Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Anna01
2016-09-13, 23:36
Jestem Starszym bratem Jezusa Chrystusa ,mesjaszem
Autor Wiadomość
karol210


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 916
Wysłany: 2016-09-19, 01:53   

Humor na forum musi być ! Sam nie wierzyłem co czytam :-D
_________________
Refleksja:

https://youtu.be/zfusL3xTKn4

http://m.ulub.pl/wojxsP7O...mnie-przyjmiesz
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-19, 16:45   

Bóg stworzył człowieka dla własnych potrzeb, z miłości też owszem, człowiek dla Boga nie był tak naprawdę do niczego potrzebny, Bóg jest wszystkim, jest samowystarczalny, jest pełnią wszystkiego.
Dlatego mówimy o tym, że życie jest darem. Jestem szczęśliwy, że mam takiego Ojca i również kocham swojego brata, który siedzi po prawicy Ojca na tronie w Królestwie Niebieskim. Jezus był u mnie w mieszkaniu, siedział przez około pół godziny na fotelu w salonie i emanował taką energią, taką potęgą, że jest to nie do opisania. Po czasie ulotnił się, a na fotelu, na którym siedział ja potem siedziałem przez jakiś czas rozkoszując się jego mocą, którą po sobie pozostawił.
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-19, 16:48   

Każdy człowiek bez wyjątku posiada nieśmiertelną duszę i każdy człowiek bez wyjątku ma zapewnione życie wieczne, z tym, że nie każdy od razu trafi do Nieba, obecnie 93.3% ludzi idzie do Czyścca ,reszta do Piekła i do Nieba. To że wszyscy mają zapewnione życie wieczne niezależnie od swojego ziemskiego postępowania jest słuszne i sprawiedliwe, Bóg nie pozwoli nikomu odejść w niepamięć. Taki jest miłosierni, litościwy i sprawiedliwy.
 
 
Anna01 
Administrator


Wyznanie: Deizm
Pomogła: 292 razy
Dołączyła: 20 Maj 2006
Posty: 4596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-19, 23:03   

LwiPazur napisał/a:
Jezus był u mnie w mieszkaniu, siedział przez około pół godziny na fotelu w salonie i emanował taką energią, taką potęgą, że jest to nie do opisania. Po czasie ulotnił się, a na fotelu, na którym siedział ja potem siedziałem przez jakiś czas rozkoszując się jego mocą, którą po sobie pozostawił.

Super !!! :-)
Teraz Ci wierzę, że jesteś starszym bratem Jezusa !
Jezus często odwiedza swoje rodzeństwo i siada wtedy w salonie na fotelu.
_________________
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2016-09-20, 07:09   

LwiPazur napisał/a:
[...] siedziałem przez jakiś czas rozkoszując się jego mocą, którą po sobie pozostawił.

No, no...
A nie parzyło Cię w pośladki?
 
 
daglezja77 

Pomógł: 42 razy
Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 2153
Wysłany: 2016-09-20, 07:15   

LwiPazur napisał/a:
Każdy człowiek bez wyjątku posiada nieśmiertelną duszę i każdy człowiek bez wyjątku ma zapewnione życie wieczne, z tym, że nie każdy od razu trafi do Nieba, obecnie 93.3% ludzi idzie do Czyścca ,reszta do Piekła i do Nieba. To że wszyscy mają zapewnione życie wieczne niezależnie od swojego ziemskiego postępowania jest słuszne i sprawiedliwe, Bóg nie pozwoli nikomu odejść w niepamięć. Taki jest miłosierni, litościwy i sprawiedliwy.


Szkoda ze w biblii pisze akurat co innego, ale skąd ty o tym możesz wiedzieć.. :crazy:
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2016-09-20, 17:32   

Skoro wszyscy mamy zapewnione życie wieczne, to co z tym procentem, który idzie do piekła? Chyba że w piekle to też życie wieczne. W sumie logiczne. Ale zaraz.... z piekła ma być wyjście? To czym różniłby się czyściec od piekła?
_________________
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-20, 17:51   

Piekło obecnie jest miejscem stałego pobytu, zostanie jednak w przyszłości przekształcone przez Boga Ojca w miejsce pobytu tymczasowego. Każdy kto trafia do Czyścca doznaje oczyszczającego cierpienia odpowiedniego do skali grzechów jakie popełnił na Ziemi. Po wyjściu z Czyścca człowiek trafia bespośrednio do Nieba. Tam już czeka go wieczne życie bez najmniejszego nawet cierpienia.
 
