Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bobo
2021-11-07, 21:23
Wizja Daniela 11:28-30a
Autor Wiadomość
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2017-05-02, 21:30   

BoaDusiciel napisał/a:
Armagedon będzie.


Wiem, że żartujesz sobie kolego Boa :-D

Rok 1975 przeminął, podobnie jak 1881, 1914, 1918, 1920, 1925 i lata czterdzieste.... i pokolenie roku 1914 i Armagedonu nie było.
Zapewniano, że będzie.
Z dniem 1 listopada 1995 roku CK ŚJ całkowicie zmieniło dogmat o pokoleniu z roku 1914 i przestało głosić po całym świecie, że pokolenie roku 1914 dożyje końca świata...
Upływający bowiem czas zaczynał weryfikować ową "prawdę".

W moim odczuciu prawdziwy problem tkwi o wiele głębiej niż dokładność czy niedokładność przepowiedni jakiegoś człowieka czy grupki ludzi.
Głębiej nawet niż rzetelność organizacji, głębiej niż rozsądek czy naiwność jej członków.
Naprawdę ważne w tym wszystkim jest to, w jakim świetle przepowiednie te postawiły Boga i Jego Słowo.

Gdy ludzie wygłaszają takie przepowiednie i mówią, że robią to na podstawie Biblii, gdy twierdzą, że z Biblii biorą argumenty przemawiające na korzyść swoich twierdzeń i utrzymują, że są Bożym "kanałem łączności" to jaki jest skutek, gdy ich przepowiednie okażą się fałszywe???
Jaki jest skutek dla kogoś kto poświęcił młodość, aby głosić o pokoleniu, które żadną miarą nie przeminie! Komu uwierzyło dziesiątki ludzi w tę obietnicę?

Ktoś tutaj napisał o czuwaniu....
Czy czuwanie polega na wprowadzaniu milionów ludzi w błąd datami i pokoleniami?
Według Słownika Języka Polskiego PWN "czuwać" to być czujnym, pilnować kogoś, czegoś i pojęcie to ma pozytywne znaczenie, takie jak: brać kogoś pod swoje skrzydła, być osłoną, być ostrożnym, chronić, chuchać i dmuchać na kogoś, doglądać.

Czuwanie nie ma nic wspólnego z fałszywym alarmem i wymyślaniem kolejnych dat.
1799, 1874, 1914, 1925, 1975, pokolenie 1914....
Czuwanie to gotowość na przyjęcie Jezusa, w każdej chwili BO NIE WIEMY KIEDY PRZYJDZIE.
Takie czuwanie wymaga wiary, a nie wiedzy.

Co to za niewolnik, który zamiast czuwać, wykrzykuje przez całą noc i wyznacza kolejne godziny na powrót Pana :-D
Wstawajcie, bo już o 2 w nocy, Pan wróci, wstawajcie bo już 4 w nocy Pan wróci....itd
A tutaj mija kolejna, kolejna i kolejna noc i nic.
Taki niewolnik nie bierze pod swoje skrzydełka swoich domowników, nie matkuje im, nie chroni ich, ale im dokucza i wprowadza w błąd, kłamie, dezinformuje, ogłupia łudzi i mąci w głowie.
CK ŚJ okazało się w świetle samej tylko Biblii złym niewolnikiem i fałszywym prorokiem.

Czy wyznaczanie dat i pokoleń przyniosło chwałę rzekomemu Bogu?
Czy zbudowało wiarę w Niego i w rzetelność Jego Słowa?
Czy też rezultatem stało się coś przeciwnego?

Ci Świadkowie, którzy wprowadzili wielkie zmiany w swoim życiu, w większości przypadków potrafili się pozbierać i żyć dalej mimo rozczarowania.
Nie wszystkim jednak to się udało.
Niezależnie od przypadku niespełnione zapowiedzi wyrządziły poważne, w różnoraki sposób wyrażające się szkody.
Osobiście pozwoliło mi to na szersze spojrzenie na tę sektokorporacje i religię ogólnie.


A to dla SJ, którzy twierdzą, że nie byli fałszywymi prorokami:

„Jeśli pomyślisz w swym sercu: A w jaki sposób poznam słowo, którego Pan nie mówił? -
gdy prorok przepowie coś w imieniu Pana, a słowo jego będzie bez skutku i nie spełni się,
[znaczy to, że] tego Pan do niego nie mówił, lecz w swej pysze powiedział to sam prorok.
Nie będziesz się go obawiał.”
(Pwt 18: 21,22 Biblia Tysiąclecia).



