Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaliczenia u księdza profesora i zapędy Dominikanów
Autor Wiadomość
Trawa 

Wyznanie: protestanckie
Wysłany: 2016-12-12, 22:05   Zaliczenia u księdza profesora i zapędy Dominikanów

Kochani co sądzicie o tych czynach katolickich "duchownych" (Zaliczenia u księdza profesora i zapędy Dominikanów) duchownych opisanych tu:

http://www.zbigniewstonoga.eu/

http://www.ruchofiarksiezy.org/index.html

Napisał tam prawdę Stonoga o gwałtach homoseksualnych przez księdzów profesorów, o homoseksualnych stosunkach wśród dominikanów, także nawet w październiku znowu wytropił kolejnego księdza pedofila, który zniszczył i zabił psychicznie i duchowo swoje ofiary:
https://www.youtube.com/watch?v=LKyPeWGfYoU
Gdyby cokolwiek na tej stronie nie było prawdą już dawno za to Stonoga by siedział w więzieniu bo zostałby od razu pozwany za umieszczenie rzekomej nieprawdy.
Prawdą jest natomiast, że w kościele katolickim jego przywódcy są zakłamani, obłudni, hipokryci szukający własnej korzyści materialnej i cielesnej kosztem biednych ludzi. Oczywiście wiem że wśród duchownych protestanckich także jest pedofilia i inne zboczenia tylko że jeszcze nie ujawnione,ale ten fakt nie usprawiedliwia postępowania katolickich duchownych. Teraz w Polsce większości ludziom ksiądz czy zakonnik kojarzy się z pedałem i pedofilem i chciwcem.Taką już maja w Polsce wyrobiona opinie i takie już mają imię wcale nie dobre. Wielu ludzi odsuwa się i ucieka na widok księdza, zakonnika i chyba dobrze bo od zła trzeba trzymać się z daleka. Ja jak widzę księdza, czy zakonnika to bardzo współczuje tym biednym duchowo, zagubionym młodym ludziom, którym watykan wykastrował psychikę i ducha poprzez głęboką indoktrynację
Takie sa skutki ich postępowania i nauczania celibatu wbrew nauce Biblii i nauce Jezusa (która nakazuje małżeństwo duchownych (1 Tym 3,2)):

Cytat:
"Obłudnicy! Dobrze prorokował o was Izajasz w słowach:
Lud ten czci mnie wargami, ale serce ich daleko jest ode mnie.
Daremnie mi jednak cześć oddają, głosząc nauki, które są nakazami ludzkimi"

Mat 15.9

Ps Gdyby katolikami ludzie mogli zostawać dobrowolnie tak jak to jest w kościołach protestanckich czyli poprzez świadomy chrzest dorosłej osoby
zamiast jak to jest teraz pod przymusem niemowlaka który nie może się odezwać to okazało by sie ze.... katolicy by przestali istnieć bo NIKT
nie zostałby dobrowolnie katolikiem - członkiem tak zgniłego do szpiku kości kościoła katolickiego.
http://uderzwfalsz.wordpr...ezus-z-obrazow/

tropiciel 

Wysłany: 2016-12-14, 08:09   

Dzik

Cytat:
Gdyby cokolwiek na tej stronie nie było prawdą już dawno za to Stonoga by siedział w więzieniu bo zostałby od razu pozwany za umieszczenie rzekomej nieprawdy.
Prawdą jest natomiast, że w kościele katolickim jego przywódcy są zakłamani, obłudni, hipokryci szukający własnej korzyści materialnej i cielesnej kosztem biednych ludzi. Oczywiście wiem że wśród duchownych protestanckich także jest pedofilia i inne zboczenia tylko że jeszcze nie ujawnione,ale ten fakt nie usprawiedliwia postępowania katolickich duchownych. Teraz w Polsce większości ludziom ksiądz czy zakonnik kojarzy się z pedałem i pedofilem i chciwcem.Taką już maja w Polsce wyrobiona opinie i takie już mają imię wcale nie dobre. Wielu ludzi odsuwa się i ucieka na widok księdza, zakonnika i chyba dobrze bo od zła trzeba trzymać się z daleka. Ja jak widzę księdza, czy zakonnika to bardzo współczuje tym biednym duchowo, zagubionym młodym ludziom, którym watykan wykastrował psychikę i ducha poprzez głęboką indoktrynację

Apokalipsa jednoznacznie określa ów kościół w 17 i 18 rozdziale. Jego zagłada jest postanowiona przez Boga Wszechmocnego. Najbardziej zaskakujące będzie to, że polityczni zalotnicy sprawujący władzę do których się zalecają odziani w purpurę i szkarłat ( Ap. 17 : 4 ), będą mieli w końcu dosyć Wielkiej Nierządnicy, ale zamysł do jej zniszczenia podda im sam Bóg ( Ap. 17 : 16 - 17 ).

