Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sąd nad Kościołem Chrystusowym - list Piotra
Autor Wiadomość
MieczDucha 
Binitarianizm


Wyznanie: Binitarianizm kondycjonalizm anihilacjonizm
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 483
Skąd: Puławy
Wysłany: 2017-04-20, 11:37   Sąd nad Kościołem Chrystusowym - list Piotra

Sąd Boży nie rozpocznie się od bezbożnego świata, ale od Chrystusowego Kościoła - domu Bożego czyli od chrześcijan " Lecz jeśli cierpi jako chrześcijanin, niech się nie wstydzi, niech raczej chwali Boga z tego powodu.
17 Nadszedł bowiem czas, aby sąd rozpoczął się od domu Bożego, a jeśli rozpoczyna się od nas, to jaki będzie koniec tych, którzy są nieposłuszni ewangelii Bożej? " - 1 list apostoła Piotra 4:16-17 Uwspółcześniona Biblia Gdańska


, Wielkie trzęsienie ziemi -- sąd nad Kościołem Chrystusowym - jest coraz bliżej swojego początku. Od tego sądu rozpocznie się, dopiero później nadejdzie inny sąd nad bezbożnym światem.
Jak blisko jest początek sądu nad domem Bożym - to wie tylko PAN JEZUS i OJCIEC, my wiemy tylko że z każdym dniem jest bliżej i to co nie nie jest Chrystusowego w nas - będzie wypalane i burzone.


Cytat:
Będzie to bardzo ciężki czas jakiego jeszcze nikt z nas nie widział. Takiej wojny, takiego chaosu i trudów, takich prześladowań jakie nadejdą nikt z nas nie widział : " Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu i będzie głód, zaraza i trzęsienia ziemi miejscami.8 Lecz to wszystko jest początkiem boleści.9 Wtedy wydadzą was na udrękę, będą was zabijać i będziecie znienawidzeni przez wszystkie narody z powodu mego imienia.10 A wówczas wielu się zgorszy, będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. " - Mateusz 24:7-10



Wielu wierzących a raczej pseudo-wierzących zgorszy się, wpadnie w rezygnację, załamanie, w różne lęki i niewolę trosk. Wielu odpadnie całkiem od wiary lub jeszcze bardziej pobłądzą w martwej religijności i pójdą za fałszywymi nauczycielami i prorokami - Mateusz 24:11.


Ten Boży ogień, który dotknie dom Boży - chrześcijan, będzie miał za zadanie :

** jednych : zahartować, umocnić
** innych : pokazać ludziom ich grzechy i oczyścić ich z nich
** innych : aby wytrzeźwieli ze światowości, ułudy bogactw i pożądania innych rzeczy
** innych : przebudzić z głupot, beztroskiego chodzenia, zajmowania się niepotrzebnymi rzeczami, naukami jak polityka, spiski, numerologie, kształty Ziemi i setki podobnych "chrześcijańskich" tematów zastępczych
** aby chrześcijanie skupili się na Chrystusie i Jego Ewangelii która jest mocą Bożą ku zbawieniu - Rzymian 1:16, 1 Koryntian 1:17-18
** aby dać dobre świadectwo i Ewangelię : bezbożnym i prześladowcom
** obnażyć fałsz religijności i martwych kościołów
** aby chrześcijanie całą nadzieję i ufność położyli tylko w żywym, wszechmogącym Panu, Bogu i Stwórcy : JEZUSIE CHRYSTUSIE.


