się czegoś, czego nie ma,
boisz się jednego opętania, a sam chcesz tkwić w drugim.

USPOKÓJ SIĘ :!: :!: :!:

Masz grożby - zgłoś to na policję.
Cierpi umysł i ciało - udaj się do odpowiedniego lekarza.
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2015-12-20, 21:25   

kranik napisał/a:
Panie Henryku, przykro mi że nie wierzy Pan w chrzest.

Zostałem zanurzony i uczyniłem to przy wielu świadkach! :-D
Samo zanurzenie bez "śmierci" starego człowieka nie ma najmniejszego sensu.
Cytat:
Wierzę w moc rytuałów.

Nic na to nie poradzę. :-(
 
 
Listek 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 7852
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2015-12-20, 21:35   

Henryk napisał/a:
Samo zanurzenie bez "śmierci" starego człowieka nie ma najmniejszego sensu.


Brawo Henryk !

Dz 2:38 bug "Wtedy Piotr powiedział do nich: Pokutujcie i niech każdy z was ochrzci się w imię Jezusa Chrystusa na przebaczenie grzechów, a otrzymacie dar Ducha Świętego."

Pozdrawiam
_________________
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9
 
 
kranik

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-12-20, 23:03   

RN, Jestem spokojnym człowiekiem i przyjmę z pokorą co da mi Pan. Dziwi mnie fakt, że chrześcijanin neguje istnienie satanistów, jak możesz powiedzieć, że masonów nie ma? idź na policje i powiedz coś o masonach to w psychiatryku będziesz jeszcze tego samego dnia. Oni kontrolują wszystko.
Dlaczego mówisz że nie znajdę pastora obdarzonego Duchem Świętym?

Henryk, Nie wiem czy zostałem dobrze zrozumiany... myślicie, że odczuwam potrzebę chrztu bo chce się wykąpać? No przecież, że chce się ponownie narodzić. Pochodzę z ateistycznej rodziny, ale wartości chrześcijańskie nie były mi nigdy obce. Pan nie pozwolił mnie pożreć i widać miał ku temu powody. Napisał Pan Henryk: "nic na to nie poradzę" - czyli Pan jednak nie wierzy w rytuał chrztu czy jak?
Ostatnio zmieniony przez kranik 2015-12-21, 00:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zwiastun

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 315
Wysłany: 2015-12-20, 23:12   

kranik napisał/a:
powiedz coś o masonach to w psychiatryku będziesz


Za dużo ci internet namieszał w głowie. :-|
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2015-12-21, 01:41   

kranik napisał/a:
[b] Jestem spokojnym człowiekiem i przyjmę z pokorą co da mi Pan.

To jest prawidłowa postawa, więcej nic Ci nie potrzeba. Spróbuj tylko zrozumieć swoje miejsce, ale nie daj się zniewolić przez żadne systemy. Jednak ich zupełnie nie odrzucaj, nic co ludzkie niech nie będzie ci obce, wszystko może być pożyteczne do nauki i nabierania doświadczenia na które człowiek jest skazany. Twój umysł niech będzie Twoim kościołem, a cały Wszechświat Słowem Bożym.

kranik napisał/a:
[b] Dziwi mnie fakt, że chrześcijanin neguje istnienie satanistów,


Ja nie neguję istnienia satanistów, tylko mam wątpliwości co do istnienia szatanistów
Sataniści są zorganizowani w kościół istniejący bodaj od 1966 roku i tym samym stanowią coś realnego.
Natomiast szatan to niezbyt zręczne usprawiedliwienie Boga, za istniejące zło na świecie.

kranik napisał/a:
[b] jak możesz powiedzieć, że masonów nie ma?


Masoneria istnieje, tylko, że co z tego :?: Co oni Ci przeszkadzają :?: W żadne systemy religijne i polityczne nie musisz się mieszać.

kranik napisał/a:
[b] idź na policje i powiedz coś o masonach to w psychiatryku będziesz jeszcze tego samego dnia. Oni kontrolują wszystko.


Tak, żle to chyba jeszcze nie jest.

kranik napisał/a:
[b]
Dlaczego mówisz że nie znajdę pastora obdarzonego Duchem Świętym?


