Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy kościół katolicki jest sektą ?
Autor Wiadomość
Quinque 

Wyznanie: Rzymsko-Katolickie
Wysłany: 2018-02-13, 18:32   

Tropiciel, tobie to pozostaje już tylko współczuć

tropiciel 

Wysłany: 2018-02-13, 20:19   

mów za siebie jeśliś zakonnica lub z kółka różańcowego !

nesto 

Wyznanie: deizm
Wysłany: 2018-02-13, 20:37   

Oczywiście, że kk jest sektą.
Spełnia wszystkie warunki.

Paszko

Wyznanie: KRK
Wysłany: 2018-02-14, 23:21   

tropiciel napisał/a:
I tu nie masz racji, bo sobie nie przypominam, byśmy kiedykolwiek byli braćmi. A od tego co ja poważam lub nie, to w żadnym wypadku nie jesteś. Zajmij się lepiej swoją osobą i swoimi parafianami

tropiciel napisał/a:
kościół rzymsko-katolicki podobnie jak wszystkie inne kościoły, to martwe instytucje, gdzie nie ma ducha Bożego i to nie są Zbory Chrystusa. Bóg nie ma z nimi nic wspólnego i o tym każdy kto zna Biblię ma obowiązek mówić innym ludziom !

Sugerowanie, że mam jakichkolwiek parafian, jest kłamstwem. Nieumiejętność przeproszenia za upowszechnianie nieprawdziwych informacji jest pychą. Sianie nienawiści do głosicieli Ewangelii jest wypowiedzeniem wojny samemu Bogu, który jest obecny w Słowie ogłaszanym tym wszystkim, którzy czują potrzebę, aby Go słuchać.

tropiciel 

Wysłany: 2018-02-15, 02:18   

Cytat:
Sugerowanie, że mam jakichkolwiek parafian, jest kłamstwem.Nieumiejętność przeproszenia za upowszechnianie nieprawdziwych informacji jest pychą

Jeśli nie masz parafian - a sam najlepiej wiesz - to PRZEPRASZAM ! Wypowiadałaś się jak ksiądz. Ciekawe tylko czy mnie przeprosisz za to co wypisywałeś pod moim adresem. Natomiast nie cofnę tego co piszę o martwym duchowo kościele rzymsko-katolickim, który zdradził Chrystusa i jest upaprany po uszy w zbrodniach, oszustwach, skandalach i grabieżach !

Paszko

Wysłany: 2018-02-15, 11:01   

tropiciel napisał/a:

Jeśli nie masz parafian - a sam najlepiej wiesz - to PRZEPRASZAM ! Wypowiadałaś się jak ksiądz.

PRZYJMUJĘ TWOJE PRZEPROSINY! :-D Zapewniam, że jestem świecki od stóp do głów.

tropiciel napisał/a:

Ciekawe tylko czy mnie przeprosisz za to co wypisywałeś pod moim adresem.

Jeśli napisałem nieprawdę, to oczywiście, że bardzo przepraszam. Ale może sprecyzujesz co masz na myśli, to możemy wówczas szczegółowo omówić co jest prawdą bądź nieprawdą - i dlaczego.

tropiciel napisał/a:

Natomiast nie cofnę tego co piszę o martwym duchowo kościele rzymsko-katolickim, który zdradził Chrystusa i jest upaprany po uszy w zbrodniach, oszustwach, skandalach i grabieżach!

No i tu, niestety, Twój fanatyczny idealizm wznosi się, czy raczej opada, na poziom bluźnierstwa. Kto przekazuje bliźnim naukę Mesjasza, ten przekazuje im samego Boga. Od nich - indywidualnie, a nie zbiorczo - zależy, czy Go przyjmą, czy nie. A i ci, którzy głoszą Ewangelię, mogą ją odrzucić, jeśli zechcą. Gdybyś to Ty zbudował kadry do głoszenia Ewangelii ludziom zanurzonym po czubki uszu w niedoskonałościach tego świata, to poszłoby Ci nie lepiej niż KRK, bo człowiek jest z natury niedoskonały. Ten, co głosi i ten, co słucha. Jeden jest tylko Doskonały - sam Bóg, a ten, co głosi Dobrą Nowinę o Jego Królestwie, jest Jego posłańcem.

tropiciel 

Wysłany: 2018-02-15, 11:21   

Paszko napisał/a :

Cytat:
No i tu, niestety, Twój fanatyczny idealizm wznosi się, czy raczej opada, na poziom bluźnierstwa.

w czym przejawia się ten mój rzekomo fanatyczny idealizm ???