Zboczenia w tym kościele są wynikiem koncentracji na sprawach cielesnych a nie duchowych i czczenia tego co cielesne - co wyraźnie przewidział Bóg, a opisał apostoł Paweł w liście do Rzymian 1 : 22 - 28. W dalszej części tego rozdziału apostoł Paweł napisał jakimi cechami będą się wyróżniać ci, którzy popadną w takie zboczenia.

Cytat:
Takie sa skutki ich postępowania i nauczania celibatu wbrew nauce Biblii i nauce Jezusa (która nakazuje małżeństwo duchownych (1 Tym 3,2))

Celibat narzucony ludziom do którego czują się zmuszeni ci którzy chcą służyć Bogu - nie ma nic wspólnego z Bogiem. Jezus powiedział, że celibat powinien być dobrowolny ( Mt. 19 : 10 - 12 ). Natomiast o tych, którzy mieli wprowadzić przymus celibatu i o ich doktrynach napisał apostoł Paweł w liście 1 Tym.4 : 1 - 3.

http://Biblia-odchwaszczona.webnode.com

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2016-12-14, 10:09   

Mat. 7:1-5
1. Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni;
2. Albowiem jakim sądem sądzicie, takim sądzeni będziecie, i jaką miarą mierzycie, taką wam odmierzono będzie.
3. A czemuż widzisz źdźbło w oku brata twego, a balki, która jest w oku twojem, nie baczysz?
4. Albo jakoż rzeczesz bratu twemu: Dopuść, iż wyjmę źdźbło z oka twego, a oto balka jest w oku twojem.
5. Obłudniku! wyjmij pierwej balkę z oka twego, tedy przejrzysz, abyś wyjął źdźbło z oka brata twego.

(BG)
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2016-12-14, 11:40   

A weź no się Jachu zastanów.
Co to znaczy "nie sądźcie" ?
Nie wolno osądzać nikogo ? Nawet tych, którzy naruszają prawo ?
To może trzeba zlikwidować sądy ?
Przecież nawet w tych cytatach o "nie sądzeniu" zawarty jest osąd, bo stwierdzenie że ktoś ma belkę w oku jest osądem.
Czyli - kolejny cytat bez sensu :mrgreen:
http://biblia.webd.pl/for...p=448686#448686

Efezjan 
Dziecko Boże

Wyznanie: katolik
Wysłany: 2016-12-15, 23:23   

Dzik napisał/a:

Ps Gdyby katolikami ludzie mogli zostawać dobrowolnie tak jak to jest w kościołach protestanckich czyli poprzez świadomy chrzest dorosłej osoby
zamiast jak to jest teraz pod przymusem niemowlaka który nie może się odezwać to okazało by sie ze.... katolicy by przestali istnieć bo NIKT
nie zostałby dobrowolnie katolikiem - członkiem tak zgniłego do szpiku kości kościoła katolickiego.

1. Stonoga nie jest żadnym autorytetem, z dominikanami para poszła w gwizdek i tyle. Jakie to miały być sensacje itd. Ja jakoś trzeciej części wyznań o. Adama Wyszyńskiego na youtubie znaleźć nie mogę.

2. Jesteśmy świętym Kościołem grzeszników.

3. Ja dobrowolnie wróciłem do KK po dwudziestu latach ateizmu, więc to że nikt, to gruba przesada. KK istnieje 2 tys. lat i będzie istniał do paruzji.
"Patrzcie, jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec, że zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi i jesteśmy [nimi]. A świat dlatego nas nie zna, ponieważ i jego nie poznał. Umiłowani już teraz jesteśmy dziećmi Bożymi, a jeszcze się nie okazało, czym będziemy. 1J 3, 1-2

Krystian 

Wyznanie: Chrystianin
Wysłany: 2016-12-15, 23:57   

BoaDusiciel napisał/a:
Przecież nawet w tych cytatach o "nie sądzeniu" zawarty jest osąd, bo stwierdzenie że ktoś ma belkę w oku jest osądem.
Czyli - kolejny cytat bez sensu

Dla mnie też bez sensu.
Gdyby Jachu dobrze znał Biblię, to by inaczej napisał zrozumienie wersetu o sądzeniu.
Zarówno w starożytnym Izraelu jak i w zborach chrześcijańskich zawsze był osąd dla niepoprawnych grzeszników.

