Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy Polska w 2017 roku będze płonąć?
Autor Wiadomość
Efezjan 
Dziecko Boże

Wyznanie: katolik
Wysłany: 2017-05-21, 14:31   

Henryk napisał/a:
Efezjan napisał/a:
, a Piotr był pierwszym papieżem.

I nosił Tiarę jako symbol władzy absolutnej w niebie, na ziemi i w piekle- pod ziemią.
Był także najważniejszym biskupem, mającym zwierzchnictwo nad pozostałymi biskupami- bo że nad wiernymi, to rozumie się samo przez się… :mrgreen:
Był także nieomylny, i broń Boże ubogim rybakiem. :aaa:
Chodził ubrany w purpurę, a złoto wysypywało się Jemu z trzosu.
Choć mój błąd! Nie chodził- noszono go w lektyce.
Wszystkim opowiadał, że sprawuje władzę pod nieobecność Jezusa, jako Jego Namiestnik.
A nawet zajął Jego miejsce!

Papież zajął miejsce Chrystusa? W jaki sposób? Ja nie wiem, ale może Henryk wie, to wytłumaczy. Gdyby tak było, to modliłbym się do papieża, a ja modlę się do Jezusa. A papiestwo zmieniało się w historii - to przecież normalne.
"Patrzcie, jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec, że zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi i jesteśmy [nimi]. A świat dlatego nas nie zna, ponieważ i jego nie poznał. Umiłowani już teraz jesteśmy dziećmi Bożymi, a jeszcze się nie okazało, czym będziemy. 1J 3, 1-2

Efezjan 
Dziecko Boże

Wysłany: 2017-07-01, 22:51   

wuka napisał/a:
Mnie to strasznie dołuje, że ludzie nie widzą zła w tym kulcie. Nie wyciągają żadnych wniosków z historii, chociaż aż po oczach bije, że "coś tu nie gra". Jak bardzo trzeba być zaślepionym, zindokrynowanym, już sama nie wiem co jeszcze, aby tak wyprzeć z świadomości podstawe Boże nakazy. Od samego początku Biblii bałwochwalstwo jest wyraźnie zakazane i zawsze bardzo karane. Ja nie wiem, co musi się stać, aby ludziom oczy się otworzyły i zaprzestali wmawiać sobie, że obraz z wizerunkiem (jakikolwiek) nic nikomu nie pomoże, że żadne pielgrzymki, wołania do JP2, częstochowskiej,licheńskiej i każdej innej nic nie daje. Dopóki ten bałwochwalczy rzymski katolicyzm nie upadnie, to świat będzie karany coraz gorszymi klęskami. Ta czara w końcu się przeleje.
Tylko, dlaczego zawsze rykoszetem cierpią niewinni i ci, którzy tego nie popierają? :bardzo_smutny:

Wiesz w ogóle czym jest bałwochwalstwo?
"Patrzcie, jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec, że zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi i jesteśmy [nimi]. A świat dlatego nas nie zna, ponieważ i jego nie poznał. Umiłowani już teraz jesteśmy dziećmi Bożymi, a jeszcze się nie okazało, czym będziemy. 1J 3, 1-2

Efezjan 
Dziecko Boże

Wysłany: 2017-07-01, 23:02   

Trawa napisał/a:

Oczywiście, gdyby kościół katolicki przyjął biblijną naukę o chrzcie tych co uwierzyli przestałby istnieć, ponieważ NIKT dobrowolnie nie zapisałby się do kościoła katolickiego i nie ochrzciłby się w jako świadomy człowiek w kościele katolickim.

A skad taka pewność że nikt?

Henryk 

Wysłany: 2017-07-02, 09:25   

Efezjan napisał/a:

Doskonale wiemy- drogie "dziecko Boże"... :lol:
Szkoda, żeś sam zaślepiony. :-(
Mt 13:14 bt4 "Tak spełnia się na nich przepowiednia Izajasza: Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie."

wuka 

Pomogła: 8 razy
Wysłany: 2017-07-03, 09:55   

@Efezjan
Oczywiście, że wiem, czym jest bałwochwalstwo. Nie wiem tylko, skąd u ciebie wątpliwości. Czytałeś Biblię? Całą?

Efezjan 
Dziecko Boże

Wysłany: 2017-07-13, 20:13   

Henryk napisał/a:
Efezjan napisał/a:

Doskonale wiemy- drogie "dziecko Boże"... :lol:
Szkoda, żeś sam zaślepiony. :-(
Mt 13:14 bt4 "Tak spełnia się na nich przepowiednia Izajasza: Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie."

No więc właśnie. Jak wielbienie Boga może być bałwochwalstwem?