Cytat:
Kto przekazuje bliźnim naukę Mesjasza, ten przekazuje im samego Boga.

a twoim zdanie to kler katolicki przekazuje ludziom naukę Mesjasza ???

Cytat:
Od nich - indywidualnie, a nie zbiorczo - zależy, czy Go przyjmą, czy nie. A i ci, którzy głoszą Ewangelię, mogą ją odrzucić, jeśli zechcą.

Czy wtedy jak po jednej stronie stał kat z toporem a po drugiej ksiądz z kropidłem ???

Cytat:
Gdybyś to Ty zbudował kadry do głoszenia Ewangelii ludziom zanurzonym po czubki uszu w niedoskonałościach tego świata, to poszłoby Ci nie lepiej niż KRK, bo człowiek jest z natury niedoskonały.

ja nie muszę budować żadnych kadr, bo od tego jest Jezus, którego nikt w tym zastąpić nie może ! Sęk w tym że kler krk poczuł się wyżej od Chrystusa i o zgrozo ! - chce Chrystusa zastępować. A co z tego wyszło, to każdy kto zna historię - dobrze wie !

Cytat:
Ten, co głosi i ten, co słucha. Jeden jest tylko Doskonały - sam Bóg, a ten, co głosi Dobrą Nowinę o Jego Królestwie, jest Jego posłańcem.

Z całą pewnością. Jednak nie widać ani po naukach ani po czynach, by przez ok. 1600 lat swego istnienia kler katolicki był Jego posłańcem !!!

Paszko

Wysłany: 2018-02-15, 11:42   

tropiciel napisał/a:

W oczernianiu propagatorów nauk Jezusa.

tropiciel napisał/a:
a twoim zdanie to kler katolicki przekazuje ludziom naukę Mesjasza ???

Weź do ręki Biblię Tysiąclecia, przejrzyj Nowy Testament i wskaż fragmenty odbiegające od nauki Rabbiego Jezusa.

tropiciel napisał/a:

Czy wtedy jak po jednej stronie stał kat z toporem a po drugiej ksiądz z kropidłem ???

Propaganda to ma do siebie, że brak jej związku z rzeczywistością.

Za mojego życia widziałem kata z toporem tylko trzy razy. Raz na filmie "Krzyżacy", raz w komiksie o Kajku i Kokoszu, i raz w komiksie o Bolesławie Krzywoustym. Ale księdza z kropidłem widziałem rzeczywiście nieraz.

tropiciel napisał/a:

ja nie muszę budować żadnych kadr, bo od tego jest Jezus, którego nikt w tym zastąpić nie może ! Sęk w tym że kler krk poczuł się wyżej od Chrystusa i o zgrozo ! - chce Chrystusa zastępować.

W takim razie zacznij jak najprędzej budować te kadry do reewangelizacji katolików :-) . Jeśli Jezus będzie budować te kadry zamiast Ciebie, to z całą pewnością szybko dokonasz reformacji chrześcijaństwa w Polsce ;-)

tropiciel napisał/a:

A co z tego wyszło, to każdy kto zna historię - dobrze wie !

M.in. chrzest Polski, z którego dobrodziejstw sam korzystasz, niewdzięczniku :-(

tropiciel napisał/a:

Z całą pewnością. Jednak nie widać ani po naukach ani po czynach, by przez ok. 1600 lat swego istnienia kler katolicki był Jego posłańcem !!!

Zaprawdę, powiadam wam: wszystkie grzechy i bluźnierstwa, których by się ludzie dopuścili, będą im odpuszczone. Kto by jednak zbluźnił przeciw Duchowi Świętemu, nigdy nie otrzyma odpuszczenia, lecz winien jest grzechu wiecznego».
(Mk 3,28-29)

tropiciel 

Wysłany: 2018-02-15, 13:57   

Paszko napisał/a:

Cytat:

Cytat:
W oczernianiu propagatorów nauk Jezusa.

to poproszę o konkretny dowód, w przeciwnym razie jesteś potwarcą ! Mylisz nauki Jezusa z wypocinami katolickich teologów !

