Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kansyheniek
2017-02-04, 22:27
Zbrodnie katolickiego kleru
Autor Wiadomość
kansyheniek 


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 2459
Skąd: Kleve,Niemcy
Wysłany: 2016-11-13, 00:21   

Widzisz w Apokalipsie to co chcesz zobaczyć. Miłej zabawy.
_________________
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"
 
 
sio 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 583
Skąd: Podhale
Wysłany: 2016-11-13, 11:36   

tropiciel napisał/a:
najlepiej to pozamiatać pod dywan i sprawa załatwiona. Czy o to chodzi ?! Co tam tyle milionów ofiar - pestka ! Ale gdy się mówi o ludobójstwie hitlerowców, lub stalinowców to milczeć nie trzeba. Tu natomiast się zamyka usta ludziom, którzy wskazują, że zbrodnie papiestwa i jego kleru przewyższają zbrodnie Stalina i Hitlera.

A jeśli już ktoś chce odwrócić uwagę od zbrodni katolickiego kleru powołując się na zbrodnie protestantów ( czego też nie zamierzam bronić ), to przy zbrodniach papiestwa są znikome. W zbrodniach i ludobójstwie - papiestwa i jego kleru nikt nie przebije.
Przyjdzie kiedyś czas - o czym mówi księga Apokalipsy rozdział 17 i 18 - że za swoje zbrodnie Wielka Wszetecznica - zostanie należycie osądzona i zniszczona. Ten czas się nieubłaganie zbliża z każdym dniem !


...dziwi mnie że jeszcze cytujesz cytaty z Apokalipsy która została uznana za świętą i u ustanowiona w Kanonie przez KK z potrzeby znajdujących się tam treści Maryjnych, treści piekła, czyśca, męk piekielnych itd itp. tłumaczenia i komentarze dla tego apokryfu jak widać pasują każdemu :->

,,widzisz drzazgę w oku brata swego a belki w swoim nie zauwarzasz..,,

...warto jeszcze zapoznać się z biblioteką histori, gdyby nie wojny KK które prowadził z tak zwanymi innowiercami dzisiaj musiałbyś wyznawać Islam a nie dowolnie komentowany rodzaj chrześcijaństwa

....nie jestem sympatykiem KK ale obrona Protestantyzmu jest daleka od perspektywy obiektywizmu, nie wspominając już o tym iż jest to język nienawiści wobec braci swoich, naszych
_________________
www.fotoszlak.pl
 
 
sio 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 583
Skąd: Podhale
Wysłany: 2016-11-13, 11:37   

tropiciel napisał/a:
najlepiej to pozamiatać pod dywan i sprawa załatwiona. Czy o to chodzi ?! Co tam tyle milionów ofiar - pestka ! Ale gdy się mówi o ludobójstwie hitlerowców, lub stalinowców to milczeć nie trzeba. Tu natomiast się zamyka usta ludziom, którzy wskazują, że zbrodnie papiestwa i jego kleru przewyższają zbrodnie Stalina i Hitlera.

A jeśli już ktoś chce odwrócić uwagę od zbrodni katolickiego kleru powołując się na zbrodnie protestantów ( czego też nie zamierzam bronić ), to przy zbrodniach papiestwa są znikome. W zbrodniach i ludobójstwie - papiestwa i jego kleru nikt nie przebije.
Przyjdzie kiedyś czas - o czym mówi księga Apokalipsy rozdział 17 i 18 - że za swoje zbrodnie Wielka Wszetecznica - zostanie należycie osądzona i zniszczona. Ten czas się nieubłaganie zbliża z każdym dniem !


...dziwi mnie że jeszcze cytujesz cytaty z Apokalipsy która została uznana za świętą i u ustanowiona w Kanonie przez KK z potrzeby znajdujących się tam treści Maryjnych, treści piekła, czyśca, męk piekielnych itd itp. tłumaczenia i komentarze dla tego apokryfu jak widać pasują każdemu :->

,,widzisz drzazgę w oku brata swego a belki w swoim nie zauwarzasz..,,

...warto jeszcze zapoznać się z biblioteką histori, gdyby nie wojny KK które prowadził z tak zwanymi innowiercami dzisiaj musiałbyś wyznawać Islam a nie dowolnie komentowany rodzaj chrześcijaństwa

....nie jestem sympatykiem KK ale obrona Protestantyzmu jest daleka od perspektywy obiektywizmu, nie wspominając już o tym iż jest to język nienawiści wobec braci swoich, naszych
_________________
www.fotoszlak.pl
 
 
tropiciel 


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4962
Wysłany: 2016-11-13, 13:13   

sio

Cytat:
...dziwi mnie że jeszcze cytujesz cytaty z Apokalipsy która została uznana za świętą i u ustanowiona w Kanonie przez KK z potrzeby znajdujących się tam treści Maryjnych, treści piekła, czyśca, męk piekielnych itd itp. tłumaczenia i komentarze dla tego apokryfu jak widać pasują każdemu


Apokalipsa jest uznawana przez niemal wszystkie wyznania chrześcijańskie za księgę kanoniczną, a również i przez te które nie uznają dogmatów maryjnych, doktryny o piekle i czyśćcu, więc twój argument jest żaden.

