Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
PRZYSZŁA LUDZKOŚĆ - GDZIE BĘDZIE ?
Autor Wiadomość
EMET 

Wyznanie: Świadkowie Jehowy w Polsce
Pomógł: 125 razy
Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 10568
Wysłany: 2018-02-12, 19:40   

ZAMOS napisał/a:
Userze EMET, jesteś totalnie zindoktrynowany destrukcyjno-cierpientniczą nauką jednego z najgłupszych wyznań na świecie. Tak bardzo chcecie się podłączyć pod żydowski holokaust, że przyjmujecie (wszyscy śj) kłamstwa propagandy niemieckiej, sowieckiej i żydowskiej próbując usilnie znaleźć się po stronie cierpiętników, tych prawdziwych i wydumanych. Nie wiem dlaczego próbujesz wzbudzić moją agresję, która rośnie we mnie bardzo, gdy czytam takie kłamstwa jakie tutaj wypisujesz. Cytując jakiegoś obrzydliwego i kłamliwego polakożercę w równie kłamliwej redaktorki o poglądach skrajnie lewackich, jako dowód na swe podłe insynuacje, jakoby Polacy byli winni II wojnie światowej i okropnościom z niej wynikłym. Pluciem na POLSKICH PATRIOTÓW uzyskujesz nie szacunek i ubolewanie, a tylko pogardę każdego Polaka. Wasza podła,oparta na kłamstwie organizacja około wyznaniowa, wcześniej czy później zostanie w Polsce, tak jak w Rosji zdelegalizowana, a im więcej kłamstw będziecie rozpowszechniać tym prędzej się to stanie.
Pytasz mnie czy podniósłbym rękę na skazanego za zbrodnię. Nie, nie zrobiłbym tego tylko dlatego, że nie jestem katem, chodź zdaję sobie sprawę z tego, że kaci być powinni, ale ja takim katem nie jestem i nigdy nie będę. Jest jednak przypadek w którym użyłbym wszelkich dostępnych mi środków, by wyeliminować z życia bydlaka, który zrobiłby krzywdę komuś mi bliskiemu. Wtedy nawet by mi ręka nie drgnęła. Piszę to pomimo iż wiem, że twój mały zindoktrynowany rozumek nie zrozumie jaka różnica jest pomiędzy byciem katem, a mścicielem swych bliskich. Piszesz też coś o „żydowskich parchach”. Niby jesteś polskojęzyczny, a nie potrafisz, albo nie chcesz zauważyć różnicy pomiędzy „parchem”, a Żydem, jednak wydaje mi się że tej różnicy nie jesteś w stanie wyłapać, chodź dla mnie jest bardzo wyraźna. Weźmy tak na przykład takiego Żyda o nazwisku Chaim Mordechaj Rumkowski. Jak nie wiesz to podpowiem. Był to kolaborujący z Niemcami przełożony starszeństwa Żydów w Łódzkim getcie. Zmuszał Żydów do katorżniczej pracy na rzecz Niemców. Powielał fałszywe informacje o transportach Żydów do obozów koncentracyjnych. Wiedział co się stanie, a mimo to skazywał na śmierć, wysyłając do obozów, wpierw starych Żydów, potem chorych i ich dzieci , jednocześnie zmuszał poprzez głód do pracy w zakładach zbrojeniowych dla Niemców. Mało tego to współpracował z Niemcami grabiąc swych barci. Nie wiedziała ta kreatura, że skończy jak ci których tak traktował. Wprawdzie nie wiadomo co się z nim stało, oprócz tego, że trafił do obozu w Oświęcimiu. Mówi się, że Rutkowski był współodpowiedzialny za śmierć około 200 tyś Żydów i ani jednego nie uratował, a mógł tylko mówiąc prawdę, jednak tego nie zrobił.
Też może nie wiesz, ale w wermachcie służyło ponad 150 tys. Żydów, którzy wstąpili do wermachtu na ochotnika!!!
W Waffen SS służyły prawie wszystkie narodowości, oprócz Polaków!!! https://pl.wikipedia.org/wiki/Waffen-SS Wprawdzie mówi się że trafiali się polscy folksdojcze z polskimi korzeniami jednak to byli „polscy” folksdojcze, którzy w Polsce nie mieszkali. Teraz tyle lat zakłamywania historii próbuje się zniszczyć prawdę o jedynym narodzie, który tak bohatersko, zdecydowanie w nierównej walce bandytom niemieckim i bolszewickim się przeciwstawił. Jak Polska mogła nie ulec gdy napadły na nas z dwóch stron dwie wielkie armie?
Napisz czy jest chodź jeden sprawiedliwy śj, któremu Żydzi posadzili „drzewko”? Plujesz na naród z którego tych upamiętniających drzewek ma najwięcej, a to i tak kropla tego co BOHATERSCY Polacy DOBREGO dla Żydów zrobili, narażając życie nie tylko swoje, ale często całej miejscowości i rodziny. Tak bezwzględni Niemcy byli tylko wobec Polaków!!!
Plujesz EMECIE pod wiatr i cały ten stek oszczerstw wraca do ciebie i twojego Jehowy, który też kazał mordować Żydów. Mam jednak nadzieję, że Jehowa dawno już nie żyje i więcej już nikogo nie zabije, a twoja kłamliwa organizacja zostanie zdelegalizowana w naszym pięknym kraju.