I słowa samego Ciała Kierowniczego:

"To prawda, że w przeszłości pewni ludzie przepowiadali 'koniec świata', podając nawet dokładne daty. (...) Nic się jednak nie działo. 'Koniec' nie nastąpił. Ludzie ci okazali się fałszywymi prorokami." (Przebudźcie się! nr 1, lata 1970-79, s. 22, wyd. pol.)
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
Ostatnio zmieniony przez Manna z nieba 2017-05-02, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2017-05-02, 21:34   

BoaDusiciel napisał/a:
Mam potrzeby duchowe, na miarę swego ducha.
Duch niewielki, to i potrzeby niezbyt wielkie


Wiedziałam, że inteligentny, ale, żeś skromny to nie wiedziałam Drogi Wężu :-D
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2017-05-03, 11:42   

My, Boa, skromność mamy w genach.
Takie geny zrobił nam Jehowa, zaraz po tym jak stworzył oko sokoła :-)
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2017-05-03, 19:54   

BoaDusiciel napisał/a:
My, Boa, skromność mamy w genach.
Takie geny zrobił nam Jehowa, zaraz po tym jak stworzył oko sokoła :-)



Boa dusiciel to jeden z najpiękniejszych węży na świecie ( a taki skromny) ;-)
I co ciekawe nie jest jadowity :-D
Już wiem dlaczego rol23 napisał, że deiści chcą jak małpy siedzieć na drzewach!
Zaiste, sam boa prowadzi nadrzewny tryb życia :mrgreen: :xhehe:
Tak Bóg zdecydował :-P
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2017-05-03, 21:52   

Spotkałem dziś w lesie koleżankę:
https://zapodaj.net/b93e8b041bdd2.jpg.html
https://zapodaj.net/dc2449b2af9bd.jpg.html
Niestety, nie była zbyt towarzyska.
Chciałem zrobić jeszcze parę fotek, ale podniosła głowę i zaczęła syczeć, więc odpuściłem :->
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2017-05-03, 22:35   

BoaDusiciel napisał/a:
Spotkałem dziś w lesie koleżankę:
https://zapodaj.net/b93e8b041bdd2.jpg.html
https://zapodaj.net/dc2449b2af9bd.jpg.html
Niestety, nie była zbyt towarzyska.
Chciałem zrobić jeszcze parę fotek, ale podniosła głowę i zaczęła syczeć, więc odpuściłem :->


Fajna.
Jeśli w lesie to z pewnością Boa leśny (Corallus hortulanus) :-D
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2017-05-04, 06:55   

Manna z nieba napisał/a:
Fajna.
Jeśli w lesie to z pewnością Boa leśny (Corallus hortulanus) :-D

Nie bardzo fajna...
To jedyny w Polsce jadowity gatunek. Żmija zygzakowata.
Teraz przechodzą okres godowy. Ostrożnie z nimi!
 
 
Małgorzata.. 
Chrześcijanka

Wyznanie: Chrześcijańskie
Wiek: 54
Dołączyła: 30 Sty 2017
Posty: 400
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-05-05, 20:03   Daniela 11:28-30a

Maski opadły! Macron chce sankcji wobec Polski: "Nie możemy tolerować kraju, który w UE rozgrywa różnice kosztów społecznych i narusza wszystkie zasady"
https://wpolityce.pl/swiat/337514-maski-opadly-macron-chce-sankcji-wobec-polski-nie-mozemy-tolerowac-kraju-ktory-w-ue-rozgrywa-roznice-kosztow-spolecznych-i-narusza-wszystkie-zasady?strona=2

Macron za sankcjami wobec Polski. "Naruszono wszystkie zasady Unii" http://fakty.interia.pl/r...ampaign=firefox
Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord", że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii".
Jak widać, Macron idealnie pasuje do scenariusza biblijnego, zapowiadającego powrót krajów dawnego bloku wschodniego pod skrzydła Moskwy.


