Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Luźne przemyślenia na temat ducha i materii
Autor Wiadomość
nesto 

Wyznanie: deizm
Wysłany: 2016-09-26, 11:27   

kansyheniek, po co prowokujesz kłótnie? Może coś w temacie napiszesz..

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2016-09-26, 19:11   

kansyheniek napisał/a:
Guzik mnie obchodzi co o mnie myślisz.

Kłamiesz. Nakazali ci twoi niemieccy mocodawcy umniejszać patriotów NARODU POLSKIEGO, więc się kompromitujesz żerując na Polsce i Polakach. Trochę to żenujące i takie małe, ale jak dzięki temu masz co jeść, to smacznego.
Cytat:
Jesteś narodowym socjalistą.

Nie. Ja mam partyjne organizacje gdzieś. Interesuje mnie tylko dobro Polski i żyjących w niej Polaków.
kansyheniek napisał/a:
Byli już tacy...
Mam Ci przypomnieć jak skończyli?

Potomkowie Niemców grabiących Europę i mordujących Słowian i żydów przewodzą teraz Unii Europejskiej, zatem źle nie mają. Nie wiem jak długo jeszcze to potrwa, ale widząc wzrost świadomości nie tylko Polaków czarno widzę przyszłość tego narodu. Czego nie skończyli Alianci i Rosjanie skończą islamiści.

Zakończ w końcu te wycieczki osobiste w kierunku innych użytkowników. Sposób, w jaki się wyrażasz jest niedopuszczalny!
Ostatnio zmieniony przez ShadowLady86 2016-09-27, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  

kansyheniek 

Wysłany: 2016-09-27, 08:17   

ZAMOS napisał/a:
Kłamiesz.

Mi zarzucasz kłamstwo?Udowodnij!
W kłamaniu nie jestem dobry,czego nie można powiedzieć o Tobie.
Już raz Ci udowodniłem kłamstwo,pamiętasz?
Tylko nie zmuszaj mnie bym to znów wywlekał na forum. :crazy:

ZAMOS napisał/a:
Nakazali ci twoi niemieccy mocodawcy umniejszać patriotów

Ty masz obsesje na punkcie Niemiec i Niemców,zaczyna to już być bardzo niezdrowe.
Może się skończyć jak w pewnym tramwaju nr.22 w Warszawie. A może masz coś z tym wspólnego?

ZAMOS napisał/a:
Nie. Ja mam partyjne organizacje gdzieś

Jesteś narodowym socjalistą z poglądów a nie z przynależności do jakiejś partii.

ZAMOS napisał/a:
Potomkowie Niemców grabiących Europę i mordujących Słowian i żydów przewodzą teraz Unii Europejskiej, zatem źle nie mają.

Raz piszesz,że Niemcy upadają a raz,że mają się nieźle.Zdecyduj się.

ZAMOS napisał/a:
Czego nie skończyli Alianci i Rosjanie skończą islamiści.

Pomarzyć,to ludzka rzecz.

nesto napisał/a:
kansyheniek, po co prowokujesz kłótnie?

Masz rację to bez sensu,ale już raz nakryłem Zamosa na ewidentnym kłamstwie i widzę że wymyśla różne historyjki,chyba tylko po to by zwrócić na siebie uwagę.
Takie zachowanie to u dzieci w przedszkolu można zauważyć.
Nie wiem,czy ta historia z jego śmiercią kliniczną jest prawdziwa czy nie,ale wiem że jemu na każde słowo wierzyć nie można.

Ale lepiej daruję sobie dyskusję z nim bo zacznę świrować jak on.

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2016-09-28, 20:36   

kansyheniek napisał/a:
Już raz Ci udowodniłem kłamstwo,pamiętasz?