Cytat:
Weź do ręki Biblię Tysiąclecia, przejrzyj Nowy Testament i wskaż fragmenty odbiegające od nauki Rabbiego Jezusa.

Weź Biblię Tysiąclecia do ręki i przeczytaj sobie Ewangelię Mateusza 5 : 17 - 18

Cytat:

Cytat:
Propaganda to ma do siebie, że brak jej związku z rzeczywistością.

za słabo znasz historię jak widać by mnie pouczać, ale ja za ciebie zaległości w wykształceniu nie zamierzam nadrabiać

Cytat:
Za mojego życia widziałem kata z toporem tylko trzy razy. Raz na filmie "Krzyżacy", raz w komiksie o Kajku i Kokoszu, i raz w komiksie o Bolesławie Krzywoustym. Ale księdza z kropidłem widziałem rzeczywiście nieraz.

to faktycznie mówi samo za siebie ile widziałeś

Cytat:
ja nie muszę budować żadnych kadr, bo od tego jest Jezus, którego nikt w tym zastąpić nie może ! Sęk w tym że kler krk poczuł się wyżej od Chrystusa i o zgrozo ! - chce Chrystusa zastępować.

Cytat:
W takim razie zacznij jak najprędzej budować te kadry do reewangelizacji katolików . Jeśli Jezus będzie budować te kadry zamiast Ciebie, to z całą pewnością szybko dokonasz reformacji chrześcijaństwa w Polsce

nie zamierzam niczego dla katolików budować, a w każdym razie nie dla fanatyków katolickich, do których nic kompletnie nie dociera i dla których autorytetem jest ksiądz, a nie Chrystus. Takim żadna reformacja nic nie pomoże !

Cytat:
M.in. chrzest Polski, z którego dobrodziejstw sam korzystasz, niewdzięczniku

twój kler niestety, któremu jak widać ślepo wierzysz, sfałszował historię ziem polskich i tego narodu, bo chrzest ludzi mieszkających na tych terenach nie pochodził z Rzymu i był znacznie wcześniej niż się pojawił Mieszko uległy władzy rzymskiego papieża. W stosunku do kleru rzymskiego, który zdradził Chrystusa i który wbrew interesom narodu polskiego zawsze realizował politykę papieską żadnej wdzięczności czuć nie mogę.

zamieszczone zdjęcie Kolbego to stanowczo za mało jak na kościół rzymski liczący sobie przez XVI wieków miliardy swych parafian.

Paszko

Wysłany: 2018-02-15, 23:28   

tropiciel napisał/a:

to poproszę o konkretny dowód, w przeciwnym razie jesteś potwarcą !

Mam Ci udowadniać, że plujesz na KRK? :aaa:

tropiciel napisał/a:

Mylisz nauki Jezusa z wypocinami katolickich teologów !

Ty sam je mylisz, zdaje Ci się bowiem, że KRK nie głosi wiernym tego, co napisane jest w Piśmie.

tropiciel napisał/a:

Weź Biblię Tysiąclecia do ręki i przeczytaj sobie Ewangelię Mateusza 5 : 17 - 18

Przeczytałem i dalej nie widzę, co tam ci szatańscy ewangelizatorzy z piekła rodem znowu pozmieniali :?:

tropiciel napisał/a:

to faktycznie mówi samo za siebie ile widziałeś

To teraz Ty się pochwal ilu katów z toporem w życiu widziałeś :mrgreen:

tropiciel napisał/a:

nie zamierzam niczego dla katolików budować, a w każdym razie nie dla fanatyków katolickich, do których nic kompletnie nie dociera i dla których autorytetem jest ksiądz, a nie Chrystus. Takim żadna reformacja nic nie pomoże !

Przekomiczne, że oczerniać ewangelizatorów to potrafisz, ale sam się do ewangelizacji nie kwapisz, więcej nawet, potrafisz pogardzać ewangelizowanym ludem. Dziwny to chrześcijanin, co nienawidzi innych chrześcijan... :cry:

tropiciel napisał/a:

twój kler niestety, któremu jak widać ślepo wierzysz, sfałszował historię ziem polskich i tego narodu, bo chrzest ludzi mieszkających na tych terenach nie pochodził z Rzymu i był znacznie wcześniej niż się pojawił Mieszko uległy władzy rzymskiego papieża.