Cytat:
" Bo gdybyśmy sami siebie sądzili, nie bylibyśmy sądzeni.32 Lecz gdy jesteśmy sądzeni, przez Pana jesteśmy karceni, abyśmy nie byli potępieni wraz ze światem." - 1 list apostoła Pawła do Koryntian 11:31-32 --------->> więcej tutaj : http://mieczducha888.blog...-na-koscio.html



, pozdrawiam Dominik i zapraszam do umieszczania swoich przemyśleń
_________________
o moim wypadku : - http://mieczducha888.blog...-uratowany.html

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634
 
 
eksplorator
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-02, 05:59   Re: Sąd nad Kościołem Chrystusowym - list Piotra

MieczDucha napisał/a:
Jak blisko jest początek sądu nad domem Bożym - to wie tylko PAN JEZUS i OJCIEC


Biblia mówi coś innego;

Cytat:
Mat 24;36 BW (36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2017-05-02, 06:56   Re: Sąd nad Kościołem Chrystusowym - list Piotra

eksplorator napisał/a:
MieczDucha napisał/a:
Jak blisko jest początek sądu nad domem Bożym - to wie tylko PAN JEZUS i OJCIEC


Biblia mówi coś innego;

Cytat:
Mat 24;36 BW (36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.

Eksploatatorze. Nie opowiadaj nam niestworzonych rzeczy!
Ten, który otrzymał wszelką władzę i moc, nadal jest jak ten człowiek- mało mniejszym od aniołów- przed którym nadal ukryte są nawet czasy i chwile? :aaa:
Choć nawet przed aniołami ukryte są niektóre rzeczy.
1Pe 1:12 kow "Otrzymali objawienie, że nie dla siebie samych, lecz dla was wykonywali posługę przynosząc poselstwo o zbawieniu, to poselstwo, które teraz spełnili wobec was słudzy Ewangelii, głosząc wam Radosną Nowinę mocą Ducha Świętego, z nieba zesłanego. A są to rzeczy, w które sami aniołowie pragną się wgłębiać."
Act 1:7 bpd " On im natomiast odpowiedział: Nie wasza to rzecz poznać okresy i daty, które (sam) Ojciec ustalił z racji swojej władzy,"
Ten, który teraz jest Panem i władcą nad wszelką istotą, czy to cielesną, czy duchową- ma się rozumieć- poza Ojcem, nadal nic nie wie? Nie poznał czasów, ani chwil?
Mat 28:18 nwt-pl " A Jezus podszedł i powiedział do nich, mówiąc: "Dano mi wszelką władzę w niebie i na ziemi."
Z całą pewnością, z otrzymaną od Ojca wszelką władzą i mocą, zawarta jest także znajomość czasów i dat!
 
 
eksplorator
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-02, 07:21   Re: Sąd nad Kościołem Chrystusowym - list Piotra

Henryk napisał/a:
Eksploatatorze. Nie opowiadaj nam niestworzonych rzeczy!


Skomentuj zatem poniższy werset! Czyżby Biblia kłamała a Jezus się mylił?

Cytat:
Mat 24;36 BW (36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2017-05-02, 07:33   Re: Sąd nad Kościołem Chrystusowym - list Piotra

eksplorator napisał/a:
Skomentuj zatem poniższy werset! Czyżby Biblia kłamała a Jezus się mylił?

Cytat:
Mat 24;36 BW (36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.

Uważam, że sprawa jest dziecinnie prosta!
Jezus wypowiadając cytywane prze Ciebie słowa, był jeszcze tylko człowiekiem.
Nie złożył jeszcze okupu, nie nabył praw do królowania.
Po wniebowstąpieniu, otrzymał wszelką moc, władzę, i… wiedzę przyszłości.
On to wejrzał w księgi zapieczętowane od początku świata.
Rev 5:2-5 kow " I ujrzałem potężnego anioła, który obwieścił wielkim głosem: „Kto jest godzien otworzyć księgę i zerwać pieczęcie jej?” (3) Lecz nikt - ani w niebie, ani na ziemi, ani pod ziemią - nie potrafił otworzyć księgi i zajrzeć do niej. (4) Wtedy zapłakałem głośno, iż nikt nie został uznany godnym otworzenia księgi i zajrzenia do niej. (5) Wtedy jeden ze starców rzekł do mnie: Nie płacz! Oto zwyciężył lew z pokolenia Judy, potomek Dawidowy. On otworzy księgę i jej siedem pieczęci."
 
 
eksplorator
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-02, 08:23   Re: Sąd nad Kościołem Chrystusowym - list Piotra

Henryk napisał/a:
Uważam, że sprawa jest dziecinnie prosta!