 
Vandersky 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 839
Wysłany: 2016-09-20, 18:03   

niedziela, 12 stycznia 2014, godz. 20.28
Arogancja człowieka prześcignęła ducha pokory. Człowiek już dłużej nie służy Bogu tak, jak mu to zostało nakazane. Natomiast tworzy on za pomocą własnej wyobraźni wizję tego, czym — według jego przekonań — jest Niebo. Dzisiaj żaden z Moich sług — tych mianowanych, aby Mi służyć — nigdy nie nawiązuje do istnienia Piekła. Już samo użycie słowa „piekło” jest dla Moich wyświęconych sług żenujące, gdyż obawiają się oni, że zostaną wykpieni przez świeckie — żyjące w fałszywym przekonaniu — społeczeństwo. Piekło jest domem dla wielu godnych pożałowania dusz — i jakiż to ból Mnie przeszywa, kiedy widzę, jak niczego niepodejrzewające dusze wpadają w tę otchłań koszmaru, wydawszy swoje ostatnie tchnienie. Dzieci Boże muszą zostać teraz poinformowane o palącej potrzebie modlitwy za dusze, które są ślepe na Prawdę. Albowiem już wkrótce zostanie oficjalnie ogłoszone, że piekło jest miejscem, które nie istnieje. Duszom zostanie powiedziane, że wszystkie Boże dzieci, o ile tylko wiodły uczciwe i godne życie — bez względu na to, czy wierzą, czy nie wierzą w Boga — otrzymają Życie Wieczne. Ale to będzie kłamstwo. Z piekła nie ma powrotu. Ono jest na wieczność.
Wiele dusz, które Mnie otwarcie odrzuciły, tak prywatnie, jak i publicznie, dusi się w piekle. Ich rozżalenie pogarsza jeszcze ich straszne cierpienie i nienawiść szatana. Kiedy jest się już w piekle, wtedy szatan objawia się w swoich wszelkich złowrogich i odrażających postaciach, a jego nienawiść wypełnienia każdą sekundę. Obrzydzenie, jakim ich napawa — ta sama bestia, którą czcili, żyjąc na ziemi — jest samo w sobie znaczącą przyczyną ich cierpienia. Jednak to ich oddzielenie ode Mnie i ból, którego doświadczają z powodu ciemności, stanowią największe udręczenie. Żadnemu człowiekowi — który, jakoby w Imię Moje, powie wam, że piekło nie istnieje — nie zależy, aby wam pomóc ocalić wasze dusze. Kiedy zostaniecie przekonani, że piekło nie istnieje, wówczas dojdziecie do błędnego przeświadczenia, że i grzech jest bez znaczenia.
Nie możecie Mi służyć, jeżeli wierzycie, że grzech nie istnieje. Nie możecie żyć na wieczność chwalebnym życiem w Moim Królestwie, jeżeli Mnie nie poprosicie, abym wam przebaczył wasze grzechy. Ta sprawa będzie stanowić jądro nowej doktryny, która wkrótce zostanie wprowadzona i którą to będziecie zmuszeni przełknąć. Właśnie tak zostaniecie podstępnie oszukani, żeby zaniedbać przygotowanie swojej duszy na Wielki Dzień Pański, kiedy Ja powrócę, aby upomnieć się o was jako o należących do Mnie.
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2016-09-20, 18:42   

LwiPazur napisał/a:
Piekło obecnie jest miejscem stałego pobytu, zostanie jednak w przyszłości przekształcone przez Boga Ojca w miejsce pobytu tymczasowego.


To czym będzie się ono wtedy różniło od Czyśćca? I czy prawo działa wstecz? Czyli Ci, którzy teraz znajdują się w Piekle na wieczność, po przekształceniu będą tam tylko tymczasowo?
_________________
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-20, 18:51   

Jak wszyscy ludzie przebrną piekło zostanie ono całkowicie zlikwidowane.
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2016-09-20, 18:59   

Czyli skoro ludzie mają przez nie przebrnąć, to znaczy, że nie jest ono karą wieczną. Czym zatem różni się od czyśćca?
_________________
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-20, 19:07   

W tej chwili jest, bo nie zostało jeszcze przekształcone, obecnie jest karą wieczną. Dla Boga nie ma rzeczy niemożłiwych.
 
 
karol210


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 916
Wysłany: 2016-09-20, 19:14   

Nooom czym jest wieczność?

Takie pytanie jak do każdego może każdy podpowiedziec i pomóc LwiemuPazurowi:)
_________________
Refleksja:

https://youtu.be/zfusL3xTKn4

http://m.ulub.pl/wojxsP7O...mnie-przyjmiesz
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2016-09-20, 20:15   

LwiPazur napisał/a:
W tej chwili jest, bo nie zostało jeszcze przekształcone, obecnie jest karą wieczną. Dla Boga nie ma rzeczy niemożłiwych


Ale pomyśl przez chwilę. Jeśli coś jest karą wieczną, to znaczy, że z założenia ma się nigdy nie skończyć. Co to za wieczna kara, co do której już teraz planowane jest zakończenie?

I czym się terminowe piekło różni od czyśćca?
_________________
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11