Kandydat na prezydenta podkreślił, że w ciągu trzech miesięcy po wybraniu go na prezydenta "podjęta zostanie decyzja w sprawie Polski". "Nie możemy tolerować kraju, który w Unii Europejskiej rozgrywa różnice kosztów społecznych i który narusza wszystkie zasady Unii" - mówił polityk. http://www.tvn24.pl/boche...e,735582,s.html

"Dlaczego, nikt w Polsce nie zauważył, że oni [Zachód] mogą nas nie chcieć i pomimo pierwotnych deklaracji, mogą nas po prostu wykluczyć? Co właśnie się dzieje!" https://obserwatorpolityczny.pl/?p=47081

"po ewentualnym zwycięstwie Macrona we Francji i Martina Schulza w Niemczech nie będzie zrozumienia dla działania polskich władz." http://tvn24bis.pl/porane...ski,735638.html
"- Nie będzie zrozumienia dla ekstrawagancji, jakie wyczynia polski rząd. Ważniejsze jest to, że obaj są zwolennikami dalszej integracji UE. W związku z tym będzie to znacznie ważniejsze wyzwanie dla Polski, bo Polska się separuje od tego, żeby tę integrację pogłębiać - dodał."

Faktycznie rozpad UE może być przyśpieszy.

Francja wybiera prezydenta "Znacie przyjaciół i sojuszników pani Le Pen. To reżimy panów Orbana, Kaczyńskiego i Putina" http://www.tvn24.pl/macro...n,736386,s.html
"Kandydat na prezydenta Francji Emmanuel Macron uznał Jarosława Kaczyńskiego za "przyjaciela i sojusznika" swej rywalki, przywódczyni Frontu Narodowego Marine Le Pen. Postawił go w jednym szeregu z premierem Węgier Viktorem Orbanem i rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem."

Idealny kandydat do rozwalenia UE. Lepszego się nie znajdzie.

Macron nazywa tu głównych przywódców dawnego bloku wschodniego sojusznikami Le Pen.
Le Pen faktycznie współpracowałaby z nimi, dlatego nie nadaje się do realizacji planu Nieba, dotyczącego powrotu, występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a). Macron zapewne będzie z nimi walczył, dlatego jeżeli Bóg chce przyśpieszyć powrót Rosji to wygra te wybory.


„Jakby szykowali się do wyjścia z Unii”. Tak PiS oddala Polskę od Brukseli
http://www.newsweek.pl/po..._Left_Section_2
Nastąpił „paraliż współpracy” na linii Polska-Bruksela – informuje Radio RMF FM.
Macron zapewne zakończy tą współpracę.

Michalski: Kaczyński dostarcza pretekstów do wypchnięcia Polski z UE
https://fakty.tvn24.pl/fakty-z-zagranicy,61/michalski-kaczynski-dostarcza-pretekstow-do-wypchniecia-polski-z-ue,736565.html
- Każdy pretekst do wypchnięcia nowych krajów UE ze wspólnego rynku jest dobry i Kaczyński ich dostarcza - stwierdził w "Faktach z Zagranicy" TVN24 BiS dziennikarz Cezary Michalski z "Newsweeka". Zdaniem Michalskiego politycy z Europy Zachodniej szukają takich pretekstów od czasów kryzysu finansowego, ponieważ nowe kraje UE mają bardziej konkurencyjnych pracowników niż kraje "starej UE". - To mi się u Macrona nie podoba - dodał.

"Macron uznał, że to jest moment, w którym należy przestać się cackać"
(http://www.tvn24.pl) https://fakty.tvn24.pl/fakty-z-zagranicy,61/marek-siwiec-i-michal-kaminski-o-wypowiedziach-macrona-o-polsce,736563.html

Prof. Pawłowicz: Macron wrzeszczy jak Adolf i Benito http://www.stefczyk.info/...9#ixzz4g24f8eYl
- To urocze, energiczne wymachiwanie rączkami, mimika i końcowa ekstaza po wykrzyczeniu słów „reżim” i „Kaczyński”. I, że w trzy miesiące ten mydlany kandydat, nieuk, „zrobi z Polską porządek” - pisze na Facebooku Pawłowicz.
Jak widać, Macron może bardzo przyśpieszyć rozpad UE.
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska).
Będzie to połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO.
Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA (Dan.11:28-30a).
 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2017-05-05, 21:22   

Nie będzie żadnego rozpadu Unii.
Natomiast Macron mówi różne rzeczy, mówi to co mu ślina na język przyniesie, co jest sensacyjne, mocne w kampanii wyborczej, mówi to jako KANDYDAT na prezydenta Francji, a nie jako PREZYDENT Francji.
To zaś wielka różnica.