Nic nigdy mi nie udowodniłeś. Tak tylko poukładało się w twojej zgermanizowanej głowie * w której nie ma miejsca na nic co nie wyszło z tego bandyckiego niegdyś narodu. To przez takich ludzi jak ty dziesiątki razy musiałem się wstydzić tego, że jestem ze Śląska. Na nic moje tłumaczenia, że Ślązacy to Polacy, którzy nie mają nic wspólnego z różnego rodzaju folksdojczami i sprzedawczykami kolaborującymi z Niemcami podczas ich wielu napadów na Polskę, między innymi dlatego, że nie wyzbyłem się śląskiego akcentu, więc Polak spoza Śląska to słyszy dość wyraźnie.
Za co nie lubię Niemców?
Powodów jest przynajmniej kilkanaście milionów zamordowanych rodaków w tym moich przodków bliższej i dalszej rodziny. Nie potrafię zrozumieć tych Ślązaków, którzy godzą się na bycie poniżanym i wykorzystywanym, pracując dla tych, którzy być może gwałcili ich babcie, okradali i mordowali ich krewnych. Mało tego to wczesna emigracja do Niemiec ta z lat 70-90-tych to głównie emigracja na tak zwane „pochodzenie”. Pamiętam to z czasów jak chodziłem jeszcze do szkoły podstawowej i średniej jak dumni byli niektórzy z moich „kolegów” z tego, że mieli jakiegoś przodka w wermachcie, SS, albo chociaż folksdojcza. Fascynowali się wszystkim co niemieckie, a mi było za tych kretynów po prostu wstyd. Pamiętam jednego jak po roku przyjechał z rodzicami do Pszczyny i chwalił się w jakim „fajnym” obozie dla uchodźców mieszka. Jakie było jego zdziwienie gdy za „szpiegostwo” komuchy aresztowali jego równie głupiego ojca. Zdziwienie było dlatego, że nie widział nic złego w tym, że pluł na Polaków, uznając, że jak mówi, w jego mniemaniu „prawdę” to może wszystko i nic mu za to nie mogli zrobić. Po kilku latach jak komuchy wypuścili jego ojca z więzienia znów wyjechali do tego „wspaniałego” kraju. Był jednym z lepszych uczniów w mojej klasie. Mógł skończyć studia i być w kimś. Dzisiaj po polsku mówiono by do niego z szacunkiem per Pan, a nie krzycząc rozkazując po niemiecku „Jörgen wasch das auto (umyj auto)(Panie Boże jaki to paskudny język)”, ale ten debil jest z tego dumny nadal chwaląc się na fb, że właśnie kupił sobie trzy letniego WV Polo.
Jak jeszcze rozumiem tych nieporadnych co w Polsce sobie nie radzili na rynku pracy i wyjechali za chlebem do Niemiec tak nie mogę zrozumieć, że Polak w miarę inteligentny tak upada, że bliżsi są dla niego niemieccy oprawcy od Polski i Polaków.
Ja nie kupuję niemieckiego badziewia i nic co sprzedają niemieckie sklepy w Polsce. Jak jestem przymuszony czasem przez Niemcy przejechać samochodem to tuż przed granicą tankuję w obie strony do pełna, by nawet nie dać im zarobić na paliwie. Jak np. kiepski jest niemiecki przemysł samochodowy z którego tak dumni są Niemcy może świadczyć to, że chyba jeszcze żadne niemieckie auto nie wygrało nigdy rajdu Paryż Dakar. Tak jest ze wszystkim co niemieckie. Wszystko to kiepścizna, a najgorsze co mają to język i jedzenie.

6. W dyskusji nie wolno nikogo pomawiać, obrażać, obrzucać obelżywymi epitetami i poniżać godności osobistej.
7. Rasizm, antysemityzm i inne dyskryminacje nie będą tutaj tolerowane.

