Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Miecz Ducha
Autor Wiadomość
veteran

Wysłany: 2016-06-17, 14:24   Miecz Ducha

Miecz Ducha uległ bardzo poważnemu wypadkowi [wpadł pod tir].
Był lub wciąż jest utrzymywany w śpiączce farmakologicznej.

Wesprzyjmy go modlitwą.

Ps. 40:18
18. Jamci wprawdzie ubogi i nędzny; aleć PAN myśli o mnie. TYŚ jest pomocnikiem moim i wybawicielem moim; BOŻE mój! nie omieszkujże.
(BG)

ShadowLady86 
Administrator

Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 271 razy
Wysłany: 2016-06-17, 14:38   

To straszne :-( Trzymam kciuki i modlę się, by wszystko skończyło się dobrze.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2016-06-17, 14:48   

Nawet nie wiem co napisać. Bardzo niepewne i kruche jest nasze życie.

.Cyprian. 

Wysłany: 2016-06-17, 20:44   

Ja również proszę o wsparcie MieczaDucha modlitwą.

Anna01 

Wyznanie: Deizm
Pomogła: 286 razy
Wysłany: 2016-06-17, 22:38   

Będzie dobrze.
Rzym. 13:10

veteran

Wysłany: 2016-06-18, 18:28   

https://poznajprawdeblog.wordpress.com/2016/06/18/trwa-powolne-wybudzanie-miecza-ducha/

Ps. 40:18
18. Jamci wprawdzie ubogi i nędzny; aleć PAN myśli o mnie. TYŚ jest pomocnikiem moim i wybawicielem moim; BOŻE mój! nie omieszkujże.
(BG)

MieczDucha 

Wyznanie: binitarianizm
Wysłany: 2016-09-24, 09:24   

Dziękuję za modlitwy, zainteresowanie moją osobą. Wczoraj wyszedłem ze szpitala.
Mam się dobrze duchowo, jestem bliżej PANA JEZUSA, który mnie wyratował z grobu - nie dawano mi szans, a nawet w jakichś policyjnych dokumentach byłem zakwalifikowany jako "zgon" :).

straciłem m.in rękę, ale nie straciłem zaufania do PANA JEZUSA, ani do JEGO SŁÓW, OBIETNIC. Jestem duchowo mocniejszy niż przed wypadkiem, PAN był cały czas przy mnie - wszystko w tym wypadku było jak w układance. PAN dopuścił do tego, ale do czego ON dopuszcza - to zawsze jest ku dobru dla człowieka, Kościoła czy na świadectwo dla świata.
Już ja OIOM-ie jak się wybudziłem ze śpiączki wiedziałem, że to nie był tak na prawdę wypadek, ale Boży plan. Jak wróbel nie może spaść na ziemię bez Jego woli, to tym bardziej na dziecko BOŻE nie może przyjść coś bez dopustu BOŻEGO, ale jak napisałem PAN to sprawia ku umocnieniu, ku wieczności. On jest prawdziwie mądry więc wszystko co daje trzeba przyjąć i dziękować, nawet jeśli jeśli to bardzo ciężkie, trudne, a może niezrozumiałe. Ale nie musi być zrozumiałe, jednak przez wiarę wiemy, że PAN jest wszechmądry, a my jesteśmy ograniczeni, więc zawsze trzeba Jemu ufać, a nigdy sobie.

On wie co robi, wiem, że jest dobry, wszechmogący, doskonale miłuje, więc jestem spokojny. Sprawił, że mimo,że ten TIR najechał mi na brzuch, to mnie nie zmiażdżyło, później były inne cuda, ale o tym napiszę szerzej na blogu.
Nawet w Klinice Intensywnej Terapii słyszałem głosy : "cudownie ocalony " a ja mówiłem, że PAN JEZUS nadal czyni cuda :)

Nie zasługujemy na nic - ani nażycie, ani jedzenie, wodę i na nic innego - oprócz śmierci, więc nie mamy prawa do narzekania. Nie zasługuję nawet na tą jedną rękę, ale PAN mi ją zostawił, choć ktoś tam chciał mi amputować i prawą :)

mogę powtórzyć za Hiobem : " Pan dał, Pan wziął, niech będzie imię Pańskie błogosławione .... Dobre przyjmujemy od Boga, czy nie mielibyśmy przyjmować i złego? "