Komu w takim razie Ty wierzysz :aaa: , skoro "święty" pogański dąb rosnący na szczycie Kopca Kraka ścięto dopiero w X w., co zrobił albo opluwany przez Ciebie Mieszko, albo jego syn.

tropiciel napisał/a:

zamieszczone zdjęcie Kolbego to stanowczo za mało jak na kościół rzymski liczący sobie przez XVI wieków miliardy swych parafian

I choćby Kolbe był jeden - a nie jest - to wciąż równie dobrze świadczyłoby o tym, że oczerniasz autentycznych głosicieli Ewangelii pisząc kłamstwa w rodzaju tego, że KRK to "martwa instytucja, gdzie nie ma ducha Bożego". Rzucając oszczerstwa na KRK, rzucasz je na Kolbego, a tym samym bluźnisz przeciwko Duchowi Tego, który jest Miłością, a który był w Kolbem obecny, dając świadectwo miłości niepojmowalnej rozumem ludzkim, a już zwłaszcza rozumem rozmaitych siewców nienawiści i bezinteresownych tępicieli braci chrześcijan... :roll:

tropiciel 

Wysłany: 2018-02-16, 07:30   

Paszko napisał/a :
Cytat:
Mam Ci udowadniać, że plujesz na KRK?

Proszę o udowodnienie twojego bezpodstawnego i oszczerczego oskarżenia, że oczerniam propagatorów nauk Jezusa. W przeciwnym razie jesteś potwarcą i oszustem !
Wszystko co piszę na temat kleru katolickiego ma podstawę w Biblii i w udokumentowanych faktach historycznych.

Cytat:
[mój komentarz ]- Mylisz nauki Jezusa z wypocinami katolickich teologów !

Cytat:
Paszko napisał : Ty sam je mylisz, zdaje Ci się bowiem, że KRK nie głosi wiernym tego, co napisane jest w Piśmie.

Kto tu myli nauki Pisma Świętego z wypocinami katolickich teologów to widać ! Kler nie tylko nie głosi nauk Pisma Świętego, kler je całkowicie wypaczył i propaguje swoją oszukańczą teologię. Np. zmienił treść Dekalogu Bożego w swym katechizmie i tak zmienionych oraz zdeformowanych Przykazań naucza swych parafian. Wskutek tego kler uprawia bałwochwalstwo z czego czerpie nieprawdopodobne korzyści materialne.

Cytat:
[mój komentarz ] - Weź Biblię Tysiąclecia do ręki i przeczytaj sobie Ewangelię Mateusza 5 : 17 - 18

Cytat:
Paszko napisał : Przeczytałem i dalej nie widzę, co tam ci szatańscy ewangelizatorzy z piekła rodem znowu pozmieniali

Po prostu nie chcesz tego widzieć, że kler katolicki pozmieniał Przykazania Boże i tak je zinterpretował swą oszukańczą teologią, by można było Przykazania Boże łamać. Faktycznie są to teolodzy z piekła rodem i Srogi Sąd Boży ich za to czeka, bo nie tylko sami do Królestwa Bożego nie wejdą, ale jeszcze wzbraniają tym, którzy chcą do niego wejść ! Biada im a również tym wszystkim, którzy ich popierają !!!

Cytat:
Paszko napisał : o teraz Ty się pochwal ilu katów z toporem w życiu widziałeś.

Niech Bóg uchowa bym taką ohydą się chwalił ! Jeśli ktoś zna historię, czego niestety o tobie powiedzieć nie można, to dobrze wie, jak wyglądał katolicki chrzest narodów europejskich i poza europejskich, wszędzie tam, gdzie papiestwo zapuściło swe korzenie. Jest sporo dokumentów na ten temat.

Cytat:
[mój komentarz] - nie zamierzam niczego dla katolików budować, a w każdym razie nie dla fanatyków katolickich, do których nic kompletnie nie dociera i dla których autorytetem jest ksiądz, a nie Chrystus. Takim żadna reformacja nic nie pomoże !

Cytat:
Paszko napisał : Przekomiczne, że oczerniać ewangelizatorów to potrafisz, ale sam się do ewangelizacji nie kwapisz, więcej nawet, potrafisz pogardzać ewangelizowanym ludem. Dziwny to chrześcijanin, co nienawidzi innych chrześcijan...

Nikogo nie oczerniam. Piszę prawdę na temat oszustów religijnych, wśród których kler katolicki zajmuje absolutnie przodujące miejsce. Spasł się w widoczny sposób na głupocie ludzkiej.
A na mój temat to Waść głosu nie zabieraj, bo tyle wiesz co nic !