OSTRZEGAM ZAMOSIE ! Anna01
Ostatnio zmieniony przez Anna01 2016-09-28, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  

BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2016-09-28, 20:52   

A moja rodzina z Niemiec, jak przyjeżdża do PL, to kupuje ( w sporych ilościach ) śliwki w czekoladzie, Żołądkową Gorzką, Prince Polo i bombki choinkowe ręcznie malowane.
Pozwalać im na to, czy hände hoch i pod ścianę ? :->
Udzielając odpowiedzi, proszę wziąć pod uwagę, że część z nich to nie są prawdziwi Niemcy, bo urodzili się w PL, ale druga część to już są 100% Niemcy, bo tam się urodzili.
Może zrobię tak, że tym prawdziwym wolno będzie kupować Żołądkową i bombki, a ci z odzysku mają szlaban na wszystko. Albo odwrotnie :mrgreen:

nesto 

Wysłany: 2016-09-28, 21:25   

Może powinieneś kazać im zaśpiewać Rotę, a jak zaśpiewają to mogliby np kupić śliwki w czekoladzie..
Żołądkowej niech ie kupują, bo szkodzi zdrowiu :-D

Anna01 

Wyznanie: Deizm
Pomogła: 286 razy
Wysłany: 2016-09-28, 22:28   

Z przykrością zauważam , że od jakiegoś roku, u 37,58 % ludzi ( patrz: prawdziwych Polaków) poziom agresji znacznie wzrósł. :-/
Rzym. 13:10

nesto 

Wysłany: 2016-09-29, 07:50   

Agresja jest niezbędna, aby człowiek był wolny.
Szkodliwy jest jedynie jej nadmiar.
Agresja wśród Polaków względem innych (wrogich) nacji rośnie - i dobrze.
Trzeba jednak pilnować, aby nie przekroczyć czerwonej linii, po której jest już równia pochyła i naród idzie ku katastrofie.
Wydaje się, że nie mamy jeszcze się czego obawiać.

ps.
Chyba nie muszę wyjaśniać szanownym forumowiczom dlaczego agresja jest warunkiem wolności?
Przy braku agresji i obowiązywaniu totalnej tolerancji społeczeństwo idzie w rozsypkę i jest pożywką dla innych, tych właśnie "agresywnych narodów".
Mieliśmy przykłady w historii współczesnej.
Tolerancja względem stalina, hitlera - skończyło się katastofą.
Tolerancyjni i pozbawieni agresji Francuzi i Anglicy nie zrobili NIC wtedy, gdy mogli zapobiec wojnie atakując osłabionych niemców.

(wyrazy "niemcy, hitler, stalin - piszę świadomie z małej litery jako wyraz swojej osobistej agresji i pamięci o milionach ofiar TOLERANCJI)
Pozdrawiam.

nesto 

Wysłany: 2016-09-29, 18:14   

A to dowód, jak TOLERANCJA prowadzi do upadku społeczeństw.
https://www.youtube.com/watch?v=5z-ubtCjQFI
Moi znajomi mają znajomych niemców (z małej litery świadomie), którzy siedzą w domach wieczorami, bo bandy łobuzów (imigrantów) terroryzują okolice.
Policja, dopóki nie ma zabójstwa - nie reaguje. Bicie, obmacywanie, rozbieranie i kradzieże NIE SĄ ŚCIGANE. Gdyby to zrobił niemiec, wtedy tak.

Jeszcze możemy reagować. Jak długo?
https://www.youtube.com/watch?v=eEosMvd6qi4

Smutna prawda: Albo będziemy bardziej agresywni i mniej tolerancyjni, albo nasze dzieci będą miały obcięte głowy. Wojna jest nieunikniona. Będzie straszna, bo to fanatycy.
https://www.youtube.com/watch?v=XFXNJfwcCDs

BoaDusiciel 

Wysłany: 2016-09-29, 18:44   

nesto napisał/a:

Żołądkowej niech ie kupują, bo szkodzi zdrowiu :-D

Niech kupują, to będzie wunderwaffe na Niemców :mrgreen:

nesto 

Wysłany: 2016-09-29, 18:51   

Swoją drogą co im zostaje oprócz chlania na umór? Z domu przecież nie wyjdą wieczorem, bo się boją gości pani merkel :-D
Wkrótce pozostawią swoje domy i będą błagali, abyśmy im pozwolili mieszkać w Polsce.