Jeżeli sparwa jest, według Ciebie, dziecinnie prosta, to wytłumacz mi, dlaczego w zacytowanym przez Ciebie wersecie jest mowa w czasie 'przyszłym' ... nie 'teraźniejszym'. Jezus, jako król, faktycznie ma otworzyć 'Księgę', ale dopiero "otworzy księgę", w przyszłości ... nie jest napisane, że już ją otworzył! Nadal czeka na dyspozycje od swego Ojca i Boga.

Cytat:
Obj 1;1 BW (1) Objawienie Jezusa Chrystusa, które dał mu Bóg, aby ukazać sługom swoim to, co ma się stać wkrótce; to też wyjawił On za pośrednictwem zesłanego anioła swojego słudze swemu Janowi,

Obj 5;5 BT (5) I mówi do mnie jeden ze Starców: Przestań płakać: Oto zwyciężył Lew z pokolenia Judy, Odrośl Dawida, tak że otworzy księgę i siedem jej pieczęci.
 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 445 razy
Wiek: 93
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10693
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-05-02, 14:00   

A może to pomoże???

http://dabhar.org/wt/R0704b.htm
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2017-05-03, 10:19   Re: Sąd nad Kościołem Chrystusowym - list Piotra

eksplorator napisał/a:
Jeżeli sparwa jest, według Ciebie, dziecinnie prosta, to wytłumacz mi, dlaczego w zacytowanym przez Ciebie wersecie jest mowa w czasie 'przyszłym' ... nie 'teraźniejszym'. Jezus, jako król, faktycznie ma otworzyć 'Księgę', ale dopiero "otworzy księgę", w przyszłości ... nie jest napisane, że już ją otworzył! Nadal czeka na dyspozycje od swego Ojca i Boga.

Zastanawia mnie dlaczego cytujesz akurat tysiąclatkę, skoro posługujesz się na co dzień „najdoskonalszym przekładem”? On nie jest już tak stanowczy w twierdzeniu tego co Ty.
Rev 5:5 nwt-pl "Ale jeden ze starszych mówi do mnie: "Przestań płakać. Oto zwyciężył Lew, który jest z plemienia Judy, korzeń Dawida, aby otworzyć zwój i jego siedem pieczęci".
Niedorzecznym jest twierdzenie, że Bóg trzyma jeszcze dla siebie jakieś tajemnice, ukrywając je przed swym umiłowanym, uwielbionym i wielce wywyższonym(!) Synem. Panem Chwały.
Ta niedorzeczność jest na równi z udowadnianiem płaskości ziemi.

Przyszłość ludzkości i świata nie ma dla Jezusa już tajemnic. Zwyciężył, tak jak prorokował protoplasta Jakub, i miał prawo zerwać pieczęcie.
Jeśli coś tyczyło się przyszłości, to jedynie fakt, że była ona stopniowo odkrywana przed Jego naśladowcami.
 
 
eksplorator
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-03, 10:30   Re: Sąd nad Kościołem Chrystusowym - list Piotra

Henryk napisał/a:
Zastanawia mnie dlaczego cytujesz akurat tysiąclatkę ...

Rev 5:5 nwt-pl "Ale jeden ze starszych mówi do mnie: "Przestań płakać. Oto zwyciężył Lew, który jest z plemienia Judy, korzeń Dawida, aby otworzyć zwój i jego siedem pieczęci".


"Otworzyć" też jest czasem przyszłym - "Czy mógłbyś otworzyć Biblię lub inną Księgę?". Jak będziesz chciał "otworzyć" ... to otwórz, jak nie, to będzie nadal zamknięta!
 
 
Eutychus 
Rzymian 14:4


Wyznanie: Zrzeszenie Wolnych Badaczy Pisma Świętego
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 1925
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2017-05-03, 16:38   Re: Sąd nad Kościołem Chrystusowym - list Piotra

eksplorator napisał/a:
Henryk napisał/a:
Uważam, że sprawa jest dziecinnie prosta!

