Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
zetknięcie z satanistami, potrzeba przyjęcia chrztu
Autor Wiadomość
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2015-12-21, 16:42   Szukaj Prawdy

kranik napisał/a:
W każdej gazetce ŚJ znajdziecie ukryte demony na obrazkach, jeśli macie jakieś gazetki od nich to przyjrzyjcie się dokładnie, na pewno znajdziecie. Jest również bardzo wiele symboli zakodowanych, ale tu trzeba już trochę liznąć symbolikę masońską, żeby zauważyć. Nie chce skupiać się na ŚW nic do tych ludzi nie mam, podoba mi się nawet, że jako jedyny kościół potrafi wyjść na ulice ale nie uważam ich za oblubienice.

Panie Henryku, przykro mi że nie wierzy Pan w chrzest. Ale Biblia mówi wyraźnie, że każdy powinien się ochrzcić, a ja nie wiem ile czasu mi zostało. Odmówiłem diabłu w jego własnym gnieździe, przy ponad 50 satanistach. Prawo mówi, że jak ktoś postawi się szatanowi to on ucieknie. Wybrałem Chrystusa, a właściwie to On wybrał mnie, nie będę wchodzić w szczegóły, kiedyś złoże świadectwo ale najpierw muszę odnaleźć kapłana.

Byłem jedynie ochrzczony jedynie jako dziecko w KRK. Szukam chrzciciela, to dla mnie bardzo ważne. Wierzę w moc rytuałów. Od czasu jak znalazłem się na ceremonii inicjacji masońskiej(NIEŚWIADOMIE), która się nie powiodła, ponieważ odmówiłem. Bóg podarował mi dar - potrafię do pewnego stopnia rozpoznawać wilki w owczych skórach, ludzi którzy zostali oświeceni światłem lucyfera w zamian za dusze. Może Wam się to wydawać niewiarygodne, szczególnie, że w Biblii bardzo niewiele jest na temat pożarcia przez szatana - to pożarcie oznacza stanie się jego niewolnikiem. Tych ludzi są miliony, uważajcie nawet na pastorów- szczególnie byłych księży.

Jeśli ktoś zna pastora obdarzonego Duchem Świętym to proszę o kontakt.


Kraniku,
jeśli był pan raz ochrzczony to powinno to panu wystarczyć - Chrystus też był ochrzczony tylko jeden raz.

Teraz jest kolej na odnalezienie 'Prawdy / Nazary' - religii do której Chrystus został ochrzczony, i do odnalezienia 'prawdziwego - historycznego' Chrystusa.

Masoni, ŚJ i zwierzchnicy wszystkich dzisiejszych zorganizowanych religii, są organizacjami żydowskimi, i już się od pana nie odczepią. Ale bać to się muszą oni, ponieważ oni wyznają Zwodziciela, a pan poszukuje Zbawiciela.

Poznałem na własnej skórze ich nienawiść, ale poznałem też miłość i opiekę Chrystusa / Wybawiciela. Teraz wiem że tak długo jak poszukuje pan 'Prawdy', i odważnie głosi ją, tak długo będzie pan miał zagwarantowaną opiekę Chrystusa Króla, któremu został oddany pod opiekę Świat, i który ma większą moc od Satanistów.

Pozdrawiam
i zapraszam do wspólnego poszukiwania Prawdy.

George
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
Zwiastun

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 315
Wysłany: 2015-12-21, 17:08   Re: Szukaj Prawdy

Jerzy Marian napisał/a:
ŚJ ... są organizacjami żydowskimi ... wyznają Zwodziciela ...
Poznałem na własnej skórze ich nienawiść


Znaczy zarznęli i spalili ci kota, prawda? :crazy:
 
 
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2015-12-21, 17:43   Re: Szukaj Prawdy

Zwiastun napisał/a:
Jerzy Marian napisał/a:
ŚJ ... są organizacjami żydowskimi ... wyznają Zwodziciela ...
Poznałem na własnej skórze ich nienawiść


Znaczy zarznęli i spalili ci kota, prawda? :crazy:


Trzymaj się tematu 'koćiaku' / Jehowito.

Tak jak Kranik 'spróbowałem' Masonerii, i wiem do czego jesteście zdolni - gdyby wam tylko Chrystus na to pozwolił.

Pozdrawiam anyway

George
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
Ostatnio zmieniony przez George 2015-12-21, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2015-12-21, 17:45   

Ty Jerzy też się trzymaj tematu, bo temat jest o spotkaniu z satanistami, a nie o spotkaniu ze Świadkami
_________________
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



 
 
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2015-12-21, 17:56   

ShadowLady86 napisał/a:
Ty Jerzy też się trzymaj tematu, bo temat jest o spotkaniu z satanistami, a nie o spotkaniu ze Świadkami


Znam bardzo dobrze i jednych i drugich, i to na 'wyższych szczeblach', więc nie próbuj mnie edukować kim oni faktycznie są.