Cytat:
,,widzisz drzazgę w oku brata swego a belki w swoim nie zauwarzasz..,,

...warto jeszcze zapoznać się z biblioteką histori, gdyby nie wojny KK które prowadził z tak zwanymi innowiercami dzisiaj musiałbyś wyznawać Islam a nie dowolnie komentowany rodzaj chrześcijaństwa


ja wojen z nikim nie toczę, więc aluzja nie na miejscu. A jeśli chodzi o wojny krzyżowe i krucjaty przeciw muzułmanom, to w bestialstwie i mordach przodowali krzyżowcy. Najbardziej nietolerancyjni byli zazwyczaj katolicy o czym świadczy ewidentnie historia.

Cytat:
....nie jestem sympatykiem KK ale obrona Protestantyzmu jest daleka od perspektywy obiektywizmu, nie wspominając już o tym iż jest to język nienawiści wobec braci swoich, naszych


daleki jestem od obrony protestantyzmu, gdyż dawno już protestantyzm przestał być protestantyzmem. A jeśli chodzi o język nienawiści to sobie poczytaj instrukcje jezuitów i ich tajną przysięgę, której treść jest przechowywana w Bibliotece Kongresu USA.

__________________________
 
 
tropiciel 


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4962
Wysłany: 2016-11-15, 08:54   

UWAGA ! Piszecie nie na temat !!!

_______________________
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2016-11-15, 10:45   

tropiciel napisał/a:
Cytat:
Jedyna organizacja, która mogłaby zniszczyć z radością Watykan to islam. Jednak jak tak by się stało, co jest mało prawdopodobne to muzułmanie zabiją też takich jak ty, ale wydaje mi się, że myślisz, iż ci się jakoś uda, a to błąd. Apokalipsa to bajka i nic nie wskazuje by się coś z tej bajki wypełniło.


Sam Bóg zniszczy Watykan, a dla Boga nie ma nic niemożliwego. W dodatku Bóg posłuży się władcami tego świata, tymi którzy są politycznymi kochankami Wielkiej Nierządnicy. Oni sami ją znienawidzą, osądzą, ogołocą i spalą w ogniu !

Wystarczy dokładnie przeczytać 17 i 18 rozdział księgi Apokalipsy. Jeśli dla kogoś Apokalipsa to bajka - to niech sobie poszuka innego forum, bo o ile mnie wzrok nie myli - to jest Forum Biblijne, a nie ateistyczne.


_____________________________________

http://biblia-odchwaszczona.webnode.com


Też tak uważam. A taką "nieśmiałą" zapowiedzią może być choćby trzęsienie ziemi. Sami widzicie, co dzieje się we Włoszech. Jak padają mury. A wierzcie mi, mieszkałam kilka lat w tym kraju i budowle (nawet zwykłe domy mieszkalne) są bardzo solidne. Zostały kupy gruzów. Popękały góry. Śledzę te wydarzenia, bo właśnie w tamtym rejonie mieszkałam i mam znajomych. (okręg Marche, Macerata). Byłam przerażona, bo znam te miejsca i to tym większą grozę budzi. Kiedyś kilka dni w Rzymie mieszkałam i akurat miało miejsce trzęsienie ziemi. Malutkie i słabiutkie, oni wielkiej uwagi na takie nie zwracają, ale dla Boga potrząść porządnie wielkim miastem....cóż, nie jest problemem, jak widać.
 
 
tropiciel 


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4962
Wysłany: 2016-11-15, 10:55   

wuka

Cytat:
Też tak uważam. A taką "nieśmiałą" zapowiedzią może być choćby trzęsienie ziemi. Sami widzicie, co dzieje się we Włoszech. Jak padają mury. A wierzcie mi, mieszkałam kilka lat w tym kraju i budowle (nawet zwykłe domy mieszkalne) są bardzo solidne. Zostały kupy gruzów. Popękały góry. Śledzę te wydarzenia, bo właśnie w tamtym rejonie mieszkałam i mam znajomych. (okręg Marche, Macerata). Byłam przerażona, bo znam te miejsca i to tym większą grozę budzi. Kiedyś kilka dni w Rzymie mieszkałam i akurat miało miejsce trzęsienie ziemi. Malutkie i słabiutkie, oni wielkiej uwagi na takie nie zwracają, ale dla Boga potrząść porządnie wielkim miastem....cóż, nie jest problemem, jak widać.