Co wolno kandydatowi tego nie wolno prezydentowi.
Trump też wiele rzeczy mówił, a dziś nic z tego nie wynika.
Mówił, że w ciągu pierwszych stu dni swojej prezydentury zlikwiduje wizy dla Polaków :-D

Poza tym gdyby w Polsce nie było tak jak jest to w ogóle by o nas nie wspominał...
Warte przemyślenia.
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 
 
veteran

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 789
Wysłany: 2017-05-05, 21:30   

Manna z nieba napisał/a:
Nie będzie żadnego rozpadu Unii.


Nigdy?
_________________
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)
 
 
Małgorzata.. 
Chrześcijanka

Wyznanie: Chrześcijańskie
Wiek: 54
Dołączyła: 30 Sty 2017
Posty: 400
Skąd: Polska
  Wysłany: 2017-05-05, 22:21   Daniela 11:28-30a

Według Dan 11:28-30a taki jest plan Nieba, nic i nikt tego nie zmieni (Iz 14:24-27).
Rozumiem doskonale twoją alergię na tego typu proroctwa - przeżyłam to samo w organizacji będąc pełnoczasowym pracownikiem TS przez 15 lat.
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska).
Będzie to połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO.
Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA (Dan.11:28-30a).
 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2017-05-05, 22:32   

veteran napisał/a:
Manna z nieba napisał/a:
Nie będzie żadnego rozpadu Unii.


Nigdy?


Co to znaczy nigdy. Ja nie jestem wróżką.
Pisałam o wyborze Marcona ustosunkowując się do wypowiedzi Małgorzaty.
Jeśli zostanie prezydentem Francji unia nie rozpadnie się nagle i jeśli nie zostanie prezydentem Francji rónież to się nie stanie.
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
Ostatnio zmieniony przez Manna z nieba 2017-05-05, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2017-05-05, 22:34   Re: Daniela 11:28-30a

Małgorzata.. napisał/a:
Według Dan 11:28-30a taki jest plan Nieba, nic i nikt tego nie zmieni (Iz 14:24-27).
Rozumiem doskonale twoją alergię na tego typu proroctwa - przeżyłam to samo w organizacji będąc pełnoczasowym pracownikiem TS przez 15 lat.



Gdzie widzisz w Daniela zapowiedź upadku Unii Europejskiej?
Konkretnie proszę napisz.
Nie mam alergii na proroctwa tego typu, ja mam alergie na wszelkie proroctwa :-)
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 
 
Wnikliwy


Pomógł: 133 razy
Dołączył: 23 Cze 2013
Posty: 3205
Wysłany: 2017-05-05, 22:43   

Manna z nieba napisał/a:
BoaDusiciel napisał/a:
Armagedon będzie.


Wiem, że żartujesz sobie kolego Boa :-D

Rok 1975 przeminął, podobnie jak 1881, 1914, 1918, 1920, 1925 i lata czterdzieste.... i pokolenie roku 1914 i Armagedonu nie było.
Zapewniano, że będzie.
Z dniem 1 listopada 1995 roku CK ŚJ całkowicie zmieniło dogmat o pokoleniu z roku 1914 i przestało głosić po całym świecie, że pokolenie roku 1914 dożyje końca świata...
Upływający bowiem czas zaczynał weryfikować ową "prawdę".

W moim odczuciu prawdziwy problem tkwi o wiele głębiej niż dokładność czy niedokładność przepowiedni jakiegoś człowieka czy grupki ludzi.
Głębiej nawet niż rzetelność organizacji, głębiej niż rozsądek czy naiwność jej członków.
Naprawdę ważne w tym wszystkim jest to, w jakim świetle przepowiednie te postawiły Boga i Jego Słowo.

Gdy ludzie wygłaszają takie przepowiednie i mówią, że robią to na podstawie Biblii, gdy twierdzą, że z Biblii biorą argumenty przemawiające na korzyść swoich twierdzeń i utrzymują, że są Bożym "kanałem łączności" to jaki jest skutek, gdy ich przepowiednie okażą się fałszywe???
Jaki jest skutek dla kogoś kto poświęcił młodość, aby głosić o pokoleniu, które żadną miarą nie przeminie! Komu uwierzyło dziesiątki ludzi w tę obietnicę?