Pozdrawiam
George
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2015-12-21, 18:04   

Ty zaś nie próbuj forsować tezy, którą myślę, ze forsujesz, na tym oto forum.

Pozdrawiam,
ShadowLady
_________________
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



 
 
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2015-12-21, 18:57   

ShadowLady86 napisał/a:
Ty zaś nie próbuj forsować tezy, którą myślę, ze forsujesz, na tym oto forum.

Pozdrawiam,
ShadowLady


Czy mogła byś być bardziej 'specyficzna' jeśli chodzi o Twoje myślenie?

Pozdrawiam
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
kranik

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-12-21, 18:59   

Henryk, Przyjąłem jako dziecko niebiblijny chrzest, co w tym złego, że chce przyjąć Biblijny? W którym kościele Pan przyjął chrzest? Nie męczą mnie żadne fobie.. znalazłem się na czarnej mszy - myślałem, że idę na przedstawienie teatralne. Odmówiłem wstępu do ich szeregów i teraz moje życie jest niszczone. Gdzie tu fobie? Czy opowiadam jakieś historię nie z tej ziemi? Wiem, że posiada Pan dużą wiedzę na temat słowa Bożego. Dałem Panu informacje o tym na czym polega pożarcie przez szatana, nie wyśmiewaj mnie proszę. Zbroje Boża posiadasz, przyjmij również miecz, który Ci daje.
https://www.youtube.com/watch?v=J2yhL7-gTDQ kuknij filmik jak koleś mówi, że jest oświecony przez Lucyfera. Oni ten rytuał nazwali ceremonią narodzin.

Zwiastun, Dziwi mnie fakt, że wspomniałeś o kocie. Tak się składa, że mój kot zginał w dziwnych okolicznościach, nie do końca naturalnych.. wybaczyłem im to.

Jerzy Marian, Miło spotkać chociaż jedną osobę która mnie nie wyśmiewa i wierzy w to co piszę. Większość ludzi nie zdaję sobie sprawy, że szatan istnieje i działa z wielką siła i szybkością oraz nie ma pojęcia gdzie on się ukrywa. Informacja o tym gdzie jest wróg to dosyć cenna informacja. Zdaje sobie sprawę, że Bóg ma wszystko pod kontrolą, ale dobrze by było gdyby chrześcijanie poznali chociaż trochę ich symbolikę, tak na wszelki wypadek. Czy należy Pan do jakiegoś kościoła? Pani administrator subtelnie Ci sugeruje, żebyś przypadkiem nie oskarżył któregoś z członków forum o bycie wilkiem w owczej skórze.

RN, Czym się różnią sataniści od szatanistów? ta druga forma jest niepoprawna przecież.. Ducha Świętego uważam za Boskie narzędzie do sterowania, pocieszania, kierowaniu ku prawdzie.

KobietaZMagdali, Dziękuję za miłe słowa, jestem pełen wiary i nadziei, ale nie znam Bożych planów i w żaden sposób nie mogę przewidzieć czy nie stracę życia za parę chwil. Dobrze jak uda mi się ostrzec chociaż kilka osób.
 
 
EMET 

Wyznanie: Świadkowie Jehowy w Polsce
Pomógł: 248 razy
Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 11186
Wysłany: 2015-12-21, 21:36   

kranik napisał/a:


RN, Czym się różnią sataniści od szatanistów? ta druga forma jest niepoprawna przecież.. Ducha Świętego uważam za Boskie narzędzie do sterowania, pocieszania, kierowaniu ku prawdzie.


EMET
Co się tyczy wyjściowej formy, to -- wg tekstu Biblii Hebrajskiej -- mamy: שָׂטָן – < ŝāṭān > /w uproszczeniu: < satan >/; nie: < šāṭān > /w uproszczeniu: < szatan >/. Jeśli chodzi o subtelność liter s[in] i sz[in] – niekiedy traktuje się owe jakby 'tożsamościowo' przez „sz” [ew. też przez „s”]. Mamy też inną literę hebrajską: s[amech], postać hebr.: ס. Jednak, jak na początku, mamy zapis przez literę s[in] / ŝ/, nie przez literę sz[in] / š /. Zatem, formalnie poprawniej byłoby: „Satan”, nie zaś: „Szatan”.

Jednakowoż, raczej, jak to i mamy np. w 'wikipedii': „Satanizm – termin określający wiele różnych systemów religijnych, wierzeń oraz praktyk, które nawiązują do różnie rozumianego Szatana.”.
Czyli, jednak: „satanizm”, nie „szatanizm”.

Stephanos, ps. EMET
_________________
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ/ZW’, Przypis.
 