EMET:
Zgłosiłem ten pański post do Administracji Forum. Póki co, poprzez 'opcję' z wykrzyknikiem!
Nie życzę sobie jakichkolwiek pisywań z Kimś takim, jak pan, panie o nicku 'ZAMOS'.
Czyżby wszyscy "Narodowcy" z >pańskiej 'Opcji'< tacy byli, jak pan!!!???>> :aaa: :bardzo_smutny:

Tylko współczuć takim, którzy by się w Wasze "łapska" dostali: tylko współczuć, tylko współczuć. :-/ :-(
Już kiedyś, przed laty, jeden z antyŚJ -- 'sycząc przez zęby' -- mawiał: "Koty, koty: sam bym Ich gołymi - swoimi rękoma - wydusił, jak 'małe kociaki': gdybym tylko...".
Jak stracił Żonę swą [dosyć wcześnie Mu umarła], to nieco spokorniał; ale... :-|

Stephanos, ps. EMET
_________________
„Wielu będzie przebiegać tam i z powrotem [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b.
 
 
ZAMOS 
SŁOWIANIN

Pomógł: 69 razy
Wiek: 61
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 1988
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-02-12, 21:35   

tropiciel napisał/a:
Hola Hola userze ! nie jesteś sam na tym forum z userem o nicku EMET !!! Są jeszcze inni forumowicze ! YEHOWAH Wszechmocny Bóg - to nie jest twój kolega, którego możesz traktować w taki sposób ! To przede wszystkim Bóg Izraela, ale nie tylko Izraela, bo jak ktoś zna Biblię, to dobrze wie, że jest Bogiem całej ludzkości, Ojcem Niebiańskim Mesjasza. Kto ma wątpliwości, to niech przeanalizuje sobie Ewangelię Marka 12 : 29 i Księgę Powtórzonego Prawa 6 : 4, a będzie wiedział, że to ten sam Bóg.

Obrażasz Boga i ludzi, którzy Go czczą. Lepiej uważaj, bo YEHOWAH to nie katolicki trójosobowy bożek, lecz Żywy Bóg i może ci tak dać popalić, że się nie pozbierasz do końca życia !

Potrafisz Tropicielu mnie rozśmieszyć. Może i dla ciebie Jehowa coś znaczy, dla mnie nie znaczy nic. Jestem pewien, że Jehowa już dawno nie żyje, ale nawet jakby żył ktoś kto zamordował tylu ludzi, nie mógłby być moim kolegą. Nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla zbrodni jakich dopuścił się Jehowa, czy jego wyznawcy. Nie zrobił, ani jednego dobrego uczynku dla ludzi Łatwym jest dojść do tego, jak oczywiście ma się troszkę rozumu i empatii, że jak ktoś tylko zabija, by zmienił się w kogoś kto zorganizuje ludziom raj.

EMET napisał/a:
EMET:
Zgłosiłem ten pański post do Administracji Forum. Póki co, poprzez 'opcję' z wykrzyknikiem!

Tak właśnie postępujecie. Jak żyłbyś w czasie wojny to zapewne gdy zobaczyłbyś kogoś kto walczy z bandyckimi Niemcami, też byś na niego doniósł okupantowi, a potem przyszli by do ciebie ŻOŁNIERZE BOHATERSKIEGO PODZIEMIA i… płakali by po wojnie twoi współwyznawcy, jak to Polacy zabijali „biednych” śj. Informuję cię, że zdrajców POLSKA ARMIA PODZIEMNA likwidowała. Wykonywano też wyroki na tych zdrajcach co donosili na rodziny ukrywające Żydów. Wykonywano też wyroki na kolaborantach i mordercach sowieckich, jednak było ich za mało i dlatego Wielka Polska upadła.
Twoja jehowicka prawidłowość w donoszeniu na każdego, kto jest innego zdania i nie ważne czy oponent ma rację, czy nie ty nauczony wytycznymi ck donosisz. Tak chcesz wymusić promocję i uznanie swego Jehowy? Kłamiąc i lżąc POLSKICH BOHATERÓW? Droga, którą idziesz prowadzi ku przepaści i hańbie.
 
 
.Cyprian. 