Cytat:
[mój komentarz] - twój kler niestety, któremu jak widać ślepo wierzysz, sfałszował historię ziem polskich i tego narodu, bo chrzest ludzi mieszkających na tych terenach nie pochodził z Rzymu i był znacznie wcześniej niż się pojawił Mieszko uległy władzy rzymskiego papieża.

Cytat:
Paszko napisał : Komu w takim razie Ty wierzysz , skoro "święty" pogański dąb rosnący na szczycie Kopca Kraka ścięto dopiero w X w., co zrobił albo opluwany przez Ciebie Mieszko, albo jego syn.

Ja wierzę Biblii, która demaskuje oszustów fałszujących Słowo Boże i fałszujących historię, by siebie wybielić. To co wyprawiał katolicki kler przez niemal tysiąc lat swej historii na ziemiach polskich jest dobrze udokumentowane. Ale kto jest analfabetą ten tego nie wie. Gorzej jak sam jest oszustem, bo wtedy wszelka rozmowa z taką osobą nie ma żadnego sensu. Co do Mieszka i wyniszczenia przez niego i jego następców chrześcijaństwa wschodniego na ziemiach polskich oraz zaprowadzenia religii rzymsko-katolickiej proponuję dokształcić się na podstawie dokumentów zebranych przez historyków prawosławnych.

Cytat:
Paszko napisał : I choćby Kolbe był jeden - a nie jest - to wciąż równie dobrze świadczyłoby o tym, że oczerniasz autentycznych głosicieli Ewangelii pisząc kłamstwa w rodzaju tego, że KRK to "martwa instytucja, gdzie nie ma ducha Bożego".

Niestety takich jak Kolbe w kościele katolickim jest bardzo, bardzo niewielu. Ale nawet ich poświęcenie wcale jeszcze nie świadczy o tym, że trzymali się wiernie nauk Jezusa, bo widać, że popierali oszukańczy kler z papiestwem na czele i jego fałszywe doktryny niezgodne z Pismem Świętym. Autentycznych głosicieli Słowa Bożego popieram na tym forum i nie tylko na tym forum. Natomiast demaskuję tych wszystkich z klerem katolickim na czele, którzy się pod takich ewangelizatorów podszywają, a są oszustami religijnymi.
Każdy kto zna Pismo Święte zdaje sobie sprawę, z tego, że kościół rzymsko-katolicki to martwa instytucja, w której nie ma świętego ducha Bożego. Nie ma i mieć nie może dlatego, że jest oparta na oszustwach, upaprana w zbrodniach i przestępstwach kryminalnych, pełna bałwochwalstwa, zboczeńców seksualnych i czerpiąca w dodatku nieprawdopodobne zyski materialne dzięki władzy politycznej, którą sprawuje w wielu krajach od wielu, wielu wieków.

Cytat:
Paszko napisał : Rzucając oszczerstwa na KRK, rzucasz je na Kolbego, a tym samym bluźnisz przeciwko Duchowi Tego, który jest Miłością, a który był w Kolbem obecny, dając świadectwo miłości niepojmowalnej rozumem ludzkim, a już zwłaszcza rozumem rozmaitych siewców nienawiści i bezinteresownych tępicieli braci chrześcijan..

Bracia Jezusa byli przez całe wieki bezwzględnie tępieni i okrutnie mordowani przez katolicki kler, który często czynił to w t.zw. białych rękawiczkach wyręczając się "świeckim ramieniem". Bóg przewidział taki stan rzeczy, bo apostoł Jan opisał w Apokalipsie w 17 rozdziale katolicki kler przyodziany w purpurę i szkarłat, przyozdobiony złotem i wszelkim bogactwem przedstawiony w postaci Wielkiej Nierządnicy pijanej krwią świętych i męczenników Jezusowych. Swoimi zbrodniami, które narosły przez szereg wieków ten kler wydał o sobie jak najgorsze świadectwo, że nie ma nic wspólnego ze świętym duchem Bożym. Jedyny duch jaki wśród niego panuje to duch szatana i demonów. Do dnia dzisiejszego włącznie kler katolicki daje dowód, że nienawidzi prawdy pochodzącej ze Słowa Bożego czym jednoznacznie pokazuje przeciwstawiania się świętemu duchowi Bożemu. To właśnie ów kler, którego tu ślepo bronisz jest siewcą nienawiści i wszelkiej niezgody, choć posługuje się hasłami Ewangelii. Tą rzekomą miłość widać najlepiej na kartach historii, która spłynęła krwią ludzką, w potwornych zbrodniach jakie kler popełniał i w których miał swój udział. Już dawno kler za współudział w ludobójstwie w wielu krajach powinien być postawiony przed Międzynarodowym Trybunałem i pozbawiony władzy, pozycji społecznej i bezprawnie zdobytych bogactw. Z pomocą Bożą kiedyś do tego dojdzie, ponieważ sam Bóg Wszechmocny o tym zapewnia w 17 i 18 rozdziale Apokalipsy. Ale zanim do tego dojdzie bardzo opustoszeje, bo wielu ludzi przejrzy na oczy - o czym też mówi Biblia. I tego nie powstrzyma propaganda katolicka, ani katoliccy agenci na usługach papiestwa.

