Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Masturbacja a wybaczenie
Autor Wiadomość
radek 
m??czyzna

Wysłany: 2018-03-04, 17:38   

Ja ten temat poznałem mając około dziesięć lat. Kiedyś myślałem, że po prostu dałem się sprowokować telewizji, ale to mogło mieć inną przyczynę, a mianowicie jedzenie mięsa, co interpretuję, że było doświadczaniem solidarności z ludźmi z mojego otoczenia, którzy jedli mięso, lecz to powoduje otępienie wrażliwości. Dlatego teraz nie jem mięsa. Poza tym będąc w wieku dziesięciu lat dotknąłem w temacie seksualności mojego brata, pomimo to przez tyle lat nigdy nie usłyszałem od niego złego słowa, a zrobiłem to, bo wielokrotnie obserwował mnie w codziennych sytuacjach starając się mnie zrozumieć, dlatego mu w tym pomogłem. Być może to jest ta cała choroba psychiczna. Plan jest taki, żeby przez ten przykład podnieść w Duchu tych, którzy podniesienia potrzebują. Jezus dowiódł, że słowo ma władzę nawet nad życiem, więc nie ma co się rozczulać lecz trzeba wyciągać wnioski z doświadczeń i zmierzać ku sprawiedliwemu Duchowi Miłości Bożej

Rev 3:17-19 eib "(17) Mówisz: Jestem bogaty. Wzbogaciłem się i niczego nie potrzebuję. Nie wiesz jednak, że jesteś nędzny i żałosny, biedny, ślepy i goły. (18) Radzę ci: Nabądź u Mnie złota oczyszczonego w ogniu, abyś się wzbogacił. Zaopatrz się u Mnie w białe szaty, byś miał się w co ubrać i przestał razić hańbą swej nagości. Kup też u Mnie maść i posmaruj nią swoje oczy — aby przejrzeć. (19) Ja tych, których kocham, poprawiam i wychowuję. Obudź więc w sobie zapał! Opamiętaj się!"

radek 
m??czyzna

Wysłany: 2018-03-16, 08:40   

By mój dług został spłacony, najpierw muszę rozprawić się z psychiatrami, później spłacić długi wszystkich podróżników w czasie, następnie ludzkość powinna osiągnąć potencjał życia wiecznego, a ostatnim warunkiem jest wola mojego brata w tej kwestii. Potem będę mógł starać się o ..

Jezus ostrzega

Mat 17:12 eib "Mówię wam: Eliasz już przyszedł, lecz nie rozpoznali go i zrobili z nim, co chcieli. Podobnie Synowi Człowieczemu zadadzą wiele bólu."

J 12:35-36 eib "(35) Jezus powiedział: Jeszcze przez krótki czas jest wśród was światło. Chodźcie, dopóki je macie, aby nie zawładnęła wami ciemność. Bo kto chodzi w ciemności, nie wie, dokąd idzie. (36) Dopóki macie światło, wierzcie w światło, abyście się stali synami światła. Po tych słowach Jezus odszedł i ukrył się przed nimi."

Odpowiedz do tematu