Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Anna01
2016-09-13, 23:36
Jestem Starszym bratem Jezusa Chrystusa ,mesjaszem
Autor Wiadomość
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-14, 09:55   

1. Nie, nie uznaję tego.
2. To nie ja mówię, tylko napisałem co powiedział mi Bóg Ojciec. "Ziemia zostanie zniszczona deszczem meteorytów doszczętnie ,a potem zostanie odnowiona ,część najważniejszych zabytków architektury, cudów przyrody, a nawet część miast zostanie przeniesiona na Nową Ziemię ,tzn zostanie zrobiona ich kopia jeszcze przed deszczem meteorytów, w pamięci Boga Ojca .
3. Co chcesz dokładnie wiedzieć? Jestem w stanie odpowiedzieć na każdego pytanie korzystając z możliwości zadania pytania Bogu Ojcu, z który mam osobisty kontakt, teraz nawet powiem szczerze, to nie muszę głośno zadawać pytań od was Bogu Ojcu, jak czytam wasze pytania, Bóg Ojciec od razu błyskawicznie odpowiada na nie głośno mi je czytając, a potem dając odpowiedź.
4. Mój nick nie ma tu większego znaczenia, wybrany został przypadkowo chociaż, może nie do końca, bo moim ulubionym zwierzęciem jest lew.
5. Ja nie zbawię świata, to już zrobił mój brat Jezus Chrystus, moje zadania są zupełnie inne, ja przede wszystkim mam uwolnić świat od cierpienia wszelkiej kategorii, a potem wprowadzić ludzkość do Nowej Ery.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2016-09-14, 10:27   

LwiPazur napisał/a:
3. Co chcesz dokładnie wiedzieć? Jestem w stanie odpowiedzieć na każdego pytanie korzystając z możliwości zadania pytania Bogu Ojcu, z który mam osobisty kontakt, teraz nawet powiem szczerze, to nie muszę głośno zadawać pytań od was Bogu Ojcu, jak czytam wasze pytania, Bóg Ojciec od razu błyskawicznie odpowiada na nie głośno mi je czytając, a potem dając odpowiedź.


Ja bym chciał wiedzieć jakie numery padną w Lotto 20.09.2016.
Dzięki z góry :-)
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
daglezja77 

Pomógł: 42 razy
Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 2153
Wysłany: 2016-09-14, 11:23   

LwiPazur napisał/a:
1. Nie, nie uznaję tego.
2. To nie ja mówię, tylko napisałem co powiedział mi Bóg Ojciec. "Ziemia zostanie zniszczona deszczem meteorytów doszczętnie ,a potem zostanie odnowiona ,część najważniejszych zabytków architektury, cudów przyrody, a nawet część miast zostanie przeniesiona na Nową Ziemię ,tzn zostanie zrobiona ich kopia jeszcze przed deszczem meteorytów, w pamięci Boga Ojca .
3. Co chcesz dokładnie wiedzieć? Jestem w stanie odpowiedzieć na każdego pytanie korzystając z możliwości zadania pytania Bogu Ojcu, z który mam osobisty kontakt, teraz nawet powiem szczerze, to nie muszę głośno zadawać pytań od was Bogu Ojcu, jak czytam wasze pytania, Bóg Ojciec od razu błyskawicznie odpowiada na nie głośno mi je czytając, a potem dając odpowiedź.
4. Mój nick nie ma tu większego znaczenia, wybrany został przypadkowo chociaż, może nie do końca, bo moim ulubionym zwierzęciem jest lew.
5. Ja nie zbawię świata, to już zrobił mój brat Jezus Chrystus, moje zadania są zupełnie inne, ja przede wszystkim mam uwolnić świat od cierpienia wszelkiej kategorii, a potem wprowadzić ludzkość do Nowej Ery.


Powiedz mi tylko dokładną datę i miejsce mojego urodzenia, szybko sprawdzimy Twoją wiarygodność..
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-14, 13:12   

Sochaczew 31grudnia 1997
 
 
daglezja77 

Pomógł: 42 razy
Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 2153
Wysłany: 2016-09-14, 13:16   

LwiPazur napisał/a:
Sochaczew 31grudnia 1997


No i wyszło jakie masz "kontakty".. :crazy: :crazy: Próbuj dalej, może następnym razem ci się uda..
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-14, 13:26   

Jeżeli się nie zgadza ,to zapewne Bóg nie chciał ,żeby dać Ci aż takie potwierdzenie .
Natomiast mój kontakt z nim jest 100% pewny .
 
 
daglezja77 

Pomógł: 42 razy
Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 2153
Wysłany: 2016-09-14, 13:30   

LwiPazur napisał/a:
Jeżeli się nie zgadza ,to zapewne Bóg nie chciał ,żeby dać Ci aż takie potwierdzenie .
Natomiast mój kontakt z nim jest 100% pewny .


Po prostu zostało zdemaskowane twe oszustwo i tyle. Dalszy dialog z oszustem jest dla mnie bezcelowy i jest stratą czasu. Na pewno Bóg nie posługuje się oszustami.
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2016-09-14, 16:30   

A na jakiej podstawie demaskujesz Lwiego Pazura?
_________________
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-14, 17:53   

Kiedyś w drodze do totolotka poprosiłem Boga o liczby, podał mi je, i okazały się później chybione, także może Bóg nie chciał żebym wygrał dużą sumę pieniędzy.
Natomiast mam dla was 100% informację, która potwierdza,że przemawia do mnie Bóg. Czasami jak oglądam np teleturniej 1z10ciu to Bóg wcześniej podaje mi odpowiedzi na pytania, na które odpowiedź jest mi zupełnie nieznana, której nawet się nie domyślam. Było tak wielokrotnie.
Daglezja tak jak pisałem wcześniej nie zależy mi mocno na tym, żebyś mi uwierzyła i nie musisz od razu mnie wyzywać od oszustów, czas wszystko sam pokaże.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2016-09-14, 17:59   

LwiPazur napisał/a:
Kiedyś w drodze do totolotka poprosiłem Boga o liczby, podał mi je, i okazały się później chybione, także może Bóg nie chciał żebym wygrał dużą sumę pieniędzy.


To zapytaj Boga czy chce żebym Ja wygrał ? :xhehe:
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-14, 18:01   

Już zapytałem ,mówi "Nie chcę, nie ma takiej potrzeby"
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2016-09-14, 18:03   

Z powodu że, albowiem ???? :-(
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-14, 18:10   

"Nie chcę, żeby poznał pewne mechanizmy dotyczące zależności czasoprzestrzennych, może to rozstroić mechanizm wyboru jego życiowych ścieżek, a w konsekwencji zadecydować o jego życiu po śmierci, to nie jest prozaiczny powód. To dla jego dobra."
Tak powiedział mi przed chwilą Bóg, tylko go zacytowałem.
 
 
nesto 


Wyznanie: deizm
Pomógł: 174 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 4212
Skąd: były katolik
Wysłany: 2016-09-14, 20:17   

Bardzo ładny tekst. Faktycznie musiał to być Bóg :-D
A czy Bóg ma żonę? pytam, bo różnie mówią.
_________________
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-14, 20:27   

"Nie, nie mam żony, mam tylko dwie ulubienice, są nimi dwie Matki Boskie."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11