Najciekawsze jest to, że w tym trzęsieniu ziemi wcale nie były oszczędzone katolickie kościoły. Nie miały bowiem wcale żadnej Bożej ochrony. Zawaliła się m.in bazylika Benedykta z Nursji założyciela zakonu benedyktynów ( łac. Ordo Sancti Benedicti ), którzy do XIII wieku przez sześć stuleci dominowali w kościele rzymskim. Cały nadzór nad wiedzą był im powierzony przez papiestwo aż do czasu pojawienia się zakonu dominikanów w 1216 r.



http://www.pch24.pl/-kole...i-,47042,i.html

______________________________________

http://biblia-odchwaszczona.webnode.com
 
 
tropiciel 


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4962
Wysłany: 2016-11-20, 22:03   

UWAGA ! w tym temacie piszemy o zbrodniach katolickiego kleru !

______________________
 
 
nesto 


Wyznanie: deizm
Pomógł: 174 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 4212
Skąd: były katolik
Wysłany: 2016-11-21, 05:57   

Zbrodnią katolickiego kleru jest "uczenie dzieci".
Religie w szkołach - to zbrodnia dokonywana na dzieciach.
_________________
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
 
 
tropiciel 


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4962
Wysłany: 2016-11-21, 09:24   

nesto

te głupoty, którymi kler karmi społeczeństwo widać na każdym kroku. Wystarczy włączyć TV i posłuchać co wygadują. Poziom polskiej telewizji spadł poniżej zera. A edukacja nie jest na daleko wyższym poziomie.


___________________________________

http://biblia-odchwaszczona.webnode.com
 
 
kansyheniek 


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 2459
Skąd: Kleve,Niemcy
Wysłany: 2016-11-21, 10:43   

Posty nie na temat przeniosłem tu:
http://biblia.webd.pl/for...p=410900#410900
_________________
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"
 
 
tropiciel 


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4962
Wysłany: 2017-01-07, 11:04   

ci co chcą wybielić kler katolicki zapominają, że nie tak łatwo zafałszować 1600 lat tej historii

________________________________
 
 
nesto 


Wyznanie: deizm
Pomógł: 174 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 4212
Skąd: były katolik
Wysłany: 2017-01-07, 15:08   

Cały czas kk zdobywa w Polsce coraz większe wpływy.
Ach ci Polacy :-D
_________________
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
 
 
tropiciel 


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4962
Wysłany: 2017-01-07, 16:56   

Redemptorysta z Torunia włada już radiem, telewizją, telefonią komórkową, szkołą wyższą, fundacjami, szuka źródeł geotermalnych i szkoli polityków. Prowadzi też sklep.
Ostatnio Prezes PiS uczestniczył w uroczystej mszy świętej z okazji 24. rocznicy powstania Radia Maryja. Mszy przewodniczył metropolita lwowski abp. Mieczysław Mokrzycki. W koncelebrze udział wzięło kilkunastu biskupów.
Prezes powiedział m.in. : " Zwracam się do wielebnego ojca dyrektora, zwracam się z podziękowaniem za to wszystko, co czynił dla polskiego Kościoła, co uczynił dla Polski, a uczynił bardzo wiele. Ojcze dyrektorze, bez ciebie nie byłoby tego zwycięstwa. "

No cóż, gdyby nie poparcie Rydzyka, to kim byłby dzisiaj Prezes i czy w ogóle byłby prezesem ? raczej wątpliwe. Zadziwiająca jest w tym wszystkim rola polskiego episkopatu, bo z jednej strony niby nie popierają Redemptorysty, ale z drugiej strony, jak to widać na filmie dokumentalnym trzymają z nim sztamę :



Jak Prezes zaznaczył "fundamentem polskości jest kościół i jego nauka i że nie może być Polski bez kościoła. I to przeświadczenie i Radio Matyja, i rodzina Radia Maryja są potrzebne także dziś, kiedy przed nami długa droga, pod górę, trudna droga. Musimy ją przejść, musimy ją przejść razem. I przejdziemy ją, wbrew wszystkiemu". Oczywiście miał na myśli kościół katolicki.

W dalszej części powiedział : " Przejdziemy ją wiedząc, co jest istotą polskości, wiedząc - powtarzam to jeszcze raz - że nie ma Polski bez kościoła, wiedząc, że każdy, choćby nie miał łaski, wiary, musi to przyjąć. Każda ręka podniesiona na kościół, to ręka podniesiona na Polskę ! "

Na zakończenie dodał : " I dlatego dziękując Wam członkowie Radia, rodziny Radia Maryja, dziękując o. Dyrektorowi, dziękując o. Redemptorystom dziękuję także i nisko się kłaniam księżom biskupom, bo oni są przecież następcami Apostołów, oni prowadzą polski kościół, ku temu wszystkiemu, co musi być celem naszym, celem na każdego z nas, ale co powinno być także celem całego tego porządku, który mam nadzieję zbudujemy. "

Wtórował mu prezydent :



http://kujawsko-pomorskie...a-maryja/32m6rb

I to by było tyle, bo komentować nie ma sensu.

__________________________________________
 
 
nesto 


Wyznanie: deizm
Pomógł: 174 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 4212
Skąd: były katolik
Wysłany: 2017-01-07, 17:09   

Pedofil nadal w sukience:
http://kobieta.wp.pl/wyko...77277412140161a
_________________
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12