Znależć, to może znajdziesz, jakiegoś samozwańczego, albo podstawionego, ale jak sprawdzisz, jak zmierzysz czy jest obdarzony Duchem Świętym :?:
A tak w ogóle to co to jest ten Duch Święty :?: Sam Bóg, czy może Jego moc :?: A może to jest jedna z Osób Bożych :?: A może zwykły fikcyjny termin :?: Biblia nie daje na ten temat klarownej odpowiedzi. Dlatego powinieneś na te sprawy patrzeć z rezerwą, bo to jest jedna z tych rzeczy, które poprowadzą Ciebie na manowce. Uwikłasz się w metafizykę i się z niej w sposób zadowaląjący nie wyplączesz. Kiedy tylko będziesz chciał, zawsze będziesz odczuwał niedosyt, czy na pewno Twoje spojrzenie na sprawę jest właściwe, czy nie. Wszystko dlatego, że te rzeczy nie da się ogarnąć ludzkim rozumem.
Jeżeli pomimo usilnych i szczerych kroków, nie odkryłeś jeszcze jakiejś ''prawdy'' to może nie musisz o niej wiedzieć. Nie ma co być nadgorliwym.
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
KobietaZMagdali 


Wyznanie: katoliczka
Pomogła: 235 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 2125
Skąd: ze wsi :)
Wysłany: 2015-12-21, 02:58   Re: zetknięcie z satanistami, potrzeba przyjęcia chrztu

kranik napisał/a:
Witam,
Poszukuje jakiegoś pastora z okolic Śląska który mógłby udzielić mi chrztu. Jakiś czas temu sataniści z masonerii chcieli żebym do nich dołączył, oddał duszę diabłu -odmówiłem. Od tego czasu moje życie jest systematycznie niszczone. Jestem pod bardzo dużym ostrzałem ze strony złego(próbowano mi nawet zabić matkę). Wydaje mi, że nie pożyje zbyt długo. Mam pilną potrzebę przyjęcia biblijnego chrztu, poprzez zanurzenie.

W krk nie otrzymałem pomocy, wręcz przeciwnie. Dziwnym trafem zacząłem otrzymywać pisma światków Jehowy. Wiem, że masoneria utworzyła ten kościół, więc nie mam do nich zaufania.


Nie uznaję królowej niebios, uważam, że chrześcijanie powinni czcić sobotę zamiast dnia słońca, wierzę w zbawienie przez łaskę (ale to nie zwalnia ze przestrzegania prawa) oraz nie uważam, żeby Chrystus obiecany mesjasz i Zbawiciel był Bogiem Stworzycielem czyli nie uznaje Trójcy podobnie jak Ojcowie Kościoła.


Wiem, że bardzo wiele pastorów i księży jest wilkami w owczych skórach, szukam prawdziwego sługę Bożego, czy jakaś dobra dusza może pomóc mi znaleźć prawdziwego kapłana?
pozdrawiam Adam


Nie wiem co się wydarzyło w Twoim życiu, że żyjesz w tak dużym lęku i co kryje się pod tajemniczymi frazami w Twoim poście. Jednak ucieczka w kolejne rytuały i kompulsje nie uciszy Twojego lęku. Jesteś ochrzczonym dzieckiem Bożym, które zagubiło prawdę, że: Jeśli Bóg z nami to któż przeciwko nam. chrześcijanin to tak naprawdę niepoprawny optymista, który jak Daniel widząc dookoła siebie bestie zachowuje spokój. Tak więc cokolwiek wydarzyło się w Twoim życiu masz z Bożą pomocą jesteś w stanie się temu przeciwstawić i przejść przez to.

Odnoszę wrażenie, że jesteś sam w tej trudnej sytuacji. Nie masz przy sobie nikogo bliskiego z kim mógłbys porozmawiać, rodzinę przyjaciół, znajomych? Jeśli nie masz nikogo kto Cię rozumie może warto poszukać wsparcia na zewnątrz.
_________________
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2015-12-21, 07:35   

kranik napisał/a:
Panie Henryku, przykro mi że nie wierzy Pan w chrzest. Ale Biblia mówi wyraźnie, że każdy powinien się ochrzcić, a ja nie wiem ile czasu mi zostało. Odmówiłem diabłu w jego własnym gnieździe, przy ponad 50 satanistach. Prawo mówi, że jak ktoś postawi się szatanowi to on ucieknie. Wybrałem Chrystusa, a właściwie to On wybrał mnie, nie będę wchodzić w szczegóły, kiedyś złoże świadectwo ale najpierw muszę odnaleźć kapłana.

Jakieś totalne niezrozumienie.
Chrzest przez zanurzenie w wodzie, jest tylko zewnętrzną manifestacją i to przy świadkach(!), wewnętrznej przemiany, która już powinna nastąpić.
Jest to „wtopienie się” w ciało Chrystusowe, którego głową jest zmartwychwstały Jezus.
To ciało- duchowe kamienie niebiańskiej świątyni- stanowią Jego wierni naśladowcy.
Aby ochrzcić się, należy wpierw uwierzyć.
Założenie korony na głowę nie uczyni Cię królem...
Cytat:
ale najpierw muszę odnaleźć kapłana

Najpierw odnajdź Prawdę, która jest w Słowie, bo dalej męczą Cię chorobliwe fobie, o ile nie stroisz sobie żartów?!
Cytat:
, ludzi którzy zostali oświeceni światłem lucyfera w zamian za dusze.

Mistrz Twardowski?- To była jedynie bajka- Poważnie! :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11