Pomógł: 62 razy
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 1033
Wysłany: 2018-02-12, 21:45   

ZAMOS napisał/a:

Tak właśnie postępujecie. Jak żyłbyś w czasie wojny to zapewne gdy zobaczyłbyś kogoś kto walczy z bandyckimi Niemcami, też byś na niego doniósł okupantowi,
...


Jak możesz komukolwiek tak pisać? Jak można kogokolwiek oskarżać o potencjalne bycie zdrajcą? Czy Ty zdajesz sobie sprawę, jak takie słowa mogą kogoś zaboleć? I Ty piszesz o empatii?
_________________
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.
  
 
 
tropiciel 


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4620
Wysłany: 2018-02-12, 21:55   

Userze ZAMOS ! Problem twój polega na tym, że mylisz szatana z Bogiem ! To jednak co wypisujesz jest złośliwe i nie liczące się z odczuciami pozostałych forumowiczów !
Jest to forum biblijne i nie jest twoim prywatnym, w którym możesz bezkarnie obrażać Boga i ludzi, którzy w Niego wierzą !_____________________________________
  
 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 326 razy
Wiek: 87
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 9211
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-02-13, 10:12   

ZAMOS napisał/a:
Jestem pewien, że Jehowa już dawno nie żyje, ale nawet jakby żył ktoś kto zamordował tylu ludzi, nie mógłby być moim kolegą. Nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla zbrodni jakich dopuścił się Jehowa, czy jego wyznawcy. Nie zrobił, ani jednego dobrego uczynku dla ludzi Łatwym jest dojść do tego, jak oczywiście ma się troszkę rozumu i empatii, że jak ktoś tylko zabija, by zmienił się w kogoś kto zorganizuje ludziom raj.


Czy zatem Allach czyni lepiej ??? Żyje ???
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
  
 
 
ZAMOS 
SŁOWIANIN

Pomógł: 69 razy
Wiek: 61
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 1988
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-02-13, 20:24   

tropiciel napisał/a:
Userze ZAMOS ! Problem twój polega na tym, że mylisz szatana z Bogiem ! To jednak co wypisujesz jest złośliwe i nie liczące się z odczuciami pozostałych forumowiczów !
Jest to forum biblijne i nie jest twoim prywatnym, w którym możesz bezkarnie obrażać Boga i ludzi, którzy w Niego wierzą !_____________________________________

Ty obrażasz mnie stale i nie widzisz w tym problemu. Straszysz mnie tym swoim Jehową permanentnie, ale mnie to nie przestrasza. To jakbyś straszył mnie jakimś innym dawno już w proch obróconym bytem. Ja Jehowy się nie boję, ponieważ żadna sekta nie sprała mi mózgu, chodź próbowano wiele razy, ale im nie uległem. Tobie też nie ulegnę. Jak słusznie zauważyłeś to nie jest moje forum, ale też nie twoje, ani twojemu Jehowie też nic do tego forum, ponieważ to nie tylko jehowicka platforma propagandowa.
Jak jeszcze rozumiem, że mnie nie lubisz i pozwalasz sobie na obrażające mnie teksty, a ja właściwie ignoruję twe zindoktrynowanie, ale nie mogę przechodzić obojętnie nad twymi paskudnymi tekstami obrażającymi BOHATERÓW walczących za wolność Polski, dzięki temu ty też możesz w spokoju odprawiać modły do Jehowy i nic przy temu ci się nie dzieje.
Jachu napisał/a:
Czy zatem Allach czyni lepiej ??? Żyje ???

Niema i nie było nigdy boga Allaha. To jakaś demoniczna postać, która podobno objawiała się jakiemuś zwyrodniałemu Mahometowi, który oprócz tego, że był zwyczajnym bandytą, gwałcicielem, mordercą to jeszcze objawiał się jako pedofil, który pojął za żonę dziewięciolatkę i nic nie pisze, żeby tego małżeństwa nie skonsumował. Są też teksty w których pisze, że A'isza została pojęta za żonę przez Mahometa w wieku sześciu lat. Islam, Allah i Mahomet to jeszcze większe zło niż Jehowa, ponieważ wy ŚJ jeszcze się nie wysadzacie w imię waszego Jehowy. W Rosji wystraszyli się waszego wyznania i tam ŚJ już agitować do sekty śj nie mogą, ponieważ jest to przestępstwem. Uznali sektę śj za zagrożenie terrorystyczne, więc coś tam na rzeczy być musiało.
 
 
nesto 


Wyznanie: deizm
Pomógł: 174 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 4237
Skąd: były katolik
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-02-13, 20:37   

A może nieco pogody ducha i sympatii?
_________________
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
 
 
tropiciel 


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4620
Wysłany: 2018-02-15, 03:26   

JEHOWAH - jedyny prawdziwy i Żywy Bóg nie jest niczyją własnością ! W stosownym czasie odpłaci wszystkim szydercom i tym, którzy Mu bluźnią !!!


__________________________
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10