BoaDusiciel 

Wysłany: 2016-09-29, 19:02   

Niektórzy znani mi Niemcy ( którzy urodzili się w PL ) już kombinują, żeby na emeryturę tu wrócić.
W sumie jak dostaną 1000 EUR na miesiąc, to łatwiej za to przeżyć w Polsce niż w Niemczech.

nesto 

Wysłany: 2016-09-29, 19:49   

Jak niemcy będą im płacić, to niech wracają. W końcu jesteśmy "tolerancyjni" :->

kansyheniek 

Wysłany: 2016-10-01, 14:18   

ZAMOS napisał/a:
Jak np. kiepski jest niemiecki przemysł samochodowy z którego tak dumni są Niemcy może świadczyć to, że chyba jeszcze żadne niemieckie auto nie wygrało nigdy rajdu Paryż Dakar.

Uchylisz rąbka tajemnicy i napiszesz jaką marką jeździsz,albo napisz przynajmniej jakiej produkcji.
Angielskie i amerykańskie chyba odpadają po to by niepatriotycznie było (sojusznicy,którzy sprzedali Polskę Stalinowi)
Może wloskie albo japońskie?
Ja mam japończyka :-D

kansyheniek 

Wysłany: 2016-10-10, 11:54   

ZAMOS napisał/a:
Ja nie kupuję niemieckiego badziewia i nic co sprzedają niemieckie sklepy w Polsce. Jak jestem przymuszony czasem przez Niemcy przejechać samochodem to tuż przed granicą tankuję w obie strony do pełna, by nawet nie dać im zarobić na paliwie. Jak np. kiepski jest niemiecki przemysł samochodowy z którego tak dumni są Niemcy może świadczyć to, że chyba jeszcze żadne niemieckie auto nie wygrało nigdy rajdu Paryż Dakar.

Rozumiem,że nie chcesz ujawnić jaką marką jeździsz.Pewnie nie chcesz się kompromitować.
Wypisywanie bzdur przychodzi łatwo,ja wiem.
Wysil się od czasu do czasu i sprawdź co piszesz.
Może tobie się wydaje,że jest inaczej ale łatwo każdy może sprawdzić zwycięzców rajdu Dakar.
Niemieckie sam.osobowe wygrywały 7razy
cięzarowe 6razy
no i motocykle też 6 razy
Jak widzisz całkiem sporo tego.
A gdzie polskie wozy???

Pisałeś raz,że masz nowe auto.
Z nowymi autami jest coraz gorzej.
A z tego co wiem nie ma modelu który by się równał z tym:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_W123
Przynajmniej jeśli chodzi o niezawodność
cytat z wiki:
Cytat:
W owym czasie była to bardzo luksusowa limuzyna, co zresztą można zauważyć po długiej liście możliwego wyposażenia dodatkowego. Widniała na niej np. automatyczna skrzynia biegów z tempomatem (prostej co prawda konstrukcji, ale na tamte lata i tak był on cudem techniki), samopoziomujące zawieszenie dla wersji kombi i coupé, ogrzewanie postojowe, a nawet półautomatyczna klimatyzacja. Opcjonalnie do modelu W123 można było zamówić system ABS oraz poduszkę powietrzną dla kierowcy. Żywotność tego modelu jest legendarna, zdarzają się egzemplarze z przebiegiem ponad miliona kilometrów, które nie sprawiały większych problemów technicznych.

Jakiegokolwiek modelu nie posiadasz,silnik tego auta nie wytrzyma 500000 kilometrów a o milionie możesz zapomnieć

Odpowiedz do tematu