Jeżeli sparwa jest, według Ciebie, dziecinnie prosta, to wytłumacz mi, dlaczego w zacytowanym przez Ciebie wersecie jest mowa w czasie 'przyszłym' ... nie 'teraźniejszym'. Jezus, jako król, faktycznie ma otworzyć 'Księgę', ale dopiero "otworzy księgę", w przyszłości ... nie jest napisane, że już ją otworzył! Nadal czeka na dyspozycje od swego Ojca i Boga.
Cytat:
Obj 1;1 BW (1) Objawienie Jezusa Chrystusa, które dał mu Bóg, aby ukazać sługom swoim to, co ma się stać wkrótce; to też wyjawił On za pośrednictwem zesłanego anioła swojego słudze swemu Janowi,
Obj 5;5 BT (5) I mówi do mnie jeden ze Starców: Przestań płakać: Oto zwyciężył Lew z pokolenia Judy, Odrośl Dawida, tak że otworzy księgę i siedem jej pieczęci.


Ciekawi mnie po co cytujesz werset, który czytany ze zrozumieniem przeczy Twojemu twierdzeniu?

Objawienie Jezusa Chrystusa, które dał mu Bóg, aby ukazać sługom swoim to, co ma się stać wkrótce; to też wyjawił On za pośrednictwem zesłanego anioła swojego słudze swemu Janowi Obj 1:1 BW

DAŁ, (czas przeszły), Pan Bóg objawienie, innymi słowy objawił Panu Jezusowi, co ma się stać wkrótce.
_________________
Cytat:
Gość Kim byś się okazał, Gdyby ON, Który Jest Najwyższym Sędzią, Sądził tak ciebie, jak ty sądzisz? (W.Sz.)
Gość Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)
 
 
eksplorator
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-04, 09:45   Re: Sąd nad Kościołem Chrystusowym - list Piotra

Eutychus napisał/a:
Ciekawi mnie po co cytujesz werset, który czytany ze zrozumieniem przeczy Twojemu twierdzeniu?

Objawienie Jezusa Chrystusa, które dał mu Bóg, aby ukazać sługom swoim to, co ma się stać wkrótce; to też wyjawił On za pośrednictwem zesłanego anioła swojego słudze swemu Janowi Obj 1:1 BW

DAŁ, (czas przeszły), Pan Bóg objawienie, innymi słowy objawił Panu Jezusowi, co ma się stać wkrótce.


Czy wszystko, co zawiera Księga Objawienia już się spełniło? Bynajmniej! Jeszcze przez tysiąc lat, od Armagedonu licząc, będą się spełniały zawarte w niej proroctwa.

Zobaczmy zatem, "ze zrozumieniem", czy "Lew z pokolenia Judy" już otworzył 'Księgę', czy dopiero to nastąpi;

Cytat:
Obj 5;5 BW (5) A jeden ze starców rzecze do mnie: Nie płacz! Zwyciężył lew z pokolenia Judy, korzeń Dawidowy i może otworzyć księgę, i zerwać siedem jej pieczęci.


Czy Jezus już zwyciężył? Czy panuje już 'Królestwo Boże' na ziemi? czy dzieje się "wola Boża jako w niebie tak i na ziemi"?

Jezus otworzy 'Księgę' dopiero wtedy, kiedy "wszelkie" stworzenie, w niebie i na ziemi, odda cześć i chwałę zasiadającemu na tronie Bogu oraz Barankowi;

Cytat:
(13) I słyszałem, jak wszelkie stworzenie, które jest w niebie i na ziemi, i pod ziemią, i w morzu, i wszystko, co w nich jest, mówiło: Temu, który siedzi na tronie, i Barankowi, błogosławieństwo i cześć, i chwała, i moc na wieki wieków.


Do tego czasu 'Księga', trzymana w prawej dłoni przez "zasiadającego na tronie" Boga, jest opieczętowana i tylko Bóg wie co jest w niej zapisane;

Cytat:
(1) I widziałem w prawej dłoni tego, który siedział na tronie, księgę zapisaną wewnątrz i zewnątrz, zapieczętowaną siedmioma pieczęciami.