I na tym bym wszelką dyskusję z tobą userze zakończył, tym bardziej, że posługujesz się pod moim adresem obelgami i oszczerstwami, czym łamiesz regulamin tego forum, a twoje wywody są na żałośnie niskim poziomie.

Paszko

Wysłany: 2018-02-16, 08:48   

tropiciel napisał/a:
Co do Mieszka i wyniszczenia przez niego i jego następców chrześcijaństwa wschodniego na ziemiach polskich oraz zaprowadzenia religii rzymsko-katolickiej proponuję dokształcić się na podstawie dokumentów zebranych przez historyków prawosławnych.

Znam je od dawna. Problem polega na tym, że jedno z nich, to wiarygodne, mówi o chrzcie wyłącznie jednego człowieka pochodzącego znad Wisły, a drugie jest niewiarygodne historycznie, gdyż jest rażąco tendencyjne, wyjątkowo późne (pochodzi z XV w., a wypowiada się, rzekomo, o X :roll: ), do tego sprzeczne z jurysdykcją kościelną i myli obrządek słowiański z greckim, co już ostatecznie dowodzi, że autorzy tej prawosławnej fałszywki nie mieli bladego pojęcia o czym piszą.

Dlatego więcej o obrządku w Polsce w czasach przedmieszkowych mówi nam dąb z Kopca Kraka, a mianowicie to nam mówi, że panował u nas obrządek... pogański. Otóż w VIII w. usypano kopiec "Kraka" i zasadzono na jego szczycie dąb, który ścięto, gdy miał 300 lat, czyli najwcześniej w X w. Tymczasem bracia sołuńscy umarli w IX w.

Stąd obiektywni historycy nie wierzą w te bajeczki o przedpiastowskim chrześcijaństwie. A w co wierzą "prawosławni historycy"? No cóż, jest oczywiste, że wierzą w prawosławie.

Widzisz więc, że budowanie światopoglądu na cudzych kłamstwach to jest budowanie na piasku i ten Twój dom z ducha niechrześcijańskiej nienawiści, który na nim wznosisz, prędzej czy później runie...

Queza 

Pomogła: 84 razy
Wysłany: 2018-02-16, 12:00   

tropiciel napisał/a:
I na tym bym wszelką dyskusję z tobą userze zakończył, tym bardziej, że posługujesz się pod moim adresem obelgami i oszczerstwami, czym łamiesz regulamin tego forum, a twoje wywody są na żałośnie niskim poziomie.

Z kim Ty będziesz niedługo rozmawiał jak słyszę od Ciebie już któryś z kolei raz, że kończysz z kimś dyskusję? W końcu zostaniesz sam i będziesz gadał do ściany. Jak na moje oko to Paszko jest dobrym mówcą więc się zastanów co stracisz.

tropiciel 

Wysłany: 2018-02-16, 21:00   

z takimi, którzy mi ubliżają nie dyskutuję ! Jeśli jedynym argumentem są inwektywy pod moim adresem to nie ma o czym rozmawiać !

Quinque 

Wyznanie: Rzymsko-Katolickie
Wysłany: 2018-02-16, 22:00   

Tropiciel, jesteś chory z nienawiści. Nawet ja mimo że uważam religię islamską za prymitywną i bezwartościową nie pluje na nich takim jadem

Ponadto rzucasz oskarżenia bez pokrycia

Odpowiedz do tematu