BoaDusiciel 

Wysłany: 2016-12-16, 07:49   

Efezjan napisał/a:
Ja dobrowolnie wróciłem do KK po dwudziestu latach ateizmu, więc to że nikt, to gruba przesada. KK istnieje 2 tys. lat i będzie istniał do paruzji.

Gratulacje.
Skoro wróciłeś, to znaczy że wcześniej odszedłeś.
Napisz jak udało ci się odejść :-)
Bo wg prawa kościelnego włączenie ( poprzez "chrzest" ) ma charakter niezniszczalny i nawet akt apostazji tego nie zmienia.

BoaDusiciel 

Wysłany: 2016-12-16, 07:54   

Efezjan napisał/a:

Puste hasełko, którego jedyną rolą jest usprawiedliwienie wszelkich przekrętów KrK.

tropiciel 

Wysłany: 2016-12-16, 09:09   

ktoś tu nie odróżnia osądzania człowieka - co należy wyłącznie do Boga, od oceny poglądów tego człowieka i czynów !

Żaden człowiek nie ma prawa osądzać drugiego człowieka, ale ma prawo ocenić w świetle Biblii jego poglądy i czyny ! Może też ocenić czy dana społeczność religijna trzyma się Prawa Bożego czy też nie !

http://Biblia-odchwaszczona.webnode.com

Efezjan 
Dziecko Boże

Wysłany: 2016-12-21, 19:01   

BoaDusiciel napisał/a:
Efezjan napisał/a:

Puste hasełko, którego jedyną rolą jest usprawiedliwienie wszelkich przekrętów KrK.

Tak, a zdrajca Piotr Apostoł i morderca św. Paweł?
Takie nastawienie przypomina mi Żydów chcacych ukamienować jawnogrzesznicę. I co powiedział Jezus: 'Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem'. No właśnie! Rzucajcie, KK i tak wytrzyma.
"Patrzcie, jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec, że zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi i jesteśmy [nimi]. A świat dlatego nas nie zna, ponieważ i jego nie poznał. Umiłowani już teraz jesteśmy dziećmi Bożymi, a jeszcze się nie okazało, czym będziemy. 1J 3, 1-2

booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Wysłany: 2016-12-21, 23:29   

Efezjan napisał/a:
Rzucajcie, KK i tak wytrzyma.

Musi wytrzymac.Bo jakze by to moglo byc,zeby jedyny uprawniony do rzucania jako pierwszy nie wytrzymal.

BoaDusiciel 

Wysłany: 2016-12-22, 08:07   

Efezjan napisał/a:
BoaDusiciel napisał/a:
Efezjan napisał/a:

Takie nastawienie przypomina mi Żydów chcacych ukamienować jawnogrzesznicę. I co powiedział Jezus: 'Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem'. No właśnie! Rzucajcie, KK i tak wytrzyma.

Nie wypowiadam się w kwestii "wytrzyma czy nie wytrzyma".
Twierdzę natomiast, że KK pełen jest hasełek, których jedyną rolą jest usprawiedliwianie przekrętów indywidualnych i instytucjonalnych.
Jako instytucja KK w ogóle nie powinien istnieć, no bo niby z jakiej racji ? :lol:

tropiciel 

Wysłany: 2016-12-22, 14:45   

Cytat:

UWAŻAJ ! bo takim sądem jakim sądzisz apostołów, sam zostaniesz osądzony !

Cytat:

Sęk w tym, że tego wersetu nie ma w najstarszych manuskryptach greckich !

A co do kleru katolickiego, nie wytrzyma, bo Bóg go osądził co wynika jednoznacznie z 17 i 18 rozdziału Apokalipsy !

Efezjan 
Dziecko Boże

Wysłany: 2016-12-28, 00:09   

BoaDusiciel napisał/a:
Efezjan napisał/a:
BoaDusiciel napisał/a:
Efezjan napisał/a:

Nie wypowiadam się w kwestii "wytrzyma czy nie wytrzyma".
Twierdzę natomiast, że KK pełen jest hasełek, których jedyną rolą jest usprawiedliwianie przekrętów indywidualnych i instytucjonalnych.
Jako instytucja KK w ogóle nie powinien istnieć, no bo niby z jakiej racji ? :lol:

Został założony przez Boga - to mało?

BoaDusiciel 

Wysłany: 2016-12-28, 07:11   

Nic mi nie wiadomo o tym, że jakiś Bóg powołał instytucję KrK.
Kiedy ten Bóg ustanowił państwo kościelne, kodeks prawa kanonicznego i księgi parafialne ?

Odpowiedz do tematu