(3) I nikt w niebie ani na ziemi, ani pod ziemią nie mógł otworzyć księgi ani do niej wejrzeć.


Kiedy "ród królewski i kapłanów" zostanie już skompletowany i zasiądą z Jezusem na swych tronach (Obj 3;21 Obj 20;4), wtedy to nastąpi;

Cytat:
(9) I zaśpiewali nową pieśń tej treści: Godzien jesteś wziąć księgę i zdjąć jej pieczęcie, ponieważ zostałeś zabity i odkupiłeś dla Boga krwią swoją ludzi z każdego plemienia i języka, i ludu, i narodu, (10) i uczyniłeś z nich dla Boga naszego ród królewski i kapłanów, i będą królować na ziemi.


Takie jest moje zrozumienie ...
 
 
Eutychus 
Rzymian 14:4


Wyznanie: Zrzeszenie Wolnych Badaczy Pisma Świętego
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 1925
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2017-05-04, 11:23   

eksplorator napisał/a:
Czy wszystko, co zawiera Księga Objawienia już się spełniło? Bynajmniej! Jeszcze przez tysiąc lat, od Armagedonu licząc, będą się spełniały zawarte w niej proroctwa.

A czy wszystko, co Pan Bóg objawił Panu Jezusowi, musiało się już spełnić?
Czy objawienie komuś czegoś, dotyczy wyłącznie spraw już wypełnionych, czy nie również, a może przede wszystkim tych, które dopiero mają nastąpić?

A Jezus przystąpiwszy, rzekł do nich te słowa: Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi. Mat 28:18 BW

Czy danie komuś wszelkiej mocy (władzy), z pominięciem wszelkiej wiedzy, ma jakiś sens?

Bo i Ojciec nikogo nie sądzi, lecz wszelki sąd przekazał Synowi Jana 5:22 BW

Jak wyżej w odniesieniu do wszelkiego sądu.
W obydwu przypadkach, czas przeszły dokonany.

Takie jest moje zrozumienie, a na jego poparcie można przytoczyć więcej wersetów...
_________________
Cytat:
Gość Kim byś się okazał, Gdyby ON, Który Jest Najwyższym Sędzią, Sądził tak ciebie, jak ty sądzisz? (W.Sz.)
Gość Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)
 
 
David77 


Pomógł: 68 razy
Dołączył: 19 Mar 2011
Posty: 3818
Skąd: MÜNCHEN
Wysłany: 2017-05-04, 11:27   

eksplorator,

Cytat:
Takie jest moje zrozumienie ...


Czyli rozumiesz że Baranek ( Jezus) nie podszedł jeszcze do Tronu Boga i nie otrzymał z ręki tego który zasiada na tronie zwoju opieczętowanego siedmioma pieczęciami ?
Cytat:

Czy Jezus już zwyciężył? Czy panuje już 'Królestwo Boże' na ziemi? czy dzieje się "wola Boża jako w niebie tak i na ziemi"?


Jeżeli czasy sprawowania władzy przez ludzi miały trwać 2520lat do 1914 r i dobiegły końca, to obecnie Pis panuje jako przedstawiciel władzy Boga ?
_________________
יֵּשׁוּעַ הוּא הָאָדוֹן
 
 
eksplorator
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-04, 11:54   

Eutychus napisał/a:

Czy danie komuś wszelkiej mocy (władzy), z pominięciem wszelkiej wiedzy, ma jakiś sens?

Bo i Ojciec nikogo nie sądzi, lecz wszelki sąd przekazał Synowi Jana 5:22 BW


Czyli, według Ciebie, Jezus już sądzi żywych i umarłych? Czy dopiero przybędzie jako "sędzia" (Mat 24;27,30,44)? Jezus musi poczekać, aż skompletowany zostanie "skład sędziowski", ponieważ to obiecał klasie "królów, kapłanów oraz sędziów";

Cytat:
Mat 19;27,28 BW (27) Wtedy odpowiadając Piotr rzekł mu: Oto my opuściliśmy wszystko i poszliśmy za tobą; cóż za to mieć będziemy? (28) A Jezus rzekł im: Zaprawdę powiadam wam, że wy, którzy poszliście za mną, przy odrodzeniu, gdy Syn Człowieczy zasiądzie na tronie chwały swojej, zasiądziecie i wy na dwunastu tronach i będziecie sądzić dwanaście pokoleń izraelskich.