@ wuka:
Mnie właśnie wydaje się, że bracia odłączeni i siostry odłączone źle to rozumieją. To tak jakby nazwać bałwochwalcami tych, którzy znosili chorych, by tylko cień przechodzącego Piotra na nich padł /Dzieje Apostolskie/, czy kobieta dotykająca płaszcza Jezusa, czy opaski kładzione na chorych, dzięki którym odzyskiwali zdrowie - te wszystkie rzeczy są w Biblii.

A czy ją czytam, wuko? Owszem. Zacząłem od Księgi Rodzaju a teraz jestem przy Ewangelii wg św. Mateusza.

Trawa 

Wyznanie: protestanckie
Wysłany: 2017-07-30, 23:53   

Niestety źle się zaczyna dziać w naszym pięknym kraju. I znów z winy bałwochwalstwa rządzących. Zgadnijcie gdzie pojechała głowa naszego państwa się poradzić w trudnej sprawie? Do Moskwy? Berlina? Waszyngtonu? Do Jarosława? Do kompetentnych doradców? NIE. Pojechał radzic się martwego obrazu na którym jest namalowana czarnoskóra afrykańska czarownica voodoo (Maria matka Jezusa nie miała czarnej karnacji skóry) i słuchać porad skompromitowanych Paulinów. Zamiast wierzyć w Boga i kochać i czcić Boga i jego się radzić nasi rządzący a w szczególności prezydent jadą klękać i szukać rady do martwego obrazu...
" Protesty w całej Polsce a Duda w... Częstochowie"
https://www.tvp.info/2019...-w-czestochowie

Widzimy jaki siedzi smutny. Pokłony przez tym obrazem nie przynoszą pożytku.Także rady Paulinów są niewiele warte. Panie prezydencie czy nie lepiej zaufać Bogu? Może jako chrześcijanin przeczytałby pan i zastosował w swoim życiu drugie przykazanie dekalogu mówiące o tym aby nie kłaniać się przed obrazami częstochowskimi i im nie służyć:
Cytat:
"Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.
<>: Wyjś 34,17; Licz 19,4; Licz 26,1; Powt 4,15; Powt 27,15;
Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, wyj 20:4-5"

Cytat:
W trudnym politycznym momencie prezydent Andrzej Duda odwołał się do najważniejszych dla siebie wartości. Prezydent Polski modlił się przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej.
Prezydent Andrzej Duda wziął udział w Apelu Jasnogórskim w Częstochowie. Najwyższy przedstawiciel państwa polskiego modlił się wraz z wiernymi przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej
— czytamy na RadioMaryja.pl
https://wpolityce.pl/polityka/350071-prezydent-w-czestochowie-andrzej-duda-wzial-udzial-w-apelu-jasnogorskim-i-modlil-sie-przed-obrazem-matki-boskiej-czestochowskiej

Już mamy pierwsze skutki oddziaływania demonicznego obrazu "matki boskiej częstochowskiej" na złe decyzje polityczne prezydenta dla Polski.
Może lepiej by było jakby nie podpisał żadnej ustawy o sądownictwie czyli 3 x weto to ulica i zagranica byliby zadowoleni. Albo jakby podpisał wszystkie ustawy to by rząd polski był zadowolony i traktował go jako swojego dalej.
A tak jedna podpisana dwie zawetowane to i ulica i zagranica i rząd polski niezadowolone. Dalej trwają protesty pomimo dwóch wet i szykują się jeszcze większe. Komisja europejska i tak wszczyna procedury karne przeciwko Polsce (bo jedną podpisał)Rząd polski niezadowolony, ma pretensje że zablokował reformę sądownictwa być może już na wieki... Wszyscy niezadowoleni... (bo jak wiemy w kraju będącym pod wpływem demonicznego kultu królowej niebios w normalnym trybie nie można nic zrobić i uchwalić bo będą bez przerwy protesty dlatego sejm pracuje nocą) Modlitwy do obrazu i klękanie przed obrazem na którym jest namalowana afrykańska czarownica voodoo nic nie pomogły a nawet zaszkodziły prezydentowi. Wcześniej także nie podejmował dobrych decyzji. Podpisał przecież planowaną depopulację Polaków poprzez przymusowe szczepienia:

Niestety poparcie protestanckiej Ameryki i protestanta Trumpa (on zaprasza na narady do białego domu na zebrania pastorów ze wszystkich wyznań) za Polską choć trochę pomaga nie wystarczy gdyż nad Polską ciąży jak wiemy klątwa:
http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm
Już na jesieni w czasie koronacji tego bałwochwalczego obrazu możemy się spodziewać słusznej bożej kary na polski sejm za jawne i obrzydliwe w Bożych oczach bałwochwalstwo rządzących...
http://uderzwfalsz.wordpr...ezus-z-obrazow/

Odpowiedz do tematu