, " modlitwy szept " - https://www.youtube.com/watch?v=07VvJ9VI3Sg : " ale wiem, że moc mego BOGA zstępuje właśnie tam, gdzie w ogniu doświadczani zachowują wierność Mu "

, kwestią czau jest i będę miał znowu dwie ręce :) - " ... oczekujemy Zbawiciela, Pana Jezusa Chrystusa.
21 On przemieni nasze podłe ciało, aby było podobne do jego chwalebnego ciała ... " - Filipian 3. Chwalebnych ciał nie zniszczy żaden TIR :), zresztą w nowym świecie nie będzie TIR-ów ;)

, chwalebne ciała będą niezniszczalne np : " W jednej chwili, w mgnieniu oka, na ostatnią trąbę. Zabrzmi bowiem trąba, a umarli zostaną wskrzeszeni niezniszczalni, a my zostaniemy przemienieni.
53 To bowiem, co zniszczalne, musi przyodziać się w to, co niezniszczalne, a to, co śmiertelne, przyoblec się w nieśmiertelność. " - 1 Koryntian 15:52-53 UBG

obecne ciała i tak idą w proch i nawet ci, którzy doczekają powrotu PANA to nie będą mieć tych ciał i chwała PANU.

" Pan zadaje śmierć, ale i przywraca do życia, Strąca do krainy umarłych, ale i wyprowadza, (7) Pan zuboża, ale i wzbogaca, Poniża, ale i wywyższa " - Samuel 2:6-7

;-) Dobrze, że nie należałem do organizacji Świadków Jehowy - dostałem kilkanaście litrów krwi ;-)

pozdrawiam
,

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634

ShadowLady86 
Administrator

Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 271 razy
Wysłany: 2016-09-24, 09:57   

Cieszę się że przeżyłeś. Witaj więc wśród "żywych" :-D
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2016-09-24, 13:00   

MieczDucha napisał/a:
Nie zasługujemy na nic - ani nażycie, ani jedzenie, wodę i na nic innego - oprócz śmierci, więc nie mamy prawa do narzekania. Nie zasługuję nawet na tą jedną rękę, ale PAN mi ją zostawił, choć ktoś tam chciał mi amputować i prawą :)

Budujące jest to, że przeżyłeś. Cieszy mnie również to, że już tak bardzo nie cierpisz. Miałem z życiu kilka wypadków i znam ból zmiażdżonych kości. Dlatego wiem jak się po wyjściu ze szpitala czujesz. Dodam tylko to, że jak na życie byś nie zasługiwał to już byś nie żył i nie potrzeba by do tego było tego TiRa. Moim zdaniem to co dzieje się w naszym zyciu złego nie jest wolą Boga, a zwykle to nasze wybory, a czasem wybory innych ludzi. Nie wierzą, że Bóg nas nieszczęściami doświadcza. To byłoby okropne i niegodne Boga. Trzymaj się życia i staraj się być jak najmniej uciążliwym dla bliskich, którzy cierpią razem z tobą.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.

wuka 

Pomogła: 8 razy
Wysłany: 2016-09-24, 14:25   

Bardzo budujące jest twoje świadectwo po tym trudnym doświadczeniu.
Niech ci Pan błogosławi.

Listek 

Wysłany: 2016-09-24, 14:41   

Prz. 3,1-2
Mój synu!
Nie zapominaj Mojej Nauki, a Moje przykazania niechaj przechowa twoje serce. Bo przysporzą ci długich dni i lat życia, i zdrowia.

Życzę zdrowia i pozdrawiam.

chryzolit

Wysłany: 2016-09-24, 16:22   

MieczDucha.
Niezbadane są ani drogi ani plany Boga.
Niezależnie od tego co przeżywamy w życiu,On ma dla nas plan.
Czasem nie jesteśmy w stanie wiele zdarzeń zrozumieć,ale zawsze powinniśmy mieć zaufanie do Niego.
I tego zaufania,Ci szczególnie życzę.Amen.
Pozdrawiam.