Jest to zgodne z innymi wersetami Biblijnymi;

Cytat:
1 Kor 6;2 BT (2) Czy nie wiecie, że święci będą sędziami tego świata? A jeśli świat będzie przez was sądzony, to czyż nie jesteście godni wyrokować w tak błahych sprawach?

Dzie 17;31 BT (31) dlatego że wyznaczył dzień, w którym sprawiedliwie będzie sądzić świat przez Człowieka, którego na to przeznaczył, po uwierzytelnieniu Go wobec wszystkich przez wskrzeszenie Go z martwych.

Jan 12;48 BT (48) Kto gardzi Mną i nie przyjmuje słów moich, ten ma swego sędziego: słowo, które powiedziałem, ono to będzie go sądzić w dniu ostatecznym.

Rzym 2;16 BT (16) [Okaże się to] w dniu, w którym Bóg sądzić będzie przez Jezusa Chrystusa ukryte czyny ludzkie według mojej Ewangelii.


Po to, między innymi, zostanie otwarta 'Księga' ... dopiero zostanie otwarta, jak Jezus, wraz z ziemskimi pomazańcami, zasiądzie na tronie 'Sędziego'. Do tego czasu będą założone pieczęcie, których nikt jeszcze "w niebie" nie zdjął ... o czym już była mowa.
 
 
marta wikluk 

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 104
Wysłany: 2017-05-04, 12:03   

MieczDucha napisał/a:
Sąd Boży nie rozpocznie się od bezbożnego świata, ale od Chrystusowego Kościoła - domu Bożego czyli od chrześcijan " Lecz jeśli cierpi jako chrześcijanin, niech się nie wstydzi, niech raczej chwali Boga z tego powodu.
17 Nadszedł bowiem czas, aby sąd rozpoczął się od domu Bożego, a jeśli rozpoczyna się od nas, to jaki będzie koniec tych, którzy są nieposłuszni ewangelii Bożej? " - 1 list apostoła Piotra 4:16-17 Uwspółcześniona Biblia Gdańska


Możesz mieć rację.

To fragment słów Jezusa do A. Lenczewskiej.
15.II.2000.
† Chrześcijanie i Kościół muszą być ukrzyżowani, aby dopełniła się Ofiara Moja i aby
nastąpiło zmartwychwstanie ludzkości w Duchu Świętym.
Będę umierał powtórnie w ludzie Moim, aby Duch Święty odrodził ludzkość.
Jest czas ofiary Kościoła - czas ofiary Chrześcijan. Czas Ofiary Krzyżowej Mojego Ciała,
jakim jest Kościół. Dlatego potrzebne jest świadectwo wiary, modlitwa i umartwienie w
intencji ratowania ludzkości i świata przed zatraceniem w szatanie.
Kościół musi obumrzeć, aby odrodzić się na nowo przez zmartwychwstanie w pełni mocy
Bożej i zajaśnieć blaskiem Ducha Świętego. Nie lękaj się Krzyża. Stań pod nim ufnie i z
miłością spoglądaj na nadchodzący świt Zmartwychwstania. Czas łaski trwa - to czas na
nawrócenie, na opamiętanie, na ocalenie wielu przez ofiarę synów Moich i córek - dzieci
Miłości. Każdy, kto stanie pod Krzyżem, kto przyjmie Krzyż jest razem z Maryją - Matką
Boleści, która pomoże wytrwać w Miłości i Ofiarowaniu.
Przez Nią powtórnie przyjdę na świat, w blasku i mocy, jako Zwycięzca i Król.
_________________
Wiara nie zwalnia z myślenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11