 
Anna01 
Administrator


Wyznanie: Deizm
Pomogła: 292 razy
Dołączyła: 20 Maj 2006
Posty: 4596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-12-21, 22:12   

Kraniku
Wierzysz w Boga ? Wierzysz, że jest Największą Inteligencją ? Wierzysz, że stworzył świat i umiejscowił nas w tym świecie ?
Jeśli w to wszystko wierzysz, jesteś dobrym człowiekiem, kochasz Boga i bliźniego, TO, ŻADEN SZATAN, SATANIŚCI NIE MAJĄ MOCY NAD TOBĄ ! Gdy to sobie uświadomisz będziesz wolny od strachów i wszyscy (których się obawiasz), będą Ci mogli - sorry ........nagwizdać.
Często my sami tworzymy sobie wyimaginowane zagrożenia - gdy np. znajdujemy się w "dołku". Bóg jest Wielki, Bóg, to "stan umysłu" :-) i niech Ci się tym wypełnia umysł, a nie jakimiś masonami i satanistami :-)
_________________
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2015-12-21, 23:00   

Anna01 napisał/a:
Wierzysz w Boga ? Wierzysz, że jest Największą Inteligencją ? Wierzysz, że stworzył świat i umiejscowił nas w tym świecie ?
Jeśli w to wszystko wierzysz, jesteś dobrym człowiekiem, kochasz Boga i bliźniego


Bez przesady! To, że ktoś wierzy, że Bóg stworzył ten świat i ludzi na nim, nie czyni nikogo dobrym człowiekiem ani to, że aż tak kocha Boga i bliźnich...
Gdyby się ktoś zadeklarował i pokazywał w czynach, że nie krzywdzi tych bliźnich i że trzyma się zasad podanych przez Boga, to co innego. Ale sama świadomość, że Bóg to Największa Inteligencja? :roll:
Bez przesady... dzisiejszy świat i nam życie psują min. właśnie tacy, którzy akurat w to wierzą... ;-)
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
kranik

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-12-21, 23:04   

Anna01, Nie tylko wierzę w Boga ale również wierze Bogu. Ja się ich nie boję, gdybym się ich bał to siedziałbym cicho a nie składał świadectwo. Bracia chrześcijanie nie wskazujecie gdzie jest wróg i przez to szatan robi sobie co chce, tymczasem w każdym mieście jest loża. I każdego dnia mordują kogoś w ofierze w telewizji wam tego nie powiedzą, ani nie przeczytacie o tym w gazetach. Mi nie wierzycie, ale kiedyś się wam oczy otworzą.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2015-12-23, 22:00   

kranik napisał/a:
Anna01, Nie tylko wierzę w Boga ale również wierze Bogu. Ja się ich nie boję, gdybym się ich bał to siedziałbym cicho a nie składał świadectwo. Bracia chrześcijanie nie wskazujecie gdzie jest wróg i przez to szatan robi sobie co chce, tymczasem w każdym mieście jest loża. I każdego dnia mordują kogoś w ofierze w telewizji wam tego nie powiedzą, ani nie przeczytacie o tym w gazetach. Mi nie wierzycie, ale kiedyś się wam oczy otworzą.


Ale w telewizji mordują, czy w telewizji nie powiedzą ?
Bo nie wynika to jednoznacznie z Kolegi wypowiedzi ... :-)
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
Anna01 
Administrator


Wyznanie: Deizm
Pomogła: 292 razy
Dołączyła: 20 Maj 2006
Posty: 4596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-12-24, 09:35   

kranik napisał/a:
I każdego dnia mordują kogoś w ofierze w telewizji wam tego nie powiedzą, ani nie przeczytacie o tym w gazetach. Mi nie wierzycie, ale kiedyś się wam oczy otworzą.

To może warto zgłosić się z tymi informacjami do prokuratury ???
_________________
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10
 
 
kranik

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-12-24, 21:31   

Głośna sprawa ostatnio Ewa Tylman - jest jedną z ich ofiar. Oni działają tak, że nic im się nie udowodni. Jak udowodnisz lekarzowi który "niby przypadkiem" wykonał nieprawidłowo operacje w wyniku czego pacjent zmarł. Ich prawo w biblii szatana mówi, że oni nie mogą złożyć w ofierze czegoś co do nich nie należy dlatego trzeba się mocno trzymać Boga oraz Chrystusa to nie mogą zaatakować.

Jeśli lucek zechce kogoś pożreć, a ta osoba nie odda duszy to zniszczy mu życie, rodzinę. Najgorsze jest to że nawet nie ma gdzie szukać pomocy, gdybym miał fundusze to kupił bym ośrodek i go przekształcił na fundacje. Coś takiego istnieje w USA - pomoc dla ofiar masonów, u nas brak. Napisałem 20 listów do biskupów z prośbą o pomoc oraz poinformowałem ich o wszystkim. Dostałem tylko jedną odpowiedź: kartkę z królową niebios, podpisaną masońskim symbolem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11