Ktoś tutaj napisał o czuwaniu....
Czy czuwanie polega na wprowadzaniu milionów ludzi w błąd datami i pokoleniami?
Według Słownika Języka Polskiego PWN "czuwać" to być czujnym, pilnować kogoś, czegoś i pojęcie to ma pozytywne znaczenie, takie jak: brać kogoś pod swoje skrzydła, być osłoną, być ostrożnym, chronić, chuchać i dmuchać na kogoś, doglądać.

Czuwanie nie ma nic wspólnego z fałszywym alarmem i wymyślaniem kolejnych dat.
1799, 1874, 1914, 1925, 1975, pokolenie 1914....
Czuwanie to gotowość na przyjęcie Jezusa, w każdej chwili BO NIE WIEMY KIEDY PRZYJDZIE.
Takie czuwanie wymaga wiary, a nie wiedzy.

Co to za niewolnik, który zamiast czuwać, wykrzykuje przez całą noc i wyznacza kolejne godziny na powrót Pana :-D
Wstawajcie, bo już o 2 w nocy, Pan wróci, wstawajcie bo już 4 w nocy Pan wróci....itd
A tutaj mija kolejna, kolejna i kolejna noc i nic.
Taki niewolnik nie bierze pod swoje skrzydełka swoich domowników, nie matkuje im, nie chroni ich, ale im dokucza i wprowadza w błąd, kłamie, dezinformuje, ogłupia łudzi i mąci w głowie.
CK ŚJ okazało się w świetle samej tylko Biblii złym niewolnikiem i fałszywym prorokiem.

Czy wyznaczanie dat i pokoleń przyniosło chwałę rzekomemu Bogu?
Czy zbudowało wiarę w Niego i w rzetelność Jego Słowa?
Czy też rezultatem stało się coś przeciwnego?

Ci Świadkowie, którzy wprowadzili wielkie zmiany w swoim życiu, w większości przypadków potrafili się pozbierać i żyć dalej mimo rozczarowania.
Nie wszystkim jednak to się udało.
Niezależnie od przypadku niespełnione zapowiedzi wyrządziły poważne, w różnoraki sposób wyrażające się szkody.
Osobiście pozwoliło mi to na szersze spojrzenie na tę sektokorporacje i religię ogólnie.


A to dla SJ, którzy twierdzą, że nie byli fałszywymi prorokami:

„Jeśli pomyślisz w swym sercu: A w jaki sposób poznam słowo, którego Pan nie mówił? -
gdy prorok przepowie coś w imieniu Pana, a słowo jego będzie bez skutku i nie spełni się,
[znaczy to, że] tego Pan do niego nie mówił, lecz w swej pysze powiedział to sam prorok.
Nie będziesz się go obawiał.”
(Pwt 18: 21,22 Biblia Tysiąclecia).



I słowa samego Ciała Kierowniczego:

"To prawda, że w przeszłości pewni ludzie przepowiadali 'koniec świata', podając nawet dokładne daty. (...) Nic się jednak nie działo. 'Koniec' nie nastąpił. Ludzie ci okazali się fałszywymi prorokami." (Przebudźcie się! nr 1, lata 1970-79, s. 22, wyd. pol.)


Nie widzę sensu pisania przez osobę która ośmiesza Biblię i nazywa ją zbiorem mitów i legend tekstów o tym co tam gdzieś ktoś zmienił.
Na dzień dzisiejszy brak sensu, aby wywalać powielane od lat teksty odstępcze które do znudzenia są podobne do siebie.
Osoba która na forum biblijnym pokazuje swoją degradację stosunku do tej księgi moim skromnym zdaniem tylko ośmiesza swój ponoć wyzwolony stan.
Ja widzę do czego to wyzwolenie doprowadziło :shock:
_________________

 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2017-05-05, 22:48   

Wnikliwy napisał/a:
Osoba która na forum biblijnym pokazuje swoją degradację stosunku do tej księgi moim skromnym zdaniem tylko ośmiesza swój ponoć wyzwolony stan.


Przede wszystkim to ja piszę o sekcie z Ameryki.
Sektokorporacji, instytucji finansowej, organizacji, która oszukuje ludzi, że jest jedyną prawdziwą religią na świecie.
Okłamuje ludzi, że kilku panów z NY jest jakimś kanałem łączności z Bogiem, a żadna data, żadna przepowiednia którą głosili nie spełniła się.
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13