Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Objawienia
Autor Wiadomość
Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2016-02-10, 13:41   Objawienia

Przypadkiem natrafiłem,nieco posłuchałem:

https://www.youtube.com/w...R4V1_J_yOlrrtyb
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Vandersky 

Wysłany: 2016-02-10, 14:49   

Trzecia część tajemnicy wyjawionej 13 lipca 1917 w Cova da Iria-Fatima

(tekst oficjalny)

Cytat:
Piszę w duchu posłuszeństwa Tobie, mój Boże, który mi to nakazujesz poprzez Jego Ekscelencję Czcigodnego Biskupa Leirii i Twoją i moją Najświętszą Matkę.

Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, która zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta! I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: "coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim" Biskupa odzianego w Biel "mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty". Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga.

(1) Tłumaczenie odtwarza wiernie tekst oryginalny, w tym także niedokładności interpunkcji, co zresztą nie przeszkadza w zrozumieniu tego, co widząca chciała powiedzieć.

Moja interpretacja w kontekście 2 świadków:
Cytat:
po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, która zdawało się, że podpalą świat
W opisie dwóch świadków jest, "ogień wychodzi z ich ust" ale też że będą prorokowali przyobleczeni w wory, czyli będą prorokować wśród pokuty (ucisku).
Cytat:
Biskupa odzianego w Biel
To tylko pasuje do Benedykta XVI bo on choć zrzekł się "jakby" papiestwa to zachował białą sutannę.
Cytat:
mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty
Przeczucie ich nie myliło bo jest to ostatni papież na ziemi.
Cytat:
doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża
BXVI przeżyje swoją Kalwarię do końca, aż do męczeństwa.
Cytat:
grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku
papież zginie dosłownie od broni palnej, a w przenośni przez antychrysta, gdyż łuk i strzały są symbolem Partów, którzy z Neronem na czele jako najważniejszym pierwowzorem A|C zniszczą Rzym (I jeździec Apokalipsy - by jeszcze zwyciężał).
Ta wizja dot. 1 z dwóch świadków - tego z kapłaństwa Melchizedekowego
Ostatnio zmieniony przez Vandersky 2016-02-10, 14:53, w całości zmieniany 2 razy  

Yarpen Zirgin 
Katolik

Wyznanie: Kościół katolicki
Wysłany: 2016-02-10, 14:52   

Aktualnym papieżem jest Ojciec Święty Franciszek, więc Benedykt XVI nie jest ostatnim Namiestnikiem Chrystusa.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2016-02-10, 16:10   

Yarpen Zirgin napisał/a:
więc Benedykt XVI nie jest ostatnim Namiestnikiem Chrystusa.

A jak to się ma do TEGO:

https://www.bing.com/vide...1B8F&FORM=VIRE1
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Yarpen Zirgin 
Katolik

Wyznanie: Kościół katolicki
Wysłany: 2016-02-10, 16:12   

Kolejna bzdura stworzona na podstawie wyrwanego z kontekstu fragmentu wypowiedzi papieża.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Vandersky 

Wysłany: 2016-02-10, 17:20   

W III Tajemnicy Fatimskiej jest też ukryta wiadomość i przepowiednia dla Polski, dość optymistyczna zresztą. Podczas, gdy ostatni papież ginie ugodzony pociskami, to polski papież co prawda zostaje raniony pociskami to jednak nie ginie, a należy zauważyć, że zamach na swoje życie wiąże ściśle z Fatimą. Tak więc jest to znak dla Polski, że co prawda w jakiś sposób zostanie ukąszona w piętę przez antychrysta, ale przetrzyma jego prześladowanie. I jeszcze jeden ważny fakt. Fatima to córka Mahometa. Oprócz tego, że w jakiś sposób Objawienia Fatimskie wiążą się z nawróceniem muzułmanów to także wskazują za pomocą kogo spadnie kara ostateczna na cały świat co obecnie uwidacznia się coraz wyraźniej.

Vandersky 

Wysłany: 2016-02-10, 19:46   

Cytat:
A great famine will come. Before the famine comes, children under the age of seven will begin to tremble and will die in the arms of those who hold them. Our Lady of La Salette 19 Sept. 1846 (Published by Mélanie 1879)

ZIKA?

BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Wysłany: 2016-02-10, 21:13   

Vandersky napisał/a:
Tak więc jest to znak dla Polski, że co prawda w jakiś sposób zostanie ukąszona w piętę przez antychrysta, ale przetrzyma jego prześladowanie.

To wspaniałe, że przetrzyma.
A co jest tą polską piętą i kto ją ukąsi, bo naprawdę nie wiem ... ?

kodak27 

Wysłany: 2016-02-10, 21:21   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Kolejna bzdura stworzona na podstawie wyrwanego z kontekstu fragmentu wypowiedzi papieża.
Mierna riposta.

BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Wysłany: 2016-02-10, 21:28   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Aktualnym papieżem jest Ojciec Święty Franciszek, więc Benedykt XVI nie jest ostatnim Namiestnikiem Chrystusa.

Namiestnicy, którzy sami sobie uzurpują namiestnictwo - żenada.
Tak, tak, wiem ... "sukcesja apostolska" ... :lol:

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2016-02-10, 21:44   

Zapytam z prostej ciekawości,bo zasłyszałem; Czy Fatima to nie imię córki Mahometa? :aaa:

Vandersky 

Wysłany: 2016-02-10, 21:52   

Jachu napisał/a:
Czy Fatima to nie imię córki Mahometa?

jakbyś czytał całość to:
Vandersky napisał/a:
I jeszcze jeden ważny fakt. Fatima to córka Mahometa

Obecnie muzułmanie wykazują duże zainteresowanie Fatimą, mówiąc, że to nie objawiła się NMP ale córka Mahometa

Vandersky 

Wysłany: 2016-02-20, 12:41   

Dzisiaj w KRK wspomnienie błogosławionych Franciszka i Hiacynty widzących z Fatimy. Fatima jako zapowiedź wypełnienia się Apokalipsy. Imię Franciszek – zapowiedź nadejścia FP pod tym imieniem. Imię Hiacynta – hiacynt kolor brązowo-czerwony, w Apokalipsie kolor dymu przy spalaniu się siarki – symbol ognia w czasie wojny. Hiacynt to też mitologiczny kochanek Appola (związek homoseksualny) - ma nad sobą króla (szatan ojciec A|C) - anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: ABADDON, a w greckim języku ma imię APOLLYON"Ap 9, 11. – symbol A|C i jednocześnie szarańczy jego armii. Objawienia w Fatimie do dzisiaj są aktualizowane i są objawieniami Apokalipsy. A oto zeznanie świadka cudu widzianego w Fatimie, który jest figurą ostatecznego spalenia ziemi ogniem.

Cytat:
Tamtego dnia, 13 października 1917 roku, ognista gwiazda runęła na ziemię. Za to, że ludzie „obrażają Boga”.
Nie jestem w stanie obecnie dokładnie opisać tego, co wtedy widziałem i czułem. Wpatrywałem się w słońce. Wydawało mi się ono bardzo blade. Zupełnie jednak nie raziło swym blaskiem. Wyglądało jak śnieżna kula obracająca się wokół własnej osi. Nagle oderwało się od nieba i zygzakami zaczęło spadać w kierunku ziemi. Pod wpływem strachu skryłem się pomiędzy ludzi. Wszyscy płakali, czekając końca świata.

Inacio Lourenco, świadek ostatniego objawienia w Fatimie

Odpowiedz do tematu