Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Anna01
2016-09-13, 22:36
Jestem Starszym bratem Jezusa Chrystusa ,mesjaszem
Autor Wiadomość
ShadowLady86 
Administrator

Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wysłany: 2016-09-27, 15:55   

Właśnie Dezerterze, czy uwierzysz w Lwiego Pazura, jak pewnego dnia nie będziesz mógł się zalogować na Forum :->
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]

BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2016-09-27, 18:11   

ShadowLady86 napisał/a:
BoaDusiciel napisał/a:
Poza tym - żegnam wszystkich na dłużej :-)

A gdzie się Boa wybierasz?

Wybrałem się sprawdzić czy to prawda, że jestem bratem Posejdona.
Okazało się, że tak.
W dodatku tym bardziej zgrabnym :-P
Brat jest tutaj:
https://www.tripadvisor.c...ture_Crete.html
Pozdrawiam z m. Chania, na Krecie.
W sumie Kol. rol23 mógłby tu wpaść i wytłumaczyć kobietom opalającym się topless co o tym sądzi :mrgreen:

nesto 

Wyznanie: deizm
Wysłany: 2016-09-27, 22:39   

BoaDusiciel napisał/a:
W sumie Kol. rol23 mógłby tu wpaść i wytłumaczyć kobietom opalającym się topless co o tym sądzi :mrgreen:

On sam pewnie też opala się toples, więc chyba wszystko gra.

ShadowLady86 
Administrator

Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wysłany: 2016-09-28, 16:24   

BoaDusiciel napisał/a:

Witaj Boa. Już się baliśmy, że LwiPazur Cię usunął z Forum aby dowieść Dezerterowi, że jest prawdziwym bratem Jezusa ;-)

Ale czy użytkownik rol23 mówi po grecku? Lub w innych językach europejskich i światowych?
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-28, 18:16   

Umarł Szimon Peres, jeżeli orientujecie się w przepowiedniach to powinniście wiedzieć, że jest w nich mowa, że po tym jak umrze ważna osobistość, dostojnik z Izraela to zaraz po tym wydarzeniu rozpocznie się III wojna światowa. Gadacie o głupotach, podważacie moją świętą osobę a czas jest bliski, ten świat niedługo przeminie a wtedy moje słowa napisane tutaj pozostaną mało ważne.

BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2016-09-28, 19:50   

LwiPazur napisał/a:
... jak umrze ważna osobistość, dostojnik z Izraela to zaraz po tym wydarzeniu rozpocznie się III wojna światowa. ....

Sedno leży zapewne w tym, ile to jest zaraz ...
Pewien mój kolega twierdzi, że zaraz to jest wielka bakteria, bo mała to zarazek :lol:

Anna01 

Wyznanie: Deizm
Pomogła: 286 razy
Wysłany: 2016-09-28, 22:49   

LwiPazur napisał/a:
Umarł Szimon Peres, jeżeli orientujecie się w przepowiedniach to powinniście wiedzieć, że jest w nich mowa, że po tym jak umrze ważna osobistość, dostojnik z Izraela to zaraz po tym wydarzeniu rozpocznie się III wojna światowa. Gadacie o głupotach, podważacie moją świętą osobę a czas jest bliski, ten świat niedługo przeminie a wtedy moje słowa napisane tutaj pozostaną mało ważne.

LwiPazurze, ja nie bardzo się orientuje w przepowiedniach więc z łaski swojej, o Panie Bracie Jezusa, jakbyś mógł mi te przepowiednie przytoczyć, byłabym Ci ogromnie wdzięczna :lol:
Rzym. 13:10

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-29, 10:35   

Icchak Kaduri rabin i kabalista izraelsi tuż przed swoją śmiercią powiedział, że tuż po śmierci ważnej osobistości z jego kraju ujawni się mesjasz. Znawca żydowskiego prawa religijnego zaznaczył, że kiedy Mesjasz pojawi się krótko po śmierci Szarona, nie wszyscy uwierzą w jego posłannictwo, a największy z tym problem będą mieli uczeni w piśmie.
Zanim rabin zmarł, przekazał niewielką, zapieczętowaną kartkę papieru, na której zapisane zostało imię Mesjasza.
"W kwestii listu zdradzającego imię Mesjasza, podniesie on ludzi oraz udowodni, że jego słowa oraz prawo są ważne" - brzmiały słowa zawarte w pozostawionym liście.

daglezja77 

Wysłany: 2016-09-29, 13:35   

BoaDusiciel napisał/a:
LwiPazur napisał/a:
... jak umrze ważna osobistość, dostojnik z Izraela to zaraz po tym wydarzeniu rozpocznie się III wojna światowa. ....

Sedno leży zapewne w tym, ile to jest zaraz ...
Pewien mój kolega twierdzi, że zaraz to jest wielka bakteria, bo mała to zarazek :lol:

Zaraz to taka duża bakteria..

Odpowiedz do tematu