MieczDucha 

Wysłany: 2016-09-25, 07:11   

dziękuje wam za dobre słowa, równiez wam zyczę błogosławieństw Chrystusowych. Oby to co mnie spotkało było ku chwale Zmartwychwstałego i ku umocnieniu mojemu, jak i umocnieniu innych.

Podam jeszcze wam taką ciekawostkę - cytuję : " Chory Dominik - dalej nazwisko - będąc w całkowitym braku świadomości otrzymał warunkowo : rozgrzeszenie, sakrament namaszczenia chorych i odpust zupełny na godzinę śmierci. Lublin 12.06.2016 - dalej jest popis księdza. " - mam to na papierze :-)

w 2010 roku wypisałem się z kościoła rzymskokatolickiego, więc ciekawe czy zrobili mi też pogrzeb katolicki ;-) - ten ksiądz nie wiedział pewnie, że nie jestem katolikiem. Również te czynności wykonywane jak np rozgrzeszenie, odpust zupełne jak wiemy to kpina z CHRYSTUSA, przekręcanie Bożej nauki, ale jak to wygodne. Ludzie mogą sobie tak naprawde prowadzic swoje zycie a potem inny człowiek mówi im o rozgrzeszeniu, odpustach itp. Nie trzeba byc uczniem, zapierac sie siebie, brac krzyz, uswiecac sie, ale wystarczy wierzyc w BOGA a nie również BOGU. Wystarczy byc trybikiem w religinej machinie, ale jak napisane diabeł zwodzi cały świat.

Vaiper 

Wyznanie: Biblijne Chrześcijaństwo
Wysłany: 2016-09-25, 13:35   

Tak więc o urzędową przepustkę do nieba nie musisz się już martwić..
Tylko upewnij się że masz pieczątkę :lol:

MieczDucha 

Wysłany: 2016-09-28, 13:08   

" Pewien mądry, stary Chińczyk mieszkał na niespokojnej granicy chińsko-mongolskiej. Pewnego dnia jego ulubiony, piękna biała klacz przeskoczyła przez płot i została pojmana przez tych z drugiej strony granicy - wrogów z Mongolii.
Przyjaciele przyszli pocieszać staruszka współczując mu jak tacy troszkę kiepscy pocieszyciele - mówiąc : "przykro nam z powodu twojego konia, to naprawdę złe wieści. Ale Chińczyk odpowiadał : " skąd wiecie, że to złe wieści ?? a może to są dobre wiadomości ".
Po tygodniu człowiek ten wyjrzał przez okno i zobaczył biegnącą w zawrotnym tempie swoją klacz, razem z jakimś ogierem. Jego przyjaciele zobaczyli to również, przybiegli mówiąc : " to wspaniale, to dobre wieści ". Ale Chińczyk miał powiedzieć : " skąd wiecie, że to są dobre wieści ?? to mogą być złe wieści".
Kilka tygodni później, jego jedyny syn jadąc na ogierze w okolicy , nagle zleciał z konia i złamał nogę. I znowu przyjaciele przyszli do staruszka i mówili : " przykro nam z powodu z powodu twojego syna, takie złe wieści".
Myślę, że już wiecie co odpowiedział Chińczyk : skąd wiecie, że to złe wiadomości, to mogą być dobre wiadomości."
Pewnego dnia chińscy rządowi urzędnicy przybyli w ten region, czasie chińsko - mongolskiej wojny i wszystkich młodych mężczyzn wzięto do wojska i wszyscy oni zginęli na wojnie, z wyjątkiem syna tego Chińczyka, który nie mógł iść na wojnę z powodu złamanej nogi.
Chińczyk miał wtedy powiedzieć : " widzicie, rzeczy o których myśleliście, że są dobre - były tak naprawdę złe,a rzeczy które wydawały się złe, były tak naprawdę dobrymi" - ponieważ powiedzmy to szczerze - kto wie o tym lepiej jak nie Bóg !!! " :-)

Odpowiedz do tematu